PDA

View Full Version : ερωτησεις μαθηματων



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
23/06/2006, 14:01
εδω θα βαζουμε οτι ερωτησεις εχουμε πανω στα μαθηματα οποτε το αλο ποστ να μενει για να βαζουμε οτι πληροφοριες εχουμε περι ασφαλους οδηγησης

airamhag
23/06/2006, 15:03
μαλιστα ...κατι μαθηματα που ειχαν αναφερθει για συνεπιβατες ?


τι μελλει γενεσθαι ?

Julius
23/06/2006, 15:58
:eek:

Ego nomizo oti oi erotiseis mathimaton prepei na ginonte stoys armodioys-diorganotes kai oxi ston gnosto toy gnostoy poy exei tyxei na kanei kapoio level


e??

gcrook
23/06/2006, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
εδω θα βαζουμε οτι ερωτησεις εχουμε πανω στα μαθηματα οποτε το αλο ποστ να μενει για να βαζουμε οτι πληροφοριες εχουμε περι ασφαλους οδηγησης

Για να καταλαβω...
Αν εγω εχω αποριες αφου κανω τα μαθηματα...θα πρεπει να απευθυνθω εδω;
Δηλαδη τι ειδους αποριες θα μπορουσα να εχω που να μην μου τις καλυψουν τα μαθηματα;
Και που θα ξερω εγω αν αυτες οι αποριες μου εμπιπτουν στην "υλη" των μαθηματων;
Και για ποια μαθηματα μιλαμε, για το California η για το Riding School;
Και ποιος "αρμοδιος" θα μου απαντησει;
Μυστηρια πραγματα.....
:confused:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
26/06/2006, 20:58
δεν θα σου απαντηση καποιος αρμοδιος αλλα καποιος απο εδω που μπορει να σου ληση την απορια. γιατι στο αλλο ποστ μεχρη να διαβασεια κατι ξεχνουσες τα προηγουμενα. αλοστε ανταλαγη γνωσεων κανουμε.

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
26/06/2006, 21:06
αλοστε υπαρχουν παιδια που δεν εχουν κανει μαθηματα και εχουν αποριες. θα πρεπει να τους λεμε οτι .. ρε δεν κανεις κανενα μαθημα να ξεστραβοθεις...
μπορει να μην μπορουν να πανε στα μαθηματα και εσυ η εγω η καποιος αλλος που εχει της γνωσεις να μπορει να τους βοηθησει. τι κακο βλεπεις σε αυτο?
υπαρχουν και παιδια που δεν εχουν καταλαβη κατι απο τα μαθηματα και καποιος απο εμας να τους εξηγηση.
αν ομως σας ενωχλη απλα διαγραψτε το ποστ οι διαχηριστες του φορουμ.

Giorgos19
27/06/2006, 00:30
Να ρωτησω εγω καποια πραγματα που τα εχω απορια???
Οταν λεμε οτι "βγαινω" απο την μηχανη,πως γινεται?Κατι εχω δοκιμασει αλλα δεν ειμαι σιγουρος οτι το εκανα σωστα.Το εξωτερικο ποδι που πρεπει να τοποθετηθει για να κρατησει περισσοτερη κοντρα?Διοτι,μεσω αυτου σεν κρατιομαστε πανω στη μηχανη οταν βγαζουμε το σωμα μας?


Επισης,εχω διαβασει αρκετες φορες οτι σε καποιες στροφες,δεν χρειαζεται να βγεις ολοκληρος απο τη μηχανη αλλα αρκει να στρεψεις το σωμα σου απο τη μεση και πανω προς το εσωτερικο της στροφης.Τι παραπανω προσφερει απο το "βγαλσιμο του σωματος"?Πρεπει καποιος να το χρησιμοποιει σε χαμηλες ταχυτητες μονο?

Τελος,ολοι ξερουμε οτι δεν κρατιομαστε απο τ τιμονι αλλα απο το ντεποζιτο σφιγκοντας το με τα ποδια.Τα χερια πρεπει να ειναι εντελως χαλλλλλαρα.Πως θα καταλαβω οτι τα χερια μου ειναι εντελως χαλλαρα?Ειναι λιγο ηλιθια ερωτηση αλλα πραγματικα δεν μπορω να το καταλαβω.Ισως ειναι οσο χαλλαρα πρεπει οταν "κρεμανε"?

Julius
27/06/2006, 07:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Να ρωτησω εγω καποια πραγματα που τα εχω απορια???
Οταν λεμε οτι "βγαινω" απο την μηχανη,πως γινεται?Κατι εχω δοκιμασει αλλα δεν ειμαι σιγουρος οτι το εκανα σωστα.Το εξωτερικο ποδι που πρεπει να τοποθετηθει για να κρατησει περισσοτερη κοντρα?Διοτι,μεσω αυτου σεν κρατιομαστε πανω στη μηχανη οταν βγαζουμε το σωμα μας?


Επισης,εχω διαβασει αρκετες φορες οτι σε καποιες στροφες,δεν χρειαζεται να βγεις ολοκληρος απο τη μηχανη αλλα αρκει να στρεψεις το σωμα σου απο τη μεση και πανω προς το εσωτερικο της στροφης.Τι παραπανω προσφερει απο το "βγαλσιμο του σωματος"?Πρεπει καποιος να το χρησιμοποιει σε χαμηλες ταχυτητες μονο?

Τελος,ολοι ξερουμε οτι δεν κρατιομαστε απο τ τιμονι αλλα απο το ντεποζιτο σφιγκοντας το με τα ποδια.Τα χερια πρεπει να ειναι εντελως χαλλλλλαρα.Πως θα καταλαβω οτι τα χερια μου ειναι εντελως χαλλαρα?Ειναι λιγο ηλιθια ερωτηση αλλα πραγματικα δεν μπορω να το καταλαβω.Ισως ειναι οσο χαλλαρα πρεπει οταν "κρεμανε"?



File Giorgo na sou apantiso....... pos eisai sigouros oti auta pou diavazeis mesa edo einai sosta kai oti mporeis na ta yothetiseis kai na ta efarmoseis kai na stiveis kalytera?!??!?!

Dystixos mesa sto forum o kathe enas leei to makry toy kai to konto toy, mporeis na pareis mia idea alla DEN mporeis na gineis kalyteros odigos diavazontas tis apopseis allon mellon.

O monadikos tropos gia na veltioseis thn odigisi soy einai na apethintheis se epaggelmaties (Sxolia asfalous odigisis klp) kai se sxetiki vivliografia.

Julius
27/06/2006, 08:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
δεν θα σου απαντηση καποιος αρμοδιος αλλα καποιος απο εδω που μπορει να σου ληση την απορια. γιατι στο αλλο ποστ μεχρη να διαβασεια κατι ξεχνουσες τα προηγουμενα. αλοστε ανταλαγη γνωσεων κανουμε.



Όχι, σε καμία περίπτωση δεν κάνουμε ανταλλαγή γνώσεων (γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει πιστοποίηση τους) ανταλλαγή ΑΠΟΨΕΩΝ κάνουμε και οφείλουμε να είμαστε φειδωλοί στο τι λέμε και πώς το μεταφέρουμε ώστε να μην στείλουμε κάνα πιτσιρικά που διάβασε το manual ασφαλούς οδήγησης του Γιαγιά αρκούδα και του Julius στο moto.gr και πλέων νιώθει έτοιμος να βγει στον δρόμο να ξύσει το γόνατα του.



Επίσης ερωτήσεις για τα σχολία, Μόνο οι διοργανωτές είναι υπεύθυνοι να απαντήσουν και ειδικά όσο αφορά το 0>300 και το CSS η Αρβανιτάκη η Ιωάννα είναι εξυπηρετικότατη και θα λύσει κάθε απορία σε οποιονδήποτε ενδιαφερόμενο
τηλεφωνικά, μέσω email ή στο site-forum του 0300.



:wave2:

Giorgos19
27/06/2006, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
File Giorgo na sou apantiso....... pos eisai sigouros oti auta pou diavazeis mesa edo einai sosta kai oti mporeis na ta yothetiseis kai na ta efarmoseis kai na stiveis kalytera?!??!?!

Dystixos mesa sto forum o kathe enas leei to makry toy kai to konto toy, mporeis na pareis mia idea alla DEN mporeis na gineis kalyteros odigos diavazontas tis apopseis allon mellon.

O monadikos tropos gia na veltioseis thn odigisi soy einai na apethintheis se epaggelmaties (Sxolia asfalous odigisis klp) kai se sxetiki vivliografia.


Σε αυτα που λες εχεις απολυτο δικιοΕγω αυτο που θελω να κανω,ειναι να παρω τις αποψεις καποιων που ειναι παρα πολυ πιο εμπειροι απο εμενα να τις συγκρινο με τις δικιες μου να δω που χανουν και ΑΝ τις αποδεχθω στο τελος.Επισης,οπως θα εκανε και καθε νοημων ανθρωπος,δεν προκειται να δεχθω μια αποψη πχ για το βγαλσιμο του σωματος που γραφω παραπανω απο καποιον πιο εμπειρο ετσι απλα.Ηθελα,αν υπηρχε η δυνατοτητα να μου πει καποιος κοιτα γιωργη κανουμε αυτο ετσι εκεινη τη στιγμη γιατι αν το κανεις αλλου και αλλιως θα συμβει αυτο αυτο αυτο και αυτο και στο τελος θα φας τα μουτρα σου!
Και ολα αυτα γιατι δεν μπορω να παω σε καποιο σχολειο ακομα....:bawl: :bawl:

SF
27/06/2006, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Σε αυτα που λες εχεις απολυτο δικιοΕγω αυτο που θελω να κανω,ειναι να παρω τις αποψεις καποιων που ειναι παρα πολυ πιο εμπειροι απο εμενα να τις συγκρινο με τις δικιες μου


Να γιατί πρέπει να προσέχουμε και εμάς, και τους άλλους και τα πάντα...

- Τι ακριβώς σημαίνει εμπειρία συνάδελφε? 10 χρόνια πάνω σε ένα MZ 350 σπίτι-δουλειά-σπίτι? 10 χρόνια στο πρωτάθλημα ταχύτητας? 10 χρόνια βόλτες με R1 για καφέ? 10 χρόνια με KLR στα βουνά? (Να μη συνεχίσω ε...)

- Πως κρίνεις ποιός είναι έμπειρος? Από τη σιγουριά με την οποία γράφει? Από το μηχανάκι που οδηγεί? Από το γυρολόγιό του?! Από το αν μπορέί να κάνει μόνος του σέρβις? Ή από το πόσους φίλους έχει?

- Για ποιά εμπειρία ακριβώς μιλάμε? Αυτή που μας θέλει να γυρνάμε σπίτι μας το βράδυ, όπως πολύ ωραία λέει ο γιαγιάς, ή αυτή που θέλει να έχουμε "απόλυτο" έλεγχο και σωστή κλίση και γκάζι και φρένο κλπ κλπ όπως καθόλου ωραία (IMHO) δε λέει ο γιαγιάς?

- Kαι τελικά, αν βγει κάποιος και σου πει κάτι εντελώς στραβό, και στραβώσεις το μηχανάκι σου ή και τον εαυτό σου... τότε τι γίνεται???

Γιαυτό λοιπόν... εγκράτεια και προσοχή και σύνεση, εντός και εκτός δρόμου!
;)

Όσο για τα περίφημα μαθήματα και που ακριβώς μας βοηθάνε (ή όχι), ας τα πούμε σε άλλη εκπομπή...

kostisthegreek
27/06/2006, 22:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Να ρωτησω εγω καποια πραγματα που τα εχω απορια???
Οταν λεμε οτι "βγαινω" απο την μηχανη,πως γινεται?Κατι εχω δοκιμασει αλλα δεν ειμαι σιγουρος οτι το εκανα σωστα.Το εξωτερικο ποδι που πρεπει να τοποθετηθει για να κρατησει περισσοτερη κοντρα?Διοτι,μεσω αυτου σεν κρατιομαστε πανω στη μηχανη οταν βγαζουμε το σωμα μας?


Επισης,εχω διαβασει αρκετες φορες οτι σε καποιες στροφες,δεν χρειαζεται να βγεις ολοκληρος απο τη μηχανη αλλα αρκει να στρεψεις το σωμα σου απο τη μεση και πανω προς το εσωτερικο της στροφης.Τι παραπανω προσφερει απο το "βγαλσιμο του σωματος"?Πρεπει καποιος να το χρησιμοποιει σε χαμηλες ταχυτητες μονο?

Τελος,ολοι ξερουμε οτι δεν κρατιομαστε απο τ τιμονι αλλα απο το ντεποζιτο σφιγκοντας το με τα ποδια.Τα χερια πρεπει να ειναι εντελως χαλλλλλαρα.Πως θα καταλαβω οτι τα χερια μου ειναι εντελως χαλλαρα?Ειναι λιγο ηλιθια ερωτηση αλλα πραγματικα δεν μπορω να το καταλαβω.Ισως ειναι οσο χαλλαρα πρεπει οταν "κρεμανε"?


Kοίτα πως βγάζουν οι οδηγοί το σώμα τους στους αγώνες.
Το εξωτερικό πόδι καλά σφηγμένο στο πλάι του τεπόζιτου.
Τα χέρια ελαφρώς λυγισμένα στους αγκώνες και τόσο χαλαρά ώστε να μην σφήγγουν το τιμόνι.
Φορόντας κατάλληλο εξοπλισμό (κράνος, γάντια κλπ) αλλιώς πας γυρεύοντας.
Βρες μια μεγάλη αλάνα ή έρημο δρόμο με ανοικτές και ελεγχόμενες στροφές (όχι χώμα).
Αρχισε να βγάζεις το σώμα σου κατά το 1/10 απ΄αυτό που είδες στους αγώνες. Μετά 2/10 κλπ. Τόσο πολύ όσο στους αγώνες δεν θα σου χρειαστεί ποτέ στο δρόμο.
Φρόντισε να νιώθεις ασφαλείς και να καταλαβαίνεις την πρόσφυση.

Τα παραπάνω περισσότερο για στρητ και σπορτ μοτο.


Εγώ έτσι έμαθα όσο έμαθα

kostisthegreek
27/06/2006, 22:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostisthegreek

Εγώ έτσι έμαθα όσο έμαθα

Ο "γιαγιάς αρκούδας" ψιλοδέχτηκε μια επίθεση απ΄ότι κατάλαβα.
Εγώ τουλάχιστον όσα ποστ δικά του διάβασα δεν βρήκα τίποτα λάθος ή παράλογο.
Καλά θα κάνει λοιπόν να συνεχίσει να γράφει κι όσοι θέλουν να τα διαβάζουν δίχως να είναι και υποχρεομένοι να τα πράτουν.

kinhsh
28/06/2006, 02:58
Ο Ντουχαν συνιστα κανε οτι σε βολευει για το στυλ οδηγησης. Εγω λεω βγαλε σωμα στις αριστερες με πιεση του δεξιου μηρου στη σελα και στις δεξιες στο δημοσιο οχι σωμα εξω για καλυτερη ορατοτητα. Αν υπαρχει ορατοτητα αριστερο μπουτι στηριξη στη σελα και πιεση στους δυο μαρσπιεδες μιας και δεν βλεπω το λογο να πιεστει ο εξωτερικος μαρσπιες γιατι ας πουμε οτι η στροφη εχει μηκος 100 μετρα,ειναι δυνατό να πιεζει κανεις σταθερα ; H το πιθανοτερο θα αυξομειωνει τη δυναμη στο μαρσπιε και αρα θα αυξομειωνει την προσφυση,αρα λιγωτερη προβλεψιμοτητα αν ειμαστε στα ορια. Με την τεχνικη μπουτι στη σελα ξυνεις και πιο ευκολα απο την ανωτερω τεχνικη που αναφερθηκε μπουτι στο τεποζιτο.

SF
28/06/2006, 09:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostisthegreek
Ο "γιαγιάς αρκούδας" ψιλοδέχτηκε μια επίθεση απ΄ότι κατάλαβα.
Εγώ τουλάχιστον όσα ποστ δικά του διάβασα δεν βρήκα τίποτα λάθος ή παράλογο.
Καλά θα κάνει λοιπόν να συνεχίσει να γράφει κι όσοι θέλουν να τα διαβάζουν δίχως να είναι και υποχρεομένοι να τα πράτουν.

Δε νομίζω ότι δέχτηκε ή έκανε κανένας επίθεση. Δεν υπάρχει αντιπαλότητα. Το τόπικ λέγεται "Οδήγηση". Εκφέρουμε γνώμες και απόψεις...

sniper
28/06/2006, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostisthegreek
Ο "γιαγιάς αρκούδας" ψιλοδέχτηκε μια επίθεση απ΄ότι κατάλαβα.
....

Ο καθένας ερμηνεύει ό,τι διαβάζει με το δικό του σκεπτικό...

Καμμία επίθεση.... απλά διευκρινήσαμε ότι εφόσον κανένας δεν διεκδικεί την απόλυτη γνώση, τότε ό,τι λέει είναι ΜΟΝΟ άποψη και όχι "γνώση".... Ο καθένας έχει την δική του γνώση....

:smokin:

kostisthegreek
28/06/2006, 21:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από kinhsh
Ο Ντουχαν συνιστα κανε οτι σε βολευει για το στυλ οδηγησης. Εγω λεω βγαλε σωμα στις αριστερες με πιεση του δεξιου μηρου στη σελα και στις δεξιες στο δημοσιο οχι σωμα εξω για καλυτερη ορατοτητα. Αν υπαρχει ορατοτητα αριστερο μπουτι στηριξη στη σελα και πιεση στους δυο μαρσπιεδες μιας και δεν βλεπω το λογο να πιεστει ο εξωτερικος μαρσπιες γιατι ας πουμε οτι η στροφη εχει μηκος 100 μετρα,ειναι δυνατό να πιεζει κανεις σταθερα ; H το πιθανοτερο θα αυξομειωνει τη δυναμη στο μαρσπιε και αρα θα αυξομειωνει την προσφυση,αρα λιγωτερη προβλεψιμοτητα αν ειμαστε στα ορια. Με την τεχνικη μπουτι στη σελα ξυνεις και πιο ευκολα απο την ανωτερω τεχνικη που αναφερθηκε μπουτι στο τεποζιτο.

:lol: :lol: :rotflmao:
μη μπλέξουμε τα μπούτια μας για μια κωλοστροφή
:beer: :wave2:

kostisthegreek
28/06/2006, 21:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ο καθένας ερμηνεύει ό,τι διαβάζει με το δικό του σκεπτικό...

Καμμία επίθεση.... απλά διευκρινήσαμε ότι εφόσον κανένας δεν διεκδικεί την απόλυτη γνώση, τότε ό,τι λέει είναι ΜΟΝΟ άποψη και όχι "γνώση".... Ο καθένας έχει την δική του γνώση....

:smokin:


ΟΚ!!! Συμφωνώ απόλυτα

kinhsh
28/06/2006, 21:40
Τdm εχεις ; Γιατι για τις στροφες σφαζονται παληκαρια και συ τις λες κωλοστροφες ! εστω και αστεια. Ειναι αλλος κοσμος η στροφη και απο μονη της μια απολαυση,αλλα θελει την καταλληλη μηχανη.Κατα προτιμηση vtr sp2 ,να ευλογησουμε και τα γενια μας !

kostisthegreek
28/06/2006, 22:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από kinhsh
Τdm εχεις ; Γιατι για τις στροφες σφαζονται παληκαρια και συ τις λες κωλοστροφες ! εστω και αστεια. Ειναι αλλος κοσμος η στροφη και απο μονη της μια απολαυση,αλλα θελει την καταλληλη μηχανη.Κατα προτιμηση vtr sp2 ,να ευλογησουμε και τα γενια μας !


Μπααα!!!
Και μ΄ένα CBF250 που είχα πάλι ωραία έστριβα!:wave2:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
30/06/2006, 08:25
Julius
Ο Τρισμέγιστος

Όχι, σε καμία περίπτωση δεν κάνουμε ανταλλαγή γνώσεων (γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει πιστοποίηση τους) ανταλλαγή ΑΠΟΨΕΩΝ κάνουμε και οφείλουμε να είμαστε φειδωλοί στο τι λέμε και πώς το μεταφέρουμε ώστε να μην στείλουμε κάνα πιτσιρικά που διάβασε το manual ασφαλούς οδήγησης του Γιαγιά αρκούδα και του Julius στο moto.gr και πλέων νιώθει έτοιμος να βγει στον δρόμο να ξύσει το γόνατα του.
-----------------------------------------------------------------------------------
ο δασκαλος στο σχολειο μας δινει γνωσεις η μας λεει την αποψη του οταν μας μαθενει πως 1+1=2 ?

οποτε οταν εμεις λεμε στα παιδια μας οτι 1+1=2 ειναι αποψη μας? η γνωση που αποκτησαμε απο τον δασκαλο μας και την μεταφερουμε?

γιατι και οι δασκαλοι του CSS θεωρω οτι μας δινουν της γνωσεις τους και οχι οτι απλος μας λενε την αποψη τους.

οποτε οταν εμεις λεμε οτι κανε ετσι ειναι αποψη μας? η γνωση που αποκτησαμε απο τον δασκαλο μας και την μεταφερουμε?

το πως θα παρει ο καθε ενας απο αυτους που ακουνε στο σχολειο η διαβαζουνε στα φορουμ δεν μπορει να το ξερει κανεις. γιατι μπορει ο δασκαλος της ιστοριας να λεει για τον καναρι την ιστορια και ο πιτσιρικας να την δη νεος καναρης και να παει στην μαρινα και να σταχτομπουρμπουλιαζει οτι ιστιοφορο εχει τουρκηκι σημαια.

εκτως αν θεωρητε απο τους διαχηριστες του φορουμ οτι γραφοντας αυτα που γραφουμε για το CSS τους κανουμε διαφημηση και ανδιαφερονται για τα διαφηγοντα κερδη απο την διαφημηση. αλλα με αυτο το σκεπτηκο δεν θα πρεπει να γραφουμε οτι το ταδε συνεργειο κανει καλη δουλια γιατι ετσι το διαφημηζουμε και δεν περνουν οι διαχηριστες ποσοστα απο την διαφημηση. αυτα τα γραφω και πιστευο οτι δεν θα διαγραφουν απο τους διαχηρηστες πιστευω οτι πρεπει να ακουγωνται ολλες οι γνωμες σωστες η λαθος

Julius
30/06/2006, 08:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ



Γιαγια ο δάσκαλος στο σχολείο σου μαθαίνει οτι 1+1=2 αλλά όταν εσύ πεις 1+1=3 δεν θα σκοτωθείς απλά θα το ξανά επαναλάβεις μέχρι να το μάθεις

Επίσης ο δάσκαλος στο σχολείο είναι ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ απο το υπουργείο παιδείας για την γνώση του που περνάει στα παιδιά και δέν παραδίδει μάθημα γιατί απλά έχει περάσει κάποτε την τάξη και ξέρει κάποια πράγματα

Οι εκπαιδευτές του CSS αντίστοιχα είναι πιστοποιημένοι ότι ΚΑΤΕΧΟΥΝ την γνώση και ότι έχουν την δυνατότητα να την μεταδώσουν. Δεν σημαίνει ότι επειδή ο μπόυστας είναι οδηγάρα μπορεί να σου μεταδώσει την σωστή τεχνική κλπ.

Επίσης εγώ που έχω κάνει τα CSS 1 2 3 έχω ακούσει κάποια πράγματα τα οποία και εφαρμόζω στην πίστα, όποιος με ρωτήσει λέω την ΑΠΟΨΗ μου και μόνο γιατί πολύ απλά θυμάμαι κάποια που έχουν ειπωθεί, και κάποιες παρατηρήσεις των εκπαιδευτών αλλά αυτά όλα είναι απλά θέμα μνήμης και αντίληψης, της δικής μου αντίληψης, που τα άκουσα μια μέρα από τον εκπαιδευτή στην πίστα.

Αυτό που με προσπαθώ να σου πώ είναι ότι κατ’ιδίαν με συναδέλφους μπορείς να μεταδίδεις τις γνώσεις σου και να είσαι 100% σωστός και κατανοητός, έτσι και αλλιώς εσύ προσωπικά φέρεις την όποια ευθύνη. Μέσα στο forum έχεις βήμα να εκφράζεις την άποψη σου και μόνο, δεν γίνεται να φέρει το moto.gr την ευθύνη γιατί ο τάδε πιτσιρικάς διάβασε στο forum πώς στρίβουμε και μετά πήγε και έσκασε στις μπαριέρες.


Τώρα τα σχόλια περί διαφυγόντων κερδών και διαφημίσεων σε παραπέμπω στο διαφημιστικό τμήμα του moto.gr (μην ψάχνεις δεν υπάρχει).