PDA

View Full Version : Ένας απόλυτα ηλίθιος!!! Εγώ!!!



alximistis
21/06/2006, 23:38
Τετάρτη μεσημεράκι και ξεκινάμε για μπάνιο 3 άτομα με ΙΧ. κακιά θάλασσα.
Φτάνουμε, απλώνουμε τις ψάθες και τις πετσέτες μας και άραγμα ολίγων λεπτών.
Σηκωνόμαστε να μπούμε στη θάλασσα. Φουλ ήλιος, ωραία θάλασσα αν και φύσαγε λίγο, ζέστη και τα γκομενάκια σε πλήρη εναρμόνιση με το τοπίο.
Ρίχνουμε τις βούτες μας τα μακροβούτια μας και μετά κανά 10λεπτο έξω.
Κάποια στιγμή αποφασίζω να πάω για κοκακόλα.
Και τότε θυμάμαι...

Τα λεφτά είναι στην τσέπη του μαγιό μου!
Δεν πειράζει λέω δεν παθαίνουν τίποτα. Θα τα βάλω στον ήλιο θα τα πιάσω κάτω από το κινητό μου και σε λίγο έτοιμα.

Ναι... μόνο που το κινητό... είναι στην ίδια τσέπη με τα λεφτά!!!!!!!!

Πάει το κινητό μου πάνε και ένα κάρο τηλέφωνα και μηνύματα αποθηκευμένα στην συσκευή......
Πόσο ΒΛΑΚΑΣ είμαι;;;;;;;;

antonis21
21/06/2006, 23:49
μην τρελενεσαι ολα καλα... εχουν βγει κατι κινητακια καλα ωρα για αγορα κανουργιου... μην σκας ητανε να γινει και εγινε τοση ζεστη ειχε καλοκαιρακι γκομενες που μυαλο... απολαυσε μια μπυρα και μην σκας για ενα κιν...:beer: :beer:

AFTER
21/06/2006, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Τετάρτη μεσημεράκι και ξεκινάμε για μπάνιο 3 άτομα με ΙΧ. κακιά θάλασσα.
Φτάνουμε, απλώνουμε τις ψάθες και τις πετσέτες μας και άραγμα ολίγων λεπτών.
Σηκωνόμαστε να μπούμε στη θάλασσα. Φουλ ήλιος, ωραία θάλασσα αν και φύσαγε λίγο, ζέστη και τα γκομενάκια σε πλήρη εναρμόνιση με το τοπίο.
Ρίχνουμε τις βούτες μας τα μακροβούτια μας και μετά κανά 10λεπτο έξω.
Κάποια στιγμή αποφασίζω να πάω για κοκακόλα.
Και τότε θυμάμαι...

Τα λεφτά είναι στην τσέπη του μαγιό μου!
Δεν πειράζει λέω δεν παθαίνουν τίποτα. Θα τα βάλω στον ήλιο θα τα πιάσω κάτω από το κινητό μου και σε λίγο έτοιμα.

Ναι... μόνο που το κινητό... είναι στην ίδια τσέπη με τα λεφτά!!!!!!!!

Πάει το κινητό μου πάνε και ένα κάρο τηλέφωνα και μηνύματα αποθηκευμένα στην συσκευή......
Πόσο ΒΛΑΚΑΣ είμαι;;;;;;;;

Και εγω την πατησα προσφατα και δεν τα ειχα περασει(ευτυχως οχι ολα) ΚΑΙ στην sim

Παντως οπως διαβαζα τα απο πανω, νομιζα οτι σε κλεψανε στην παραλια.

ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ παιδια, κλεβουν Α Β Ε Ρ Τ Α!!!

Περυσι ειχαμε δει εναν αλλοδαπο να περιτριγυριζει τις τσαντες μας στην παραλια, λιγα μετρα αφοτου ειχαμε μπει 3 ζευγαρια στην θαλασσα.

Για κακη του τυχη ομως(και μετα την καχυποψια που μου εχει δημιουργηθει μετα απο 6 χρονια στην Ιταλια), τον πηραμε πρεφα και οι 3(!!!) ταυτοχρονα, ενω ειμαστε σε αποσταση 10 μετρων μεταξυ μας, και βγηκαμε εξω αμεσως και αυτος οπου φυγει φυγει
Στο τσακ γλυτωσαμε

Alx 84
23/06/2006, 12:27
έλα, ηρέμησε. δεν έγινε κ τίποτα. συμβαίνουν αυτά. Τι να πεί κ το άλλο το παλικάρι το προπέρσινο καλοκαίρι που τον βουτήξαμε στην πισίνα με τα ρούχα κ είχε μαζί κ το κινητό του;:p :p

Φέρθηκε πολύ κόσμια όμως κ δε μας τα έψαλε!!!:wave2:

Το κακό στην περίπτωσή σου είναι το αλάτι. Τα σκίζει όλα!!!!

Kizoku
23/06/2006, 12:48
Έλα ρε συ, εντάξει η ζωή συνεχίζεται... :lol:

Εμένα με είχε κουτσουλήσει πουλί στο δρόμο οπότε νευριασμένος όπως ήμουν όταν γύρισα σπίτι, πέταξα κατευθείαν το ολοκαίνουριο λερωμένο μου μπουφάν στο μπουγαδόνερο και φυσικά ξέχασα και το κινητό στην τσέπη!!!

Μετά από μισή ώρα μούλιασμα συνειδητοποίησα τι είχα κάνει!

Μετά δεν σου λέω τίποτα...

"Το κινητό ήταν ένα ηρωικό Ericsson Τ-28s."

Αρχικά το κοπάναγα αλύπητα στο νεροχύτη για να φύγουν τα νερά. Μετά πήρα το σεσουάρ και άρχισα να το στεγνώνω (όχι δεν του έκανα και μπούκλες). Και τέλος πήρα σουγιά και σήκωσα λίγο την πρόσοψη για να το στεγνώσω καλύτερα με το σεσουάρ και από μέσα, ώσπου άρχισε να λιώνει το πλαστικό και σταμάτησα. Φυσικά το κινητό δεν δούλευε παρόλο που του έβαλα την εφεδρική μπαταρία που είχα. Την άλλη μέρα το πρωί ώς εκ θαύματος ξαναδοκίμασα και το κινητο ανεστήθη!!!!!

Σκυλί σας λέω!!!! :rotflmao:

Βέβαια μετά από μια βδομάδα του έκανα πάλι μπάνιο με ένα ποτήρι νερό και με άφησε για πάντα....

RαNd
23/06/2006, 15:27
Η καλυτερη λυση για τετοιες στιγμες (οπως πχ μπανιο με πορτοκαλαδα κλπ) ειναι ενα 2ο μπανιο με οινοπνευμα, αφου εχετε βγαλει μπαταρια και sim . . . Ενα ηρωικο GH628 εζησε 2 χρονια μετα απο αυτο! :D

Dionisisk5
23/06/2006, 21:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
έλα, ηρέμησε. δεν έγινε κ τίποτα. συμβαίνουν αυτά. Τι να πεί κ το άλλο το παλικάρι το προπέρσινο καλοκαίρι που τον βουτήξαμε στην πισίνα με τα ρούχα κ είχε μαζί κ το κινητό του;:p :p

Φέρθηκε πολύ κόσμια όμως κ δε μας τα έψαλε!!!:wave2:

Το κακό στην περίπτωσή σου είναι το αλάτι. Τα σκίζει όλα!!!!

Πωωω μου το εχουν κανει στην Μυκονο στο σουπερ. Με βουτηξαν με ολοκαινουργιο κινητο, ολοκαινουργια γυαλια υλιου, τα τελευταια μου 8 ευρω σε ψηλα. Εεε το κινητο αχρηστευτηκε εμεινα και γυσισα με μισο ευρω, και εψαχνα στην πισινα με βουτιες στο θαλασσινο νερω κανενα πενταλεπτο να βρω τα γυαλια μου καθοτι μπλε και στον πατο δεν ξεχωριζαν....
μετα βεβαι μου περασε η τσαντιλα γιατι βρεθηκαν κατι κοπελιτσες εκει προθυμες και με παρηγορησαν ...:)

zolotas
23/06/2006, 23:09
σκηνικο με πισινα ξενοδοχειου στη σαντορινη με πολυ κοσμο οπου σε βουτια ενος φιλου του εφυγαν οι καποτες απο την τσεπη και τις κυνηγουσε με υπτια και πεταλουδες....ρε το μ@λακα:bigcry:

evvou
23/06/2006, 23:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
σκηνικο με πισινα ξενοδοχειου στη σαντορινη με πολυ κοσμο οπου σε βουτια ενος φιλου του εφυγαν οι καποτες απο την τσεπη και τις κυνηγουσε με υπτια και πεταλουδες....ρε το μ@λακα:bigcry:


:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ελιωσα λεμεεεεεεε


ρε μη χαλιεστε για τετοια πραγματα!!!!!!
:beer: :beer: :beer: :wave2:

antonis21
24/06/2006, 02:10
σκηνικο με πισινα ξενοδοχειου στη σαντορινη με πολυ κοσμο οπου σε βουτια ενος φιλου του εφυγαν οι καποτες απο την τσεπη και τις κυνηγουσε με υπτια και πεταλουδες....ρε το μ@λακα απαιχτο αδερφε εισαι και ο πρωτος εω λιωσει στο γελιο.. να εισαι καλα:a18: :a25:

mystique
26/06/2006, 10:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
σκηνικο με πισινα ξενοδοχειου στη σαντορινη με πολυ κοσμο οπου σε βουτια ενος φιλου του εφυγαν οι καποτες απο την τσεπη και τις κυνηγουσε με υπτια και πεταλουδες....ρε το μ@λακα:bigcry:



:rotflmao: :lol: :bigcry: :rotflmao:
:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

:beer: :wave2:


@al...
e! eisai ligo gademis vre paidi mou!!! :a22:
des to omos thetika.... toulaxiston ekanes banio!!! :lol:

:wave2:

Alx 84
26/06/2006, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dionisisk5
μετα βεβαι μου περασε η τσαντιλα γιατι βρεθηκαν κατι κοπελιτσες εκει προθυμες και με παρηγορησαν ...:)

δε σε χάλασε ε;:winka: :winka:



σκηνικο με πισινα ξενοδοχειου στη σαντορινη με πολυ κοσμο οπου σε βουτια ενος φιλου του εφυγαν οι καποτες απο την τσεπη και τις κυνηγουσε με υπτια και πεταλουδες....ρε το μ@λακα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
απίστευτο λέμε!!!

Dionisisk5
26/06/2006, 14:29
Καθολου δεν με χαλασε:) Και γελαγα πιο πολυ με τους αλλους μετα που μειναν μπακουρια στην εκδρομη. Πηρα το αιμα μου πισω;)

OldMan
26/06/2006, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Τα λεφτά είναι στην τσέπη του μαγιό μου!

Ναι... μόνο που το κινητό... είναι στην ίδια τσέπη με τα λεφτά!!!!!!!!

Έχουν τσέπες τα στριγκ ???

:confused: :confused: :confused:

Τι λέει αυτός ρε Πάκταιν ???

latris mixanis
27/06/2006, 00:00
Παιδιά θέλει μεγάλη Ψυχραιμία στη ΖΟΥΓΚΛΑ που κυκλοφορούμε ώστε να επιβιώσουμε.

:wave2: