PDA

View Full Version : cbf-600



acealex
22/06/2006, 20:59
παιζει καμια συγκεντρωση με cbf 600?

pipis
23/06/2006, 07:04
Παίζει μια αλλα μονο μοντελα '04 με μαυρο bagster. Γιατι κολλατε σε συγκεντροσεις του δικου σας μοντελου?? Ειναι λιγο ρατσιστικο.

Φιλικα παντα:wave2:

javaneze
23/06/2006, 08:01
Τι ρατσιστικο ρε μεγαλε;
Αμεσως καποιος, μη χασει, να προλαβει να κανει τον εξυπνο και να πεταξει την κοτσανα .... :rolleyes:
Εγραψε πουθενα το παλικαρι οτι δεν θελει αλλους με αλλα μοντελα;
απλα γουσταρει να οργανωθουν πρωτα οσοι εχουν το ιδιο μηχανακι προφανως γιατι αλλο(; ) για να συζητησουν γι αυτο, και επειτα οποιος αλλος γουσταρει να ερθει...

Θα ελεγα ακριβως τα ιδια για οποιο μοντελο μηχανης προκειται και δεν το λεω επειδη εχω εγω το cbf...

Οπως παραδειγματικα και οι hornetακηδες κανονισαν βολτα αλλα ακολουθησαν και αλλα μοντελα ... οπως κι εγω εχω ακολουθησει πολλες φορες βολτες των kawa Zed.

acealex εγω μεσα ειμαι, αλλα φοβαμαι πως δεν ειμαστε και τοσοι πολλοι αθηναιοι με CBF 600.
Προτεινε και κατι ντε.... :wave2:


θα προτεινα, αν δεν ειναι ανω ποταμων, ενας mod να μεταφερει το τοπικ στην κατηγορια των CBF, να συνεννοηθουμε ποτε μπορουμε οι CBFαδες, και οταν με το καλο βρουμε ακρη να κανουμε επισημο τοπικ/ανακοινωση της βολτας για να ερθει οποιοσδηποτε γουσταρει.

:beer: :wave2:

geopitt
23/06/2006, 08:24
Και εγω μεσα ειμαι :D

Αντε αν δω καμια προταση για καφεδακι.............

Sabre
23/06/2006, 09:35
Βόοοολτααα? :D

Μέσα!

(από ότι κατάλαβα κάτι τυπάκια με Gsr θέλουν άτα.Να ρίξουμε την ιδέα η θα χαλάσει η κλίκα των honda? :lol: :lol: )

Nostra
23/06/2006, 09:51
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΤΟ ΤΟΠΙΚ

ΣΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ/CBF

ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ/ΒΟΛΤΕΣ

KAI ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΘΑ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ (ανεξαρτήτως μοντέλου και κυβισμού)



ΚΑΝΕΝΑΣ MOD ΑΚΟΥΕΙ?


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

για την προσοχή σας...

hornet
23/06/2006, 12:03
Για αυτο δεν υπαρχει καμια περιπτωση

Nostra
23/06/2006, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Για αυτο δεν υπαρχει καμια περιπτωση



το αυτό ποιο είναι?

το να μεταφερθεί στα μοντέλα cbf?


εάν δεν εννοείς αυτό... τότε μη διαβάσεις παρακάτω γιατί παρεξήγησα....


αλλά αν αυτό εννοείς.....

υποτίθεται ότι στις συναντήσεις το πρώτο τόπικ πρέπει να προτείνει κάτι συγκεκριμένο για βόλτα.... μέρος, διαδρομή , ώρα/μέρα , ραντεβού, λίστα με συμμετέχοντες κλπ.

το συγκεκριμένο ποστ μόνο για τις συνατήσεις δεν είναι....

εγώ απλά προτείνω να πάει το ποστ στα cbf , να γνωρίσουμε και τον acealex που είναι καινούριος.... να σκεφτούμε και υπόλοιποι (ίσως) καμιά καλή ιδέα για βόλτα και να επανέλθουμε στις συναντήσεις με συγκεκριμένη πρόταση.....

με αποδέκτες όλους τους χρήστες του φόρουμ...



γιατί αλλιώς στην ερώτηση του acealex θα μπορούσαμε να απαντήσουμε ένα ξερό ΟΧΙ και να αφήσουμε στις συναντήσεις ένα ακόμα thread χωρίς νόημα...


τόσο λάθος σκεπτικό έχω ? ....


:beer: :beer: :wave2:

acealex
23/06/2006, 17:41
Κατ'αρχην θελω να πω στον pipis οτι ειμαστε ολοι μοτοσυκλετιστες και δεν υπαρχει τιποτα ρατσιστικο μεταξυ μας. Η συγκεντρωση - βολτα αναφερετε σε ολους,απλως θα ηθελα να γνωρισω και αλλα cbf επειδη στη Λαρισα ειναι ελαχιστα. Ευχαριστω τους javaneze,geopitt,sabre,nostra. θα ξανακανω την ερωτηση στα μοντελα-cbf's.

gcrook
24/06/2006, 01:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από acealex
θα ξανακανω την ερωτηση στα μοντελα-cbf's.

Ακομα δεν το καταλαβες...
Ριξε μια ματια αν εχεις την καλωσυνη ΕΔΩ, ΣΤΙΣ ΓΕΝΙΚΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=23059)

Αν θες να ποσταρεις για βολτα θα το κανεις εδω περα και ΟΧΙ στα μοντελα η οπουδηποτε αλλου.
Επισης μπορεις να προσκαλεσεις κατοχους του ταδε μοντελου,τον Μπαμπη τον περιπτερα, την γειτονισσα απο απεναντι που οταν σκυβει βλεπεις τα βυζια της, αλλα η βολτα θα ειναι ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ και καλο θα ειναι να το διευκρινισεις αυτο πριν αρχισεις να καλεις τον δεινα η τον ταδε.

(κανονικα αυτα θα στα ελεγε ο SF αλλα σημερα τα εξυνε μαλλον :rotflmao: )

Θάνος
24/06/2006, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ακομα δεν το καταλαβες...
Ριξε μια ματια αν εχεις την καλωσυνη ΕΔΩ, ΣΤΙΣ ΓΕΝΙΚΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=23059)

Αν θες να ποσταρεις για βολτα θα το κανεις εδω περα και ΟΧΙ στα μοντελα η οπουδηποτε αλλου.
Επισης μπορεις να προσκαλεσεις κατοχους του ταδε μοντελου,τον Μπαμπη τον περιπτερα, την γειτονισσα απο απεναντι που οταν σκυβει βλεπεις τα βυζια της, αλλα η βολτα θα ειναι ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ και καλο θα ειναι να το διευκρινισεις αυτο πριν αρχισεις να καλεις τον δεινα η τον ταδε.

(κανονικα αυτα θα στα ελεγε ο SF αλλα σημερα τα εξυνε μαλλον :rotflmao: )

Να διευκρινήσω ότι βόλτα ανοιχτή για όλους σημαίνει ότι συμμετέχουν όλοι ΑΛΛΑ ΚΑΙ κανονίζουν όλοι!

Επομένως η οργάνωση βόλτας μέσα στα μοντέλα και μετά η "ανακοίνωση" στις συναντήσεις δεν γίνεται...

Όποιοι θέλετε ρίχτε τις ιδέες σας και κανονίστε εδώ...

power hornet
24/06/2006, 17:12
για βολτα και εγω μεσα ειμαι:smokin:

acealex
24/06/2006, 19:02
Nostra εχεις δικιο αλλα νομιζω μπορουμε να κανονισουμε κατι για αρχη και οσοι μπορουν ας ερθουν. Θα ειναι μια κυριακατικη βολτα για καφεδακι και κους-κους. Φυσικα οσοι μπορουν ας ερθουν διπλοι.Ας ξεκινησουμε και νομιζω στο τελος θα μαζευτουμε!!!

acealex
24/06/2006, 21:12
Θα γινει τιποτα αναμεσα απο θεσσαλονικη-αθηνα?