PDA

View Full Version : Spam από Trackday 28 Ιουνιου...πως το κοβετε;



nktR
27/06/2006, 17:18
και εγώ δε θα έρθω γιατί θα γίνεται το απόγευμα
ψιλοpanic.....καλά να περάσετε

κοίτα τι θα αντιμετωπίσετε μέσα στην πίστα,,,,,:sun: :rotflmao:


53340

NikosRR
27/06/2006, 17:19
πω πω χαμος!ουτε εγω θα ερθω τοτες

nktR
27/06/2006, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosRR
πω πω χαμος!ουτε εγω θα ερθω τοτες

ναι αλλά με τόσο κόσμο παίζουν και γνωριμίες,,,,
μάλλον πρέπει να μη το πάρουμε αψήφιστα και να το σκεφτούμε σοβαρά......:beer:

NikosRR
27/06/2006, 17:22
καλα τοτες,παμε για γκαιφε!

NikosRR
27/06/2006, 17:26
καλου-κακου θα παρω και 10 μπυρες για να μη μεινουμε απο καυσιμα.:eek: :rotflmao: fazerakis-gcrookis ακουει;

nktR
27/06/2006, 17:29
φραπόγαλο ή φρέντο μαμάτο κουβαλητό με 250 + εθνική από EVEREST ? .........

Ερώτηση (Καβλοτιμονάς-χεράς).: Γιατρέ θα επιζήσει.....?
Απ (Γιατρός): Βεβαίως ούτε σταγόνα δεν θα προλάβει να φύγει....
θα φύγει μαζί ποτήρι - συσκευασία....:uplate:

NikosRR
27/06/2006, 17:31
αυτά είναι!δε θα προλάβει να ζεσταθεί λέμε.

nktR
27/06/2006, 17:35
ΤΟ ΒΡΗΚΑ !!!! YEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSS

Θα φέρω και μία πισίνα που έχω πάρει στα παιδιά μου φουσκωτή
2χ2 και θα μπούμε όσοι νοματέοι χωράμε και οι φίλες μου θα σκάσουν απ΄τη ζήλεια τους !!!!

*Ελπίζω να ΄χουν κομπρεσέρι οι 0-300 σάδες μην μαμήσω τίποτα...μην μας κόψουν τη χαρά:rotflmao: :sun: και αντηλιακό
super...super

nktR
27/06/2006, 17:38
Τρελό αγόρι πάω να συνεχίσω τη δουλειά γιατί θα τελειώσω αργάμιση. τα λέμε το βράδυ:bigcry:

NikosRR
27/06/2006, 18:01
την πισίνα και τα μάτια σου αύριο.

fazerakis
28/06/2006, 09:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosRR
καλου-κακου θα παρω και 10 μπυρες για να μη μεινουμε απο καυσιμα.:eek: :rotflmao: fazerakis-gcrookis ακουει;

Θα βάλω το κράνος μου και θα έρθω


53376

NikosRR
28/06/2006, 10:07
θα παρω το gillette και θα ερθω!θα φερω και κανενα ανεμιστηρακι για το κρανος που εχω φτιαχει.αλλαζοντας χαρτογραφηση δουλευει σα φρενο στις στροφες και σαν τουρμπίνα στις επιταχυνσεις:)

nktR
29/06/2006, 17:58
τελικά τον βρήκα τον Παπαδόπουλο.
Κατάλαβα ότι τα θέματα που συζητούν στην σελίδα τους είναι σοβαρά και μόνο για τους ίδιους και επειδή δεν γουστάρει και
άλλους δηλαδή που θέλουν να χαριτολογήσουν λίγο και αφού τους αρέσει να είναι μονόπλευροι οκ ΟΥΓΚ.
Αλλά τουλάχιστον γράφτο μην το κόβεις έτσι τσαμπουκά.
Ακόμα και το σέξ θέλει αίσθημα πρώτα.:D
Ρε σεις καμμιά μπύρα έμεινε....?
φιλιά συνάδελφοι κι ας είμαστε ανάδελφοι ::sun:

Θάνος
29/06/2006, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
τελικά τον βρήκα τον Παπαδόπουλο.
Κατάλαβα ότι τα θέματα που συζητούν στην σελίδα τους είναι σοβαρά και μόνο για τους ίδιους και επειδή δεν γουστάρει και
άλλους δηλαδή που θέλουν να χαριτολογήσουν λίγο και αφού τους αρέσει να είναι μονόπλευροι οκ ΟΥΓΚ.
Αλλά τουλάχιστον γράφτο μην το κόβεις έτσι τσαμπουκά.
Ακόμα και το σέξ θέλει αίσθημα πρώτα.:D
Ρε σεις καμμιά μπύρα έμεινε....?
φιλιά συνάδελφοι::sun:

Φαντάζομαι ότι εσείς βάλατε πρώτα αίσθημα πριν ξεσκίσετε την όποια συνεννόηση.

Αλλά είπαμε ότι οι υποχρεώσεις βαρύνουν μόνο εμάς. Εσείς γενικώς μπορείτε να γράφετε ό,τι γουστάρετε... "γειά σου μανώλη που χάθηκες, μαμά σβήσε το θερμοσίφωνο... τι λέγαμε; ααα ναι στο trackday... δεν ενδιαφέρομαι..."

Υπάρχουν σχετικά sticky. Όποιος δεν τα διαβάζει θα μένει με την απορία. Έχουν δοθεί αρχικές οδηγίες. Καθίστε και διαβάστε. Δεν έχουμε καμμία υποχρέωση να αντιμετωπίζουμε τον καθένα... ιδιαίτερα. Έχουμε και δουλειές να κάνουμε.

Τα "αστειούλικα" σχόλια για τον παπαδόπουλο θα τα αφήσω ασχολίαστα... :mad:

gcrook
29/06/2006, 18:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
επειδή δεν γουστάρει και
άλλους δηλαδή που θέλουν να χαριτολογήσουν λίγο και αφού τους αρέσει να είναι μονόπλευροι οκ ΟΥΓΚ.

Κοιτα το να χαριτολογησεις λιγο ειναι μεσα στα πλαισια του κατανοητου και δεν θα σου βαλει κανεις χερι, αλλωστε θα επρεπε να εχεις καταλαβει τοσο καιρο εδω μεσα, οτι υπαρχει πολυ μεγαλυτερη ανεχεια απο αυτην που αφηνουν τα διαφορα στικυ με τους κανονες να εννοηθουν.

Το να μπεις ομως σε μια κατηγορια, μαλλον σε ενα θρεντ στο οποιο δεν συμμετεχεις ουσιαστικα, και να πεταξεις καμια δεκαρια ασχετα ποστ ανοιγοντας κουβεντουλα,...ε αυτα θα φυγουν.

Αλλα το να ζητας και τα ρεστα που σε "ξυρισαν", σημαινει οτι μαλλον εχεις απαιτησεις που το παρον φορουμ δεν μπορει να σου καλυψει.

nktR
29/06/2006, 18:25
Να είσαι καλά. Εσύ ξεκίνησες κάτι χωρίς να μου αναφέρεις ότι σε ενοχλεί. Αν το είχες κάνει δεν θα γράφαμε τώρα με τις ώρες διάφορα.
Έχουμε το μυαλό και το λόγο (το γραπτό) εννοείτε να συννενοούμαστε.
Εκεί άλλωστε είναι η βασική διαφορά μας από τα υπόλοιπα είδη του πλανήτη.
Ας μάθουμε πρώτα να επικοινωνούμε και να ακούμε και συνεχίζουμε στα υπόλοιπα.
Δεν χρειάζεται να το συνεχίσουμε άλλωστε και ούτε έχω πρόθεση να σου αλλάξω τον τρόπο σκέψης. Ο καθένας κρίνει και πράτει αυτό που ορίζει σωστό και συγνώμη κιόλας που στο ανέφερα.

:wave2:

nktR
29/06/2006, 18:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Κοιτα το να χαριτολογησεις λιγο ειναι μεσα στα πλαισια του κατανοητου και δεν θα σου βαλει κανεις χερι, αλλωστε θα επρεπε να εχεις καταλαβει τοσο καιρο εδω μεσα, οτι υπαρχει πολυ μεγαλυτερη ανεχεια απο αυτην που αφηνουν τα διαφορα στικυ με τους κανονες να εννοηθουν.

Το να μπεις ομως σε μια κατηγορια, μαλλον σε ενα θρεντ στο οποιο δεν συμμετεχεις ουσιαστικα, και να πεταξεις καμια δεκαρια ασχετα ποστ ανοιγοντας κουβεντουλα,...ε αυτα θα φυγουν.

Αλλα το να ζητας και τα ρεστα που σε "ξυρισαν", σημαινει οτι μαλλον εχεις απαιτησεις που το παρον φορουμ δεν μπορει να σου καλυψει.

οκ γράψε λάθος γιατί αυτό βολεύει όλους για να λήξει το θέμα:wave2:

Θάνος
29/06/2006, 18:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
Να είσαι καλά. Εσύ ξεκίνησες κάτι χωρίς να μου αναφέρεις ότι σε ενοχλεί. Αν το είχες κάνει δεν θα γράφαμε τώρα με τις ώρες διάφορα.
Έχουμε το μυαλό και το λόγο (το γραπτό) εννοείτε να συννενοούμαστε.
Εκεί άλλωστε είναι η βασική διαφορά μας από τα υπόλοιπα είδη του πλανήτη.
Ας μάθουμε πρώτα να επικοινωνούμε και να ακούμε και συνεχίζουμε στα υπόλοιπα.
Δεν χρειάζεται να το συνεχίσουμε άλλωστε και ούτε έχω πρόθεση να σου αλλάξω τον τρόπο σκέψης. Ο καθένας κρίνει και πράτει αυτό που ορίζει σωστό και συγνώμη κιόλας που στο ανέφερα.

:wave2:

Δεν με ενόχλησε τίποτα εκτός από τα περί παπαδόπουλου σχόλια. Η όλη κίνηση είναι απόλυτα σύμφωνη με τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ και όχι δική μου άποψη που θα έπρεπε να εξηγήσω σε κάποιον ειδικά.

Αν δεν σου πέρασε από το μυαλό ότι χαλάς ένα ποστ που σκοπό έχει να γίνει κάποια συνεννόηση, τουλάχιστον θα έπρεπε να καταλαβαίνεις ότι το να με αποκαλείς έμμεσα χουντικό μπορεί να πάρει όσο μεγάλες διαστάσεις αποφασίσω να του δώσω...

Ωστόσο εξακολουθώ να μην το κάνω περιμένοντας λίγη ευαισθησία από μέρους σου για όσα είπες που προφανώς όμως μέχρι τώρα δεν υπάρχει...

Runner Ducati
29/06/2006, 18:45
τσογλανια ολοι σας.........




:p

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer: :beer:


53540

nktR
29/06/2006, 18:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
[B]Δεν με ενόχλησε τίποτα εκτός από τα περί παπαδόπουλου σχόλια. Η όλη κίνηση είναι απόλυτα σύμφωνη με τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ B]

οκ πάω πάσο εως εδώ. Αλλά επειδή είμαστε άνθρωποι και όχι τερματικά και όπως λες και εσύ έχουμε ευαισθησίες τουλάχιστον μπορείς να ποστάρεις και να το πείς: Παιδιά είστε εκτός θέματος και να τελειώσει εκεί το θέμα με ένα συγνώμη από μέρους μου.
Σε εσένα πως θα σου φαινόταν η αντίστοιχη συμπεριφορά που είσαι και χρόνια στο φόρουμ?

nktR
29/06/2006, 18:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
τσογλανια ολοι σας.........




:p

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer: :beer:

κοίτα μη κάνεις καμμιά _ _ _ _ _ ία και φταρνιστείς
τον ήπιαμε όλοι......
πάει το φόρουμ....:beer:

RUNNER DUCATI VORVADISTIC ?

nktR
29/06/2006, 18:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
τσογλανια ολοι σας.........




:p

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer: :beer:

EISAI APISTEYTOS !!!!!! KLAIO APO TA GELIA TROMERI PHOTO :beer: :lol: :rotflmao: :beer:

Θάνος
29/06/2006, 19:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
Σε εσένα πως θα σου φαινόταν η αντίστοιχη συμπεριφορά που είσαι και χρόνια στο φόρουμ?

Γι'αυτό βάλαμε τα sticky. Το πιο εύκολο πράγμα είναι για όλα να μας φταίει πάντα ο άλλος. Διαβάστε και προσπαθείστε να κινείστε μέσα στα πλαίσια αυτά. Όπως είπε και ο crook υπάρχει πολύ μεγαλύτερη ανέχεια, άρα δεν θέλει και πολύ κόπο...

Διαφορετικά θα πρέπει για κάθε έναν από τους δεκάδες και βάλε χρήστες που έτσι χαλαρά κάθονται καθημερινά και spamάρουν, να καθόμαστε και να εξηγούμε ξανά και ξανά τα ίδια μη τυχόν και μας παρεξηγηθεί κανένας.

Και για να σε βάλω λίγο στο ρόλο... αυτή τη στιγμή έχω την 25 ημερών κόρη μου να νταντέψω που 24 ώρες και δεν μου φτάνουν... δεν έχω ώρα να νταντεύω και τους μυγιάγγιχτους μαντραχαλάδες μηχανόβιους...

nktR
29/06/2006, 19:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Γι'αυτό βάλαμε τα sticky. Το πιο εύκολο πράγμα είναι για όλα να μας φταίει πάντα ο άλλος. Διαβάστε και προσπαθείστε να κινείστε μέσα στα πλαίσια αυτά. Όπως είπε και ο crook υπάρχει πολύ μεγαλύτερη ανέχεια, άρα δεν θέλει και πολύ κόπο...

Διαφορετικά θα πρέπει για κάθε έναν από τους δεκάδες και βάλε χρήστες που έτσι χαλαρά κάθονται καθημερινά και spamάρουν, να καθόμαστε και να εξηγούμε ξανά και ξανά τα ίδια μη τυχόν και μας παρεξηγηθεί κανένας.

Και για να σε βάλω λίγο στο ρόλο... αυτή τη στιγμή έχω την 25 ημερών κόρη μου να νταντέψω που 24 ώρες και δεν μου φτάνουν... δεν έχω ώρα να νταντεύω και τους μυγιάγγιχτους μαντραχαλάδες μηχανόβιους...

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΜΕΛΗ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ !!!:wave2:
ΥΓΕΙΑ, ΕΥΤΥΧΙΑ, ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ

όλα τα άλλα είναι σκουπίδια και κάψτα:bigcry: