PDA

View Full Version : Χθεσινοβραδινο Καφε / Ποτο Στον Πευκωνα ...



jimbar
13/05/2004, 08:20
Την καλημέρα μου.

Εχθές ήτανε Τ Ε Λ Ε Ι Α !!!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ NAVIGATOR ΠΟΥ ΜΑΣ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΑΤΟ !!!!

30 και κάτι άτομα [αν δεν κάνω λάθος] η αυλή του μαγαζιού όλη δική μας !!! ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ !!!
και ξανά ΜΠΡΑΒΟ !!!

Να ξαναβρεθούμε για μια βόλτα αυτή την φορά.

Για να βλέπω ιδέες, για να βλέπω ιδέες. Για να πούμε για τις 23/05/04 [Κυριακή] για μια μονοήμερη ή και διήμερη για όσους μπορούν ...

Για να βλέπω ιδέες.

ducatian
13/05/2004, 08:41
Kalhmera!!!!
An kai hrtha gia prvth fora .... htan poly kala!!!
mbravo!!!!
PANTA TETOIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:

Θάνος
13/05/2004, 09:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Για να βλέπω ιδέες, για να βλέπω ιδέες. Για να πούμε για τις 23/05/04 [Κυριακή] για μια μονοήμερη ή και διήμερη για όσους μπορούν ...


Πάμε Ξάνθη! :D

kapeos
13/05/2004, 09:44
Ομολογώ πως δεν περίμενα να μαζευτούν τόσα άτομα. Αν και πρώτη φορά σε συνάντηση, δεν πρόλαβα να γνωρίζω πολλά παιδιά. Ελπίζω σε μια επόμενη εκδρομή να σας ακολουθήσω ώστε να μου δωθεί ο χρόνος να τα πούμε κάτω από διαφορετικές συνθήκες. Οπως είπε και ο jimbar να ευχαριστήσω και εγώ τον NAVIGATOR για τα χιλιόμετρα που έκανε, ερχόμενος από Κιάτο, και ας μην τον γνώρισα.:wave2: :wave2:

Μικρή Λουλού
13/05/2004, 09:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Πάμε Ξάνθη! :D


:uplate: :uplate: :uplate: ΕΙΧΕΣ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΥ ΒΡΟΥΤΕ ????

ΟΛΟ ΕΧΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΧΘΕΣ ΟΛΑ ΕΥΚΟΛΑ ΕΕΕΕ?????

ΚΑΛΑ,ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ...:evil: :evil:

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ....ΑΣ ΜΗΝ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΚΙΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ...!!!

:sun: :sun: :sun: :wave2: :wave2: :wave2:

Θάνος
13/05/2004, 10:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
:uplate: :uplate: :uplate: ΕΙΧΕΣ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΥ ΒΡΟΥΤΕ ????

ΟΛΟ ΕΧΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΧΘΕΣ ΟΛΑ ΕΥΚΟΛΑ ΕΕΕΕ?????

ΚΑΛΑ,ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ...:evil: :evil:

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ....ΑΣ ΜΗΝ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΚΙΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ...!!!

:sun: :sun: :sun: :wave2: :wave2: :wave2:

Ουπς..:blush: μ'έπιασες!


Πήγα αργά όμως...

Και τη Δευτέρα ήθελα να έρθω αλλά όταν τελείωσα τη δουλειά μάλλον θα είχε κλείσει το μαγαζί... :ZZZ:

...καμιά μπύρα Θανάση θα πιούμε; :D

:beer:

ruyjin
13/05/2004, 10:18
Καλημέρα παίδες!!!!
Μετά από ένα χρόνο από το Θησείο παρευρέθηκα χτες με μεγάλη χαρά αν και δε μπόρεσα να μιλήσω με όλους. Για τις 23 εγώ μάλλον δε θα μπορέσω, πάντως όσοι ενδιαφέρονται για αυτή την Κυριακή ρίχνουν ιδέα και ακολουθούμε.
Τι έγινε όλοι κοιμούνται, δε βλέπω τις καλημέρες τους. Εγώ
πάντως για να πω την αλήθεια δυσκολεύτικα να ξυπνήσω.
Μάλλον μου έκατσε βαρύ το βρώμικο στη Μαβίλη Θάνο :)
Περικλήηηηηηηηη που είσαι...

Καλημέρααααααααααα :sun:

ΥΓ: Ειρήνη μας την έσκασες χτες τελικά. Την επόμενη φορά να σε δούμε όμως οκ:wave2:

monstermind
13/05/2004, 10:29
κοιτάχτε πως έχουν βγεί οι illu k roula.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


1861

monstermind
13/05/2004, 10:34
...


1864

Μικρή Λουλού
13/05/2004, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
κοιτάχτε πως έχουν βγεί οι illu k roula.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


"THE DARK SIDE OF THE MOON......":evil: :evil:

VAMPIRES ???..............NO THANKS.....

:lol: :lol: :beer: :beer: :beer:

monstermind
13/05/2004, 10:40
... ντάξ... όλα τα λεφτά...


1865

Μικρή Λουλού
13/05/2004, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
... ντάξ... όλα τα λεφτά...

SPYRAKO....ΤΟ ΤΣΟΥΞΑΜΕ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΕΕΕΕΕ???????

ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΘΝΩΝ ΕΝΩΘΕΙΤΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!!!!

Μικρή Λουλού
13/05/2004, 10:44
ΜΑΡΙΝΟ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ !!!!!

ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΙΣ ΔΟΥΜΕ ΟΛΕΣ..!!!!


.......ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ..!!

periklisk
13/05/2004, 10:50
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!

ΗΤΑΝΕ ΦΟΒΕΡΑ ΧΘΕΣ!!!!!!

ΡΕ ΜΑΡΙΝΟ!!!! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ????

ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΣ ΣΤΡΑΒΩΝΕΣ ΔΗΛΑΔΗ?????

LINA
13/05/2004, 10:51
ΜΑΡΙΝΑΚΟ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΚΑΤΕΘΕΣΕΣ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΟΒΡΑΔΥΝΑ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ!!!!! ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΔΑ ΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ!!! Ο CAPO !!! ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΕΧΘΕΣ......... ΧΑΧΑΧΑ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ , ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΕΥΚΩΝΑ ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ!!!!!

monstermind
13/05/2004, 10:55
... τις είχα στείλει αλλά κόλησε...


1866

monstermind
13/05/2004, 10:57
... λυσάξατε για φως...


1867

SpyrosTDM
13/05/2004, 11:01
ΜΑΡΙΝΟ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕΣ ΤΗΝ ΓΚΑΒΟΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ!!!
ΔΕΝ ΣΟΥΕΙΠΑ ΡΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙΣ?
ΘΑΝΑΣΗ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΜΠΥΡΙΤΣΑ ΗΠΙΑ ΜΟΝΟ
ΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΕΚ ΔΕΞΙΩΝ ΜΟΥ ΠΟΣΕΣ ΗΠΙΑΝ ΜΕ ΑΡΧΗΓΟ ΤΟΝ ΜΑΡΙΝΟ MONSTERMIND ΠΟΥ ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΒΑΡΕΛΙΑ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ.
ΠΑΛΙΟΝΕΡΟΦΙΔΑΑΑΑΑΑ:beer: :beer:

idi
13/05/2004, 11:06
Καλημέρααααααααααααααααααααα,

Παιδιά χάρηκα που σας γνώρισα και από κοντά, είστε όπως ακριβώς σας περίμενα : ΤΡΕΛΟΙ ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ, νταξ όχι όσο εγώ.... αλλά προσπαθείτε....

Όλο το σκηνικό ήταν φανταστικό χθες, γνώρισα αρκετά παιδιά, όχι όλους γιατί ήμασταν και πολλοί .... next time (αυτό είναι απειλή χεχε)

Monstermind δε ντρέπεσαι ρε να με βγάζεις φοτο με τη καράφλα φάτσα κάρτα?..... (στη φοτο που μιλάω με το Στάθη) καλααααααααα θα τα πούμε ρε, την άλλη φορά θα φέρω και εγώ φωτογραφική μηχανή ρε....

Χαιρετίσματα σε όλους.... Τα λέμε σε εκδρομούλες ....





----Πως ήταν τα βρόμικα τελικά?---

periklisk
13/05/2004, 11:06
Σπύρο δε μας τα πες αυτά!!! Γι' αυτό έκανε βλακείες στο δρόμο μετά?????


χεχε!!!!!:D :D :D :D

τα βρώμικα ήταν @αματα!!!! έχασες!!!!!

SpyrosTDM
13/05/2004, 11:21
ΠΕΡΙΚΛΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΒΛΑΚΕΙΕΣ...:smokin: :smokin:
ΠΑΝΤΩΣ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑ
THEOD-ΘΑΝΑΣΗ , ROUGIN ,NAVIGATOR,IDI , CAPO DI CAPI ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ. JIMBAR ΜΑΣΤΡΟΣΥΓΓΝΩΜΗ ΧΙΧΙΧΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ. ΤΗΝΧ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ AUTOROUTE...
ANTE NA TO ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ

idi
13/05/2004, 11:25
ΠερΔΕκλη εσυ δε επειναγες έλεγες.....:beer: :beer: :beer:

Άσε και κάνω δίαιτα (τρώω λέει μόνο μετά τις 9 το βράδυ .. μέχρι τις 5 το απόγευμα... )

ruyjin
13/05/2004, 11:28
..ναι ήταν που δεν ήθελε και θα έπινε αναψυκτικό μόνο.
εγώ πάντως ένα βραστό special το τίμησα!!!!

SpyrosTDM
13/05/2004, 11:37
ΡΕ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΙ ΑΦΟΥ ΚΑΤΣΑΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ. ΤΙ ΩΡΑ ΦΥΓΑΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΥΚΩΝΑ? ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΘΟΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΕΤΡΩΓΑ ΤΙΣ ΚΑΡΕΚΛΕΣ.

periklisk
13/05/2004, 11:38
στο φαγητό δε λέω εύκολα όχι.... αν δεν είχα φαει πριν φύγω από το σπίτι θα χτύπαγα ένα ακόμα....

αλήτες μηχανόβιοι!!!!

periklisk
13/05/2004, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpyrosTDM
ΡΕ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΙ ΑΦΟΥ ΚΑΤΣΑΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ. ΤΙ ΩΡΑ ΦΥΓΑΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΥΚΩΝΑ? ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΘΟΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΕΤΡΩΓΑ ΤΙΣ ΚΑΡΕΚΛΕΣ.

1 παρα κάτι φύγαμε.....

Nefeli
13/05/2004, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
"THE DARK SIDE OF THE MOON......":evil: :evil:

VAMPIRES ???..............NO THANKS.....

:lol: :lol: :beer: :beer: :beer:


ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ


ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΡΟΥΦΑΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ


ΚΑΙ ΚΟΨΕ ΤΗΣ ΠΟΛΛΕΣ ΜΠΥΡΕΣ ΧΑΛΑΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ



:beer: :beer: :beer: :beer:

periklisk
13/05/2004, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli
ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ


ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΡΟΥΦΑΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ


ΚΑΙ ΚΟΨΕ ΤΗΣ ΠΟΛΛΕΣ ΜΠΥΡΕΣ ΧΑΛΑΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ



:beer: :beer: :beer: :beer:

Ωχ!!! Άρχισαν τα όργανα!!!!! αχαχαχα!!!!!

:lol: :beer:

afrotwin
13/05/2004, 15:49
kala re me ti tis traviksate tis foto
san parti vrikolakon feneste
:lol: :lol: :lol:


1875

afrotwin
13/05/2004, 15:54
malon afto i8eles na pis.....
:lol: :lol: :lol:


1876

LINA
13/05/2004, 16:41
Α ΡΕ ΛΕΩΝΙΔΑ ΤΙ ΤΟΥ ΚΑΝΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ??? ΧΑΧΑΑΧΑΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ

ireneepi
13/05/2004, 19:53
Πολυ καλα θα ητανε....


Α ρε Νασσο δεν μπορεσα να ερθω,γι'αυτο ειχε καλο καιρο βρε...!:D


Την αλλη φορα...

dariosk
13/05/2004, 21:53
Ολα καλα !!!
αντε να βρεθουμε και σε βολτα τοσοι πολλοι !!!

THEOD
14/05/2004, 00:00
Πολύ τρέξιμο σήμερα. Τώρα κατόρθωσα να ανοίξω κομπιούτερ...

Καλά ήτανε. Αυξάνεται το πλήθος.

Αντε και σε συναντήσεις εκτός πόλης στην διάρκεια εκδρομής.
ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΜΑΣ

Κανένας
14/05/2004, 12:31
Λοιπόν, εγώ τώρα αξιώθηκα να σηκώσω το ξερό μου, αφού βέβαια βρήκα πως γράφουμε το ή το διαζευκτικό
Αν και είμαι λίγο κλειστός και δύσκολος στην πρώτη επαφή, χάρηκα πολύ γιατί η παρέα ήταν πολύ ζεστή και μου άρεσε το αγκάλιασμα που υπήρχε γενικά, μεταξύ όλης της παρέας :beer:
Το Μόνο μειονέκτημα ήταν ότι η μουσική και κυρίως, το ότι τελικά μαζευτήκαμε παρά πολλά άτομα (λίγο ακόμα και τα τραπέζια θα φτάνανε στο παρκιν ) δεν μου επέτρεψε να αγορεύσω και να καταπλήξω τα πλήθη (δεν θέλω να άκουω ωχ στο βάθος):smokin:
Με μεγαλη μου χαρά, διαπίστωσα ότι κανένας, από όλη την παρέα δεν μίλαγε greeklish και ότι όλοι έχουν φοβερή αίσθηση του χιούμορ, αφού μου μίλαγαν όλοι και όχι μόνο αυτό, αλλά και μου χαμογελούσαν από ευγένεια :winka:

Ρε άφρονα , δεν κατάλαβα γιατί έκανες crop στην καράφλα μου, για να γράψεις san parti vrikolakon feneste, την στιγμή που μόνο τα δικά μου τα μάτια δεν γυάλιζαν και την στιγμή που η Νικολ, μόλις πρωτοήρθα, μου παραχώρησε την θέση της και έφυγε και πήγε και κάθισε κοντά στον άντρα της(αρχικά φοβισμένη), αλλά μετά ξαναπλησίασε σε απόσταση μιας καρεκλιάς :evil:
Να ευχαριστήσω και τον Περικλή, που υπομονετικά μου εξήγησε καμιά δεκαριά φορές ποιοι ήσαν ποιοι και τον idi, που δεν με έβαλε να γράψω τιμωρία, τα ονόματα όλων όσων ήσαν εκεί, μέχρι να τα μάθω απέξω :beer:
Άσχετο
1)Το νιμπουσακι, αν σε μια καφετέρια, δεν μπορεί να κάτσει σε ένα μέρος, τι κάνει στις εκδρομές ?:smokin:

2)Καπο την επόμενη φορά, που δεν θα γράψει ο jimbar σε εκδρομή , ότι ζητούνται θέσεις συνεπιβάτη για 3 φίλες του, θα σε πάρω εγώ (μέχρι να φτιάξης το παρτάλι σου ):p :smokin:

ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ από τους υπόλοιπους που δεν τους σχολιάζω αλλά με φωνάζει η μαμά μου να παω για φαΐ
:beer: :beer: :beer:

periklisk
14/05/2004, 12:47
Καλώς τον ανέμελο!!! Και εμείς χαρήκαμε που ήρθες και τα είπαμε από κοντά!

Περάσαμε καλά και πάντα τέτοια!!!


:beer: :beer:

jimbar
14/05/2004, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από NAVIGATOR
... χάρηκα πολύ γιατί η παρέα ήταν πολύ ζεστή και μου άρεσε το αγκάλιασμα που υπήρχε γενικά...


Κωστή, χάρηκα και εγώ που σε ξαναείδα, αν και για να είμαι ειλικρινής δεν σε θυμόμουν.

Πάντως να ξέρεις ότι με στεναχώρησες, διότι ξαναέφυγες για Κιάτο ενώ θα μπορούσες να έρθεις στο σπίτι για ύπνο.

Τι δηλαδή; Επειδή το σπίτι μας είναι 27τ.μ δεν μπορούμε να φιλοξενήσουμε άλλο άτομο;

Οκ είναι μικρό αλλά χωρούσαμε ρε Κωστή. Τέλος πάντων.

Να μου είσαι καλά και να περνάς ακόμα καλύτερα.

Παίδες … την καλημέρα μου

Capo_Di_Capi
14/05/2004, 13:19
Πότε θα ξαναπάμε?

ruyjin
14/05/2004, 14:10
Σύντομα σύντομα και ...περισσότεροι
ακούς Είρηνη!!!!!!!!!!:D

Κανένας
14/05/2004, 14:38
Jimbar εγώ λυπήθηκα γιατί μου είπες ότι έχει αστακομακαροναδα και δεν ήρθα (γιατί όπου ακούς φαΐ κάτσε όπου ακούς ξύλο φύγε λεμε στο χωριό μου) :p
Πάντως σε ευχαριστώ, έτσι και αλλιώς:sun:
Η μόνη ταλαιπωρία ήταν και είναι, ότι το Κιάτο είναι 109 χιλιόμετρα βαρετά, γιατί τα έχω κάνει χιλιάδες φορές, αλλά μόνο 45 λεπτά
Άσε που αλλάζουν τον δρόμο κάθε λίγο και λιγάκι και δεν μπορώ να βάλω τον αυτόματο πιλότο
Και η αλήθεια είναι ότι άργησα να γυρίσω γιατί ξέχασα να καθαρίσω την ζελατίνα και εκτός του ότι πήγα όλα τα κουνουπάκια πίσω, δεν έβλεπα μια :cool:
(Με τις σκνίπες δεν έχω τίποτα αλλά τις κάνω παρέα μόνο άμα δεν έχω να οδηγήσω ):beer:

ruyjin αν δεν κάνω λάθος καθόσουνα δίπλα στον THEOD
λοιπόν κανονικά θα έπρεπε να ήσουν ο μόνος, που θα έπρεπε να μιλάς με κεφαλαία
δεν ακουγόσουνα με τίποτα, από τα υπερήφανα μου αυτάκια
την άλλη φορά θα φέρω τηλεβόα λεω:wacko:
:lol: :) :beer:

SpyrosTDM
14/05/2004, 15:46
ΡΕ ΣΥ ΑΦΡΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕΣ ΤΗΝ ΚΟΜΜΩΣΗ? ΣΕ ΕΧΩ ΤΡΑΝΣΦΟΡΜΑΡΗ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ?:mad:

Capo_Di_Capi
15/05/2004, 00:14
2)Καπο την επόμενη φορά, που δεν θα γράψει ο jimbar σε εκδρομή , ότι ζητούνται θέσεις συνεπιβάτη για 3 φίλες του, θα σε πάρω εγώ (μέχρι να φτιάξης το παρτάλι σου )

Και εσύ την επόμενη φορά πο θα ανηφορήσεις προς τας Αθήνας να ξέρεις ότι πάντα θα υπάρχει χώρος για ένα φιλαράκι. Εμένα άλλωστε είναι 27,5 τ.μ. το σπίτι