PDA

View Full Version : Το όνομα αυτού... Hayden!!!



Σελίδες : [1] 2

alximistis
24/06/2006, 23:42
Όταν κάποιοι τα λέγαμε στην αρχή της χρονιάς για το Χέιντεν φέτος κάποιοι έλεγαν μπα...
Τώρα όμως τι λέτε κύριοι;;;;;;;;;
Και γ..ώ τους πιλότους!
Δικό σου φέτος...

Θάνος
24/06/2006, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Όταν κάποιοι τα λέγαμε στην αρχή της χρονιάς για το Χέιντεν φέτος κάποιοι έλεγαν μπα...
Τώρα όμως τι λέτε κύριοι;;;;;;;;;
Και γ..ώ τους πιλότους!
Δικό σου φέτος...

Σταθερός αλλά αδιάφορος έως βαρετός. Η σημερινή του μάχη με τον edwards ήταν ίσως το καλύτερο που μας έχει δείξει από θέαμα και μαχητικότητα, αλλά με το γιατρό απόντα...

Σήμερα θα έπρεπε να είχε κερδίσει ο colin... κρίμα!

Anyway... ακόμα και αν τελικά το πάρει, νομίζω ότι και ο ίδιος ακόμα θα ξέρει ότι γι'αυτό θα ευθύνονται οι ατυχίες του γιατρού και όχι οι δικές του ικανότητες.

Αφήνοντας το γιατρό απ'έξω που θα είναι πάντα ο μοναδικός πρωταθλητής, υπάρχουν αναβάτες που αξίζουν περισσότερο να πάρουν τον τίτλο από τον Hayden...

vassilis88
24/06/2006, 23:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Σταθερός αλλά αδιάφορος έως βαρετός. Η σημερινή του μάχη με τον edwards ήταν ίσως το καλύτερο που μας έχει δείξει από θέαμα και μαχητικότητα, αλλά με το γιατρό απόντα...

Σήμερα θα έπρεπε να είχε κερδίσει ο colin... κρίμα!

Anyway... ακόμα και αν τελικά το πάρει, νομίζω ότι και ο ίδιος ακόμα θα ξέρει ότι γι'αυτό θα ευθύνονται οι ατυχίες του γιατρού και όχι οι δικές του ικανότητες.

Αφήνοντας το γιατρό απ'έξω που θα είναι πάντα ο μοναδικός πρωταθλητής, υπάρχουν αναβάτες που αξίζουν περισσότερο να πάρουν τον τίτλο από τον Hayden...

+1
:beer:

RapidShade
25/06/2006, 00:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
+1
:beer:

+2

jbear
25/06/2006, 01:08
+2000000000, @@ας ειναι!!!
Καλυτερα να επαιρνε το πρωταθλημα ο Biaggi!!!!!! :eyepop:
Εκνευριστηκα σημερα... :mad: Ανυπομονω να αρχισει ξανα τις πτωσεις (αν και δυσκολο).




και κατι αλλο: δεν γραφεται heyden αλλα hAyden...

vaspiou
25/06/2006, 01:57
ena tha po!
STONER RULEZ !!!
:rotflmao:

H.A.Balafoutre
25/06/2006, 02:28
Τι να κάνουμε ρε παιδιά, έτσι είναι οι αγώνες.

Κάποιος χάνει κάποιος κερδίζει, έστω και επισοδιακά.


Αλλά αυτός ο Pedrosa βρε παιδί μου, πολύ σοβαρός. Ούτε ο Alonso δεν ήταν τόσο σοβαρός.......και οι 2 Ισπανοί και τέτοιες διαφορές......


Πάντως οι πιλότοι του HRC μου δίνουν την αίσθηση ότι είναι πολύ αποστειρομένοι και στημένοι. Σαν να είναι υποχρεομένοι να τρέχουν και να γιορτάζουν αν πάρουν καλή θέση. Άψυχοι εντελώς.



edit:

O Nicky Hayden έχει άλλα 2 αδέρφια που τρέχουν στο AMA στην αμερική με ZX10R και οι 2 τους. Έχουν δικιά τους ομάδα.

xastoukopsaro
25/06/2006, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Σταθερός αλλά αδιάφορος έως βαρετός. Η σημερινή του μάχη με τον edwards ήταν ίσως το καλύτερο που μας έχει δείξει από θέαμα και μαχητικότητα, αλλά με το γιατρό απόντα...

Σήμερα θα έπρεπε να είχε κερδίσει ο colin... κρίμα!

Anyway... ακόμα και αν τελικά το πάρει, νομίζω ότι και ο ίδιος ακόμα θα ξέρει ότι γι'αυτό θα ευθύνονται οι ατυχίες του γιατρού και όχι οι δικές του ικανότητες.

Αφήνοντας το γιατρό απ'έξω που θα είναι πάντα ο μοναδικός πρωταθλητής, υπάρχουν αναβάτες που αξίζουν περισσότερο να πάρουν τον τίτλο από τον Hayden...


++++++1000000000

ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ...
ο κολιν επρεπε να νικησει σημερα... κριμα....
:bawl:

G M
25/06/2006, 14:46
Oπως ειδα τον αγώνα και συμφωνα με την αποδοση/ προσπαθεια των οδηγων ο Colin αξιζε την νικη εφοσον ηταν καλυτερος.

Σε ολη τη διαρκεια του αγωνα, ο Hayden "πολεμουσε" να κρατησει το "φιλικο" του RCV σε επαφή με την πίστα, την ίδια ώρα που το M1 του Colin εδειχνε να παει τοσο στρωτά και χαλαρά, σαν να ηταν σε προπόνηση....στον τελευταιο γύρο o Colin μαζευοντας την διαφορα σε χρονο dt εδειξε οτι είχε τον Nicky αλλά η έξοδος και των 2 στα χώματα είχε χειροτερη εξελιξη για τoν Colin...

Ο Pedrosa επρεπε να βρισκεται πισω απο Hopkins-Stoner αλλα ετσι ειναι οι αγωνες.....:rolleyes:

lampros_fazer
25/06/2006, 19:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Όταν κάποιοι τα λέγαμε στην αρχή της χρονιάς για το Χέιντεν φέτος κάποιοι έλεγαν μπα...
Με Rossi,Melandri Capirossi και τραυματίες.. ξανά ΜΠΑ.. :a01:

idi
25/06/2006, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaspiou
ena tha po!
STONER RULEZ !!!
:rotflmao:

+1

για το τιτλο τιποτα δε τελιωσε.... ο γιατρος ειναι μεσα στο παιχνιδι (γιατι τους εχει ολους anytime...)

jbear
25/06/2006, 22:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
+1

για το τιτλο τιποτα δε τελιωσε.... ο γιατρος ειναι μεσα στο παιχνιδι (γιατι τους εχει ολους anytime...)

Απλα η διαφορα εχει ξεφυγει... Θα χρειαστει να του πανε ολα τελεια απο δω και περα ΚΑΙ μια ατυχια του hayden πιστευω.
Σιγουρα δεν εχει να αποδειξει τιποτα πλεον αλλα οχι και να το παρει ο hayden :yuck:

vassilis88
26/06/2006, 01:24
ola doulevoun yper toy hayden mexri tora.olo k kapoia ptosi-egatalipsi tha xei.gi afto thelo go na brexei sto donington.skefteite me 2-3 termatismous tou hayden stis pio piso theseis k mia egkatalipsi o rossi den xreiazetai pollous agones gia na ton ftasei.giati efoson ginei kala den tou einai dyskolo na kerdisei pantou tora pia k stous 9 agones pou meinane.k sti laguna seca.
:wave2:

xastoukopsaro
26/06/2006, 01:40
θυμαται κανεις σε καποιος χειμερινους ολυμπιακους αγωενς που ηταν ενας αυστραλος σε αγωνες πατιναζ παγου που πηρε το χρυσο γιατι ολοι πεσαν σε ολες τι προκριματικες φασεια αλλα και στον τελικο????/
Στον τελικο κοντευαν να του ριξουν γυρο αλλα πεσαν και πηρε το χρυσο ο τυπος... μηπως ειναι Ξαδερφοα του χειντεν???:confused: :confused: :confused: :confused:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

giberrluck
26/06/2006, 08:21
Στο Ασσεν είχε ελθει και η μαμα του Νικυ Χευντεν.
Την ωρα του αγωνα MotoGp ξερετε τι έκανε???
ΕΦΤΙΑΧΝΕ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΜΕ ΠΙΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΕΡΒΙΡΙΣΕ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΝΟΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΝΤΕΣ ΓΙΑΜΑΧΗΤΕΣ. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


53103

m1ke
26/06/2006, 09:00
O Rossi είναι μακράν καλύτερος του Hayden, αλλά φέτος είναι άτυχος και ίσως επαναπαύθηκε στον περσινό θρίαμβο και στην ομάδα δεν έγινε σωστή προετοιμασία.
Ο Hayden είναι απίστευτα σταθερός, είναι συνεχώς τετράδα και αν συνεχίσει έτσι πάει για πρωτάθλημα.
Μπορεί να μην έχει τις οδηγικές ικανότητες άλλων οδηγών αλλά έχει δουλέψει πάρα πολύ για να αποδίδει συνεχώς στο μέγιστο των ικανότητων του και αυτό πρέπει να του το αναγνωρίσουμε.

Επίσης είναι κωλόφαρδος. :lol: :lol: Ο Edwards πρέπει να σκύλιασε άσχημα :bigcry:

giberrluck
26/06/2006, 09:21
ΕΑΝ ΣΚΥΛΙΑΣΕ ΑΣΧΗΜΑ Ο ΚΟΛΙΝ
ΞΥΔΑΚΙ ΤΟΠ!!


53108

giberrluck
26/06/2006, 09:22
:lol: :lol: :lol:


53109

LittleJohn
26/06/2006, 09:32
Τον Hayden τον προτιμώ από πολλούς άλλους σπ@ζ@ρχίδες, πχ pedrosa, melandri, gibernau...
Μπορεί να μήν είναι το καλύτερο τιμόνι εκεί έξω, αλλά τουλάχιστον πρέπει να του καταλογίσουμε οτί φέτος, όταν οι άλλοι χυμάρουν αυτός μένει όρθιος. Και νομίζω οτί αυτό είναι που μετράει στο κάτω κάτω.

Όσο το οτί είναι τυχερός! Μάλλον ξεχνάτε τις περασμένες του χρονιές. Πιο άτυχος οδηγός από αυτόν δεν υπήρχε...



--------------------------------------------------
Περιμένω πολλά και από τον Stoner. Νομίζω οτί θα είναι ο μελλοντικός Doohan...Λίγη εμπειρία ακόμα και μία καλύτερη ομάδα και άντε γειά...:lol:

jbear
26/06/2006, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από LittleJohn
Τον Hayden τον προτιμώ από πολλούς άλλους σπ@ζ@ρχίδες, πχ pedrosa, melandri, gibernau...
Μπορεί να μήν είναι το καλύτερο τιμόνι εκεί έξω, αλλά τουλάχιστον πρέπει να του καταλογίσουμε οτί φέτος, όταν οι άλλοι χυμάρουν αυτός μένει όρθιος. Και νομίζω οτί αυτό είναι που μετράει στο κάτω κάτω.

Όσο το οτί είναι τυχερός! Μάλλον ξεχνάτε τις περασμένες του χρονιές. Πιο άτυχος οδηγός από αυτόν δεν υπήρχε...



--------------------------------------------------
Περιμένω πολλά και από τον Stoner. Νομίζω οτί θα είναι ο μελλοντικός Doohan...Λίγη εμπειρία ακόμα και μία καλύτερη ομάδα και άντε γειά...:lol:

+ 1 για τον Stoner!

Για τον Hayden δε νομιζω οτι ηταν τοσο ατυχος παλια - μυαλο δεν ειχε! Για αυτο επεφτε, δε σκεφτοταν τι παει να κανει... Το καλυτερο για τη Honda θα ηταν να τον ειχε στειλει στα 250 αντι να τον εχει να βολοδερνει στα 1000, πιστευω θα ειχε βελτιωθει σαν αναβατης, ετσι κι αλλιως εκανε 4+ χρονια για να παρει νικη... Φετος οπως ολα δειχνουν παει για πρωταθλημα (ακομα και να το γραψω δυσκολευομαι!). Βεβαια η ελπιδα πεθαινει τελευταια!!! Καλη τυχη στο Rossi!!! Μπορει να μην εχει τιποτα να αποδειξει αλλα δε θελω να χασει τον τιτλο απο κακοτυχια (θα μου πειτε οτι αλλιως δεν τον χανει!!!).

vassilis88
26/06/2006, 12:10
ο stoner(οπως κ ο lorenzo στα 250)εχει τσαμπουκα,εγωισμο κ δεν φοβαται να τολμησει,αντιθετα με τον pedrosa ξερω γω που καθεται στ αυγα του,ασχετα αν ειναι εξαιρετικα γρηγορος φαινεται οτι αυτα τα στοιχεια του λειπουν κ που μαλλον ειναι απαραιτητα για το πρωταθλημα κ ξεχωριζουν κ τους πρωταθλητες του κοσμου.κ εδω δεν ειναι 250 το οτι σαρωσε εκει δεν σημαινει οτι θα κανει το ιδιο κ στη μεγαλη κατηγορια(αν και πολυ πιθανο τι να λεμε τωρα).
:wave2:

idi
26/06/2006, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από giberrluck
Στο Ασσεν είχε ελθει και η μαμα του Νικυ Χευντεν.
Την ωρα του αγωνα MotoGp ξερετε τι έκανε???
ΕΦΤΙΑΧΝΕ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΜΕ ΠΙΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΕΡΒΙΡΙΣΕ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΝΟΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΝΤΕΣ ΓΙΑΜΑΧΗΤΕΣ. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

oti nanai... :a31:

jbear
26/06/2006, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από giberrluck
Στο Ασσεν είχε ελθει και η μαμα του Νικυ Χευντεν.
Την ωρα του αγωνα MotoGp ξερετε τι έκανε???
ΕΦΤΙΑΧΝΕ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΜΕ ΠΙΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΕΡΒΙΡΙΣΕ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΝΟΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΝΤΕΣ ΓΙΑΜΑΧΗΤΕΣ. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Δε μπορει να ειναι τοσο βλακες αυτοι οι αμερικανοι...:a31:

Tigas
26/06/2006, 13:51
Εγώ πιστευω ότι ο Hayden είναι μέσα στους 3-4 top οδηγούς που υπάρχουν απο το 2003.

Μέχρι φέτος δεν οδηγουσε σωστά και κυνήγαγε του πάντες στο όριο της μηχανής του για να πάρει την νίκη, φέτος μου αρέσει που δέν οδηγεί σαν κατσίκι και πηγαίνει για αυτό που πραγματικά στο τέλος μετράει, τους βαθμούς.

Τώρα περι ατυχία και δεν ξέρω εγώ του Vale αγώνες μοτοσυκλέτας είναι και οι τούμπες και οι στραβές μέσα είναι, δηλαδή τι να πούνε όσοι τρέχανε με Honda στον προηγούμενο αγώνα που αγοράσανε όλοι σχεδόν απο ένα οικοπεδάκι.



Τέλος θα ήθελα να πώ
άντε γεια vale

Nicky Hayden World Champion 2007 :beer: :beer:

Θάνος
26/06/2006, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Εγώ πιστευω ότι ο Hayden είναι μέσα στους 3-4 top οδηγούς που υπάρχουν απο το 2003.

Μέχρι φέτος δεν οδηγουσε σωστά και κυνήγαγε του πάντες στο όριο της μηχανής του για να πάρει την νίκη, φέτος μου αρέσει που δέν οδηγεί σαν κατσίκι και πηγαίνει για αυτό που πραγματικά στο τέλος μετράει, τους βαθμούς.

Τώρα περι ατυχία και δεν ξέρω εγώ του Vale αγώνες μοτοσυκλέτας είναι και οι τούμπες και οι στραβές μέσα είναι, δηλαδή τι να πούνε όσοι τρέχανε με Honda στον προηγούμενο αγώνα που αγοράσανε όλοι σχεδόν απο ένα οικοπεδάκι.



Τέλος θα ήθελα να πώ
άντε γεια vale

Nicky Hayden World Champion 2007 :beer: :beer:

Έετσι μπράβο.

Ο Hayden είναι ο καλύτερος οδηγός και ο πρωταθλητής!

:rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Ρε μην τα φωνάζετε κιόλας...

Αυτά ούτε ο Hayden δεν θα τόλμαγε να τα πει γιατί μπορεί να τον βάλει στο μάτι ο γιατρός και να του κάνει ότι έκανε στον sete και δεν έχει ψυχολογία ούτε να τερματίσει πια!

Άκου άντε γειά... :lol: :rotflmao:

Τώρα πρωταθλητής χωρίς νίκες τι σόι πρωταθλητής είναι...

Tigas
26/06/2006, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Έετσι μπράβο.

Ο Hayden είναι ο καλύτερος οδηγός και ο πρωταθλητής!

:rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Ρε μην τα φωνάζετε κιόλας...

Αυτά ούτε ο Hayden δεν θα τόλμαγε να τα πει γιατί μπορεί να τον βάλει στο μάτι ο γιατρός και να του κάνει ότι έκανε στον sete και δεν έχει ψυχολογία ούτε να τερματίσει πια!

Άκου άντε γειά... :lol: :rotflmao:

Τώρα πρωταθλητής χωρίς νίκες τι σόι πρωταθλητής είναι...

Να σε πω εσένα, άν δεν το έχεις καταλάβει, ο doctor έχει αλλάξει ειδικότητα και απο πρωκρολόγος έχει γίνει παιδίατρος, οπότε ας πάει να κάνει καμια εξέταση σε κανα νεούδι, welcome the new proctologist Dr.Nicky Hayden, ανοίξαμε και σας περιμένουμε λέμε :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

Θάνος
26/06/2006, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Να σε πω εσένα, άν δεν το έχεις καταλάβει, ο doctor έχει αλλάξει ειδικότητα και απο πρωκρολόγος έχει γίνει παιδίατρος, οπότε ας πάει να κάνει καμια εξέταση σε κανα νεούδι, welcome the new proctologist Dr.Nicky Hayden, ανοίξαμε και σας περιμένουμε λέμε :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

Dr Nikcy; :rotflmao: :eyepop:

Λίγο ήθελε και ο Colin να τον εξετάσει, αλλά από τη χαρά του που ξαναπέρασε... έπεσε!

sniper
26/06/2006, 15:28
Stoner.... :beer:


53168

jbear
26/06/2006, 18:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Dr Nikcy; :rotflmao: :eyepop:

Λίγο ήθελε και ο Colin να τον εξετάσει, αλλά από τη χαρά του που ξαναπέρασε... έπεσε!

O colin ειπε οτι δεν ειχε δει οτι βγηκε ο hayden και ετσι το παρακανε και οτι οταν περασε πανω απο το γρασιδι ηταν πολυ "σφιχτος" και η Μ1 σπινιαρε.
Παντως πρωτη φορα, μετα απο πολυ καιρο, βλεπω τον hayden να οδηγει χωρις αυριο (και χωρις μυαλο), στην αμερικη αν ειναι κανενας κολλημενος πισω του μπορει να το ξανακανει...

vassilis88
26/06/2006, 22:37
ρε παιδια μη βιαζεστε,ακομα δεν τελειωσε το πρωταθλημα κ ο βλαχοKFC μονο για τη 2η θεση ειναι καλος.

jbear
27/06/2006, 04:31
Σιγουρα εχει δρομο ακομα το πρωταθλημα. Δεν ξερω αν ο γιατρος υποτιμησε καπως τον hayden, το λεω γιατι δε φαινεται να "επαιξε" αρκετα μαζι του... Στους επομενους αγωνες θα πρεπει να του κανει σκ@τ@ την ψυχολογια οπως την εκανε στους Biaggi & Gibernau. Οπωσδηποτε νικη στο Βρετανικο και Γερμανικο (θα ειμαι παρον!!!) GP αλλα το μεγαλυτερο "χτυπημα" θα ειναι νικη μεσα στο "σπιτι" του! Με αυτες τις 3 νικες σερι και το απαραιτητο παιχνιδι θα του κοπουν τα ποδια...

G M
27/06/2006, 06:23
Εαν παρει πρωταθλημα ο Hayden θα ειναι με θέσεις εντός και εκτός podium που συνήθως έχει μετα απο καθε αγωνα.

Αδιαφορος οδηγος χωρίς κατι το εξαιρετικο.....Rossi, Capirossi, Hopkins,Gibernau έχουν πολλά περισσότερα απο τον KFC. Εαν παρει τυχον πρωταθλημα ουτε ο ιδιος δεν θα τολμάει να αποκαλέσει τον ευατό του καλύτερο οδηγο
:rolleyes:

Οι ατυχίες των υπολοιπων οδηγων τον εχουν φέρει στην κορυφη της βαθμολογιας και οχι οι "ξεχωριστές" :lol: του ικανοτητες.....:sick:

xastoukopsaro
27/06/2006, 08:28
οτι να ναι........... στο τελος θα ακουσω οτι εχει και θεαματικη οδηγηση ο χαιντεν και οτι καθαρα λογω σηγκυριων αλλες χρονιες δεν νικησε....
παντα οποιος ειναι στην κορυφη εχει θαυμαστες αλλα και εχρους αλλα να μην λεμε και οτι θελετε......

:nono: :nono:


Κατα τηην γνωμη μου ο ροσσι δεν ξερει αν οδηγαει...:confused: :confused:
στροφες ειναι αυτες που περνει....??
:eek: :eek: εγω θα το πηγαινεα καλύτερα....:eyepop: :eyepop:
και τα 7 πρωταθλημτα που πηρε στημενα ηταν....:sun: :sun:

fazerakis
27/06/2006, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από G M
Εαν παρει πρωταθλημα ο Hayden θα ειναι με θέσεις εντός και εκτός podium που συνήθως έχει μετα απο καθε αγωνα.

Αδιαφορος οδηγος χωρίς κατι το εξαιρετικο.....Rossi, Capirossi, Hopkins,Gibernau έχουν πολλά περισσότερα απο τον KFC. Εαν παρει τυχον πρωταθλημα ουτε ο ιδιος δεν θα τολμάει να αποκαλέσει τον ευατό του καλύτερο οδηγο
.....:sick:

Παιδιά συγγνώμη αλλά χθές ξαναείδα τον αγώνα και κανένας οδηγός δεν μου φάνηκε αδιάfορος. Όλοι τους είναι εξαιρετικοί οδηγoί και αυτό φαίνεται από το πόσο εύθραυστα και ποικοίλα είναι τα αποτελέσματα σε κάθε αγώνα. Μέχρι τον προηγούμενο αγώνα 7 οδηγοί είχαν μικρότερη διαγορα από 20βαθμούς.

Ο Rossi έχει ανεβάσει με το ταλέντο του το επίπεδο όλων των οδηγών που τολμήσαν να τον ακολουθήσουν (και κάποιοι τον περάσαν ανα καιρούς)
Στο συγκεκριμένο αγώνα κρίμα για τον Texas Tornado, ξενέρωσα πολύ αφού είμαι οπαδός του από τα Superbikes και αδιαφορώ για τον Heyden ακόμα και αν είναι ο επόμενος πρωταθλητής.
Μεν ξεχνάμε οτι και ο Keny Roberts Jr. υπήρξε πρωταθλητής και πέρασε 5 χρόνια στην αφάνια ενώ μόλις φέτος έχει αρχίσει να αποδίδει πάλι.
Τέλος θα επαναλάβω. Ποιος είναι ατάλλαντος και άχρηστος στα GP?
O Heyden?
O Capirossi?
O Nakano?
O Edwards?
O Pedrosa?
O Melandri?
O Gibernau?
O Vermulen?
O Hopkins?
O Stoner?
O Roberts?

Όλοι τους έχουν κάνει αξιόλογες εμφανήσεις έχουν πάρει παγκόσμια πρωταθλήματα GP, SBK και όλοι γ@μ@νε.

Τέλος θα προσθέσω οτι το πρωτάθλημα δεν το παίρνει απαραίτητα ο απόλυτα καλύτερος οδηγός αλλά ο ποιο σταθερός και...τυχερός.

vassilis88
27/06/2006, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από jbear
Γερμανικο (θα ειμαι παρον!!!) GP

κωλοφαρδε!!:lol: αντε κ φωτο οταν ερθεις.στη λαγκουνα σεκα θελω να κερδισει ο κολιν για ρεβανς.

G M
27/06/2006, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από fazerakis
Παιδιά συγγνώμη αλλά χθές ξαναείδα τον αγώνα και κανένας οδηγός δεν μου φάνηκε αδιάfορος. Όλοι τους είναι εξαιρετικοί οδηγoί και αυτό φαίνεται από το πόσο εύθραυστα και ποικοίλα είναι τα αποτελέσματα σε κάθε αγώνα. Μέχρι τον προηγούμενο αγώνα 7 οδηγοί είχαν μικρότερη διαγορα από 20βαθμούς.


To αδιάφορος Γιωργο πηγαινε για τον Hayden συγκρινοντας τον παντα με τους Rossi, Capirossi, Hopkins,Gibernau οι οποιοι κατα την αποψη μου εχουν περισσοτερες ικανοτητες απο τον KFC αλλα για διαφορους λογους βρισκονται πισω στην βαθμολογία.....

mike_thedoctor
27/06/2006, 12:56
Ποιος είναι ατάλλαντος και άχρηστος στα GP?
O Heyden?
O Capirossi?
O Nakano?
O Edwards?
O Pedrosa?
O Melandri?
O Gibernau?
O Vermulen?
O Hopkins?
O Stoner?
O Roberts?


Μου απαντάς εσύ στο : Ποιος από τους παραπάνω είναι ικανός να ΚΕΡΔΙΖΕΙ σε κάθε αγώνα? Όχι μια σημαία και μια δέκατος...Να κερδίζει σε ΚΑΘΕ αγώνα...

Άσε θα σου πω εγώ...Μόνο ο Rossi..Κανείς άλλος..

Αυτή τη σχρονική περίοδο ΚΑΝΕΝΑΣ αναβάτης δε μπορεί να πάρει πρωτάθλημα με νίκες παραμόνο με ατυχίες του γιατρού.

Συμφωνώ ότι ένας αναβάτης με σταθερές δεύτερες ή τρίτες και τέταρτες θέσεις μπορεί βασιζόμενος σε αστάθειες/ατυχίες των άλλων να πάρει πρωτάθλημα αλλά με αυτό θα ζει...

ΝΑΙ..ο Hayden είναι πολύ πιθανό να το πάρει φέτος..κανείς δε διαφωνεί..Η ουσία είναι όμως ότι τον πρωταθλητή ΔΕ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΠΟΤΕ. Τσάμπα μάγκας δηλαδή που λέει κι ο λαός.

Και ο Kenny Roberts JR πήρε κάποτε κάπως έτσι το πρωτάθλημα (1 νίκη)....Στον τελευταίο αγώνα στο Rio όμως κανείς δε του έδωσε σημασία...Ο νικητής Rossi αποθεώθηκε...

Θεωρώ υπεράνθρωπη την οδήγηση που κάνουν αυτοί οι αναβάτες και τους σέβομαι μέχρι τον τελευταίο. Στο κορυφαίο όμως αυτό επίπεδο κάποιος πρέπει να ξεχωρίσει...να λάμψει...Και για να λάμψει και να αποθεωθεί πρέπει να κερδίζει..

Ο Hayden σε τέσσερα χρόνια στην κατηγορία έχει 2 νίκες...(για τον Rossi δε λέω, είναι ανούσιο...)....

Στο φετινό πρωτάθλημα ο επίδοξος πρωταθλητής βρέθηκε στη ρόδα του Rossi σε τρεις αγώνες μέχρι τώρα....Τι έκανε? Στο Καταρ τι έκανε? Στο Mugello τι έκανε? Στην Καταλωνία τι έκανε?...Γιατί δεν όρμηξε να πάρει τη νίκη και να δείξει ότι ΑΞΙΖΕΙ το πρωτάθλημα παρά προτίμησε να κάτσει σιγουράτζα πίσω?

Είναι αναβάτης με στόφα πρωταθλητή αυτός?

Τέλος πάντων...όλα αυτά είναι καθαρά προσωπικές μου απόψεις...Εκ του αποτελέσματος θα κρίνουμε...

xastoukopsaro
27/06/2006, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από mike_thedoctor
Μου απαντάς εσύ στο : Ποιος από τους παραπάνω είναι ικανός να ΚΕΡΔΙΖΕΙ σε κάθε αγώνα? Όχι μια σημαία και μια δέκατος...Να κερδίζει σε ΚΑΘΕ αγώνα...

Άσε θα σου πω εγώ...Μόνο ο Rossi..Κανείς άλλος..

Αυτή τη σχρονική περίοδο ΚΑΝΕΝΑΣ αναβάτης δε μπορεί να πάρει πρωτάθλημα με νίκες παραμόνο με ατυχίες του γιατρού.

Συμφωνώ ότι ένας αναβάτης με σταθερές δεύτερες ή τρίτες και τέταρτες θέσεις μπορεί βασιζόμενος σε αστάθειες/ατυχίες των άλλων να πάρει πρωτάθλημα αλλά με αυτό θα ζει...

ΝΑΙ..ο Hayden είναι πολύ πιθανό να το πάρει φέτος..κανείς δε διαφωνεί..Η ουσία είναι όμως ότι τον πρωταθλητή ΔΕ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΠΟΤΕ. Τσάμπα μάγκας δηλαδή που λέει κι ο λαός.

Και ο Kenny Roberts JR πήρε κάποτε κάπως έτσι το πρωτάθλημα (1 νίκη)....Στον τελευταίο αγώνα στο Rio όμως κανείς δε του έδωσε σημασία...Ο νικητής Rossi αποθεώθηκε...

Θεωρώ υπεράνθρωπη την οδήγηση που κάνουν αυτοί οι αναβάτες και τους σέβομαι μέχρι τον τελευταίο. Στο κορυφαίο όμως αυτό επίπεδο κάποιος πρέπει να ξεχωρίσει...να λάμψει...Και για να λάμψει και να αποθεωθεί πρέπει να κερδίζει..

Ο Hayden σε τέσσερα χρόνια στην κατηγορία έχει 2 νίκες...(για τον Rossi δε λέω, είναι ανούσιο...)....

Στο φετινό πρωτάθλημα ο επίδοξος πρωταθλητής βρέθηκε στη ρόδα του Rossi σε τρεις αγώνες μέχρι τώρα....Τι έκανε? Στο Καταρ τι έκανε? Στο Mugello τι έκανε? Στην Καταλωνία τι έκανε?...Γιατί δεν όρμηξε να πάρει τη νίκη και να δείξει ότι ΑΞΙΖΕΙ το πρωτάθλημα παρά προτίμησε να κάτσει σιγουράτζα πίσω?

Είναι αναβάτης με στόφα πρωταθλητή αυτός?

Τέλος πάντων...όλα αυτά είναι καθαρά προσωπικές μου απόψεις...Εκ του αποτελέσματος θα κρίνουμε...

+10000000:D :D :D :D :D :sun: :sun: :sun: :beer: :beer:

sapila racing
27/06/2006, 13:47
Σωστός ο mike_thedoctor :beer:

fazerakis δεν τα λές καλά....
Λές οτι
O Heyden?
O Capirossi?
O Nakano?
O Edwards?
O Pedrosa?
O Melandri?
O Gibernau?
O Vermulen?
O Hopkins?
O Stoner?
O Roberts?

Όλοι τους έχουν κάνει αξιόλογες εμφανήσεις έχουν πάρει παγκόσμια πρωταθλήματα GP, SBK και όλοι γ@μ@νε.

Συμφωνώ στο αξιόλογες εμφανίσεις, αλλά οχι και πρωταθλήματα οι
Ηευδεν (μονο ΑΜΑ)
Nakano
Gibernau
Vermeulen
Hopkins
Stoner


O Roberts είναι μεγάλος οδηγός και θα το δείτε μόλις το μηχανάκι στηθεί. Τόσα χρόνια με το Suzuki δεν ρισκάριζε, και καλά έκανε αφού ετσι κι αλλιώς δεν πήγαινε το μηχανάκι.
Οταν έχεις κερδίσει πρωτάθλημα δεν ρισκάρεις τα πάντα για να βγείς 8ος αντι 9ος. Στη βροχή θυμάστε πέρυσι με το ψόφιο μηχανάκι (Κίνα, Αγγλία)


Το πρόβλημα τώρα ειναι οτι ο γιτρός δεν θα μπορέσει να πάει για νίκη στο Donington, εκτός κι αν οι άλλι πάθουν κάτι. Είναι πολύ λίγες οι μέρες και δεν θα βελτιωθεί πολύ το χέρι.

Αν κερδίσει πάλι ο hayden στο Donington πάει το πρωτάθλημα, πάει και laguna μετά που το ξέρει καλά ο KFC.

byron
27/06/2006, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing

Αν κερδίσει πάλι ο hayden στο Donington πάει το πρωτάθλημα, πάει και laguna μετά που το ξέρει καλά ο KFC.

Γιατί έχω το προαίσθημα ότι η Laguna, θα πάει σε Yamaha;;;;; :sun:

sapila racing
27/06/2006, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Γιατί έχω το προαίσθημα ότι η Laguna, θα πάει σε Yamaha;;;;; :sun:

Πως το βλέπεις? Γιατρός η Edwards?

Σίγουρα μέχρι τότε θα έχει καλυτερέψει το χέρι, αλλά κι ο Εdwards την ξέρει απ έξω!

Θυμάσαι πέρυσι? O Edwards είχε πεί οτι ξέρι κάποια πατήματα τα οπία δεν θα χρησιμοποιούσε στις δοκιμές να μην τα δούν οι άλλοι.
Και όντως πέρασε τον Rossi κάνοντας ευθεία το Sακι πριν την corcscrew!

O Rossi μέχρι τότε έπαιζε playstation να μάθει την πίστα!


Τώρα όμως είναι η 2η χρονιά που πάνε εκεί, για να δούμε.:sun:

byron
27/06/2006, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
O Roberts είναι μεγάλος οδηγός και θα το δείτε μόλις το μηχανάκι στηθεί. Τόσα χρόνια με το Suzuki δεν ρισκάριζε, και καλά έκανε αφού ετσι κι αλλιώς δεν πήγαινε το μηχανάκι.
Οταν έχεις κερδίσει πρωτάθλημα δεν ρισκάρεις τα πάντα για να βγείς 8ος αντι 9ος.

Διαφωνώ για το αν είναι πρωτοκλασσάτος ο Roberts. Ακόμη και πριν πάρει πρωτάθλημα, δεν είχε κάνει τίποτα σπουδαίο. Το 2000 κέρδισε έλλειψη σοβαρού ανταγωνισμού και ατυχιών των υπολοίπων.
Τώρα για το αν πρέπει να ρισκάρει κάποιος επειδή πήρε το πρωτάθλημα...... δλδ απέδειξε σε όλο τον κόσμο την αξία τους και δεν χρειάζεται να κάνει κάτι άλλο.
Ο doctor δηλαδή, θα πρέπει να είναι τρελλός, που άφησε την δόξα και τα γκάζια της Honda, για να ξεκινήσει σε μια σαφώς υποδεέστερη ομάδα.

:beer:

tools
27/06/2006, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από mike_thedoctor
Μου απαντάς εσύ στο : Ποιος από τους παραπάνω ηταν ικανός κ κερδιζε σε κάθε αγώνα? Όχι μια σημαία και μια δέκατος...κερδιζε σε ΚΑΘΕ αγώνα...

Άσε θα σου πω εγώ...Μόνο ο Rossi(ηταν) ..Κανείς άλλος..

εκτος αν βλεπω αλλο πρωταθλημα εγω φετος...

Αρχικά δημιουργήθηκε από mike_thedoctor

Αυτή τη σχρονική περίοδο ΚΑΝΕΝΑΣ αναβάτης δε μπορεί να πάρει πρωτάθλημα με νίκες παραμόνο με ατυχίες του γιατρού.

μα τοτε να ακυρωθει το φετινο πρωταθλημα...σα δεν ντρεπονται...
να συνεχιζουν να τρεχουν ενω ο γιατρος εχει ατυχιες...

Αρχικά δημιουργήθηκε από mike_thedoctor

Συμφωνώ ότι ένας αναβάτης με σταθερές δεύτερες ή τρίτες και τέταρτες θέσεις μπορεί βασιζόμενος σε αστάθειες/ατυχίες των άλλων να πάρει πρωτάθλημα αλλά με αυτό θα ζει...

κ το ελεγα εγω να αλλαξουν οι κανονισμοι κ να βαθμολογειται μονο ο πρωτος σε καθε αγωνα...δεν με ακουνε
ετσι για να δουμε ποιος εχει @@ για πρωταθλημα...


Αρχικά δημιουργήθηκε από mike_thedoctor

ΝΑΙ..ο Hayden είναι πολύ πιθανό να το πάρει φέτος..κανείς δε διαφωνεί..Η ουσία είναι όμως ότι τον πρωταθλητή ΔΕ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΠΟΤΕ. Τσάμπα μάγκας δηλαδή που λέει κι ο λαός.

στις -μονο-2 νικες του ηταν εξω ο γιατρος???
α ναι μωρε,η μια ηταν στο ''σπιτι του'' κ την αλλη ο γιατρος ειχε τσακιστει(ολομοναχος)

ε μαντεψε...εχω πει ΚΑΙ οτι δεν πρεπει να γινεται αγωνας στην seca γιατι εκει ''μενει'' ο hayden αλλα ΚΑΙ οτι πρεπει να αναβαλλονται οι αγωνες οταν ο βαλεντινος εχει χτυπησει...
ποιος μ'ακουει εμενα ομως...


Αρχικά δημιουργήθηκε από mike_thedoctor

Και ο Kenny Roberts JR πήρε κάποτε κάπως έτσι το πρωτάθλημα (1 νίκη)....Στον τελευταίο αγώνα στο Rio όμως κανείς δε του έδωσε σημασία...Ο νικητής Rossi αποθεώθηκε.. .

σιγουρα εκεινη τη μερα ο ροσσι ηταν πολυ πιο χαρουμενος απο τον krjr...μη σου πω κ οτι ο krjr ευχοταν να ηταν στη θεση του γιατρου....


Αρχικά δημιουργήθηκε από mike_thedoctor

Τέλος πάντων...όλα αυτά είναι καθαρά προσωπικές μου απόψεις...Εκ του αποτελέσματος θα κρίνουμε...



Το θεμα είναι μαικ ότι οι οπαδοι του βαλεντινου δεν δεχονται την πραγματικοτητα κ γινονται χειροτεροι γκρινιαρηδες από τους αντιστοιχους του max κ του gib που τοσα χρονια κατηγορουν...ολο δικαιολογιες...αν κ αν...

τα υπολοιπα,οπως βλεπεις,είναι απλα παιχνιδια με τις λεξεις κ τις εντυπωσεις...

Το χειροτερο όμως είναι ότι εκει που ολοι υποστηριζαν τον hayden(ο ρουκης,ο θεαματικος,ο ντιφτερ, ο δεν μασαω από mgp παιδια,ο τι είναι τα 2μισι? Ο ετσι ο αλλιως...μεχρι κ πουλεν του rossi τον λεγαν μερικοι...)τωρα που εγινε κ επισημα αντιπαλος του rossi ολοι το γυρισανε στο φτυαρι...αν είναι δυνατον

Εγω μια ζωη παπαρα τον ελεγα αλλα δεν γινεται να μην παραδεχτω 2 πραγματα

1ον παιζει το παιχνιδι που πρεπει κ το γουσταρει κιολας...

2ον ΝΤΡΙΦΤΑΡΕΙ...

:wave2:

αυτα ειναι ομως,θα'χει ο hayden κ δεν θα'χει ο max..
γεια μας

sapila racing
27/06/2006, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Διαφωνώ για το αν είναι πρωτοκλασσάτος ο Roberts. Ακόμη και πριν πάρει πρωτάθλημα, δεν είχε κάνει τίποτα σπουδαίο. Το 2000 κέρδισε έλλειψη σοβαρού ανταγωνισμού και ατυχιών των υπολοίπων.
Τώρα για το αν πρέπει να ρισκάρει κάποιος επειδή πήρε το πρωτάθλημα...... δλδ απέδειξε σε όλο τον κόσμο την αξία τους και δεν χρειάζεται να κάνει κάτι άλλο.
Ο doctor δηλαδή, θα πρέπει να είναι τρελλός, που άφησε την δόξα και τα γκάζια της Honda, για να ξεκινήσει σε μια σαφώς υποδεέστερη ομάδα.

:beer:

Παρεξηγησις....

Ο Roberts δεν είναι τοπ, αλλά δεν είναι και low budget όπως πιστευουν όλοι.
Το KR το στήσανε φέτος με μοτερ RCV περσινό και Michelin και είδες πως πάει. Οταν είχε 30 ιππους κάτω δεν είχε νόημα να ρισκάρει.
Δεν έχει βέβαια και το προφίλ του Rossi που μπορεί να πάει και στην kawasaki (που λεει ο λόγος :rotflmao: ) και να πάρει πρωτάθλημα.

Τώρα ας το σκεφτούμε αλλιώς.

Αν αύριο εξαφανίζονταν ΟΛΑ ΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ βοηθήματα από τα MotoGP, ποιοι θα μπορούσαν να οδηγήσουν τα μηχανάκια?

Rossi
Capirossi
Gibernau
Roberts
Checa
και μερικοί άλλοι...


Πάντως Pedrosa, Stoner, De Puniet κλπ 250άρηδες και WSBK δεν θα έκανα ούτε γύρο πριν πέσουν.

byron
27/06/2006, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Stoner

Κάτι μου λέει ότι ο πιτσιρικάς εχει καλά γονίδια..... Νομίζω ότι είναι γεννημένος πρωταθλητής...

sporky
27/06/2006, 15:33
Δηλαδή επειδή όλοι οι υπόλοιποι είχαν την ατυχία να έχουν αντίπαλο τον κορυφαίο κατα τη γνώμη μου αναβάτη της συγχρονης εποχής πρέπει να τους βάλουμε στον κουβά;;;. Είναι απίστευτο να διαβάζεις αλλά και να ακούς απο αντιαθλητικούς τύπους που το πρώτο πράγμα που μάθανε στον ως τώρα μικρό τους μοτοσυκλετιστικό βίο είναι ο Rossi (και αυτόν λόγω του σύγχρονου και αδίστακτου marketing) να σχολιάζουν αναβάτες αδιαμφισβίτητης αξίας και ικανότητας. Τα άτομα γυρνάνε ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ τους στο ίδιο δευτερόλεπτο, απλώς υπάρχει κάποιος απο εκεί μέσα που περπατάει και οργώνει - και αυτός είναι ο V.R.
Δυστυχώς το groupthinkg επιτάσσει σύμπλευση με τον ισχυρό, είτε αυτος λέγεται υπερδύναμη/ αθλητικό σωματίο/ οδηγός/ κτλ... δεν θα πάρω.
κ..

fazerakis
27/06/2006, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Σωστός ο mike_thedoctor :beer:

fazerakis δεν τα λές καλά....
Λές οτι
O Heyden?
O Capirossi?
O Nakano?
O Edwards?
O Pedrosa?
O Melandri?
O Gibernau?
O Vermulen?
O Hopkins?
O Stoner?
O Roberts?

.

Όπως πρόσεξες δεν ανέφερα πουθενά το Γιατρό. Γιατί;;;;;
Γιατί φυσικά και είναι ανώτερος. Όπως είπα για όλους τους υπόλοιπους βελτιωθήκαν ΑΚΟΛΟΥΘΟΝΤΑΣ το γιατρό. Αλλά τους σέβομαι όλους αυτους γιατί ανα καιρούς όλο και κάποιος κλέβει την νίκη και πάντα κάποιος ακολουθάει και το να είσαι από πίσω από τον Rossi δεν είναι καθόλου υποτιμητικο.

xastoukopsaro
27/06/2006, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από sporky
Δηλαδή επειδή όλοι οι υπόλοιποι είχαν την ατυχία να έχουν αντίπαλο τον κορυφαίο κατα τη γνώμη μου αναβάτη της συγχρονης εποχής πρέπει να τους βάλουμε στον κουβά;;;. Είναι απίστευτο να διαβάζεις αλλά και να ακούς απο αντιαθλητικούς τύπους που το πρώτο πράγμα που μάθανε στον ως τώρα μικρό τους μοτοσυκλετιστικό βίο είναι ο Rossi (και αυτόν λόγω του σύγχρονου και αδίστακτου marketing) να σχολιάζουν αναβάτες αδιαμφισβίτητης αξίας και ικανότητας. Τα άτομα γυρνάνε ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ τους στο ίδιο δευτερόλεπτο, απλώς υπάρχει κάποιος απο εκεί μέσα που περπατάει και οργώνει - και αυτός είναι ο V.R.
Δυστυχώς το groupthinkg επιτάσσει σύμπλευση με τον ισχυρό, είτε αυτος λέγεται υπερδύναμη/ αθλητικό σωματίο/ οδηγός/ κτλ... δεν θα πάρω.
κ..

Οταν εχεις 20 πιλοτους , μονο και μονο το γεγονος οτι ειναι και τρεχουν εκει σημαινει οτι αξιζουν.
Απλα τυχαινει να εχουν αντιπαλο τον "εξωγηινο " βαλεντινο πουτ τους ριχνει στον κουβα.
Σε αυτο το πειπ[εδο ολοι ειναι ισοι αλλα καπιοι ξεχωριζουν. εχουν το κατι το παραπανω που τους κανει να ειναι διαφορτικοι...
οπως παραδειγμα στα φρενα ο μελαντρι τρωει ακομα και τον δοκτορ πολλες φορες.
Ολοι εχουν κατι αν πουν αλοι περισσοτερο αλλοι λιγοτερο αλλοι απλα ελαχιστα... με τον ροσσι να γρεφει ιστορια...

mike_thedoctor
27/06/2006, 17:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από tool
εκτος αν βλεπω αλλο πρωταθλημα εγω φετος...


μα τοτε να ακυρωθει το φετινο πρωταθλημα...σα δεν ντρεπονται...
να συνεχιζουν να τρεχουν ενω ο γιατρος εχει ατυχιες...


κ το ελεγα εγω να αλλαξουν οι κανονισμοι κ να βαθμολογειται μονο ο πρωτος σε καθε αγωνα...δεν με ακουνε
ετσι για να δουμε ποιος εχει @@ για πρωταθλημα...



στις -μονο-2 νικες του ηταν εξω ο γιατρος???
α ναι μωρε,η μια ηταν στο ''σπιτι του'' κ την αλλη ο γιατρος ειχε τσακιστει(ολομοναχος)

ε μαντεψε...εχω πει ΚΑΙ οτι δεν πρεπει να γινεται αγωνας στην seca γιατι εκει ''μενει'' ο hayden αλλα ΚΑΙ οτι πρεπει να αναβαλλονται οι αγωνες οταν ο βαλεντινος εχει χτυπησει...
ποιος μ'ακουει εμενα ομως...

.

σιγουρα εκεινη τη μερα ο ροσσι ηταν πολυ πιο χαρουμενος απο τον krjr...μη σου πω κ οτι ο krjr ευχοταν να ηταν στη θεση του γιατρου....





Το θεμα είναι μαικ ότι οι οπαδοι του βαλεντινου δεν δεχονται την πραγματικοτητα κ γινονται χειροτεροι γκρινιαρηδες από τους αντιστοιχους του max κ του gib που τοσα χρονια κατηγορουν...ολο δικαιολογιες...αν κ αν...

τα υπολοιπα,οπως βλεπεις,είναι απλα παιχνιδια με τις λεξεις κ τις εντυπωσεις...

Το χειροτερο όμως είναι ότι εκει που ολοι υποστηριζαν τον hayden(ο ρουκης,ο θεαματικος,ο ντιφτερ, ο δεν μασαω από mgp παιδια,ο τι είναι τα 2μισι? Ο ετσι ο αλλιως...μεχρι κ πουλεν του rossi τον λεγαν μερικοι...)τωρα που εγινε κ επισημα αντιπαλος του rossi ολοι το γυρισανε στο φτυαρι...αν είναι δυνατον

Εγω μια ζωη παπαρα τον ελεγα αλλα δεν γινεται να μην παραδεχτω 2 πραγματα

1ον παιζει το παιχνιδι που πρεπει κ το γουσταρει κιολας...

2ον ΝΤΡΙΦΤΑΡΕΙ...

:wave2:

αυτα ειναι ομως,θα'χει ο hayden κ δεν θα'χει ο max..
γεια μας


Εκτός της παραπάνω παιδιάστικης ανοησίας να σχολιάζεις τις λέξεις μου μια προς μια έχεις κάποια σαφή θέση και άποψη?

Είναι γενική συζήτηση και ανταλλαγή απόψεων ή προσπάθεια να μας πεις "κάτι" που ούτε ξέρεις τι είναι και δε καταλήγεις πουθενά?

Ποιος είπε κουλό τον Hayden ή τους υπόλοιπους? Ποιοι τον έλεγαν γαμάτο παλιά και τώρα τον λένε κουλό?...και αν κάποιοι το έχουν κάνει γιατί το αναφέρεις σχολιάζοντας δικές μου κουβέντες?

Ποιος είπε ότι πέπει να σταματήσουν οι άλλοι να τρέχουν ή να βαθμολογείται μόνο ο πρώτος?

Τι μαλακίες λες τέλος πάντων? :confused:

Άποψη έχεις?...εγώ την κατέθεσα...δε σε ειρωνεύτηκα ούτε σε έκρινα με βάση άλλους...

vassilis88
27/06/2006, 17:44
οποιος και να βγει πρωταθλητης(δηλαδη ο ροσσι,στα μισα του πρωταθληματος ειμαστε ακομα),εγω ξερω οτι ο μακραν καλυτερος αναβατης απ ολους αυτους εκει κ της εποχης μας,των 990 τουλαχιστον,ειναι ο βαλεντινο ροσσι.-
:wave2:

H.A.Balafoutre
27/06/2006, 18:10
Το πρωτάθλημα έχει άλλο τόσο. Υπομονήήήήήήή.

xastoukopsaro
28/06/2006, 02:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από tool
εκτος αν βλεπω αλλο πρωταθλημα εγω φετος...





στις -μονο-2 νικες του ηταν εξω ο γιατρος???
α ναι μωρε,η μια ηταν στο ''σπιτι του'' κ την αλλη ο γιατρος ειχε τσακιστει(ολομοναχος)


γεια μας


πρεπει να ξερεις ενα πραγμα .. το μουτχελο ειναι το σπιτι της ντουκατι. εκει δοκιμαζει εκει μετραει εκει κανει τα παντα.
ο βαλεντινο μονο το οτι ειναι ιταλος τον κανει να ειναι σπιτι του.. αλλα υπαρχει καπιροσσι , υπαρχει μελαντρι , υπηρχε μπιατζι...
Να υποθεσω οτι το παγκοσμιο πρωταθλημα το βλεπεις απο τοτε που ειναι στην ερτ 3 και μαλλον σου λειπουν καποια επεισοδεια... οπως οταν ο ροσσι ηταν στα 125 στα 250.....


εγω δεν θα πω τιποτε αλλο... απλα να δουμε στο τελος... προσεχε μην αρχεισεις εσυ τα αν και αν και αν στο τελος....

tools
28/06/2006, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από mike_thedoctor
Εκτός της παραπάνω παιδιάστικης ανοησίας να σχολιάζεις τις λέξεις μου μια προς μια έχεις κάποια σαφή θέση και άποψη?

Είναι γενική συζήτηση και ανταλλαγή απόψεων ή προσπάθεια να μας πεις "κάτι" που ούτε ξέρεις τι είναι και δε καταλήγεις πουθενά?

Ποιος είπε κουλό τον Hayden ή τους υπόλοιπους? Ποιοι τον έλεγαν γαμάτο παλιά και τώρα τον λένε κουλό?...και αν κάποιοι το έχουν κάνει γιατί το αναφέρεις σχολιάζοντας δικές μου κουβέντες?

Ποιος είπε ότι πέπει να σταματήσουν οι άλλοι να τρέχουν ή να βαθμολογείται μόνο ο πρώτος?

Τι μαλακίες λες τέλος πάντων? :confused:

Άποψη έχεις?...εγώ την κατέθεσα...δε σε ειρωνεύτηκα ούτε σε έκρινα με βάση άλλους...


παμε αλλη μια,


''Το θεμα είναι μαικ ότι οι οπαδοι του βαλεντινου δεν δεχονται την πραγματικοτητα κ γινονται χειροτεροι γκρινιαρηδες από τους αντιστοιχους του max κ του gib που τοσα χρονια κατηγορουν...ολο δικαιολογιες...αν κ αν...

τα υπολοιπα,οπως βλεπεις,είναι απλα παιχνιδια με τις λεξεις κ τις εντυπωσεις...

Το χειροτερο όμως είναι ότι εκει που ολοι υποστηριζαν τον hayden(ο ρουκης,ο θεαματικος,ο ντιφτερ, ο δεν μασαω από mgp παιδια,ο τι είναι τα 2μισι? Ο ετσι ο αλλιως...μεχρι κ πουλεν του rossi τον λεγαν μερικοι...)τωρα που εγινε κ επισημα αντιπαλος του rossi ολοι το γυρισανε στο φτυαρι...αν είναι δυνατον

Εγω μια ζωη παπαρα τον ελεγα αλλα δεν γινεται να μην παραδεχτω 2 πραγματα

1ον παιζει το παιχνιδι που πρεπει κ το γουσταρει κιολας...

2ον ΝΤΡΙΦΤΑΡΕΙ...



αυτα ειναι ομως,θα'χει ο hayden κ δεν θα'χει ο max..
γεια μας ''



αυτο σου κανει για αποψη?
η στραβωσες τοσο με τα προηγουμενα που δεν εφτασες μεχρι εκει?...
τι σε κανει να πιστευεις οτι εχω να σου πω ''κατι''???ειχαμε κ χτες μηπως καμια αντιπαραθεση κ το ξεχασα?...

δεν ειχα προθεση να ειρωνευτω ΕΣΕΝΑ.γι'αυτο κ το εγραψα οταν τελειωσα με τις ειρωνιες,ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ Κ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ,για να εξιλεωθω απεναντι σου κ μετα προσπαθησα να παρω κ γω μερος στην γενικη συζητηση κ στην ανταλλαγη αποψεων αλλα μαλλον δεν τα καταφερα γιατι δεν κατεληξα οχι πουθενα,αλλα στο οτι ο ροσσι ειναι ο γαμαω κ δεν πρεπει να γινεται πρωταθλημα με την μορφη που το ξερουμε τοσα χρονια(καλα,εγω απο τοτε που το δειχνει η ετ3...) αλλα να μαζευομαστε ομορφα ολοι μαζι κ να λεμε ποιος ειναι ο καλυτερος?
ροσσι?παρ'το...
γιατι να τρεχουν τα παλικαρια κ να σκοτωνονται(κυριολεκτικα μερικες φορες...) αφου οτι κ να γινει στο τελος,θα βγεις ΕΣΥ κ οι φιλοι σου κ θα πειτε,τι κ αν εχει αλλος περισσοτερους βαθμους,ο ροσσι ειναι καλυτερος...


αυτες τις μαλακιες λεω λιγο πολυ...


υγ.για τη ειρωνια,σου εγραψα παραπανω την προθεση που ειχα.
προφανως δεν το καταλαβες οποτε το καλυτερο που εχω να κανω ειναι να ζητησω συγγνωμη...:evil:
δεν νομιζω οτι σε εκρινα καπου παντως...

tools
28/06/2006, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από xastoukopsaro
πρεπει να ξερεις ενα πραγμα .. το μουτχελο ειναι το σπιτι της ντουκατι. εκει δοκιμαζει εκει μετραει εκει κανει τα παντα.
ο βαλεντινο μονο το οτι ειναι ιταλος τον κανει να ειναι σπιτι του.. αλλα υπαρχει καπιροσσι , υπαρχει μελαντρι , υπηρχε μπιατζι...
Να υποθεσω οτι το παγκοσμιο πρωταθλημα το βλεπεις απο τοτε που ειναι στην ερτ 3 και μαλλον σου λειπουν καποια επεισοδεια... οπως οταν ο ροσσι ηταν στα 125 στα 250.....


εγω δεν θα πω τιποτε αλλο... απλα να δουμε στο τελος... προσεχε μην αρχεισεις εσυ τα αν και αν και αν στο τελος....

γιατι?
ας μου θυμισει καποιος ποτε εγινα οπαδος του hayden κ γιατι πρεπει να τον υπερασπιστω?

να δουμε τι στο τελος?αν το παρει ο ροσσι?αν το παρει θα σημαινει οτι ΜΑΖΕΞΕ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ...χαιρω πολυ!αυτο δεν λεω τοση ωρα,οποιος παρει τους βαθμους,τσιμουδια...γιατι να βγω κ να πω αν κ αν???

οσο για το μουτζελο,οποιος ιταλος κερδισει εκει θα ειναι καλπικη η νικη του?ή μηπως ο hayden κανει δοκιμες εξελιξης στη seca?...ζυγισε τα

:wave2:

κ κατι προς ολους,
οτι υποστηριζα τοσα χρονια(περυσι μονο δηλαδη:winka: ) τον μαξ δεν σημαινει οτι δεν παω τον γιατρο...αλλιμονο...
i'm a reasonable man,get off my case...
(μερικους υποστηρικτες του ομως τωρα που το σκεφτομαι...:evil: )

xastoukopsaro
28/06/2006, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από tool
γιατι?
ας μου θυμισει καποιος ποτε εγινα οπαδος του hayden κ γιατι πρεπει να τον υπερασπιστω?

να δουμε τι στο τελος?αν το παρει ο ροσσι?αν το παρει θα σημαινει οτι ΜΑΖΕΞΕ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ...χαιρω πολυ!αυτο δεν λεω τοση ωρα,οποιος παρει τους βαθμους,τσιμουδια...γιατι να βγω κ να πω αν κ αν???

οσο για το μουτζελο,οποιος ιταλος κερδισει εκει θα ειναι καλπικη η νικη του?ή μηπως ο hayden κανει δοκιμες εξελιξης στη seca?...ζυγισε τα

:wave2:

κ κατι προς ολους,
οτι υποστηριζα τοσα χρονια(περυσι μονο δηλαδη:winka: ) τον μαξ δεν σημαινει οτι δεν παω τον γιατρο...αλλιμονο...
i'm a reasonable man,get off my case...
(μερικους υποστηρικτες του ομως τωρα που το σκεφτομαι...:evil: )

τωρα εξηγειται γιατι ο γιατρος δεν σου αρεσει.... αυτοι οι δυο ουτε σε φωτογραφια δεν θελουν να βλεπονται.....
κανα δυο φορες εχουν κιολας πλακωθει στις μπουνιες

v2power
28/06/2006, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από mike_thedoctor


Και ο Kenny Roberts JR πήρε κάποτε κάπως έτσι το πρωτάθλημα (1 νίκη)....Στον τελευταίο αγώνα στο Rio όμως κανείς δε του έδωσε σημασία...Ο νικητής Rossi αποθεώθηκε...




Απλως να μπουν καποια πραγματα στην θέση τους, ο roberts τοτε (2000) είχε 4 νίκες και όχι μία (τις πίο πολλές εκέινη την χρονιά), όντως στην βραζιλία οδήγησε σαν κότα! Και γενικα είναι κρύος οδηγός αλλά τις νίκες τις έκανε!

alximistis
28/06/2006, 15:53
Καλά δεν πάτε καλά ρε!!! Καθόλου!!!

Είπα εγώ ότι ο Rosi είναι χειρότερος από τον Heyden; Ή ότι ο αμερικανός φίλος μας είναι ο καλύτερος όλων;;;
Δεν είπα τέτοια πράγματα ο άνθρωπος...

Απλώς θυμήθηκα ότι στην αρχή της χρονιάς από διαίσθηση και ΜΟΝΟ είχα πει ότι ο Heyden θα σκίσει φέτος. Τον γουστάρω ως οδηγό και πιστεύω θα πάει πολύ καλά. Αυτό είχα πει και το έγραψα. Τι μου λέτε για Rosi και τους άλλους;;;

Τεσπα επεδιή το ποστ έγινε διαμάχη να πω την άποψη μου όπως το βλέπω.
Καταρχάς το να λέμε άσχετος ο τάδε οδηγός άσχετος ο άλλος κλπ είναι μία σκέτη παπαριά. Υπάρχουν οδηγοί που μας αρέσουν και δεν μας αρέσουν. μας την σπάνε ή τους πάμε. ¨Ασχετοι όμως δεν είναι!!!

Πάμε τώρα παρακάτω... για το αμερικανάκι μας...
Ο Heyden είναι ένας οδηγός όχι θεαματικός. Ούτε ιδιαίτερα τολμηρός και ριψοκίνδυνος νομίζω.
Είναι όμως σταθερότατος και μεθοδικός. Σιγά σιγά προχωρά προς τον στόχο του. Κι αυτό μου αρέσει.
Και νομίζω ότι δείχνει βελτίωση χρόνο με το χρόνο.

Όσο για τους υπόλοιπους...
για τον Rosi δεν έχω να πω κουβέντα. Είναι μακράν ο καλύτερος όλων.
Ο Stoner επίσης μου αρέσει πάρα πολύ αλλά για Meladri και Zibernau δεν θέλω να ακούω τίποτα. Ειδικά ο δεύτερος... μεγάλη κομπλεξάρα πιστεύω...
Και κάτι τελευταίο:
Αυτή η καραμέλα ότι κάποιος κερδίζει επειδή όλοι οι άλλοι έχουν ατυχίες πρέπει να πάψει κάποτε. Είναι ένας σημαντικός παράγοντας ΟΚ αλλά όχι ο μόνος.
Γιατί ο Rosi άτυχος ο meladri εκτός ο Kapirosi το ίδιο... έτρεχε όμως και ο Stoner και ο Edwards και ο Pedrosa και ο Roberts Jr...
και τους...

mike_thedoctor
28/06/2006, 22:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από v2power
Απλως να μπουν καποια πραγματα στην θέση τους, ο roberts τοτε (2000) είχε 4 νίκες και όχι μία


Έχεις δίκιο! :smilea:

marios8
28/06/2006, 22:17
Παιδες αν για να βγει ο Χειντεν πρωταθλητης πρεπει να εχει ατυχιες ο Ροση τοτε ειναι πρωταθλητης του γλυκου νερου. Δεν τον εχει κερδισει στα ισια ποτε. Ο πρωταθλητης δεν βγαινει στα χαρτια αλλα στην καρδια.:wave2:

ruyjin
29/06/2006, 07:20
Πρωταθλητης βγαινει αυτός που στο τέλος έχει συγκεντρώσει τους περισσότερους βαθμούς

.&-

tsiros_temp
16/07/2006, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Τέλος θα ήθελα να πώ
άντε γεια vale

Nicky Hayden World Champion 2007 :beer: :beer:

Honda να'ναι, κι'ότι να'ναι, ε;

αντιπροσωπεία της honda έχεις ρε πούστη μου; έχεις μετοχές; :dizzy: Πως να το εξηγήσω αλλιώς αυτό το φαινόμενο χοντοπορουκλίασης;

Βάζω στοίχημα ότι ψωνίζεις μόνο από τα hondos center.

tsiros_temp
16/07/2006, 13:39
Και κάτι ακόμα που μου έχει προκαλέσει κάποια εντύπωση: γιατί όλοι γράφουν ".+_" ή ".&_"; Το "και" στην έκφραση "τελεία και παύλα" δεν γράφεται, δεδομένου ότι ο συνδιασμός αυτών των σημείων στίξης (καταχρηστικά για την 'παύλα': δεν είναι σημείο στίξης) είναι μόνο για τον γραπτό λόγο. Το "τελεία και παύλα" είναι για τον προφορικό λόγο, στον γραπτό γράφεται χωρίς το "και"._


για εντυπώσεις ίσως;

gcrook
16/07/2006, 22:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsiros_temp


Βάζω στοίχημα ότι ψωνίζεις μόνο από τα hondos center.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

true..true

idi
16/07/2006, 23:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
Πρωταθλητης βγαινει αυτός που στο τέλος έχει συγκεντρώσει τους περισσότερους βαθμούς

.&-

και θα ειναι ο Rossi


.&-

γιατι απλα ειναι 1 σκαλι πανω απο ΟΛΟΥΣ τους αλλους :wave2:

tsiros_temp
17/07/2006, 07:47
Ορίστε άνθρωπος που είναι αισχρά kawasakiας μα δεν παρασύρεται.

Ρε λες να κάνει τη μαγκιά ο ρόσι να πάει και στην wasaki για 2-3 χρόνια να τα πδήξει όλα;

Και μετά στη duκάτι;:beer:

ruyjin
17/07/2006, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
και θα ειναι ο Rossi


.&-

γιατι απλα ειναι 1 σκαλι πανω απο ΟΛΟΥΣ τους αλλους :wave2:

+10000000000000000


VIVA - VALE !!!!!!

Kizoku
17/07/2006, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsiros_temp
Και κάτι ακόμα που μου έχει προκαλέσει κάποια εντύπωση: γιατί όλοι γράφουν ".+_" ή ".&_"; Το "και" στην έκφραση "τελεία και παύλα" δεν γράφεται, δεδομένου ότι ο συνδιασμός αυτών των σημείων στίξης (καταχρηστικά για την 'παύλα': δεν είναι σημείο στίξης) είναι μόνο για τον γραπτό λόγο. Το "τελεία και παύλα" είναι για τον προφορικό λόγο, στον γραπτό γράφεται χωρίς το "και"._


για εντυπώσεις ίσως;

Δεν γράφουμε και μυθιστόρημα εδω μέσα ρε συ για να κάτσουμε να ασχοληθούμε με τέτοιες λεπτομέρειες. Δεν είναι επίσημος λόγος άλλωστε. Είναι ατόφια μεταφορά σκέψεων σε γραπτό λόγο για αυτό και όλα τα σύμβολα κλπ.

Χαλάρωσε και γράφε όπως σε εκφράζει αρκεί να καταλαβαίνουμε τι λες βέβαια.




ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Δώστε του Rossi ότι μηχανάκι να 'ναι λέμε!!!

Ωραίο πρωτάθλημα φέτος! Πολύ το ευχαριστιέμαι που παλέυει ο Γιατρός και δεν τον πάει χαλαρά.

Nostra
17/07/2006, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kizoku
Χαλάρωσε και γράφε όπως σε εκφράζει αρκεί να καταλαβαίνουμε τι λες βέβαια.


ΟΧΙ ΡΕΕΕΕΕΕ!!!!

μη του λες τέτοια...

ξέρεις τι προσπάθεια έγινε για να αρχίσει τα γράφει πεζά ορθογραφημένα ελληνικά?

μου έχει κολλήσει τρεις φορές το PC όταν προσπάθησα να βάλω στο SYSTRAN κάποια ποστ του τσίρου... :lol: :lol: :lol:

άστον, καλά τα γράφει τώρα....

το θέμα μας είναι ότι ο Rossi είναι από άλλο ανέκδοτο ο άνθρωπος... άλλο επίπεδο, άλλη νοοτροπία, άλλη φάση, άλλο φρούτο...
έχει ήδη γράψει ιστορία και από ότι φαίνεται συνεχίζει να γράφει...

μπορεί το περσινό να ήταν βαρετό για τους αγώνες αλλά ας βγει κάποιος να τον χτυπήσει στα ίσια...

μέχρι τότε θα περιμένουμε όχι πότε αλλά πως θα αδειάσει τους αντιπάλους του...

(θυμίζω ότι εκτός από άπαικτος χειριστής της μηχανής είναι και από τους καλύτερους εξελικτές της και οι μηχανικοί υποκλίνονται σε αυτά που λέει, άλλοι οδηγοί απλά οδηγούν)


:wave2:

Kizoku
17/07/2006, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra

(θυμίζω ότι εκτός από άπαικτος χειριστής της μηχανής είναι και από τους καλύτερους εξελικτές της και οι μηχανικοί υποκλίνονται σε αυτά που λέει, άλλοι οδηγοί απλά οδηγούν)


:wave2:

Και εκτός αυτού έχει την δυνατότητα και με κακοστημένο μηχανάκι να βγάλει αποτέλεσμα. Το παλεύει υπό οποιεσδήποτε συνθήκες.

Θυμάστε που έτρεχε με σπασμένη μανέτα από τις τελευταίες θέσεις?

H.A.Balafoutre
17/07/2006, 13:57
Long Live 990c.c. MotoGP.

Screw 800c.c. Motoπίπί.

lampros_fazer
17/07/2006, 18:54
Moυ την έδωσε πολύ ο Χέστεν-Χέιντεν χτες.. :a14:

Σ'όλο τον αγώνα 4ος χωρίς να πιέζει για κάτι παραπάνω,και τσίμπησε μια ευκαιρία ο κωλόφαρδος και ανέβηκε βάθρο..

Ο Pedrosa προσπάθησε ΠΟΛΥ περισότερο και άξιζε αυτός βάθρο,όχι ο κοτοπουλάς.. :a02:

sporky
19/07/2006, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
χωρίς να πιέζει για κάτι παραπάνω

ο Hayden και πίεσε και έδωσε θέαμα (απίστευτα drifts με το γόνατο κάτω και τα μυαλά στα κάγκελα)

Δεν είναι όμως ούτε Rossi ούτε Melardi, και πιθανόν η οδήγηση του απο εδώ και πέρα να είναι θέμα τακτικής: τερματίζω - μαζεύω βαθμούς - πολεμάω το πρωτάθλημα.

Σωστό ή όχι, η ιστορία γράφει μόνο τον πρωταθλητή
κ..

Kizoku
19/07/2006, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από sporky
ο Hayden και πίεσε και έδωσε θέαμα (απίστευτα drifts με το γόνατο κάτω και τα μυαλά στα κάγκελα)

Δεν είναι όμως ούτε Rossi ούτε Melardi, και πιθανόν η οδήγηση του απο εδώ και πέρα να είναι θέμα τακτικής: τερματίζω - μαζεύω βαθμούς - πολεμάω το πρωτάθλημα.

Σωστό ή όχι, η ιστορία γράφει μόνο τον πρωταθλητή
κ..

Δίνω θέαμα όμως δεν σημαίνει κερδίζω και αγώνες.
Τα έλιωσε νωρίς τα λάστιχα και δεν του βγήκε μετά.
Θέλει και τακτική για να κερδίσεις....

fazerakis
19/07/2006, 13:10
Στον επόμενο αγώνα θα γελάσουμε πολύ. Θα είναι τα τρία Αμερικανάκια Heyden, Edwards, Hopkins και θα πηγαίνουν τάπα στη Laguna Seca και ένα γιατρό να τους κηνηγάει μανιασμενα.

Κάνω βέβαια τολμηρά προγνωστικά αλλά τον Pedrosa τον κόβω πιο πίσω να παίρνει 5-6θέση ή μια πτώση.

Νικιτή αν το έπαιζα στοίχημα θα έβαζα Hayden για σίγουρα ή Edwards που θα δίνει καλύτερη απόδοση.

Βέβαια προτίμώ να δω ένα αποτέλεσμα του στυλ:
1.Edwards
2.Rossi
3.Hayden

idi
19/07/2006, 13:18
Ποσο δινουν το γιατρο οι μπουκ ειπαμε? :evil:

byron
19/07/2006, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από fazerakis
Βέβαια προτίμώ να δω ένα αποτέλεσμα του στυλ:


1 Rossi
2 Edwards
3 Hayden

:smokin:

sporky
19/07/2006, 13:25
o Pedrosa δύσκολα θα ακολουθήσει, μιας και τη Laguna την έχει δει μόνο στο PS2.
Βλέπω Rossi (γιατί όταν θέλει να κερδίσει - κερδίζει), απο πίσω λυσσασμένος Hayden και ίσως C.E.

O Hopkins σαν αουτσαιντερ, ο Vermulen νομίζω την έχει ξανακάνει με τα sbk
Για το Melardi... αν είναι σε καλή μέρα μπορεί να κάνει όργια
κ..

fazerakis
19/07/2006, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
1 Rossi
2 Edwards
3 Hayden

:smokin:

Ή ακόμα καλύτερα

1.ROSSI
2.EDWARDS
.
.
.
.
.
16.HAYDEN

:lol: :lol:

sniper
19/07/2006, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από sporky
o Pedrosa δύσκολα θα ακολουθήσει, μιας και τη Laguna την έχει δει μόνο στο PS2.
Βλέπω Rossi (γιατί όταν θέλει να κερδίσει - κερδίζει), απο πίσω λυσσασμένος Hayden και ίσως C.E.

O Hopkins σαν αουτσαιντερ, ο Vermulen νομίζω την έχει ξανακάνει με τα sbk
Για το Melardi... αν είναι σε καλή μέρα μπορεί να κάνει όργια
κ..

Τον Stoner δεν βλέπω στην εξίσωση....

Εκτός κι αν στην corkscrew διακτινιστεί πάλι....

vassilis88
19/07/2006, 13:27
εγω θελω να γινει οτι κ στο ασσεν με το αντιστροφο αποτελεσμα.κ ο ροσσι 2ος ξερω γω.πιο πολυ θελω να κερδισει ο εντουαρντς.τεσπα να κανουνε το 1-2 οι γιαμαχα.

byron
19/07/2006, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τον Stoner δεν βλέπω στην εξίσωση....

Εκτός κι αν στην corkscrew διακτινιστεί πάλι....

1η φορά στην Laguna, χλωμό το βλέπω να ξεχωρίσει ο πιτσιρικάς.

marmel.gr
18/08/2006, 21:25
ποσο γουσταρω να βλεπω 3 honda στις πρωτες θεσεις και το ρημαδι του rossi να σπαει και να το κρατανε μυστικο.....

ειναι ο καλυτερος οδηγος ολων των εποχων ο rossi αλλα......

ας καθοταν στη honda για να μην εχει εγκαταλειψεις.......

MOZART
19/08/2006, 08:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από marmel.gr
ποσο γουσταρω να βλεπω 3 honda στις πρωτες θεσεις και το ρημαδι του rossi να σπαει και να το κρατανε μυστικο.....

ειναι ο καλυτερος οδηγος ολων των εποχων ο rossi αλλα......

ας καθοταν στη honda για να μην εχει εγκαταλειψεις.......
το μονο σιγουρο ειναι οτι ο sete δεν θα συμφωνουσε με την καμια με την παρτη σου

marmel.gr
20/08/2006, 23:36
σημερα το dukati του capirosi ηταν απιαστο......

marios8
21/08/2006, 14:54
Να χαρω εγω τον πρωταθλητη Hayden:lol:

nektarios73
21/08/2006, 15:41
o hayden exei 3 nikes sta 4 teleytea xronia, akouson akouson kai theli kai protathlima:rotflmao:

H.A.Balafoutre
21/08/2006, 15:58
Ο Hayden είπε πως θα κάνει έξυπνους αγώνες από εδώ και πέρα. Δήλωση πρίν τον αγώνα του BRNO.

Τώρα σοβαρά, κι ο συντηρητισμός έχει τα όριά του. Άσε που στα εσωτερικά του HRC αφήνει τον Pedrosa να του την λέει έτσι.

lampros_fazer
21/08/2006, 16:33
Αν βγει αυτός ο οδηγός πρωταθλητής..να τον χαίρεστε..
Κι αν βγει,θα είναι πρωταθλητής με "π" μικρό..
Είπαμε να μη ρισκάρει (λες και πότε ρίσκαρε..) αλλά όχι κι έτσι!

Μέχρι κι από εξωτερική (!) τον πέρασε ο Νακάνο στην τελευταία στροφή..

Αντίθετα ο μικρός,κι ας μην τον συμπαθώ,έχει @@..


Φτου σου που θες και τίτλο.. :a14:

lampros_fazer
21/08/2006, 16:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από H.A.Balafoutre
Ο Hayden είπε πως θα κάνει έξυπνους αγώνες από εδώ και πέρα.
Δεν του είπε κανείς οτι για έξυπνους αγώνες χρειάζεται και έξυπνος οδηγός..;;

:rotflmao: :rotflmao:

vassilis88
22/08/2006, 11:52
η ο ροσσι η ο ν(τ)ανος θα το παρει.

tools
23/08/2006, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από nektarios73
o hayden exei 3 nikes sta 4 teleytea xronia, akouson akouson kai theli kai protathlima:rotflmao:


μιας κ παιζει πολυ αυτη η παρατηρηση τον τελευταιο καιρο,σε φορα κ σε tv,θα το πω κ ας με κατηγορησετε παλι για υποστηρικτη του π@π@ρ@...

αφου
ΔΕΝ λετε που δεν λετε οτι εχει 2 νικες την τρεχουσα σεζον
κ επισης ΔΕΝ λετε που δεν λετε οτι εχει 3 νικες τα τελευταια ΔΥΟ χρονια
(κ τα δυο εξισου ντροπιαστικα για επιδοξο πρωταθλητη:smokin: )

γιατι λετε οτι εχει 3 νικες τα τελευταια 4 χρονια???

μηπως τα τελευταια 10 χρονια εχει περισσοτερες???επειδη δεν ετρεχε δηλαδη?αυτα ειναι μικροπραγματα.....

γιατι δεν βγαινετε να πειτε οτι
ο βλαχος που θελει κ πρωταθλημα εχει κερδισει μολις 3 φορες απο το 2000πχ!!!
ναι σωστα διαβαζεις φιλε αναγνωστη,3 νικες μεσα σε 4000 χρονια...ουτε 1 φορα στα χιλια χρονια που λεει κ η παροιμια δηλαδη...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Electra
23/08/2006, 12:37
Ώχου με τον Hillbilly!!! Εντάξει είναι σχιστομάτης, βγάζει τα φρύδια του, κάνει ολική αποτρίχωση, καβαλάει το δυνατότερο και πιο κωλοφτιαγμένο μηχανάκι της Honda (φανταστείτε να το οδηγούσε ο Ρόσης, τί θα έκανε... χεχε:winka: ), έχει 3 νίκες (και αρκετά βάθρα φέτος) από τότε που ανακαλύφθηκε η αμερική, απλά βρε παιδί μου είναι η εξαίρεση στο κανόνα των πρωταθλητών!!!!! Θα έχουμε κάτι να λέμε στα παιδιά μας!!!

:wacko:

div400
23/08/2006, 13:04
ναι δεν ειναι και ότι καλλιτερο αλλα αφου έτσι ειναι οι κανονισμοι τι να κάνουμε ρε παιδιά....

και στο κατω κατω ας μη χαλαγε το Μ1 του ροσσι τοσες φορές
ας έτρεχα καλλιτερα ο capirex στους προυγουμενους αγωνες
ας...
ας...
ας....

ο hayden ηταν σταθερα 2ος - 3ος κτλ και μαζεψε πόντους μαγκία του του καραβλαχου ( :D :smokin: )

αν και δεν το βλεπω να το παιρνει αυτος.....:rolleyes: :D

edit: περσι και προπερσι γκρινιαζαμε οτι το προταθλημα ειναι ανιαρο αφου ήταν δεδομένο οτι θα το παρει ο γιατρος. Φέτος που διαμορφώνεται (μαλλον) αλλιως το αποτέλεσμα και το ενιαφέρον ειναι στα ύψη παλι γκρινάζουμε....

Giorgos19
26/08/2006, 21:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
ναι δεν ειναι και ότι καλλιτερο αλλα αφου έτσι ειναι οι κανονισμοι τι να κάνουμε ρε παιδιά....

και στο κατω κατω ας μη χαλαγε το Μ1 του ροσσι τοσες φορές
ας έτρεχα καλλιτερα ο capirex στους προυγουμενους αγωνες
ας...
ας...
ας....

ο hayden ηταν σταθερα 2ος - 3ος κτλ και μαζεψε πόντους μαγκία του του καραβλαχου ( :D :smokin: )

αν και δεν το βλεπω να το παιρνει αυτος.....:rolleyes: :D

edit: περσι και προπερσι γκρινιαζαμε οτι το προταθλημα ειναι ανιαρο αφου ήταν δεδομένο οτι θα το παρει ο γιατρος. Φέτος που διαμορφώνεται (μαλλον) αλλιως το αποτέλεσμα και το ενιαφέρον ειναι στα ύψη παλι γκρινάζουμε....



+1

:beer:

marmel.gr
05/09/2006, 20:17
μια μαματη φωτο του.....

http://img429.imageshack.us/img429/227/977158037lfc1.th.jpg (http://img429.imageshack.us/my.php?image=977158037lfc1.jpg)

marmel.gr
05/09/2006, 20:18
........


60533

nektarios73
13/10/2006, 15:37
Bοήθεια από τον Pedrosa ζητάει ο Hayden!!!

απο motograndprix.gr:

Η Repsol Honda ξεκαθάρισε στον Nicky Hayden πως δεν θα μπει στη διαδικασία των team-orders προκειμένου να τον βοηθήσει να στεφθεί παγκόσμιος πρωταθλητής.

Δυο αγώνες πριν το τέλος του πρωταθλήματος, το Kentucky Kid βρίσκεται κοντά στην κατάκτηση του πρώτου παγκοσμίου πρωταθλήματος της καριέρας του,
μόνο που θα πρέπει να βασιστεί στις δικές του δυνάμεις και να μην περιμένει βοήθεια από τον Dani Pedrosa.
Τουλάχιστον δεν θα υπάρχει τέτοια εντολή από το HRC. Από κει και πέρα, αν ο ισπανός χάσει στην Πορτογαλία (15/10) και τις ελάχιστες πιθανότητες που έχει για τίτλο, απ` αυτόν εξαρτάται αν θα βοηθήσει ή όχι τον 25χρονο αμερικανό team-mate του.

Ο managing director της Honda Racing, Satoru Horiike είπε χαρακτηριστικά: "Πάντα έλεγα ότι η Honda ποτέ, μα ποτέ δεν δίνει εντολές. Αν δώσουμε εντολές τότε αυτό δεν είναι καλό για κανέναν. Ούτε για τον κόσμο, ούτε για τους αναβάτες, ούτε για τους ανθρώπους της ομάδας. Δεν υπάρχει περίπτωση να δώσουμε εντολές".

Πάντως, ο Hayden περιμένει βοήθεια από τον Pedrosa και δεν διστάζει να το πει:
"Είναι πολύ λεπτό θέμα. Θέλω να πιστεύω ότι ο Dani θα κάνει ό,τι μπορεί για να με βοηθήσει γιατί ξέρω πολύ καλά ότι αν ήμουν στη θέση του, το ίδιο θα έκανα.
Ετσι κι` αλλιώς ο Dani έχει πιθανότητες για το πρωτάθλημα, οπότε θα πρέπει να περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει στην Πορτογαλία.
Με έναν τέτοιο team-mate, έναν άνθρωπο που σέβομαι, θα έκανα τα πάντα για να τον βοηθήσω.
Δεν ξέρω όμως πως αισθάνεται ο ίδιος.
Αν ο Dani μπορέσει να νικήσει τον Rossi για μένα, τότε αυτή θα ήταν μια τεράστια βοήθεια!"


na ton xereste tetion protathliti:rotflmao:

SOL-VFR-VTEC
29/10/2006, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από fazerakis
Ή ακόμα καλύτερα

1.ROSSI
2.EDWARDS
.
.
.
.
.
16.HAYDEN

:lol: :lol:

KALA POS TO EKANES AFTO???????

MAGOS EISAI?????........

TH LEEI TO ZODIO MOU GIA FETOS?????:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

DimChios
29/10/2006, 15:32
Ρε SOL-VFR-VTEC

ΈΧΕΙΣ ΡΕΝΤΑ ΣΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΒΛΕΠΩ Ε?

:winka: :winka: :winka:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer: :beer:

SOL-VFR-VTEC
29/10/2006, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Ρε SOL-VFR-VTEC

ΈΧΕΙΣ ΡΕΝΤΑ ΣΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΒΛΕΠΩ Ε?

:winka: :winka: :winka:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer: :beer:

ETSI MORE GIA NA PERNA H ORA..... EFXARISTA :beer: :beer:


TH NA VLEPEI ARAGE KAI NA GELAEI??????

TO ONOMA SOU.....MIA ISTORIA.........:wave2: :


67080