PDA

View Full Version : αγορα



GEORGEE
21/06/2006, 19:26
καλησπερα

επειδη μαλλον προκειται να παρω το fazer 600 naked εχω μερικες αποριες και τις παραθετω εδω αν μπορειτε να μου απαντησετε...

1) το χρωμα που μου αρεσει ειναι το silver storm μοντελο του 2005, ως εκ τουτου ρωταω το μαγαζι αν ειναι φθηνοτερο απο τα νεα μοντελα και μου λεει οτι κανει 7390 και δεν εχει καμια διαφορα απο τα μοντελα του 2006. η ερωτηση μου ειναι η εξης: θα πρεπε να ειναι φθηνοτερο? και σε περιπτωση που θελησω να το δωσω στο μελλον δεν θα εχει λιγοτερη αξια απο το 2006 και ασ αλλαζει μονο το χρωμα?

2) τι χαρτια σονοδευουν την αγορα του μηχανακιου, δηλαδη τι θα πρεπει να να μου δωσει το μαγαζι και ποτε? αμεσως? η περιμενω καιρο κλπ

3) οσον αφορα το tps που διαβαζω εδω στο νετ. καπου διαβασα οτι το δευτερο εξαμηνο 2005 η κατασκευαστρια εκανε τις απαραιτητες αλλαγεσ και δεν παρουσιαζεται πλεον προβλημα,,,,μπορω να παραγγειλω το μηχανακι μου να ειναι παραγωγης δευτερου εξαμηνου ? και πως μπορω να το δω εγω αυτο?

4) ποιο συναγερμο θεωρειτε εσεις καλυτερο για το συγκεκριμενο μοντελο, αν ξερετε τιμη κλπ,,,,που να εχει και τηλεοειδοποιηση ( δεν ξερω υπαρχουν τετοιοι συναγερμοι,,,,σορυ αλλα ειμαι λιγο ασχετος).

5) θεωρειτε οτι ενας συναγερμος ειναι απαραιτητος απο τη στιγμη οπου εχει immobilizer?

αυτα , βασικα περιμενω να το οδηγησω απο ενα γνωστο και θα δω τι θα κανω

ευχαριστω πολυ :) ;)

kalant
21/06/2006, 20:09
Εδω ρε φιλε με ολα τα μαραφετια πανω στο μηχανακι και τα

κλεβουν για πλακα, λες να μην χρειαζεται ο συναγερμος?

Οαο για τα υπολοιπα ας απαντησουν κατοχοι...

:wave2:

GEORGEE
24/06/2006, 01:13
ρωταω μ@Λ@κιες ή βαριεστε να μου απαντησετε


ρε παιδες καμια βοηθεια?:wave2: