PDA

View Full Version : grips & exhaust gia bmw f650gs



Jero
28/06/2006, 14:06
hi paidia..Θελω βοηθεια γιατι μια μπεμπα μου'χει φαει τη καρδια...Πριν λιγο καιρο εγινα κατοχος Μπεμπες f650gs μεταχειρισμενη, 2003 μοντελο.Απο την παραμονη στον ηλιο (μαλλον) τα grip εχουν ψιλολειωσει ψιλοχαλασει..Μηπως υπαρχει εμπειρια απο παρομιοια κατασταση κ καποια ιδανικη προταση..?Εκτος απο αυτο παρατηρησα μετα απο χρηση οτι ο κωλαρακος της αρχισε να περνει χρωμα..Θελω λοιπον να κανω μια λιποαναρροφηση κ μια κ οι προσφορες στα gili diet τελειωσαν κατευθυνομαι προς αλλαγη εξατμισης..Θα μου πειτε οτι το χρωματακι δεν ειναι τιποτα(συμφωνω!) αλλα οταν ενα θυληκο σε τρεχει θες να το'χεις στα οπα οπα!Εχω δει καποιες αποψεις αλλα οχι κατι πολυ ενδιαφερον..Μηπως υπαρχει κατι νεοτερο (αναλυτικοτερα με αποδοση κ για συγκεκριμενη χρονολογια)Θα με βοηθουσε να αποφηγω τη κρεβατομουρμουρα κ τα σχετικα..THanks for the tips..

Υ.Γ.1 Dexter σωσε τη κατασταση μη κανω επανασταση...!!!

Υ.Γ.2 Metallica RULES!!!!!!!!!!

DAKAR 77
28/06/2006, 19:38
:wave2: geia sou sunadelfe ean matheis kati pes to se parakalw giati endiaferomai kai gw gia eksatmiseis:beer:

Jero
29/06/2006, 18:54
Εχω τσεκαρει τα απολυτως γνωστα(remus, sebring)αλλα απο αναλυσεις κ αποδοση δεν ηταν το αποτελεσμα που θελω για να το παρω αποφαση.. Θα ενημερωσω για οτιδηποτε νεοτερο..



Metallica rules..

tsoschr
11/07/2006, 12:07
Εκτος απο τις remus, sebring που ειπατε παραπανω υπαρχει και η Laser duo-tech, την οποια την δινει και ο Παναγιωτοπουλος, ειναι μονη αλλα με δυο επιλογες (επιπεδα) θορυβου. Μπορει να ριξεις μια ματια
http://www.laserexhausts.com/en/module/CATALOGUE_BIKES/bike-exhausts.html

Ερχετε και λιγο πιο οικονομικα (επειδη ειναι μονη) απο την remus .