PDA

View Full Version : οκ, καιρος να γινω "κακος"



idi
20/06/2006, 13:45
Θυμάστε περσυ το Απρίλη που καναμε ονειρα για καποια «δικα μας» track day??? Με συμμέτοχες μονο απο παιδια απο τα «γνωστά μοτο φορουμ»

Ναι αυτα που με 400 ευρω θα καναμε 6 συνολικά...

Που μετα γιναν 3 με 200 ευρω....

Για αυτα που πληρώσαμε 100 "Προκαταβολή" για ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ 1 ΟΛΟ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΕΛΙΚΑ!!!!

(πολυ καλο ομολογούμενος αλλα 1 και μονο 1 τρακ ντει με 100 ευρα!)

εχει περάσει πανω απο ενας χρονος και κανεις δε μας ενημέρωσε αν θα παρουμε πσω εστω «ψίχουλα» απο τα λεφτα που περίσσεψαν μιας και δεν εγινε πραγματικοτοτα το πλανο... (δεν ειναι της στιγμης γιατι και πως δεν εγινε.... εχω την πιστη οτι τα παιδα καναν οτι ηταν δυνατόν να συνεχιστει αλλα δεν πετυχε .. οκ το δεχομαι...)

Λοιπον δε με νοιάζουν τα λεφτα που επρεπε να μας επιστραφούν δε θα σωθω... ... αλλα γμτ ειναι κριμα καποιοι να πινουν μπυρες με δικα μας λεφτα...(λεμε τωρα...)

Αμα δεν εχουμε προσωπικές επαφες δηλ δεν επρεπε καποιος να μας ενημερώσει ΤΙ ΕΓΙΝΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ και ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΙΣΩ?

Τεσπα περιμενω απαντηση χωρις να θελω να βαλω εναντίων κανενος αμα δεν ακουσω πρωτα την αποψη τους...

gcrook
20/06/2006, 13:49
Το θυμαμαι αυτο που λες.
Πρωτοβουλια καποιων παιδιων του motomag δεν ηταν;
O Katanas νομιζω εκανε καποιες κινησεις αλλα δεν θυμαμαι το εγινε τελικα.

SF
20/06/2006, 15:03
Ναι, η πρωτοβουλία "ιδιωτική" ήταν. Ο βασικός πυρήνας ήταν μέλη του MB forum.

Εγώ και ο idi σίγουρα είμαστε -25€. Εστειλα μαιλ (παλι) στο παιδί που έκανε ταμείο και περιμένω...

AFTER
20/06/2006, 17:17
Τι λετε ρε παιδια, πεχτηκε τετοιο σκηνικο?

Α ρε Ελληνικα περιοδικα μοτοσυκλετας!
Δουλευετε παντα για το καλο του Ελληνα μοτοσυκλετιστη!!!

SF
20/06/2006, 17:19
Όχι άφτερ, δε διάβασες καλά. Καμία σχέση με περιοδικά. Ιδιωτική πρωτοβουλία μιας παρέας, τίποτα περισσότερο.

(Όχι ότι εκτιμώ τα περιοδικά δλδ! :D )

AFTER
20/06/2006, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Όχι άφτερ, δε διάβασες καλά. Καμία σχέση με περιοδικά. Ιδιωτική πρωτοβουλία μιας παρέας, τίποτα περισσότερο.

(Όχι ότι εκτιμώ τα περιοδικά δλδ! :D )

Δεν αντιλεγω

Αλλα αν αφησαν μεσα απο το ΜΒ, να δημιουργηθει ενα τετοιο θεμα, και δεν πηραν θεση, τοτε ειναι υπαιτιοι

Θάνος
20/06/2006, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Τι λετε ρε παιδια, πεχτηκε τετοιο σκηνικο?

Α ρε Ελληνικα περιοδικα μοτοσυκλετας!
Δουλευετε παντα για το καλο του Ελληνα μοτοσυκλετιστη!!!

Δεν νομίζω να είχε σχέση το περιοδικό. Ήταν παιδιά από το φόρουμ του περιοδικού.

Θυμάμαι τότε που το οργάνωναν υπήρχε μία κινητικότητα από τη μεριά τους. Πίστευα ότι μέχρι τώρα θα είχαν δοθεί κάποιες εξηγήσεις ή έστω θα είχαν επιστραφεί τα λεφτά... Τίποτα;

Θα έπρεπε κάποιος να γράψει κάτι...

SF
20/06/2006, 19:59
Ξανά: το περιοδικό δεν έχει/είχε σχέση.

Idi μίλησα με τον Δημήτρη και θα κανονίσει με τον 888 να μας επιστραφούν τα 33 (και όχι 25) €πουλα.

idi
21/06/2006, 00:25
το εμαθα και εγω μεσω... Κινας, Ταιλανδης και Ινδονησιας... τεσπα....

idi
21/06/2006, 13:42
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=24617

888
21/06/2006, 13:53
Το ταμείο το έκανε ο 888 (Ιωάννης Σταμίρης τηλ.6977 942089 mail: dyslex@gmail.com)

Η πρωτοβουλία ήταν του falco και του 888, και η πραγμάτωσή του έγινε με πολλή μεγάλη προσπάθεια (για όσους το θυμούνται και το έζησαν από "κοντινή απόσταση")...

όσον αφορά την απόδοση στα... "του καίσαρα"... ---> http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=24617

Παρακαλώ αν έχετε κάποιον γνωστό που κατέβαλε το αρχικό ποσό ενημερώστε τον να έρ8ει σε επαφή μαζί μου.

8ανκς

AFTER
21/06/2006, 20:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Ξανά: το περιοδικό δεν έχει/είχε σχέση.



Ok, το παιρνω πισω :alien: