PDA

View Full Version : Νέος με CBF-600!



acealex
26/06/2006, 21:51
Γεια χαρα σε ολους και καλο καλοκαιρι. Ειμαι καινουριος στο forum. Ευχομαι σε ολους τους δικυκλιστες καλες βολτες το καλοκαιρι και παντα ΟΡΘΙΟΙ.

Υ.Γ. Δεν καταλαβα γιατι μου φραξανε το ποστ για συναντηση - βολτα cbf.

makis206
26/06/2006, 22:41
Δεν πρόλαβα να το δω, το είχες ανοίξει εδώ μέσα ;;

Αν ναι, ίσως επειδή αυτό το ποστ ταιριάζει στην κατηγορία "Συναντήσεις-Βόλτες" έτσι ώστε να μπορούν να το δουν περισσότεροι από όσους κατέχουν CBF !:winka:

Καλώς ήρθες !

:beer: :beer: :beer:

makis206
26/06/2006, 23:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Δεν πρόλαβα να το δω, το είχες ανοίξει εδώ μέσα ;;

Το είδα !:lol:

Μην ανησυχείς, απλώς οι συναντήσεις κανονίζονται σε άλλη κατηγορία.:winka:

:beer: :beer:

acealex
27/06/2006, 19:31
Φιλε makis206 γεια σου.
Το ποστ με τη συναντηση το εβαλα πρωτα εδω καλοπροαιρετα για ολο τον κοσμο (ισως λαθος που το εβαλα στο cbf's) αλλα το ξανα εβαλα στο συναντησεις - βολτες και μου τα ξαναχωσανε.

Θελω να πω στο θανο οτι δεν κανονιζω κατι απλως εριξα μια προταση για κυριακατικη βολτα καπου κεντρικα να φτανουν ολοι.

Παντα φιλικα ο acealex.

johnpan
27/06/2006, 20:36
Φίλε μου καλωσήλθες, εγώ απλά κλείδωσα αυτό στα cbf και έβαλα λινκ για εκείνο στις συναντήσεις βόλτες, απο κει και πέρα δε γνωρίζω.

Πάντα όρθιος και καλές βόλτες σε όλους μας.

acealex
27/06/2006, 21:16
Απο τη στιγμη που αναφερομουνα σε cbf και ο κοσμος εδειξε ενδιαφερεον δεν επρεπε να το κλειδωσεις. Ετσι κι αλλιως αν στηναμε μια ωραια εκδρομη να εισαι σιγουρος οτι θα το εβαζα στο Συναντησεις - βολτες. Σε παραλαλω ομως να στησετε ενα ποστ για εκδρομες.

johnpan
27/06/2006, 23:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από acealex
Απο τη στιγμη που αναφερομουνα σε cbf και ο κοσμος εδειξε ενδιαφερεον δεν επρεπε να το κλειδωσεις.

Σορυ φίλε μου, υπάρχουν κανόνες, στα είπαν κι άλλοι αναλυτικά.

Καλή συνέχεια

NaGaN
07/07/2006, 16:57
Ευχές σε όλους για καλό ΣΚ.

Το διαζύγιο είναι πραγματικότητα εδώ και δύο μέρες. Εγώ και η Zero (ZR 7s) χωρίσαμε. Με είδε να φεύγω με το CBF 600s. Ελπίζω να μην πληγώθηκε πολύ. Ήταν πιστή και άξια για αρκετά χρόνια και για πολλά χλμ.

makis206
07/07/2006, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από NaGaN
Το διαζύγιο είναι πραγματικότητα εδώ και δύο μέρες. Εγώ και η Zero (ZR 7s) χωρίσαμε. Με είδε να φεύγω με το CBF 600s. Ελπίζω να μην πληγώθηκε πολύ. Ήταν πιστή και άξια για αρκετά χρόνια και για πολλά χλμ.

Καλώς ήρθες στο φόρουμ !

Εγώ στη θέση σου θα πατούσα κάτω απ'αυτό το ποστ το κουμπάκι που λέει "νέα συζήτηση" και θα άνοιγα ένα καινούργιο θρεντ για να δηλώσω το νέο μου μηχανάκι. Έτσι θα μπορέσουν να το δουν περισσότερα μέλη ώστε να σου ευχηθούν για τα καλορίζικα !:winka:

Καλοτάξιδος να είσαι και να χαίρεσαι μόνιμα την καινούργια σου κούκλα !

Χρώμα ;;

Και πάλι καλωσήρθες !

:beer: :beer: :beer: :beer:

zolotas
07/07/2006, 17:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από NaGaN
Ευχές σε όλους για καλό ΣΚ.

Το διαζύγιο είναι πραγματικότητα εδώ και δύο μέρες. Εγώ και η Zero (ZR 7s) χωρίσαμε. Με είδε να φεύγω με το CBF 600s. Ελπίζω να μην πληγώθηκε πολύ. Ήταν πιστή και άξια για αρκετά χρόνια και για πολλά χλμ.

ειχατε παιδι μηπως ?? τι συνεβη?? κερατο ?? σε επιασε στα πρασσα ε? επρεπε να της το πεις καλυτερα απο πριν :mad: αν ησουν σωστος :nono:

div400
07/07/2006, 17:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
ειχατε παιδι μηπως ?? τι συνεβη?? κερατο ?? σε επιασε στα πρασσα ε? επρεπε να της το πεις καλυτερα απο πριν :mad: αν ησουν σωστος :nono:

ο αχρειος την αφησε για τα ματια μιας νεαροτερης νεανιδας.....

μαλλον για εκεινον η γρια κοτα δεν ειχε αλλο ζουμι.....

:rotflmao: :lol: :beer:


υγ: νεαροτερης νεανιδας...... τι λεω ο ανθρωπας ωρες ωρες:rolleyes: :D

acealex
07/07/2006, 21:42
NaGan καλως ηρθες, καλοταξιδο το εργαλειο, καλες βολτες και παντα ορθιος !!!

NaGaN
08/07/2006, 12:05
Καλώς σας βρήκα .

Είναι Ασημί του 04. Αγοράστηκε με κεντρική GIVI, μανιτάρια και φτερό. Φόρεσε πλαϊνές βάσεις για βαλίτσες και περιμένει ένα μαύρο bagster.

Όσο για την Zero το ήξερε καιρό πριν, είχε κάνει μάλιστα και ότι μπορούσε για να το αποφύγει . Γνώριζε καλά ότι μετά από 4 χρόνια και 80.000 χλμ δεν θα την πετούσα στο δρόμο. Το κακό είναι ότι ακόμα δεν έχω πείσει τον εαυτό μου ότι άξιζε τον κόπο η αλλαγή, αφού είχα καλομάθει πάρα πολύ. Θα δώσω χρόνο σ’ αυτή τη σχέση και θα τα πούμε στην πορεία.