PDA

View Full Version : ποσοι απο εδω μεσα παμε μουτζελο?



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
13/05/2004, 17:37
μεχρη τωρα εχουν δηλοθη και εχουν πληρωσει 155 ατομα για το μουτζελο. μηλησα με τον πατακια και ειπαμε οσα παιδια γνωριζω να κανω ενα γκρουπ δικο μου για να ειμαι εγω συνοδος τους μια που εχω ξαναπαει και ξερω τα κολπα. απο το μοτο θα ειναι 5 ατομα και θα κανουν 5 γκρουπ. αλλα λογο του οτι ειμαστε πολλοι θα κανουμε και ενα εκτο γκρουπ που θα το οδηγησω εγω για να μην χαθουμε στον δρομο. η αλλη περιπτοση ειναι να καθησω γενηκη σκουπα των γκρουπ. για να βλεπω ποιοι ειμαστε απο εδω.... γιωργος.

RapidShade
14/05/2004, 14:03
Hi,

Τι είναι ακριβώς αυτό που έχω διαβάσει και
σε άλλα post? (Μούτζελο)

Δώστε τα φώτα σας ρε παίδες...

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
14/05/2004, 14:40
απαραδεκτος...τσ τσ τσ τσ τσ:nono: ειναι το χοριο εξω απο την φλορεντια που ειναι και η ομωνημη πιστα των μοτο-αγωνων VIVA MOUGELLO σου ερχομαστε ρεεεεεεεεεεεεε:wave2: :beer: θα παμε να δουμε τον αγωνα των motoGP. ROSSI ΟΛΕΕΕΕΕ ROSSI ΟΛΕΕΕΕΕ ROSSI ΟΛΕΕΕΕΕOΛΕΟΛΕΟΛΕΕΕΕ.....:beer: :beer: ΓΙΩΡΓΟΣ

RapidShade
14/05/2004, 14:42
aaaaaaa...

Το χωριό έξω από τη Φλωρεντία!!!...
ε πες το έτσι ντε!...

χμμ... ειστε τυχεροί...
κωλόφαρδοι θα έλεγα...

Πόσο σας βγαίνει το "μαλλί" συνολικά;

ΥΓ. Ζηλεύω.....

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
14/05/2004, 14:58
550 ΕΥΡΩΠΟΥΛΑ ΟΔΗΓΟΣ ΚΑΙ ΜΟΤΟ πληρωμενα καραβι με καμπινα, ξενοδοχειο με πρωινο, εισιτηρια πιστας για σαββατο και κυριακη, 5 διανυχτερευσεις συνολικα. 500 ευροπουλα ο συνοδυγος με τα ανωτερω. σε αυτα πρεπει να προσθεσεις για δυο ατομα. καυσιμα-διοδια 150 ευρω, φαγιτο-καφεδες-νερα-κλπ 200 ευρω. με 1500 ευρωπουλα εισαι πολυ ανετος για δυο ατομα και σου μενει και αξεχαστη η εμπιρια.

ducatian
18/05/2004, 11:15
Καλημέρα γιωργο!! εχουμε γνωριστεί στο πευκόνα στους αγιους Αναρ. επειδή έχεις ξαναβγεί εως θα ηθελα να σε ρωτήσω αν ξέρεις τι γίνεται με το διπλωμά μας ?? ισχύει ?? κατι ακουσα οτι πρέπει να γίνει διεθνές απο ΕΛΠΑ και κατι τέτοια ...Το δικό μας δεν ισχύει αφου γράφει ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ...
ΣΕ παρακαλώ αν ξέρεις κατι ενημερωσέ με γιατι θα ερθουμε αρκετοί παρέα ... μη βρεθούμε προ εκπλήξεων!!
Ευχαριστώ και σε χαιρετώ !!
PeTrOs ducati 750s black!!:beer: :beer:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
18/05/2004, 12:02
αν ειναι το ροζ που δυπλωνη στα 3 και εχει το GR σε κικλο απο αστερια ισχειη. μονο για την μοτο θελης πρασηνη καρτα απο την ασφαλεια σου και ταυτοτητα να εχεις. καλα θα ειναι η πινακιδα σου να ειναι σε ενφανες σιμειο και οχι απο κατω απο την σελα στην ροδα γιατι καμια φορα σε γραφουν. εγραψαν ενα φιλο περσι. αλλους παλι δεν τους ειπαν τιποτα ειναι που θα πεσης και εκει. καλο ειναι να εισαι σοστος γιατι εκει της κλισεις της πληρωνης επι τοπου. το τηλεφονο μου ειναι 6977 290 361 γιωργος VIVA MOUGELLO