PDA

View Full Version : πως μπορω να βρω παλια ποστ?



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
20/06/2006, 13:01
σε ενα αλλο φορουμ τους ειπα την περιπτοση που μου εσπασε το μοτερ πηγενοντας για τον μαλιακο και ολλη την φαση και δεν με πιστευουν. μαλιστα λενε οτι με πανω απο 200 χιλ αν ειχε σπασει το μοτερ μου ο πισω μου ( ο χρηστος με το R1 )που τους ειπα οτι αρπαξε την μπορα απο τα λαδια και τα κοματια θα ειχε σκοτοθη απο τα θραυσαματα. και οτι δεν εκανα ρολιν εντο κανωντας δεξια για να μην πεσουν οι αλλοι επανω μου και οτι αυτα γηνωντε μονο σε αγωνες απο επαγκελματιες σταντ μαν κλπ. και θελω να τους βαλω τα ποστ του τοτε να δουν τι πεχτηκε και οτι δεν τους παραμιθιαζω.

υπαρχη πιθανοτητα να βρεθουν?

idi
20/06/2006, 13:04
Γιωργο εγω το ειδα (οχι ακριβως αλλα ημουν λιγο πιο πισω)

αν δε πιστευουν ασε τους να πιστευουν οτι θελουν...

bartlal
20/06/2006, 13:09
αμα ειμαι συνεχεια στο ψαξιμο (αν εχουν ξαναμπει τα ανεκδοτα) ολο και γινομαι καλυτερος στο ψαξιμο! :lol: :lol:

ελα, παρε 2 links με το θεμα που ψαχνεις:

1) http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=4505


2) http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=7291


:beer: :beer: :beer:

:wave2:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
20/06/2006, 13:24
το δευτερο ειναι της τοτε εποχης.
περικλη ησουν μαζι μου τοτε? δεν θημαμε πιος ηταν.
αδερφε μου πηγεναμε τον κ#λο μας παντος. θημαμε τον χρηστο που ειπε οτι οταν επεφταν τα λαδια και τα κοματια πανω του τσαρουχοσε τα φρενα και ειπε το πατερ ημων.
αλλα μας την εσπασε η γιαγια που εγεινε ηχος και φως.
εσυ ησουν πισο απο τον χρηστο η πιο πισω? γιατι ημασταν 5-6 μηχανες μαζι κολημενες.

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
20/06/2006, 13:33
Α! και το πρωτο ειναι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
20/06/2006, 17:22
το ψαχτηρη για ανεκδοτα σε εκανε γατο η μαλων σκηλο κηνηγιαρικο και οτι θες το βρησκεις με την μια.:beer:

bartlal
20/06/2006, 17:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
το ψαχτηρη για ανεκδοτα σε εκανε γατο η μαλων σκηλο κηνηγιαρικο και οτι θες το βρησκεις με την μια.:beer:

πες το ψεματα, κινητη μηχανη αναζητησης εχω καταντησει!!! :D :smilea: :D

adam_tsouk
20/06/2006, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
πες το ψεματα, κινητη μηχανη αναζητησης εχω καταντησει!!! :D :smilea: :D

ψεματα το λεει ρε χαλια!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: