PDA

View Full Version : ΑΔΙΚΟ ΠΕΣΙΜΟ!!!



miraze
22/06/2006, 19:21
38 βαθμους και ενώ καιγόταν ο τόπος στα Γιάννενα είπα και εγώ χτες να δροσιστώ σε καμία παραλία της Πρέβεζας. :cool: :cool: :cool:

Ο δρόμος ΚΑΡΓΑ επικίνδυνος και να πηγαίνω σαν κότα που έβραζε κάτω από το μπουφάν και το κράνος.

Ακριβώς πρίν την παραλία Λούτσα είχε πέσει ο δρόμος και είχαν ρίξει φρέσκια άσφαλτο που όμως δεν είχαν πατήσει!!! Εκεί ομως ακριβως την πάτησε ο Βαγγέλης ο οποίος έχασε το μπροστινό του και STROM έγινε... Καλοκαιρινό!.

Ευτυχώς το παιδί φορούσε μπουφάν και κράνος και πραγματικό είχε άγιο που την έβγαλε με μόνο γδαρσίματα στα πόδια.

Το τρελό είναι ότι ήταν ήδη 5 λεπτά και κανένας δεν σταμάτησε να τον βοηθήσει απλά τον κοιτούσαν.:eyepop: :eyepop: :eyepop:
Ποιο μπάνιο και μαλακίες , έκατσα μαζί του για καμία ώρα μέχρι να έρθει η οδική γιατί σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις μας χρειάζονται οι άνθρωποι.

Το άσχημο είναι ότι γνώρισα ένα άτομο κάτω από αυτές τις συνθήκες αλλά το ευχάριστο είναι οτι το παιδί δεν έπαθε τίποτα. Τα σίδερα φτιάχνονται στην τελική.

Για να καταλάβεται σε τί κατάσταση ήταν ο δρόμος μία ώρα που ήταν σταματημένο το δικό μου ΜΟΤΟ, είχε βυθιστεί το σταντ 10 εκατοστα στην απάτητη άσφαλτο.

FestoNero
22/06/2006, 19:58
Παλι καλα να λες που δεν επεσε κιολας!!
Εννοεις οτι ηταν πεσμενο κατω το παλικαρι και δεν σταματησε κανεις;;; :eek: :eek:
Περαστικα στο παλικαρι!

Akis@SF
22/06/2006, 20:06
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΡΟΜΑΡΕΣ ΣΟΥ....... :a31: :a31: :a31:
Λογικο......σου λεει ο αλλος, ελλαδα ειμαστε.....ολοι οι δρομοι κωλος ειναι......γιατι αυτον να τον κανω σωστο?????? Δεν μ@μιεται.....αστον ετσι και παμε για καμια μπυριτσα :beer: :beer: :beer:

Καλη φαση ε? :bigcry: :bigcry: :bigcry:

AFTER
22/06/2006, 20:33
Ελα μωρε που θα τον πατησουμε, θα περασουν απο πανω 2-3 νταλικες και ειναι οκ!

Οταν πεφτουμε κατω, ξαφνικα μεταμορφωνομαστε σε εξωγηινα τερατα, για αυτο δεν μας βοηθαει κανεις...

miraze
22/06/2006, 21:05
Παιδιά σε ένα σημείο περάσανε και κάτι γνωστοί του παιδιού και απλά τον ρώτησαν αν ήταν καλά και συνέχισαν για το μπάνιο τους.

Εμένα προσωπικά αυτή η αδιαφορία του κόσμου και ο έντονος ΩΧΑΔΕΡΦΙΣΜΟΣ με προσβλημάτισε


:confused: :confused: :confused:

antonis21
22/06/2006, 21:35
ενταξει αφου δεν δεν εμεινε αναισθητος παμε για μπανακι...... καποιος ειχε αναφερει οτι ο σταρχιδισμος στην χωρα μας ειναι πανω απο ολα.... δεν ξερω αν συμφωνειτε... εχω βαρεθει πια με αυτους τους κωλοδρομους χανονται αδικα ατομα... απο μαλακιες αλλον, που δεν ειναι αξιοι να φτιαξουν ενα σωστο δρομο..:a37: το μπανιο ειναι πιο σημαντικο απο ολα που να σταματας τωρα γαμη... ντροπη σας :a66: :a66:

zolotas
22/06/2006, 21:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από miraze
Παιδιά σε ένα σημείο περάσανε και κάτι γνωστοί του παιδιού και απλά τον ρώτησαν αν ήταν καλά και συνέχισαν για το μπάνιο τους.

Εμένα προσωπικά αυτή η αδιαφορία του κόσμου και ο έντονος ΩΧΑΔΕΡΦΙΣΜΟΣ με προσβλημάτισε


:confused: :confused: :confused:

σιγα μην αφησουν τις γκομενες τωρα ..........για τον βλαχο τον μηχανοβιο ...........αντε ρε τους λουληδες :mad:

Alx 84
23/06/2006, 12:23
όσο ξύλο θέλουν οι υπέυθυνοι των δρόμων, περιοχών, νομών, χώρας και πάει λέγοντας ,άλλο τόσο θέλουν κ οι κάτοικοι σε αυτούς. Δε λέω να μαζευτεί μπούγιο. Αν είναι 2 άνθρωποι σταματημένοι κ βοηθάνε, ρώτα κ αν δε θέλουν φύγε. Κανένας όμως ρε, κανένας! ποτέ δε ρωτάνε! Αλλά οι παλιοκατίνες περνάνε πάντα αργά και βγάζουν τις βλακόφατσες έξω από τα παράθυρα να χαζέψουν τι έγινε. Αι στα διάλα πια!!!!!:mad: :mad: :mad: :yuck: :yuck: :yuck: