PDA

View Full Version : Μονοήμερη Κυριακή 16/5



petridist
13/05/2004, 11:54
Εμείς απο καταπ'τ'αυλάκι λέμε την κυριακή να πάμε μια εκδρομούλα μέχρι το Ναύπλιο.. Θα είμαστε 2 μηχανές (εγώ και jtoros) και ένα τουτού.

Η εκδρομή θα έχει εντελώς τουριστικό χαρακτήρα, δηλ sightseeing στο Ναύπλιο στο κάστρο, ίσως Μπούρτζι, βόλτα μέσα στην πόλη, πλατείες, φωτογραφίες κλπ κλπ κλπ..

και βέβαια, καφές, φαγητό, παγωτό και ότι άλλο προκύψει.

Ξέρω ότι πολλοί απο εσάς έχετε βαρεθεί (όπως είχα διαβάσει αλλού) το Ναύπλιο σαν προορισμό, αλλά για εμάς είναι κάτι σχεδόν άγνωστο!

Οπότε όποιος γουστάρει εννοείται θα χαρούμε να βρεθούμε.

Μπορούμε να κανονίσουμε είτε συνάντηση στη διασταύρωση για ναυπλιο-τρίπολη πάνω στην εθνική, είτε να βρεθούμε στο Ναύπλιο με τη μία..

εννοείται πάντα καιροιύ επιτρέποντος γιατί η τελευταία βόλτα προς Πόρο ήταν για εμάς τουλάχιστον που είχαμε και το γυρισμό προς Πάτρα λίγο βάσανο (περάσαμε τέλεια βέβαια)!!!

Οπότε όσοι μαζευτούμε μέχρι αύριο Παρασκευή κανονίζουμε και τα περαιτέρω (ώρες κλπ κλπ)

jimbar
13/05/2004, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist
...


Εγώ θα πρέπει να ζητήσω συγνώμη διότι δεν μου το επιτρέπουν τα οικονομικά μου. Την επόμενη Κυριακή, «οικονομικά επιτρέποντος» και πάντα ο «κολλητός» πρώτος, εμείς μέσα.

periklisk
13/05/2004, 16:57
Θοδωρή μάλλον μέσα..... Πρέπει να βρω παρέα γιατί απ' ότι κατάλαβα δεν πρέπει να υπάρχει και πολλή διάθεση.... Ψάχνω σε εξω-moto.gr αλήτες μηχανόβιους......

Θα σου πω.....

nimbus
13/05/2004, 17:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist
Εμείς απο καταπ'τ'αυλάκι λέμε την κυριακή να πάμε μια εκδρομούλα μέχρι το Ναύπλιο.. Θα είμαστε 2 μηχανές (εγώ και jtoros) και ένα τουτού.

Η εκδρομή θα έχει εντελώς τουριστικό χαρακτήρα, δηλ sightseeing στο Ναύπλιο στο κάστρο, ίσως Μπούρτζι, βόλτα μέσα στην πόλη, πλατείες, φωτογραφίες κλπ κλπ κλπ..

και βέβαια, καφές, φαγητό, παγωτό και ότι άλλο προκύψει.

Ξέρω ότι πολλοί απο εσάς έχετε βαρεθεί (όπως είχα διαβάσει αλλού) το Ναύπλιο σαν προορισμό, αλλά για εμάς είναι κάτι σχεδόν άγνωστο!

Οπότε όποιος γουστάρει εννοείται θα χαρούμε να βρεθούμε.

Μπορούμε να κανονίσουμε είτε συνάντηση στη διασταύρωση για ναυπλιο-τρίπολη πάνω στην εθνική, είτε να βρεθούμε στο Ναύπλιο με τη μία..

εννοείται πάντα καιροιύ επιτρέποντος γιατί η τελευταία βόλτα προς Πόρο ήταν για εμάς τουλάχιστον που είχαμε και το γυρισμό προς Πάτρα λίγο βάσανο (περάσαμε τέλεια βέβαια)!!!

Οπότε όσοι μαζευτούμε μέχρι αύριο Παρασκευή κανονίζουμε και τα περαιτέρω (ώρες κλπ κλπ)

ΜΑΛΛΟΝ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ. ΩΡΑΙΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ. Ε ΑΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΛΑΚΙ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ. ΧΕΧΕ
ΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ, ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ. ΟΣΟΙ ΙΣΧΥΡΙΖΟΝΤΑΙ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΕ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ, ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΒΑΡΙΟΥΝΤΑΙ ΓΕΝΙΚΩς. ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!

idi
13/05/2004, 17:18
εγω μεσα :D

periklisk
13/05/2004, 17:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
εγω μεσα :D

άσε ρε που θες και βόλτα!! κάτσε στ αυγά σου!!!


:D :lol: :wave2: :beer:

nimbus
13/05/2004, 17:30
ΠΕΡΙΚΛΑΚΟ, ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙΣ, ΝΑ ΕΡΘΩ ΜΕ ΤΟ DNA ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΡΓΑ?
PLEASEEEEEEEEEEEEE????

idi
13/05/2004, 17:33
αν με θελετε φυσικα.....:sick:

nimbus
13/05/2004, 17:41
ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ. ΜΗΝ ΚΛΑΙΣ.

idi
13/05/2004, 17:44
τωρα δε σας θελω εγω....

χαχαχαχαχαχχα

τα λεμε...

;) :smilea: :wave2: :sun:

nimbus
13/05/2004, 17:45
ΧΑΧΑΧΑ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΥΤΟ! ΧΑΧΑΧΑ

petridist
13/05/2004, 17:49
αν εσύ έρθεις μόνος γιατί δεν παίρνεις και τη θεοδώρα???

εκτός αν σώνει και καλά θέλει να έρθει με το δικό της..

λέω εγώ τώρα... επειδή είναι και μονοήμερη....:lol: :lol: :lol:

periklisk
13/05/2004, 17:49
αν έρθει ένας φίλος μου με το cbr (δεν του το έχω πει ακόμα).... θα μας ψάχνετε.....

periklisk
13/05/2004, 17:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist
αν εσύ έρθεις μόνος γιατί δεν παίρνεις και τη θεοδώρα???

εκτός αν σώνει και καλά θέλει να έρθει με το δικό της..

λέω εγώ τώρα... επειδή είναι και μονοήμερη....:lol: :lol: :lol:

ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ!!!!:mad:
ΤΙΜΩΡΙΑ!!!!:mad:

petridist
13/05/2004, 17:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
αν έρθει ένας φίλος μου με το cbr (δεν του το έχω πει ακόμα).... θα μας ψάχνετε.....

θα τηρηθεί σέιρά με βάση ιπποδύναμη και τελική... και έτσι και βγείτε απ'την ουρά.....δε θα σας ξαναπάρουμε βόλτα:rotflmao:

nimbus
13/05/2004, 17:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ!!!!:mad:
ΤΙΜΩΡΙΑ!!!!:mad:


Η ΚΑΚΙΑ ΘΑ ΣΕ ΦΑΕΙ!!! ΧΑΧΧΑ! ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΡΘΩ ΜΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΔΙΚΑΒΑΛΟ. ΓΙΑ ΣΙΓΑ! ΧΕΧΕΧΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙς! ΠΟΥ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟ NIMBUSAKI ΜΕ ΤΟ DNA ΜΟΝΟ ΤΟΥ??? Ε??? ΑΛΗΤΗ, ΤΣΑΝΤΑΚΙΑ, ΜΗΧΑΝΟΒΙΕΕΕ!!!!

periklisk
13/05/2004, 18:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist
θα τηρηθεί σέιρά με βάση ιπποδύναμη και τελική... και έτσι και βγείτε απ'την ουρά.....δε θα σας ξαναπάρουμε βόλτα:rotflmao:

:lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
13/05/2004, 18:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
Η ΚΑΚΙΑ ΘΑ ΣΕ ΦΑΕΙ!!! ΧΑΧΧΑ! ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΡΘΩ ΜΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΔΙΚΑΒΑΛΟ. ΓΙΑ ΣΙΓΑ! ΧΕΧΕΧΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙς! ΠΟΥ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟ NIMBUSAKI ΜΕ ΤΟ DNA ΜΟΝΟ ΤΟΥ??? Ε??? ΑΛΗΤΗ, ΤΣΑΝΤΑΚΙΑ, ΜΗΧΑΝΟΒΙΕΕΕ!!!!


ΑΛΗΤΗΣ ΤΣΑΝΤΑΚΙΑΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕ!!!!

:lol: :lol:

nimbus
13/05/2004, 18:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
ΑΛΗΤΗΣ ΤΣΑΝΤΑΚΙΑΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕ!!!!

:lol: :lol:

ΤΩΡΑ ΕΓΙΝΕς ΚΙ ΕΣΥ ΟΜΩς ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

petridist
13/05/2004, 18:11
μόλις είδα τον καιρό και προβλέπεται καλός το σκ. ελπίζω να μη μας τα χαλάσει μέχρι τότε..

Αύριο θα βαλω ένα ποστάκι για την ώρα που θα βρεθούμε κλπ κλπ γιατι ως γνωστόν κάποοι δεν μπαίνουν σάββατο..

επίσης καλο θα είναι αύριο να ανταλλάξουμε και τηλέφωνα κάτι που ήδη έκανα με τη θεοδώρα!

Αυτά και σας χαιρετώ! καλό βράδυ σε όλους!:wave2:

nimbus
13/05/2004, 18:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist
μόλις είδα τον καιρό και προβλέπεται καλός το σκ. ελπίζω να μη μας τα χαλάσει μέχρι τότε..

Αύριο θα βαλω ένα ποστάκι για την ώρα που θα βρεθούμε κλπ κλπ γιατι ως γνωστόν κάποοι δεν μπαίνουν σάββατο..

επίσης καλο θα είναι αύριο να ανταλλάξουμε και τηλέφωνα κάτι που ήδη έκανα με τη θεοδώρα!

Αυτά και σας χαιρετώ! καλό βράδυ σε όλους!:wave2:


ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ!

ruyjin
13/05/2004, 18:21
Περικλή επειδή Σάββατο θα λήψω αν είναι όλα οκ και αντέχω είμαι μέσα. Θα μιλήσουμε και αύριο και από τηλ αν χρειαστεί το Σάββατο.

Κλείνω παίδες...... καλό
βράδυ!!!!:wave2:

periklisk
13/05/2004, 18:26
ΟΚ και εγώ κλείνω!!! Τα μελέ!!!!

petridist
14/05/2004, 15:01
λοιπόν παιδάκια!! κατ'αρχην να πω οτι ο καιρός εδώ χαλάει.. σύννεφα κλπ και το forecasts προβλέπει καρέκλες για την κυριακή εδώ....:bigcry:


Τώρα αν όλα πάνε καλά προτείνω τα εξής:

Συνάντηση στη διασταύρωση μπαίνοντας για αργος-ναυπλιο-τρίπολη στην εθνική

για ώρα κατα τις 10 είναι καλό να έιμαστε όλοι εκεί!!

Όλα αυτά για εμάς απο Πάτρα τουλάχιστον ισχύουν αν ο καιρός είναι καλός ώστε να το χαρούμε περισσότερο αυτή τη φορά!!

Έχω το τηλ της Θεοδώρας.. Θα πάρω τηλ Κυριακή 7.30-8.00 το πρωί για να πω οτι ξεκινάμε ή οτι βρέχει οπότε δεν ξεκινάμε εμείς!

Περικλή αν δεν έχεις επικοινωνία με τη θεοδώρα τότε στείλε μου και το δικό σου κινητό να επικοινωνήσουμε και μαζί


idi επίσης

Θεοδώρα ελπίζω να είσαι ξύπνια εκίνη την ώρα έτσι??

αυτά και αναμένω!!

:wave2:

periklisk
14/05/2004, 16:16
έχω τηλέφωνα από Θεοδώρα, idi κτλ..... θα μιλήσουμε!!!!

petridist
14/05/2004, 16:32
οπότε επικοινωνούμε τηλεφωνικώς κυριακή πρωί πρωί!!

και εύχομαι να πάνε όλα καλά και ο κ@#λοκαιρος να είναι καλός!

:beer:

periklisk
14/05/2004, 16:53
οι προβλέψεις είναι μυστήριες...... θα δούμε!!!!!!!

ruyjin
14/05/2004, 17:54
Eλα Περικλή.....
Μόλις γυρίσω Αθήνα αύριο αν μπορώ για Κυριακή θα σε πάρω τηλ να μου πεις τι κανονίσατε οκ.
Καλό σκ πάντως σε όλουσ!!!!

periklisk
14/05/2004, 18:10
Ένταξει Νάσο! Θα τα πούμε! Εγώ αύριο δουλεύω βράδυ (εγκατάσταση εξοπλισμού.....) και θα τελειώσω 90% νωρίς....

Μικρή Λουλού
14/05/2004, 18:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Ένταξει Νάσο! Θα τα πούμε! Εγώ αύριο δουλεύω βράδυ (εγκατάσταση εξοπλισμού.....) και θα τελειώσω 90% νωρίς....

ΝΑΙ...ΝΑΙ....
ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ....

ΟΙ ΡΩΣΣΙΔΕΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ,ΤΑ ΜΠΑΛΛΕΤΑ ΣΤΟ STAGE,ΟΙ ΚΟΝΣΟΜΑΤΡΙΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ...........


ΔΕ ΜΑΣ ΧΕΖΕΙΣ ΡΕ ΠΕΡΙΚΛΗ ΜΕ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΣΟΥ..!!!!

ΑΜΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΠΡΩΙ,ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΜΕ ΧΕΣΕΙΣ..!!:lol: :lol:

ΚΑΤΣΕ ΒΡΕ ΛΙΓΟ ΔΙΑΒΑΣΕ,ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ..!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΠΕΡΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ..!!:lol: :lol:


:beer: :beer: :beer:

periklisk
14/05/2004, 18:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΝΑΙ...ΝΑΙ....
ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ....

ΟΙ ΡΩΣΣΙΔΕΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ,ΤΑ ΜΠΑΛΛΕΤΑ ΣΤΟ STAGE,ΟΙ ΚΟΝΣΟΜΑΤΡΙΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ...........


ΔΕ ΜΑΣ ΧΕΖΕΙΣ ΡΕ ΠΕΡΙΚΛΗ ΜΕ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΣΟΥ..!!!!

ΑΜΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΠΡΩΙ,ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΜΕ ΧΕΣΕΙΣ..!!:lol: :lol:

ΚΑΤΣΕ ΒΡΕ ΛΙΓΟ ΔΙΑΒΑΣΕ,ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ..!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΠΕΡΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ..!!:lol: :lol:


:beer: :beer: :beer:


ΠΟΥ ΣΑΙ ΘΑΝΑΣΗ???????

ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΣΧΟΛΗ..... ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.....

ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΧΩ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΣΟΥΡΤΑ-ΦΕΡΤΑ......

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΟΨΩ.... ΘΑ ΕΡΘΩ ΒΡΑΔΥ!!!!!

ΑΝΤΕ ΕΛΑ ΚΑΙ ΣΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ.... ΜΠΟΡΕΙΣ!!!!!:beer: :beer: :beer: :beer:

Μικρή Λουλού
14/05/2004, 18:32
Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΣΥΝΟΔΕΥΕΙ..!!
ΑΛΛΑ ΓΙΑ Σ/Κ ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΣΕ ΣΠΙΤΙ ΦΙΛΙΚΟ ΣΤΗΝ ΕΞΟΧΗ, ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Ο ΣΚΥΛΟΣ,Η ΕΥΤΥΧΙΑ,Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ..!!!

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΣΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΜΙΑΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ...

ΚΑΙ ΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ..!!!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ..!!

:beer: :beer: :beer:

periklisk
14/05/2004, 18:39
Καλά Θανάση!!!!! Να περάσεις καλά και θα τα πούμε!!!!


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Θάνος
14/05/2004, 21:05
Καλά να περάσετε όλοι! Θα πάω κι εγώ Αγία Άννα γιατί το έχω υποσχεθεί σε φίλο εδώ και μέρες...

Άντε να δούμε τι λένε και τα γενέθλεια της ΛΕΜΟΤ...

Θα πάω να κάνω κάμπινγκ χωρίς κανένα εξοπλισμό! Θα κοιμηθώ με το κράνος και θα κλείσω και τη ζελατίνα για τα κουνούπια!

Άντε ρε καλά να περάσετε.

:beer:

periklisk
15/05/2004, 12:29
Θάνο καλά να περάσεις!!! αν και θα το δεις όταν γυρίσεις....

idi
15/05/2004, 12:51
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
[B]ΝΑΙ...ΝΑΙ....
ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ....
ΟΙ ΡΩΣΣΙΔΕΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ,ΤΑ ΜΠΑΛΛΕΤΑ ΣΤΟ STAGE,ΟΙ ΚΟΝΣΟΜΑΤΡΙΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ...........
[QUOTE]


PERIKLI TELEI KORO? KERASI NATASSA POTO? OXI? TOSO OMORFO ANTRA EINAI GAY?

XAXAXAXAXAXXAXA

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
15/05/2004, 13:47
Καλά Γιωργάκη χαζοχαρούμενε!!!!:mad: :mad: :mad:

Θα σου ξηγήσω και σένα...... έμαθα το γυαλίζεις το πόμολο!!!!!!



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΣΤΣΤΣΤΣΤΣΤΤΤΤ!!!!!


:lol: :lol: :lol:

jtoros
15/05/2004, 18:52
...όπως πάντα. :mad: :mad: :mad:
Στην Πάτρα αυτή τη στιγμή πάει προς νερού του (=βροχή), ενώ το forecasts.gr λέει ότι σε Κόρινθο, Ξυλόκαστρο και Αρτεμίσιο θα βρέχει (πιθανόν) αύριο το μεσημέρι και το βράδυ.
Ρε γμτ έχουμε η δεν έχουμε μέσα Μαΐου :confused: :confused: :confused: What the hell is going on???
Ίδωμεν...

Thnx for listening...

periklisk
16/05/2004, 13:16
Άστα.... μπινελικώνω από το πρωί..... εδώ ψιχαλίζει και μας έχει σπάσει τα νεύρα.....

jtoros
16/05/2004, 13:33
...εδώ ούτε καν βρέχει, έτσι για το γαμώτο. Αντιθέτως έχει καλό καιρό, αν και "αίθριο" δεν τον λες. Αλλά το πρωί που πάρθηκε και η απόφαση για την μη πραγματοποίηση της εκδρομής, ο καιρός ήταν συννεφιασμένος. :mad: :mad: :mad:
Τι να κάνουμε; Υπάρχουν κι άλλα Σαββατοκύριακα. Αλλά αρχίζει και η εξεταστική ρε γμτ! Τέσπα... Καλημέρα σε όλους!

Thnx for listening...

periklisk
16/05/2004, 14:09
Δεν πειράζει ρε συ!!! Θα έρθουμε εμείς εκεί!!!!!

idi
16/05/2004, 19:33
εγω πηγα ως τη Κινετα σε ενα φιλο μαζι με τον αδελφο μου... εφαγα τη βρόχα και στανιαρα...:D :D :D :D :D :D

petridist
17/05/2004, 11:12
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

(πάλι μέσα ρε γμτ???):yuck: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

periklisk
17/05/2004, 11:30
ΓΜΤ ΓΜΤ!!!

ruyjin
17/05/2004, 12:23
Περικλή τι έγινε καλημέρα.
Δε σε πήρα χτες. Εσύ τι έγινε πήγες πουθενά? Εγώ ξύμησα 1 μεσημέρι και μέχρι να κάνω κάτι δουλειές και να φάω πήγε απόγευμα. Μαύρισε και η Νεα Σμύρνη και φοβήθηκα για βρόχα και άραξα σπίτι τελικά.

Πολύ μαυρίλα ρε συ τι γίνεται....:dizzy:

periklisk
17/05/2004, 12:49
Τίποτα δεν έκανα.... για ένα παλιοκαφέ πήγα το βράδυ και αυτό ήταν.... σαπίλα και μουχλίλα στο dvd...... πάλι χάλασε ο καιρός..... γμτ..... 17 Μαΐου είναι......

petridist
17/05/2004, 12:56
κάπως έτσι νιώθαμε και όταν κανονίζαμε την εκδρομή στον Πόρο..

μας τα είχε κάνει μπαλόνια ο κωλόκαιρος και είπαμε βρέξει χιονίσει θα πάμε βόλτα....

και φάγαμε (εμείς απο Πάτρα τουλάχιστον) 400km βροχή...

πολύ καλά περάσαμε βέβαια αλλα ρε γμτ αυτή τη φορά είπαμε να γυρίσουμε το Ναυπλιο να πάμε στο κάστρο βόλτες κλπ κλπ.....

ελπίζω την άλλη Κυριακή να κάνει καλό καιρό (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ) και να βρεθούμε!!!

Καλημέρα είπα???:hypnotize

ruyjin
17/05/2004, 12:58
Θα κανονίσουμε βολτάδα μέσα στην εβδομάδα οκ :smilea:
don't worry, be :)

..και λίγο regea διάθεση μιας και ...καλοκαιριάζει:rotflmao: :dizzy: