PDA

View Full Version : zx6r 2007



tassosrr
22/06/2006, 19:59
tha pame pali stis diamaxes??


52815

vassilis88
22/06/2006, 20:28
re paidia apokleietai na einai etsi.afto to raptors & rockets einai xeirotero ap to mcn!!

stavrogin
23/06/2006, 05:27
Μηπως τα εργοστασια δεν ξερουν τι τους γινεται;
Εξηγουμε.

Ενας εβαλε τις εξατμισεις κατω απο τον κωλο.

...Αρεσε.

...Ολοι εβαλαν τις εξατμισεις,κατω απο τον κωλο.

Και τελευταια και καταιδρωμενη η Kawasaki(και χαλασε το πρωην πανεμορφο ZX10 )

Μετα ....

Ενας αλλος εβαλε την εξατμιση κοντη και χαμηλα στο πλαι

...αρεσε

Ολοι εβαλαν την εξατμιση ,κατω και χαμηλα στο πλαι!!!!!!(πχ. Kawa ZX6 07')

Γιατι απλα δεν βαζουν την εξατμιση εκει που ειναι καλητερα να τελειωνουμε με τις σαχλαμαρες,και να ασχοληθουν και λιγο με την ουσια.

kawasaki ZX-12
23/06/2006, 06:46
συγνωμη!!!!!!

τωρα αυτο θεωρειται ασχημο???????

μια χαρα και γαμω ειναι!!!!!πανεμορφο!!!!!!!!!!

stavrogin
23/06/2006, 07:53
To ποιντ δεν ειναι αν ειναι ασχημο,Το ποιντ μου ειναι οτι ακολουθουν μοδες λες και ειναι παντελονια και καπως ετσι καταληγουν να μην εχουν χαρακτηρα οι γιαπωνεζικες εταιριες,σε αντιθεση με τις ευρωπαικες που εχουν και παραεχουν.Στην τελικη αναληση αμα το βαψεις μαυρο και του βαλεις κι ενα S στο τεποζιτο πες οτι δε θα μπορουσε να ειναι σουζουκι.
Υπερβαλω βεβαια, αλλα ειμαι κοντα στην αληθεια.Οι γιαπωνεζοι στερουνται φαντασιας,και χανουν καπως το περιβοητο form follows fanction

kawasaki ZX-12
23/06/2006, 08:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
To ποιντ δεν ειναι αν ειναι ασχημο,Το ποιντ μου ειναι οτι ακολουθουν μοδες λες και ειναι παντελονια και καπως ετσι καταληγουν να μην εχουν χαρακτηρα οι γιαπωνεζικες εταιριες,σε αντιθεση με τις ευρωπαικες που εχουν και παραεχουν.Στην τελικη αναληση αμα το βαψεις μαυρο και του βαλεις κι ενα S στο τεποζιτο πες οτι δε θα μπορουσε να ειναι σουζουκι.
Υπερβαλω βεβαια, αλλα ειμαι κοντα στην αληθεια.Οι γιαπωνεζοι στερουνται φαντασιας,και χανουν καπως το περιβοητο form follows fanction

δεν ειμαι και σιγουρος αλλα νομιζω οτι καπου ειχα διαβασει πως η suzuki και η kawasaki συνεργαζονται μεταξυ τους!!!!
μπορει να κανω και λαθος!!!!

αν αληθευει δεν ειναι παραξενο να χρησιμοποιουν παρομοια σχεδια!!!!

παντως η εξατμισουλα του παει πολυ!!!!!

εξαλλου το εβαλε και η suzuki και μετα η yamaha sto R6!!!!

και ακτος απο αυτο το επιβαλει και η εποχη τα μηχανακια εχουνε πλεον τρελες επιδοσεις απο καπου πρεπει να κοψουν κιλα

εμενα η δικια μου εξατμιση στο 636-03 ειναι ατσαλινη και τεραστια
μετα την βαλανε απο κατω και παλι βαρια ηταν αλλα ειχε καλυτερη αεροδυναμικη τωρα στα πλαγια φαλτσοκομμενη και μικρη ακομα καλυτερα!!!!!

ακολουθουνε την ταση της εποχη σχεδιαστικα και λειτουργικα!!!!

idi
23/06/2006, 09:11
δεν εχω ιδεα αν θα ειναι ετσι... φωτοσουπα το κοβω

απλα εύχομαι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ και η kawa να βαλει σε αυτη τη διαταξη την εξάτμιση (moto GP style) και να σταματήσει αυτη η γελοιότητα με τις εξατμίσεις κατω απο το κωλαράκι μας που κόλλησαν ολες οι εταιρείες...

κατα τα αλλα κλασική γραμμή kawa ειναι το παραπανω (αναγνωρίσιμη 100% καμια σχεση με SUSUKI...)

Sabre
23/06/2006, 09:18
Μήν φάτε.....θα σφάξουμε ελικόπτερο....
Φωτοσόπια ολκής, όπως και ότι παρουσιάζει το Raptors & Rockets.
Οι παρουσιάσεις τους μόνο για γέλια είναι.
Vassilis88 - δέν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο μαζί σου :beer:

ktm640lc4
23/06/2006, 09:46
Προσωπικα δεν μου αρεσει.

Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα...

adam_tsouk
23/06/2006, 09:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sabre
Μήν φάτε.....θα σφάξουμε ελικόπτερο....
Φωτοσόπια ολκής, όπως και ότι παρουσιάζει το Raptors & Rockets.
Οι παρουσιάσεις τους μόνο για γέλια είναι.
Vassilis88 - δέν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο μαζί σου :beer:



:beer: :beer: :beer: