PDA

View Full Version : 0-300 Riding school - 8/7/2006



booZe
23/06/2006, 10:34
Σκεφτόμουν να πάω στο μάθημα στις 8 Ιουλίου στα Μέγαρα. Υπάρχει κανείς ενδιαφερόμενος να πάμε μαζί ή μόνος μου (αν πάω) θα σπάω τα χρονόμετρα;

Επίσης, μερικές ερωτήσεις προς τους πιο έμπειρους συναδέλφους.. Επειδή δεν έχω ξαναμπεί σε πίστα (ΟΚ, ΟΚ.. πεζός έχω μπει), λέτε να είναι μην είναι υποφερτή η ζέστη; Επιπλέον, αφού η εμπειρία μου είναι μηδενική, μήπως θα ήταν καλύτερα να το αναβάλω για αργότερα;


:wave2:

Cpt. Haddock
23/06/2006, 11:15
:wave2:

Ο μόνος λόγος να το αναβάλεις θα είναι η ζέστη και ΟΧΙ η εμπειρία σου. Κι εγω άπειρος πήγα.

(και άπειρος παραμένω :p )


Στα ενδιάμεσα με τη δερμάτινη φόρμα θα ψιλοϋποφέρεις...

Το καλό είναι οτι μπορεί να μην έχει πολλές συμμετοχές ακριβώς λόγω ζέστης και εποχής.

:beer:

gcrook
23/06/2006, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από booZe
Σκεφτόμουν να πάω στο μάθημα στις 8 Ιουλίου στα Μέγαρα. Υπάρχει κανείς ενδιαφερόμενος να πάμε μαζί ή μόνος μου (αν πάω) θα σπάω τα χρονόμετρα;

Επίσης, μερικές ερωτήσεις προς τους πιο έμπειρους συναδέλφους.. Επειδή δεν έχω ξαναμπεί σε πίστα (ΟΚ, ΟΚ.. πεζός έχω μπει), λέτε να είναι μην είναι υποφερτή η ζέστη; Επιπλέον, αφού η εμπειρία μου είναι μηδενική, μήπως θα ήταν καλύτερα να το αναβάλω για αργότερα;


:wave2:

Εχω δηλωσει ηδη για τις 8 Ιουλιου.
Αν το σκεφτεσαι, καλυτερα αποφασισε γρηγορα γιατι δεν ξερω αν θα βρεις θεση, συν τοις αλλοις τα μαθηματα διακοπτονται το καλοκαιρι.
Η ζεστη αφορητη δεν θα ειναι παντως, και στα θεωρητικα μαθηματα στην αιθουσα μεσα θα παιζει και κλιματισμος οποτε...

booZe
23/06/2006, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Εχω δηλωσει ηδη για τις 8 Ιουλιου.
Αν το σκεφτεσαι, καλυτερα αποφασισε γρηγορα γιατι δεν ξερω αν θα βρεις θεση, συν τοις αλλοις τα μαθηματα διακοπτονται το καλοκαιρι.
Η ζεστη αφορητη δεν θα ειναι παντως, και στα θεωρητικα μαθηματα στην αιθουσα μεσα θα παιζει και κλιματισμος οποτε...

OK, σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Μόλις έκλεισα κι εγώ στο γκρουπ με τους αργούς -δεν ήθελα με το "καλημέρα" να κομπλεξάρω τους γρήγορους. :D

Τα λέμε εκεί λοιπόν ή πάμε παρέα. :beer: :wave2:

Cpt. Haddock
23/06/2006, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από booZe
OK thanks για τις πληροφορίες. Μόλις έκλεισα κι εγώ στο γκρουπ με τους αργούς -δεν ήθελα με το "καλημέρα" να κομπλεξάρω τους γρήγορους. :D

Τα λέμε εκεί λοιπόν ή πάμε παρέα. :beer: :wave2:

Ποιο γκρουπ με τους αργούς; :confused: :confused: :confused:


Riding school είναι, όχι Track day.


:look:

booZe
23/06/2006, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ποιο γκρουπ με τους αργούς; :confused: :confused: :confused:


Riding school είναι, όχι Track day.


:look:
Μου είπαν πριν λίγο που πήρα τηλέφωνο ότι όταν μπαίνουν οι μαθητές στην πίστα χωρίζονται σε 3 γκρουπς, στους "γρήγορους", στους "μέτριους" και στους "αργούς". Τι να πω; Δε γνωρίζω περισσότερα για τα διαδικαστικά...

jarv
23/06/2006, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από booZe
Μου είπαν πριν λίγο που πήρα τηλέφωνο ότι όταν μπαίνουν οι μαθητές στην πίστα χωρίζονται σε 3 γκρουπς, στους "γρήγορους", στους "μέτριους" και στους "αργούς". Τι να πω; Δε γνωρίζω περισσότερα για τα διαδικαστικά...

Αρχικά να σας πω πως έχουν μείνει ελάχιστες κενές θέσεις, η ζέστη θα είναι μεγάλη αλλά αν πάρετε μαζί extra t-shirts θα τα καταφέρετε, εδώ έχουν κάνει μάθημα Ιούλιο μήνα οι Άγγλοι δεν θα αντέξουμε εμείς;;;;
Όσο για το διαχωρισμό των group, πρέπει να γίνεται για να υπάρχει οδηγική ομοιομορφία μέσα την πίστα, οι ασκήσεις για όλα τα group είναι ακριβώς ίδιες.
Ιωάννα