PDA

View Full Version : Ονομα & ομαδα αιματος στο κρανος



lammadin
29/06/2006, 18:43
Πως μπορω βρε παιδια να γραψω το ονομα μου και την ομαδα αιματος στο κρανος μου χωρις να το καταστρεψω;

εχω σκεφτει να φτιαξω αυτοκολλητο αλλα υπαρχει καποιο υλικο που να ειναι αδιαβροχο και να μην ξεφτισει σε κανενα χρονο..;

Αλλη προταση;
:wave2:

tsiros_temp
29/06/2006, 18:49
όχι, όχι, ΟΧΙ.

ο έλεγχος ομάδας αίματος γίνεται, τώρα πια, πολύ γρήγορα. Δεν γλυτώνεις ουσιαστικά χρόνο και δεν πρόκειται κανένας από ιατρικό προσωπικό να εμπιστευτεί οτιδήποτε και αν έχεις γράψει. Θα κάνει εξέταση επι τόπου.

AFTER
29/06/2006, 18:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsiros_temp
όχι, όχι, ΟΧΙ.

ο έλεγχος ομάδας αίματος γίνεται, τώρα πια, πολύ γρήγορα. Δεν γλυτώνεις ουσιαστικά χρόνο και δεν πρόκειται κανένας από ιατρικό προσωπικό να εμπιστευτεί οτιδήποτε και αν έχεις γράψει. Θα κάνει εξέταση επι τόπου.

Απο το στομα μου το πηρες

:a013:

zzr2005
29/06/2006, 19:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από lammadin
Πως μπορω βρε παιδια να γραψω το ονομα μου και την ομαδα αιματος στο κρανος μου χωρις να το καταστρεψω;

εχω σκεφτει να φτιαξω αυτοκολλητο αλλα υπαρχει καποιο υλικο που να ειναι αδιαβροχο και να μην ξεφτισει σε κανενα χρονο..;

Αλλη προταση;
:wave2:
πολύ μακάβριο ρε φίλε...φαντάζομαι ότι στο στρατό δεν αποχωρίστηκες ποτέ την ταυτότητα Α.Τ. εε???
όσο για την χρησιμότητα με κάλυψαν οι προαναφερόμενοι (την ομάδα τη βρίσκουν αμέσως και τα στοιχεία σιγουρα τα βρισκουν εύκολα απο άδειες διπλώματα κτλ κτλ)...

zolotas
29/06/2006, 21:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από lammadin
Πως μπορω βρε παιδια να γραψω το ονομα μου και την ομαδα αιματος στο κρανος μου χωρις να το καταστρεψω;

εχω σκεφτει να φτιαξω αυτοκολλητο αλλα υπαρχει καποιο υλικο που να ειναι αδιαβροχο και να μην ξεφτισει σε κανενα χρονο..;

Αλλη προταση;
:wave2:

το ονομα σου γιατι να το γραψεις?? μαζι σου δεν κουβαλας ταυτοτητα??? εκτος αν εχεις προσωπικη ιστοσελιδα τοτε μπορεις να το εχεις φατσα καρτα π.χ www.maeviuspaxatouridis.com και θα εισαι και μουρατος.......:D

αν εχεις την στρατιωτικη ταυτοτητα να την φορας οπως εγω χαχαχα ....

σου προτεινω να διαβασεις το ποστ περι μη βγαλσιματος του κρανους σε περιπτωση ατυχηματος και πως θα βαλεις τα συγκεκριμενα αυτοκολλητα.....

eleanor_22
30/06/2006, 11:04
oyf !!!
molis paragkeila th moto moy !!

EVI
30/06/2006, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από eleanor_22
oyf !!!
molis paragkeila th moto moy !!


A Σ Χ Ε Τ Ο


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




καλα ανοιξε αλλο ποστ να μας πεις :wave2:

eleanor_22
30/06/2006, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
A Σ Χ Ε Τ Ο


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




καλα ανοιξε αλλο ποστ να μας πεις :wave2:
to xerw! alla htan aythormhto !

Nik0s
30/06/2006, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από eleanor_22
to xerw! alla htan aythormhto !


Να το κοιτάξεις αυτό.... :lol:


Στο θέμα μας λοιπόν, (για να μη με πείτε και σπάμερ), θεωρώ την αναγραφή ονόματος και ομάδας αίματος στο κράνος παντελώς ανούσια, ποζερίστικο και δήθεν γλήγορος ! :smokin:

Alx 84
30/06/2006, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από eleanor_22
oyf !!!
molis paragkeila th moto moy !!


εχμμ... λίγο άσχετο το σημείο, αλλά...


ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!! :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

alexioannides
01/07/2006, 09:35
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Αρχικά δημιουργήθηκε από eleanor_22
to xerw! alla htan aythormhto !



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :rotflmao: :lol:

AFTER
01/07/2006, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από eleanor_22
oyf !!!
molis paragkeila th moto moy !!

Και γιατι ουφ?
Ταλαιπωρια ε?


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

eleanor_22
01/07/2006, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Και γιατι ουφ?
Ταλαιπωρια ε?


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
to oyf kollaei ston titlo toy topic .... !

lammadin
02/07/2006, 10:29
βασικα μου εχουν πει παλιες καραβανες στις μοτο,οτι η ομαδα αιματος θα βοηθουσε σε περιπτωση στραβης... (αφου δεν ισχυει-πασο).

Το ονομα τωρα ηταν δικο μου add-on,γιατι σκεφτηκα οτι θα ηταν ομορφο... και ειναι και ενας τροπος να αποτρεψεις την κλοπη,αφου ενα κρανος με ονοματεπωνυμο ειναι ευκολα αναγνωρισημο...

αλλα πολυ κραξιμο εφαγα....:cry:

με γειες το μοτο eleanor_22,τι πηρες;

latris mixanis
03/07/2006, 09:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s



Στο θέμα μας λοιπόν, (για να μη με πείτε και σπάμερ), θεωρώ την αναγραφή ονόματος και ομάδας αίματος στο κράνος παντελώς ανούσια, ποζερίστικο και δήθεν γλήγορος ! :smokin:

Συμφωνώ με ο Νίκο, συν ότι με ένα πέσιμο αυτά μπορεί να σβηστούν λόγω της τριβής.

:wave2:

nimbus
03/07/2006, 09:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από eleanor_22
oyf !!!
molis paragkeila th moto moy !!


καλορίζικο:beer: :wave2: :wacko:

capo998
03/07/2006, 12:43
Δηλαδή είμαι γλήγορος???????:a25: :a25: :a30: :a30: :a44: :a44:

Σβήστε και κανα κινητήρα για θα μας λαδώσετε.....