PDA

View Full Version : Παει το Φιλαρακι!!!!



costas81
26/06/2006, 10:25
Πάει το φιλαράκι!!!
Παρασκευή βράδι στην λεωφόρο Πεντέλης βγήκε κοπέλα από στοπ και παρέσυρε το Φιλαράκι Γιώργο!!!
Ο θάνατος ακαριαίος μιας και το χτυπημα ηταν πολυ σφοδρο!!!Ειχε ενα πολυ σοβαρο χτυπημα στο στηθος που του κατεστρεψε πνευμονια και ολα τα σχετικα!!!!Ολοκληρη τρυπα μιλαμε!!!!
Κρίμα στην οικογενεια του μιας και ηταν μονο 30 χρονων και στην αραβωνιαστηκια του!Τον Σεπτεμβριο παντρεύονταν τα παιδια!!!
Σπαρεξε το κοριτσι που τον αγαπουσε απιστευτα!!!!

Και ολα αυτα απο την απροσεξια ενος ανθρωπου!!!

AFTER
26/06/2006, 10:27
:sad:

dukeandthecity
26/06/2006, 10:31
Τι θα γινει ρε με αυτη την κατάσταση ? Το ακους τις πρωτες φορες και παραμυθιαζεις το εαυτο σου οτι "αυτοι δεν ηταν προσεκτικοι οδηγοι" & "σε μένα δεν θα συμβει" και δεν ξερω εγω τι αλλο.

Αλλα με τον νομο τον πιθανοτήτων ΕΡΧΕΤΑΙ.........

Και αντε εγω ειμαι χωρις παιδια σκυλια κλπ.

Αμα κανεις οικογένεια πως την παλέβεις ?

Γ@μω το ξεσταβρι μου γ@μώ.....

jtoros
26/06/2006, 10:31
FUBAR... :sad: :mad: :sad:

x-rider
26/06/2006, 10:32
:mad: , :sad:

ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ

maintenance
26/06/2006, 10:44
:(

τι να πείς...

Kizoku
26/06/2006, 10:49
......... :(

PortisHead
26/06/2006, 10:53
Αυτα μαθαινει η γυναικα μου και δε μαφήνει να ξεμυτίσω ουτε μεχρι το Σουνιο.....:(

Καλη δυναμη και διπλή προσοχή.
:( :( :(

LINA
26/06/2006, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity

Και αντε εγω ειμαι χωρις παιδια σκυλια κλπ.

Αμα κανεις οικογένεια πως την παλέβεις ?





αν και ειμαι η καταλληλη να απαντησω ασε καλυτερα να μη σου πω

:sad:

makis206
26/06/2006, 10:56
:sad: :sad: :sad: :sad:

Ας είναι ελαφρύ το χώμα...

EVI
26/06/2006, 11:23
:mad: γαμοτο

ΓΑΜΟΤΟ



:( :( :( :( :(

apolon10
26/06/2006, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Αυτα μαθαινει η γυναικα μου και δε μαφήνει να ξεμυτίσω ουτε μεχρι το Σουνιο.....:(

Καλη δυναμη και διπλή προσοχή.
:( :( :(

συμφωνω και η δικη μου θελει να τα πουλησω ολα και να παρω
Hundai santa fe
Λυπαμαι για το παιδι. Οργη για αυτους που "χαριζουν τα διπλωματα ¨ ή για αυτους που τα "δεχονται" ετσι. Δεν μπορω να διανοηθω πως γινεται να περνουν ετσι τα ΣΤΟΠ οι κ@ριολ....δες

evvou
26/06/2006, 11:40
:sad: :sad: :sad: :sad:
κουραγιο στη κοπελιτσα που μενει πισω...και σε οσους τον αγαπουν
:sad: :sad: :sad: :sad:

Alx 84
26/06/2006, 11:40
:sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Todi
26/06/2006, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από apolon10
Δεν μπορω να διανοηθω πως γινεται να περνουν ετσι τα ΣΤΟΠ οι κ@ριολ....δες


χωρις να γυρισουν καν το κεφαλι λεμε..

θυμαμαι καρε καρε την κοπελιτσα που τρακαρα περσυ, ΟΥΤΕ ΛΙΓΟ δεν γυρισε το κεφαλι να δει τι παιζει.. περασε ντουγκρου..

και φυσικα.. "δεεεν το ειδαααα"

σαν τον κωλο μου τεραστιο ηταν..

κριμα τους συγκενεις και τους φιλους του παλικαριου που θα πρεπει να ζησουν την απωλεια του και για τοσο αθλιο και αδικο λογο..

κριμα

PortisHead
26/06/2006, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από apolon10
συμφωνω και η δικη μου θελει να τα πουλησω ολα και να παρω
Hundai santa fe
Λυπαμαι για το παιδι. Οργη για αυτους που "χαριζουν τα διπλωματα ¨ ή για αυτους που τα "δεχονται" ετσι. Δεν μπορω να διανοηθω πως γινεται να περνουν ετσι τα ΣΤΟΠ οι κ@ριολ....δες

Εσυ να ετοιμαζεσαι για το επόμενο σουβλάκι...κιασε τα μουντιαλ....
:D :D :D :D

Remedy
26/06/2006, 12:14
krima... :sad:

airamhag
26/06/2006, 12:53
Δυστυχως...

Κουραγιο δυναμη ...

κριμα ...κριμα...

H.A.Balafoutre
26/06/2006, 13:07
Δεν υπάρχουν λόγια ρε γμτ για να περιγράψουν και τον πόνο αυτών που μένουν πίσω χάνοντας έναν δικό τους άνθρωπο σε ανύποπτο χρόνο από την απίστευτη αδιαφορία κάποιων.

Κρίμα.........:sad:

LIBYKOS
26/06/2006, 13:22
Οσο σκέφτομαι το ατύχημα που είχα στη Σαρωνίδα με το αμάξι πρίν από 5 περίπου χρόνια, και που μου στοίχησε 1.200.000 δρχ, με 50άρα τύπισσα που είχε πάρει το δίπλωμα στα 49!!!!!, κάνοντας αναστροφή πάνω στη στροφή στο φανάρι της Σαρωνίδας, φέρνω στο νου μου τη φάση και ασυναίσθητα μου έρχεται στο μυαλό : "αν ήμουνα με τη μηχανή ........."

Γαμώτο μου με τους ηλίθιους που έχουμε μπλέξει!!!!:mad: :mad:

Συλληπητήρια στους δικούς του

Ταξιδευτής
26/06/2006, 14:01
Οχι ρε ΓΑΜΩΤΟ παλι! Οχι ρε Π@@στη μου!!!!! :sad: :sad:

Ανατριχιαστικο το ποσο ευκολα την μια μερα ειμαστε εδω, κ την επομενη ...ανακοινωση! Οχι ρε γμτ!

Καφροι στους δρομους! Ζωα! Τι να πω για αυτα τα ελλεινα υποκειμενα; Φυλακη δια βιου; Σκοτωμα; Αν ηταν στο χερι μου, μαλλον το δευτερο θα γινοταν! Να ξαναπιασουν τιμονι; ΧΑ! :sad:

toyota
26/06/2006, 14:12
Ότι και να πείς είναι λίγο σε τέτοιες καταστάσεις.Κουράγιο στους δικούς του.

Costas81,check your pm's.

Akis@SF
26/06/2006, 14:14
Συλληπητηρια για το παληκαρι.....και κουραγιο στους δικους του!!!!:sad: :sad:
Ρε παιδια....δεν παιζει ομως αλλο αυτο το σκηνικο!!!!!! Καθε βδομαδα εχουμε κατα μεσο ορο 2 posts με παιδια που "φευγουν", και ποσα αλλα ακομα περιστατικα τα οποια δεν postαρονται :( :( :(
γιατι τοσοι πολλοι ρε παιδια.............
:sad: :sad: :sad:

PortisHead
26/06/2006, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akis@SF
Ρε παιδια....δεν παιζει ομως αλλο αυτο το σκηνικο!!!!!! Καθε βδομαδα εχουμε κατα μεσο ορο 2 posts με παιδια που "φευγουν", και ποσα αλλα ακομα περιστατικα τα οποια δεν postαρονται :( :( :(
γιατι τοσοι πολλοι ρε παιδια.............
:sad: :sad: :sad:

Δεν αναφερομαι στο συγκεκριμενο περιστατικο...και μαλλον ουτε και στα περισσοτερα που εχω διαβασει εδω μεσα...αλλα....
για δες λιγο γυρω σου πως οδηγουν αρκετα ατομα....."δίχως αυριο"....και θα καταλάβεις.

Εκτος απο αυτους που δεν φταινε...εγω τουλαχιστον καθημερινα...βλεπω τουλαχιστον 10 υποψήφια θύματα.....

Dionisisk5
26/06/2006, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akis@SF
Συλληπητηρια για το παληκαρι.....και κουραγιο στους δικους του!!!!:sad: :sad:
Ρε παιδια....δεν παιζει ομως αλλο αυτο το σκηνικο!!!!!! Καθε βδομαδα εχουμε κατα μεσο ορο 2 posts με παιδια που "φευγουν", και ποσα αλλα ακομα περιστατικα τα οποια δεν postαρονται :( :( :(
γιατι τοσοι πολλοι ρε παιδια.............
:sad: :sad: :sad:

μια και καινουργιος αυτο εχω παρατηρησει εδω ρε παιδια. καθε λιγο και λιγακι και ενα τετοιο ποστ....κριμα ρε γαμωτο πολυ για ολα τα παληκαρια...

Akis@SF
26/06/2006, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Δεν αναφερομαι στο συγκεκριμενο περιστατικο...και μαλλον ουτε και στα περισσοτερα που εχω διαβασει εδω μεσα...αλλα....
για δες λιγο γυρω σου πως οδηγουν αρκετα ατομα....."δίχως αυριο"....και θα καταλάβεις.

Εκτος απο αυτους που δεν φταινε...εγω τουλαχιστον καθημερινα...βλεπω τουλαχιστον 10 υποψήφια θύματα.....

Εχεις δικιο μαν.....τα εχω δει και εγω τα χαλια μας!!!!!!!
Απλα δεν μπορουσανα φανταστω οτι αυτα τα χαλια θα εχουν τοσο ασχημες και τοσο συχνες συνεπειες!!!!!!!:mad: :mad: :mad:
Για αυτο φρικαρω....

cbr1100xx
26/06/2006, 15:11
κριμα οτι και να πει καποιος λιγο ειναι.Σε λιγο θα αρχισουμε να εχουμε ψυχολογικα προβληματα απο αυτα που μαθαινουμε και βλεπουμε.
κριμα...κριμα....κριμα.

odt
26/06/2006, 20:45
Όχι πάλι ρε πούστη μου, πόσοι ακόμα θα φύγουν λόγω της αναρχίας που επικρατεί στους δρόμους...συλλυπητήρια στους δικούς του:a35:

oulas
26/06/2006, 21:20
Σε λιγο θα αρχισουμε να εχουμε ψυχολογικα προβληματα απο αυτα που μαθαινουμε και βλεπουμε.

ego exo idi:bigcry:

adam_tsouk
26/06/2006, 22:50
δεν αρκει μονο η προσοχη....

χρειαζομαστε κ μπολικη υχη για να επιζησουμε....

antonis21
26/06/2006, 23:53
παλι τα ιδια...........καθε φορα θα θρηνουμε αδικα θυματα... γιατι ρε γαμωτο γιατι??? ενας φιλος μου πεθανε απο τροχαιο στην εθνικη πριν 3 μηνες..δραμα η κατασταση παλικαρι 23 χρονων εβλεπα τους γονεις τους και με επιαναν τα κλαματα.. να χανεις το παιδι σου ετσι αδικα ΓΙΑΤΙ???? ΚΟΥΒΑΛΟΥΣΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΦΕΡΦΕΤΡΟ ΚΑΙ ΕΤΡΕΜΑ..... ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ... ΑΛΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΠΑΙΘΑΙΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΑΔΙΚΑΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ. Να ναι ελαφρυ το χωμα που θα σε σκεπασει αδερφε.. μακαρι να ησουν ο τελευταιος...

tai
27/06/2006, 17:00
:( :mad: :confused:

DULAPIS
28/06/2006, 16:36
Kρίμα ρε γαμώτο ...

Το θέμα είναι ότι εμείς καλώς η κακώς πέρνουμε τα ρίσκα μας γιατί

γουστάρουμε πόλυ....

Αυτοί που αφήνουμε όμως πίσω....:(

Δε ξέρω... ευτυχώς δεν έχω ακόμα δική μου οικογένεια...

για να μπω σε μεγάλα διλύματα...


Παρεπιπτόντως με έχει ξαπλώσει και μένα φορτηγάκι του Βασιλόπουλου που πήγε να προσπεράσει λεωφορείο στη ΠΕΝΤΕΛΗΣ (Που γιά όποιον δεν γνωρίζει είναι δρόμος με ένα διάζωμα σε κάθε κατέυθηνση....

Αnyway...

Να είναι καλά το παληκάρι εκεί που θα ταξιδέψει..

Innersense
28/06/2006, 17:00
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου DULAPIS

Είναι πολύ βασικό το να έχουμε απόλυτα συνείδηση των ρίσκων που παίρνουμε κάθε φορά που καβαλάμε την μηχανή μας και γυρίζουμε το κλειδί για να βάλουμε μπροστά. Πιστεύω ότι είναι από τα βασικά πράγματα που μας κάνουν συνειδητοποιημένους μοτοσυκλετιστές και ανθρώπους.

Προσωπικά πιστεύω και το εννοώ, ότι κάθε στιγμή που έχω ζήσει πάνω στην μηχανή μου άξιζε, αξίζει και θα αξίζει με το παραπάνω αυτό το ρίσκο.

Κάποιες ευθύνες που έχουμε να αντιμετωπίσουμε όμως στην ζωή απαιτούν τακτικά την αναθεώρηση αυτών τον σκέψεων και του γενικότερου συνδρόμου του Πίτερ Παν – Παντοτινού παιδιού. Από εκεί και πέρα είναι στην ιδιοσυγκρασία του κάθε ανθρώπου το πως θα το αντιμετωπίσει.

Όλα αυτά όμως είναι θέμα άλλου post και μάλλον είπα ήδη πολλά.

Κώστα συλλυπητήρια για το παιδί και κουράγιο σε αυτούς που μένουν πίσω, βάζοντας μέσα και εσένα.

Το νού σας πάντα. Το μόνο όπλο που μας μένει είναι να μειώνουμε όσο μπορούμε τις πιθανότητες...

sakisp
28/06/2006, 21:31
κωστακη....συληπητηρια ρε φιλε!τι αλλο να πω.
ας ειναι ο τελευταιος,και σαν παραδειγμα για εμας!!!!!
να σαι καλα ρε φιλε να τον θυμασε
και κουραγιο στους γονεις πανω απο ολλα και στην αραβωνιαστικια του!!!!!!!!!!!
κριμα........

dbandit
28/06/2006, 21:40
FUCK!:sad: :sad:

Ειναι αδικο....

Τα μυαλα στα κεφαλια μας...

:(

ktm640lc4
29/06/2006, 11:59
Κριμα, χωρις σχολια, δεν χρειαζονται.

Αλλα ρε παιδια με πιανει η καρδια μου καθε φορα που γραφεται κατι τετοιο Μακαρι να ειναι το τελευταιο.

Τωρα ή σε κανουν καλυτερο γιατι φοβασαι πιο πολυ ή δεν σου κανουν τιποτα απολυτως. Δεν ξερω.

Την μια μερα εισαι εδω, εγραψε ενας και την αλλη μερα ανακοινωση. :confused: Τοσο απλο. Ανατριχιασα.

ΙΠΠΕΑΣ
29/06/2006, 12:26
:sad: :a35:

Κάτι πρέπει να γίνει από τους κατασκευαστές με τα μπουφάν .

Να ενσωματωθεί κάποιου είδους θωράκιση στο στήθος και να ανοίγειι το μπουφάν από τα πλάγια. :rolleyes: Τουλάχιστον στις περιπτώσεις με μικρή ταχύτητα πιστεύω ότι θα έσωζε πολύ κόσμο.

Κυκλοφορούν πολλοί αφηρημένοι, εκνευρισμένοι, απρόσεκτοι και αγχώδεις εργασιομανείς φονιάδες στο δρόμο. Επόμενο είναι να κάνουν λάθος με αυτά που τραβάνε μέσα στις πόλεις ζούγκλες. :sick:

villy
30/06/2006, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Todi
χωρις να γυρισουν καν το κεφαλι λεμε..

θυμαμαι καρε καρε την κοπελιτσα που τρακαρα περσυ, ΟΥΤΕ ΛΙΓΟ δεν γυρισε το κεφαλι να δει τι παιζει.. περασε ντουγκρου..

και φυσικα.. "δεεεν το ειδαααα"

σαν τον κωλο μου τεραστιο ηταν..



Καταρχήν Συλληπητήρια:(

Κατα δευτερο φυσικά δε τα βλέπουν τα στοπ!

1) Γιατί τα διπλώματα τα παίρνουν λαδώνοντας
2) Γιατί μόλις πάρουν το δίπλωμα νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα
3) Γιατί το μόνο που κοιτάνε είναι το αυτοκίνητό τους και 10 μέτρα μπροστά σε ευθεία μόνο και μόνο να ακολουθήσουν την διαδρομή που έχουν μάθει απ'έξω. Χωρίς να έχουν ΚΑΜΙΑ επαφή με καθρέπτες, διπλανά οχήματα, σήματα, φανάρια κλπ
4) Γιατί θεωρούν την οδήγηση αγγαρεία που πρέπει να το κάνουν υποχρεωτικά για να πάνε στη δουλειά τους κλπ
5) Γιατί δεν ενδιαφέρονται να βελτιωθούν στην οδήγηση-Οδική συμπεριφορά

:sad: :mad:

antonis21
30/06/2006, 20:02
[/quote]Καταρχήν Συλληπητήρια

Κατα δευτερο φυσικά δε τα βλέπουν τα στοπ!

1) Γιατί τα διπλώματα τα παίρνουν λαδώνοντας
2) Γιατί μόλις πάρουν το δίπλωμα νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα
3) Γιατί το μόνο που κοιτάνε είναι το αυτοκίνητό τους και 10 μέτρα μπροστά σε ευθεία μόνο και μόνο να ακολουθήσουν την διαδρομή που έχουν μάθει απ'έξω. Χωρίς να έχουν ΚΑΜΙΑ επαφή με καθρέπτες, διπλανά οχήματα, σήματα, φανάρια κλπ
4) Γιατί θεωρούν την οδήγηση αγγαρεία που πρέπει να το κάνουν υποχρεωτικά για να πάνε στη δουλειά τους κλπ
5) Γιατί δεν ενδιαφέρονται να βελτιωθούν στην οδήγηση-Οδική συμπεριφορά μπορεις να δωσεις απαντηση σε αυτα τα ερωτηματα?????????????????

antonis21
30/06/2006, 20:04
Καταρχήν Συλληπητήρια

Κατα δευτερο φυσικά δε τα βλέπουν τα στοπ!

1) Γιατί τα διπλώματα τα παίρνουν λαδώνοντας
2) Γιατί μόλις πάρουν το δίπλωμα νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα
3) Γιατί το μόνο που κοιτάνε είναι το αυτοκίνητό τους και 10 μέτρα μπροστά σε ευθεία μόνο και μόνο να ακολουθήσουν την διαδρομή που έχουν μάθει απ'έξω. Χωρίς να έχουν ΚΑΜΙΑ επαφή με καθρέπτες, διπλανά οχήματα, σήματα, φανάρια κλπ
4) Γιατί θεωρούν την οδήγηση αγγαρεία που πρέπει να το κάνουν υποχρεωτικά για να πάνε στη δουλειά τους κλπ
5) Γιατί δεν ενδιαφέρονται να βελτιωθούν στην οδήγηση-Οδική συμπεριφορά [/quote]

antonis21
30/06/2006, 20:06
καλα ενταξει ο ηλιθιος ο ιδιος ειμαι... τελος παντων φιλε μου μακαρι να ειχαμε απαντησεις στα ερωτηματα σου...αλλα στην ΕΛΛΑΔΑ ζοθμε δεν μας νοιαζει τιποτα και για κανενα..................