PDA

View Full Version : ρίξτε μια ψήφο γιατί γίνεται αλητεία



kapeos
14/05/2004, 09:19
Ψηφίστε ΝΑΙ





Μπείτε στο

http://www.sky.com/skynews/polls/displayresults/1,,1002123,00.html

και ρίξτε μια ψήφο γιατί γίνεται αλητεία.

Ενημερώστε και άλλους

periklisk
14/05/2004, 09:47
ENNOIEITAI!!!


1881

GhostDog
14/05/2004, 09:50
Με τοσες ψηφοφοριες τις τελευταιες μερες αν μου διναν 1 ευρω για καθε ψηφο μεχρι τους ολυμπιακους θαχα παρει σπιτι! :rolleyes:

Δουλεια δεν ειχε ο διαολος....

sourtaggias
14/05/2004, 11:10
Αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι ποιό το νόημα όλων αυτών των "galops".

Εγώ (και πολλοί άλλοι Έλληνες) ταξίδευα στην Αγγλία όταν ο ΙRA τους τίναζε στον αέρα κάθε μέρα, τώρα αυτοί φοβούνται να βγουν από το νησί μην πέσει ο ουρανός και τους πλακώσει....???

Μα τον Τουτάτι δεν τους καταλαβαίνω αυτούς τους Ρωμαίους!

(Τώρα φέρτε μου ένα αγριογούρουνο please!).

superspy
14/05/2004, 11:22
Μια και μας έχουν σπάσει τα @ρχ!δ!@ με τις ηλίθιες δημοσκοπήσεις τους, τι θα λέγατε να τους "χαλάσουμε" τις δικές τους.

Δηλάδη:
Iraq abuse: Was there a UK cover-up?
YES

Abuse pics: Should the Daily Mirror editor resign?
NO

British torture photos: Do you believe they are
Genuine

dez
14/05/2004, 12:20
Τωρα μπορει και ν ανοιγω τους ασκους του Αιολου αλλα... Ειλικρινα, πιστευετε οτι η ψηφος σ αυτα τα polls εχει καποιο νοημα? Πιστευετε οτι τα ιδια τα polls εχουν καποιο αντικρυσμα?

Ρε σεις, ειμαι ο μονος εδωμεσα που ειναι κατα των cocacolΟλυμπιακων αγωνων στην Ελλαδα??? Ειναι δυνατον να ειμαστε τοσο αφελεις που να πιστευουμε οτι -ταχα μου- η Αμερικη δε θελει να στειλει τους αθλητες τις κι οτι δεν θελει να γεμισουν τα σταδια και να κυλησουν ολα αψογα κατα την διαρκεια των αγωνων?? ... οταν ειναι ο βασικος σπονσορας των αγωνων (coca cola) και ο βασικος αναμεταδοτης (NBC) !! Ειναι πολυ απλο το θεμα: Θελουν να βγαλουν κι αλλα φραγκα, πουλοντας μας κι αλλη προστασια (αχρειαστη πιθανοτατα), κι αλλα συστηματα σφαλειας κλπ κλπ...

Θελετε οντως να προσφερετε? Στο επομενο γελοιο δημοψηφισμα του CNN/NBC/BBC/SKY για τους ολυμπιακουσ αγωνες, ΜΗΝ ψηφισετε και ΜΗΝ το κανετε forward σ ολους τους γνωστους σας και μην το κανετε post στο forum, απλα αγνοηστε το

milaber
14/05/2004, 14:54
Πάλι τα ίδια...

Zouzouniara
14/05/2004, 15:23
eEEEE eleos piaaaaaaaaaa mas exoun prhksei re paidi mou me to zori dhladis na mh pane kala oi Olympiakoi....( kala ean me plhrwnan gia to voting oxi..spiti....ma kai kotero tha eixa parei:p )


Yes 75.03%



No 24.96%

matmat
14/05/2004, 17:10
Εχεται σκεφτη οτι αν δεν ερθη κανεισ τους θα παρουμε ολα τα μεταλια εμεις και θα ακουγετε μονο ο δικος μας ΕΘΝΙΚΟΣ ΥΜΝΟΣ

africanos31
14/05/2004, 17:55
Eγω "οχι" σκατα στην ολυμπιαδα τους και στους αμερικανους-βρετανους-ισραηλινους που εχουν αναλαβει την προστασια τους....και αν γινει και τιποτα καλυτερα για να μην ξαναπατησουν το ποδι τους
2004 κλωτσες θα φανε και τις μπουνιες μας δεν θα σταματανε...

milaber
14/05/2004, 18:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από africanos31
Eγω "οχι" σκατα στην ολυμπιαδα τους και στους αμερικανους-βρετανους-ισραηλινους που εχουν αναλαβει την προστασια τους....και αν γινει και τιποτα καλυτερα για να μην ξαναπατησουν το ποδι τους
2004 κλωτσες θα φανε και τις μπουνιες μας δεν θα σταματανε...

Σωστοοός!

Συμφωνούμε βλέπω!

:evil: :evil: :evil: