PDA

View Full Version : Συμβουλή!!!



vasilis03
20/06/2006, 13:02
Παιδιά καλησπέρα
Έχω άλλη μια ερώτηση. Σκοπεύω να πάω ΣΚ μια μεγαλούτσικη βόλτα προς Ναύπακτο μεριά με το fazer. Τη φοράω καλοκαιρινό μπουφάν ή χειμωνιάτικο;

AFTER
20/06/2006, 13:04
Εγω θα σου προτεινα ενα διατρητο για να μην σκας, και αν κρυωσεις κανα βραδακι, φορας απο μεσα ενα φουτερ

morpheus
20/06/2006, 13:18
Εγώ θα έλεγα το χειμωνιάτικο αν είναι δέρμα, χωρίς την επένδυση φυσικά.

idi
20/06/2006, 13:21
εφαγα χθες βροχα με το καλοκαιρινο και γελαω ακομα χαχααχαχαχα σα να μη φοραγα τιποτα ηταν! (ειχε ζεστη και δε με χαλασε ομως ) :D

Pardalotzatziki
20/06/2006, 20:46
egw 8a sou proteina to e3hs.....
pare thl th mama sou....
re seis ELEOS pia.....
oti xazomara sas katebei thn petate edw mesa?
den mporeis na apofasiseis ti na foreseis? 5 xronwn eisai?
ELEOS...estw kai sporelaios!!!

xtrm600
20/06/2006, 22:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pardalotzatziki
egw 8a sou proteina to e3hs.....
pare thl th mama sou....
re seis ELEOS pia.....
oti xazomara sas katebei thn petate edw mesa?
den mporeis na apofasiseis ti na foreseis? 5 xronwn eisai?
ELEOS...estw kai sporelaios!!! :( :confused: :nono: :nono: :nono:

zolotas
20/06/2006, 23:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εγω θα σου προτεινα ενα διατρητο για να μην σκας, και αν κρυωσεις κανα βραδακι, φορας απο μεσα ενα φουτερ

σωστος .....αλλα και ενα ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΠΑΝΤΑ.....

makis206
21/06/2006, 07:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtrm600
:( :confused: :nono: :nono: :nono:

+1

Το παλικάρι ζήτησε μια συμβουλή.

Δεν ζήτησε συνοδεία.:winka:


:beer: :beer:

perastikos
21/06/2006, 09:14
Eγώ θα σου πρότεινα, καθότι Ναυπάκτιος, να πας για φαγητό στον Πάπουλη στο Λιμάνι και αν θες τρομερά γλυκά, θα πας στην απέναντι παραλία (Γρίμποβο) και θα κάτσεις στο Action. Προτείνω ανεπιφύλακτα εκμέκ παγωτό ή σουφλέ σοκολάτα.

Για μπάνιο πήγαινε στο Μοναστηράκι ή στο Σκάλωμα (πιο ήρεμη παραλία), 10 χιλ. από τη Ναύπακτο και τα δύο.

Καλό δρόμο και καλά να περάσεις!

Α, και για μπουφάν το καλοκαιρινό πάρε :wave2:

devil's animal
21/06/2006, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από morpheus
Εγώ θα έλεγα το χειμωνιάτικο αν είναι δέρμα, χωρίς την επένδυση φυσικά.

+1
με το δερματινο δεν ζεστενεσαι αν η μηχανη κινειται και το βραδυ εχεις σαφως υπεροχη και απο αποψη ασφαλειας και απο θεμα κρυο + αερας ταξιδιου

χωρις την επενδυση φυσικα...
και καλους δρομους!!
:wave2:

latris mixanis
21/06/2006, 20:55
Το δερμάτινο δεν είναι κακή ιδέα αλλά νομίζω ότι καλύτερα να φορέσεις το καλοκαιρινό εφόσν διαθέτει προστατευτικά κλπ(το ονόμασαν έτσι για να το φοράμε καλοκαίρι).

η απόφαση δική σου.

:wave2:

vasilis03
22/06/2006, 07:54
Ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις σας. Επειδή δεν παίζει δερμάτινο μάλλον το καλοκαιρινό με τις ενισχύσεις θα βάλω.
Φίλε perastikos έχω εξοχικό κοντά σε αυτά τα μέρη και τα ξέρω πολύ καλά. Πηγαίνω πολύ συχνά τη γουστάρω πάρα πολύ την περιοχή και για χειμώνα αλλά και για καλοκαίρι μάλιστα έχω και κολητούς που μένουν μόνιμα εκεί (μακάρι να μπορούσα και εγώ άλλος κόσμος και άλλοι ρυθμοί ζωής).