PDA

View Full Version : vlaxadera me porse



merkouris
29/06/2006, 08:43
eimai stin kavalas kai stamataw sta fanaria kai skaei dipla mou ena porsiko, cabrio parakalo poli.duo tipoi mesa me poukamisaki psiloguftiko,to porsiko anoikto fusika kai na paizei mesa stin tsita gonidis h kati tetoio telospantwn.poules stamataw kai me koitane misi wra gyrnaw kai ego kai me koita sta matia kai anavei to prasino kai ksekinaei to palikari teza.e katalavainete ti epa8e to porsiko mesa se liga metra,evlepe tin wraia kolara tou tuono.malakia se oli tin ypo8esi einai oti to mixanaki mou to strono alla mou tin dinoun katoi tetoioi tipoi pou pernoun ena tsita kalo amaksi gia na kanoun tin mostra tous kai den kseroun ti psolia mporoun na fane apo ena mixanaki.

telospantwn ante geia mas :beer: :beer: :beer:

dukeandthecity
29/06/2006, 08:57
καταρχήν φιλαράκι δεν ηταν Γονίδης αλλα ο υπερμεγιστος τερλέγκας. Σε κοιτάγαμε (οχι εσενα βασικα) με το φιλαράκι μου γιατι το touono ειναι ωραιο μηχανάκι.

Οσο για την psolia που μας εριξες, εβαλα με τον φιλο μου στοιχημα οτι παρολο που το εχεις στο στρώσιμο εγω θα σε κανω να το πιεις το αιμα.


Υ.Γ. για το πουκαμισο μου δεν θελω σχολια .
:lol:

melsaltas
29/06/2006, 08:57
ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ,
ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΥΡΩ......

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥΣ, ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΟΤΟ ΤΩΝ ΛΙΓΟ ΧΙΛΙΑΔΩΝ ΕΥΡΩ!

ΔΕΝ ΤΟΝ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!
;)

apatsi02
29/06/2006, 09:04
file mou i sosti stasi enos pou exei italiko katharoaimo einai apla na agnoei tetoioys typous kai oxi na tous fernei edo mesa sto forum ektos an (opos synithizoyn) kanan kapoia m@l@kia poy ebale motosikletisti se kindyno.

alla opos eipes eisai sto strosimo....
:beer:
:wave2:

alfa156
29/06/2006, 09:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από melsaltas
ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ,
ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΥΡΩ......

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥΣ, ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΟΤΟ ΤΩΝ ΛΙΓΟ ΧΙΛΙΑΔΩΝ ΕΥΡΩ!

ΔΕΝ ΤΟΝ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!
;)
βεβαια προσοχη στις στροφες ομως...γιατι αυτος θα στριψει με λιγοτερο ανχος απο οτι θα στριβαμε εμεις...οποτε εκει αποζημιωνεται..ειδικα στα κλειστα στροφιλικια...για αυτο ειναι ατυπη η συγγριση που προσπαθητε να κανετε μηχανακι vs αυτοκινητο
ειπαμε αλλο το ενα αλλο το αλλο!

melsaltas
29/06/2006, 09:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
βεβαια προσοχη στις στροφες ομως...γιατι αυτος θα στριψει με λιγοτερο ανχος απο οτι θα στριβαμε εμεις...οποτε εκει αποζημιωνεται..ειδικα στα κλειστα στροφιλικια...για αυτο ειναι ατυπη η συγγριση που προσπαθητε να κανετε μηχανακι vs αυτοκινητο
ειπαμε αλλο το ενα αλλο το αλλο!

BEBAIA ΑΛΛΟ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΑΛΛΟ....

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.........
ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΕΥΘΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ.

ΒΕΒΑΙΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΑΥΤΩΝ, ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΥΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΠΑΝΕ ΣΑΝ ΚΟΤΕΣ......

ΤΕΣΠΑ, ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΛΟΥΦΛΙΔΕΣ ΑΥΤΟΥΣ, ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΤΡΕΛΑ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.
:wave2: :wave2: :wave2:

AFTER
29/06/2006, 09:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από melsaltas
BEBAIA ΑΛΛΟ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΑΛΛΟ....

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.........
ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΕΥΘΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ.

ΒΕΒΑΙΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΑΥΤΩΝ, ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΥΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΠΑΝΕ ΣΑΝ ΚΟΤΕΣ......

ΤΕΣΠΑ, ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΛΟΥΦΛΙΔΕΣ ΑΥΤΟΥΣ, ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΤΡΕΛΑ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.
:wave2: :wave2: :wave2:


Σωστα!
Ο φιλος μιλαει για ευθεια, ουτε για στροφες ουτε για γκρεμιδια!

Παντως εχει μεγαλη πλακα, την στιγμη που ειναι 100% σιγουροι για την μελοντικη του επιτυχια, να μενουν τοσο πισω που να μετατρεπεται το υπεραυτοκινητο σε cinquecento!!!

Ειδικα οταν το αμαξι μπορει να ειναι και σαν αυτο...:rolleyes: (μην με πιεζετε, δεν λεω αλλα)


53466

the_passenger
29/06/2006, 09:33
Παντως έχει πολύ πλάκα με 10.000 ευρώ να κερνάς τσάι τον πλησίον σου που έσκασε 50, 100, 150.000 ευρώ και πάει λέγοντας...

Πρόσφατα παρατηρώ τύπο με ΤΤ φτιαγμένο να ανεβαίνει τσίτα και με απότομες αλλαγές λορίδων την Κηφησίας, όπερ και στο ύψος του Οντεόν στο Μαρούσι τον πιάνει κόκκινο. Τον αφήνω λίγο να ξεκινήσει και..

"ω είναι πολύ ωραία
να σε περνάω με δευτέρα
το κεφάλι να τό χω πίσω γυρισμένο
κι εσένα και την κούτα σου με τσάι κερασμένο!"


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

alexk
29/06/2006, 09:45
Εγώ λέω, όσα δεν φθάνει η αλεπού, τα κάνει κρεμαστάρια.

Καλά, βγείτε λίγο από τον κομπλεξισμό σας παιδιά και προσγειωθείτε. Δεν νομίζω ότι θα ποστάρετε ποτέ κόντρα με αμάξι που θα χάσετε... Και ναι, έχει αυτοκίνητα που σας περνάνε από πάνω. Και άν το γυρίσουμε (που θα πάει εκεί το θέμα...) στο πόσο κάνει το αμάξι. Μαγκιά του που έχει και έσκασε 200-300 χιλιάρικα. Τα έχει, μπράβο του.

alexk
29/06/2006, 09:48
Α και γράφετε porsche... :beer:

AFTER
29/06/2006, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Εγώ λέω, όσα δεν φθάνει η αλεπού, τα κάνει κρεμαστάρια.

Καλά, βγείτε λίγο από τον κομπλεξισμό σας παιδιά και προσγειωθείτε. Δεν νομίζω ότι θα ποστάρετε ποτέ κόντρα με αμάξι που θα χάσετε... Και ναι, έχει αυτοκίνητα που σας περνάνε από πάνω. Και άν το γυρίσουμε (που θα πάει εκεί το θέμα...) στο πόσο κάνει το αμάξι. Μαγκιά του που έχει και έσκασε 200-300 χιλιάρικα. Τα έχει, μπράβο του.

Μην αρχιζουμε παλι τα ιδια!!
Σε πληροφορω οτι αν ανοιξουμε με την φερραρι πιο πανω απο τα 100χλμ/ω καποια στιγμη θα με περασει, οπως και υπαρχουν πολλα αυτοκινητα που το κανουν αυτο.
Ομως η επισημη ''κοντρα'', οπως και στα dragster, ειναι απο σταση τα 400 μετρα, και εκει δεν εχει τυχη κανενα αμαξι, εκτος και αν ειναι F1.

Οσο για το πιο οχημα ειναι πιο γρηγορο σε μια διαδρομη Χ, τα εχουμε ξανασυζητησει.
Επειδη εκει παιζουν ρολο και οι γρηγορες επιταγχυνσεις μιας μηχανης, και εφοσον(το τονιζω αυτο) το οδοστρωμα ειναι τελειο χωρις λακουβες και σαμαρια, τοτε ναι, και εκει ειναι πιο γρηγορη μια μηχανη.

Και μην ακουσω τιποτα για περιεργες κατασκευες κτλ.
Μιλαμε για οχηματα ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ, τα οποια δεν θα ανατιναχτουν μετα απο καποια διαδρομη.

DUKASII
29/06/2006, 09:56
ας είχα εγώ το πορσικο..το καμπριο..

και ας με περνάγαν και τα παπακια ..:rolleyes: :rolleyes:

alexk
29/06/2006, 09:57
Ωραία...

Από μηχανάκια προφανώς και ξέρεις, από αυτοκίνητα ξέρεις?
Τι 0-402m κάνεις με το Z750?
Φυσικά μπορείς να μείνεις σε αυτά που εσύ ξέρεις και να αγνοείς την πραγματικότητα.

the_passenger
29/06/2006, 09:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Εγώ λέω, όσα δεν φθάνει η αλεπού, τα κάνει κρεμαστάρια.

Καλά, βγείτε λίγο από τον κομπλεξισμό σας παιδιά και προσγειωθείτε. Δεν νομίζω ότι θα ποστάρετε ποτέ κόντρα με αμάξι που θα χάσετε... Και ναι, έχει αυτοκίνητα που σας περνάνε από πάνω. Και άν το γυρίσουμε (που θα πάει εκεί το θέμα...) στο πόσο κάνει το αμάξι. Μαγκιά του που έχει και έσκασε 200-300 χιλιάρικα. Τα έχει, μπράβο του.


Φίλε τα μπέρδεψες! Εγώ έχω το κόμπλεξ ή αυτός πού έχει ανάγκη το πανάκριβο αυτοκίνητο;;;;;;;;; Εγώ πάντως σε βεβαιώ, δεν έχω κανένα κόμπλεξ!

Αν με κεράσει θα το ποστάρω να είσαι σίγουρος, για τον ίδιο λόγο. Και θα του πώ και μπράβο του. Α! στις στροφές του Δομοκού πρόσφατα ένας με πέρασε, με απλό τουτού κι όλας, ξέροντας το δρόμο και πηγαίνοντας φέτες, όλος στη δεύτερη λωρίδα του αντίθετου έβγαινε!!! - ντάξ δεν το έλιωνα κι εγώ, αλλά και να το έκανα δεν θα τον προλάβαινα! So what? μπράβο του και στην υγειά μου!

Οσο για τον τύπο που σκάει τα 200-300 χιλιάρικα και θα τη "φάει":

ω είναι πολύ ωραία
να τον περνάω με δευτέρα
το κεφάλι να τό χω πίσω γυρισμένο
κι αυτόν μα και την κούτα του με τσάι κερασμένο



:wave2:

AFTER
29/06/2006, 10:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Ωραία...

Από μηχανάκια προφανώς και ξέρεις, από αυτοκίνητα ξέρεις?
Τι 0-402m κάνεις με το Z750?
Φυσικά μπορείς να μείνεις σε αυτά που εσύ ξέρεις και να αγνοείς την πραγματικότητα.

11.18''

Ξερεις πολλα αυτοκινητα ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ που να κανουν αυτον το χρονο?

Εχεις καποιες αποψεις, εχω και εγω τις δικες μου

DUKASII
29/06/2006, 10:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Ωραία...

Από μηχανάκια προφανώς και ξέρεις, από αυτοκίνητα ξέρεις?
Τι 0-402m κάνεις με το Z750?
Φυσικά μπορείς να μείνεις σε αυτά που εσύ ξέρεις και να αγνοείς την πραγματικότητα. κάτι μου λέει οτι συ φιλε..

πας φιρι φιρι..να ακούσεις καμια μαλακία τωρα..:lol: :rotflmao:


ου μπλέξεις με Ζ...


ποτε δε ξέρεις τι μπορεί να ακουσεις..:lol: :rotflmao:

DUKASII
29/06/2006, 10:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
11.18''

Ξερεις πολλα αυτοκινητα ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ που να κανουν αυτον το χρονο?

Εχεις καποιες αποψεις, εχω και εγω τις δικες μου οπα...



με περναει αυτος...:rotflmao: :lol:

alexk
29/06/2006, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
11.18''

Ξερεις πολλα αυτοκινητα ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ που να κανουν αυτον το χρονο?

Εχεις καποιες αποψεις, εχω και εγω τις δικες μου

Το 11.18 το έχεις μετρήσει ή κάπου το διάβασες? Απέχει πολύ από την πραγματικότητα... Το R1 μου με τα χίλια ζόρια να δείξει 10.5 στο vbox (δεν το διάβασα σε περιοδικό, το μέτρησα).

Το Μ5 του φίλου του Πάνου, κάνει 12.5 (μετρημένο έτσι...).

:wave2:

ΥΓ : δεν χρειάζεται να συμφωνούμε στα πάντα

AFTER
29/06/2006, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Το 11.18 το έχεις μετρήσει ή κάπου το διάβασες? Απέχει πολύ από την πραγματικότητα... Το R1 μου με τα χίλια ζόρια να δείξει 10.5 στο vbox (δεν το διάβασα σε περιοδικό, το μέτρησα).

Το Μ5 του φίλου του Πάνου, κάνει 12.5 (μετρημένο έτσι...).

:wave2:

ΥΓ : δεν χρειάζεται να συμφωνούμε στα πάντα

Ωπα λαθος

Το 11.18 ητανε για τα 0-200χλμ/ω
Θα ψαξω για τα 0-400μ και θα ξαναποσταρω

DukeII, xaxax:lol: :rotflmao:

Gandalf dr685sm
29/06/2006, 10:41
απο αλλού ξεκίνησε και αλλού έφτασε...

Τα έχουμε πεί χιλιάδες φορές, και δεν νομίζω οτι θα βγεί τίποτα αν αρχίζουμε και πάλι τις συγκρίσεις με μηχανές και αυτοκίνητα , σε ρόλο κόντρας.

Ακόμα και περιοδικά παραδέχονται οτι λόγω ενός πολύ απλού φυσικού κανόνα , η μηχανή υπερτερεί σε αυτόν τον τομέα...

Κιλά - Ιπποδύναμη - απόδοση μέγιστης ιπποδύναμης / στροφές κινητήρα.

Για το θέμα τώρα με την καθημερινότητα και τα ακριβά υπερ-αυτοκίνητα... Γιατί να τους δώσω σημασία, μιας και όσο και να το ανοίξουν κάποια στιγμή εντός Αττικής θα πέσουν στην κίνηση , άρα και θα μείνουν πίσω;
Χώρια που δεν βλέπω τον λόγο να κουράσω το μοτέρ μου , για τύπους που ακριβώς επειδή δεν γνωρίζουν τι ικανότητες έχει το αυτοκίνητο τους, είναι και πιο επικίνδυνοι για μένα.

Πρόσφατα (πριν ενα χρόνο περίπου) απέκτησα ενα fiesta MKI που είναι σε διαδικασία τυμπανισμού τώρα, και όντως πάει γρήγορα...
Δεν είναι υπερ-αυτοκίνητο , απλά είναι tuned όπως λέγεται Αγγλιστί... όμως ακόμα και έτσι , θέλει πολυυυυυυυυύ καλά χέρια για να το κρατήσεις...
Φαντάσου τώρα το porsche, TT, Subaru ,etc. με 200+ άλογα στα χέρια ενός ανίκανου (γιατί αυτοί είναι κυρίως οι οδηγοί τους, εκτός και αν στην πέσει ο Jigger με την Ferrari του) να χάνει τον έλεγχο και να προσπαθεί να μαζέψει το 4Χ4 σούπερ τουτού του , σε μια κόντρα μαζί σου... μπρρρρρ!!! ούτε να το σκέφτομαι



Gandalf

Xrider
29/06/2006, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Εγώ λέω, όσα δεν φθάνει η αλεπού, τα κάνει κρεμαστάρια.

Καλά, βγείτε λίγο από τον κομπλεξισμό σας παιδιά και προσγειωθείτε. Δεν νομίζω ότι θα ποστάρετε ποτέ κόντρα με αμάξι που θα χάσετε... Και ναι, έχει αυτοκίνητα που σας περνάνε από πάνω. Και άν το γυρίσουμε (που θα πάει εκεί το θέμα...) στο πόσο κάνει το αμάξι. Μαγκιά του που έχει και έσκασε 200-300 χιλιάρικα. Τα έχει, μπράβο του.


BRAVO TOY!KAI MIA FERRARI XEFTYLIZEI MIA PORSCHE,ENA BUGATTI,XEFTYLIZEI MIA FERRARI.
ARA TO PORSCHE EINAI KATI SAN ENA Z750 SE SXESH ME ENA ZX12R.
ARA O TYPOS ME TO PORSCHE PROSPA8OYSE NA POYLHSEI MOYRH STON FILO ME ENA OXHMA POY APLA GRAFEI PORSCHE (AN KAI NOMIZO TO TT ROADSTER BGAZEI TA IDIA ALOGA).
KAI EINAI TO ANTISTOIXO Z750 ANTE Z1000 TON MHXANON!!
KALA TOY EKANE O APRILIAS!!APO ITALIDA TON 8A TON ETROGE SE 2 ALLA KAI 4 RODES TO IDIO!:wave2:

MIKE_16V
29/06/2006, 10:50
Τα ιδια Παντελακη μου τα ιδια Παντελη μου!


μπλα μπλα μπλα....πουτσες..βουρτσες ολα ενα..

vassilis88
29/06/2006, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ας είχα εγώ το πορσικο..το καμπριο..

και ας με περνάγαν και τα παπακια ..:rolleyes: :rolleyes:

+1000 :beer:

αμα εχεις πορσε πολυ που σε νοιαζει ποιος σε περναει...στα τετοια σου...
κατι αντιστιχο μπορει να ισχυει κ με τις μηχανες.αμα εχεις καμια 999 η αγκουστα ξερω γω,να σε περναει ο αλλος με σουζα με το κ5 του φτωχου,σιγα,εγινε κατι,ποιος τον γ@μαει κ αυτον εγω εχω ducati,agusta,porsche,ferrari στα @@ μου...

Xrider
29/06/2006, 11:07
ETSI!!!THN EPOMENH FORA POY 8A DEIS DIPLA SOY PORSCHE,XEKAVALA NA RH3EIS ENA KA8ARISMA STA TZAMIA!

vassilis88
29/06/2006, 11:16
:lol: :lol: ok αμα ειναι καμια GT3 μπορει.:lol: :lol:
παντως καπου ειχα διαβασει πως ενας μολις ειχε παρει μια jaguar παλια δεν θυμαμαι πιο μοντελο κ το πρωι τη βρηκε πλυμμενη κ γυαλισμενη με ενα σημειωμα που ελεγε δεν θυμαμαι τωρα τι,να τη χαιρεσαι συγχαρητηρια κατι τετοιο..(αν ηταν e-type τον δικαιολογω):D :D

Kizoku
29/06/2006, 11:19
Τι έχω εγώ? Τι έχεις εσύ? Τι έχει ο άλλος?

Ρε 'σείς!
Άμα γουστάρετε αυτό που καβαλάτε ή οδηγείτε, τι σας κόφτει τι κάνει ο άλλος με το Cinquecento ή τη Ferrari ή την MV Agusta ή το F-16?

Η ευχαρίστηση στην οδήγηση είναι προσωπική υπόθεση.

gian_nykt
29/06/2006, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
καταρχήν φιλαράκι δεν ηταν Γονίδης αλλα ο υπερμεγιστος τερλέγκας. Σε κοιτάγαμε (οχι εσενα βασικα) με το φιλαράκι μου γιατι το touono ειναι ωραιο μηχανάκι.

Οσο για την psolia που μας εριξες, εβαλα με τον φιλο μου στοιχημα οτι παρολο που το εχεις στο στρώσιμο εγω θα σε κανω να το πιεις το αιμα.


Υ.Γ. για το πουκαμισο μου δεν θελω σχολια .
:lol:

Έπρεπε να του ξαναπλευρήσεις στο επόμενο φανάρη και να τους πείς.....και ΣΤΡΟΝΩ κιόλας.....!!!!
Έτσι αμα είχα πάρει κι εγώ το ΧΧ μου έκανα μια βόλτα με καμιά 110-120km/h και μια στιγμή κοιτάω τον καθρέπτη και μου είχε κολλήσει στην τρίχα !!! ενα RX8 αλλά ήταν όλα ένα άνοιγμα του γκαζιού, και με 6η παρακαλώ, και έστρωνα κιόλας!!! ΠΟΥ ΠΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕ!!!:nono:

ktm640lc4
29/06/2006, 12:22
Καλα αν εχεις φεραρι πορσε και λοιπα να τα βαλεις με μηχανη. Αλλα αν εχεις rx8 και λοιπα αυτοκινητα των 40.000 με 60.000 (ταριφα)που ειπε ο φιλος πιο πανω ποιος ο λογος να τα βαλεις με μηχανη?

Προσωπικα δεν μου εχει κατσει τετοιο σκηνικο ισως επειδη ειχα πιο μικρα μηχανακια μεχρι τωρα.:D

Δεν βλεπω τον λογο να μπω στον κοπο να συγκρινω τα ασυγκριτα.

Ισως για τους οδηγους αυτων των αυτοκινητων να ειναι σαν παρασημο τυπου, να περασουν μηχανη. Who knows!!!!!!

Ισως να φταιει το γεγονος οτι εχουν δωσει μια περιουσια οχι για να πανε στην δουλεια τους (λογικο με τετοια αμαξια) αλλα για να ξεφτυλιζουν οτι κινειται πανω στην ασφαλτο και με τα μηχανακια παιρνουν πουλο και τερλενονται.

Δεν ξερω, ακομα το ψαχνω γιατι ειναι αξιοπεριεργο το θεμα.

H.A.Balafoutre
29/06/2006, 14:03
Ρε παιδιά καλή η κουβέντα αλλά πως να ανεβάσω 3 βιντεάκια για του λόγου του αληθές?

Ducati 999S VS Lamborghini Gallardo
Suzuki GSX1000RK5 VS Westfield
Honda CBR600 VS Ariel Atom

sapila racing
29/06/2006, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από H.A.Balafoutre
Ρε παιδιά καλή η κουβέντα αλλά πως να ανεβάσω 3 βιντεάκια για του λόγου του αληθές?

Ducati 999S VS Lamborghini Gallardo
Suzuki GSX1000RK5 VS Westfield
Honda CBR600 VS Ariel Atom

προς το παρόν δες αυτό!!
Τ άλλα είναι απλώς οδοντόκρεμες!!!! :rotflmao:

http://video.google.com/videoplay?docid=-2941863735011281549

Xrider
29/06/2006, 14:36
APISTEYTO!!!!!:eek: :eek: :eek: :eek:
ALLA EINAI MALON FIAT ME KINHTHRA FERRARI!!

sapila racing
29/06/2006, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
APISTEYTO!!!!!:eek: :eek: :eek: :eek:

Κι όμως αληθινό!!!

Κοίτα και τους χρόνους στον πίνακα στο βάθος να καταλάβεις τι παίζει.

Φαντάζομαι τον οδηγό του Porsche, από μέσα του πρέπει να ηταν :cry: :bigcry: :sick: :bawl: :sad:

Trans
29/06/2006, 14:44
opos omos leei ki ena tragoudaki....

"ama exeis palamari ti thn 8eleis thn Ferarri" :):):)

Epishs o,ti exei kaneis kalo einai:)
kai fysika... ti skas gia toys allous? kagkoures h oxi... koita na pernas kala me thn moto sou, na prosexeis kai as toys allous na koureyontai....

Kai kati teleytaio... exo perasei Ferarri (nai kala diabasate) me Honda Lead 50 .... sthn Akhdhmias:D me mpotiliarisma... etsi gia tis kontres toytoy-moto

Xrider
29/06/2006, 14:51
EXO DEI TYPOYS ME FERRARI EDO STHN ITALIA,KAI ME BUGATTI KAI ME ASTON MARTIN ALLA DEN EXOYN TO TOYPE POY EXOYN ORISMENOI OPOS AFTON POY PERIEGRAPSE STHN ARXH O....DEN 8YMAMAI TORA POIOS!AFTO EINAI POY SOY THN DINEI!!!LES KAI EPIASE TON PAPA AP'TA GENIA!ALLA OTAN O MHXANIKOS 8A TOY EXHGHSEI TO ONEIRO 8A ZHTAEI EKPTOSH O LALAKHS!

byron
29/06/2006, 14:53
Το νού σας παλληκάρια γιατί αυτό το Evo 6 (http://videos.streetfire.net/search/EVO/7/A06CFB00-F60C-4FDB-AE64-B1390E3179F6.htm) κυκλοφορεί στην Ελλάδα :eek:

hidefnick
29/06/2006, 15:03
Τώρα τον κομπλεξισμό μάλλον εμείς τον βγάζουμε, περισσότερο από τα βλαχαδερά με το porsche.

Εγώ πάντως θα το ήθελα για ένα ταξιδάκι Ιταλία-Ελβετία-Γερμανία με ψιλόβροχο, μουσική δωματίου (λέμε τώρα) και 2 ζιζαρούδες ξανθιές και γερμανοτραφείς μουνέλ για παρέα (επίσης λέμε τώρα)

Με 25-30 χιλιάρικα βρίσκεις μεταχείρο 911 τέλους δεκαετίας 90', και μην γελιόμαστε, το φορτώνεις για πλάκα. Με αυτά τα φράγκα δεν απέχεις και πολύ από ακριβά ducatti, harley, augousta κλπ

Ας με συγχωρήσουν οι συμφορουμίτισες, δεν είμαι σοβινιστής, αλλά αν μοστράρεις κλειδί porsche διευκολίνεις την σεξουαλική ζωή σου τόσο που σύντομα βαριέσε και αρχίζεις να ψάχνεσαι αλλού. (Στο θεό, στην αποχή, στα dragia κλπ λκπ κλπ)

Xrider
29/06/2006, 15:15
Εγώ πάντως θα το ήθελα για ένα ταξιδάκι Ιταλία-Ελβετία-Γερμανία με ψιλόβροχο, μουσική δωματίου (λέμε τώρα) και 2 ζιζαρούδες ξανθιές και γερμανοτραφείς μουνέλ για παρέα (επίσης λέμε τώρα)


RE KOLLHTE,OTAN EINAI NA PAS,PAREME ENA THL.(leme tora):wave2:

the_passenger
29/06/2006, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
RE KOLLHTE,OTAN EINAI NA PAS,PAREME ENA THL.(leme tora):wave2:

Μέσα κι εγώ, έστω και στο πόρτ μπαγκάζ! (λέμε τώρα!):D

:wave2:

AFTER
29/06/2006, 15:49
Το videaki με το evo6 ειναι ψιλομουφα

Εαν σπινιαρουν οι ροδες γραφουν οτι θελουν(εαν το ταχυμετρο παιρνει μετρηση απο το κιβωτιο)
Να σου ανεβασω το Ζ στο δυναμομετρο, θα ανεβαζει πανω απο τα 200 καλυτερα και απο zzr1400 με 2 turbo

Xlitos
29/06/2006, 16:11
Βαστάτε τούρκοι τ'άλογα :sick:


subaru 1000hp


http://rapidshare.de/files/23512548/_From_www.metacafe.com__137158.775968.8.wmv.html

gcrook
29/06/2006, 16:22
Ρεεεεεε!!!!!

θα αρχισω να πεταω λινκς με τιποτα Skyline,Sylvia, και τα ρεστα μου, και θα γινει εδω μεσα της σχαστρας:rotflmao:

tsiros_temp
29/06/2006, 16:31
Η τυπική χαζοκόντρα μεταξύ δίτροχων και τετράτροχων...

-τα αμάξια είναι γλήγορα.
-τα μηχανάκια επιταχύνουν πιό γρηγορα.
-τα φτιαγμένα αμάξια όμως;
-ε και τα φτιαγμένα μηχανάκια;
-ναι αλλά το βίντεο είναι ψεύτικο!


και συνεχίζεται το νταβαντούρι...

hidefnick
29/06/2006, 16:36
re pedia 2+2 ine to 911 ke den exi mpagazothiki..........

pantos gia to taxidi psinonte enas me guzzi enas me mostro ke enas me varadero. Diladi tris idioktites psilopsofimion me v kinitires.

Simiologi tou forum perimeno ta sxolia sas

smouts