PDA

View Full Version : Και κάτι ακόμα



bikersonly
29/10/2003, 17:18
ΣΟΥΡΓΕΛΑ! ΟΛΑ ΤΑ R1 ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΖΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΛΟΙ!

ΚΟΙΝΩΣ ΓΑΜΩ ΟΛΑ ΤΑ YAMAHA! ΓΚΕ ΓΚΕ????

HONDA RULEZZZ!!!!!!

DEMINIO
29/10/2003, 17:25
Ειδικός χώρος στο moto για μανουριάσματα........:eek: Ε, ήταν να μην γίνει.. έγινε;;;.... ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ!!!! :cool:

:D :D :D :D :rolleyes:


Και για να μην ξεχνιόμαστε.....
ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΚΙ Ο ΠΕΙΡΑΙΑΣ :p :p

spdemon
30/10/2003, 13:32
Ρε ουρτ απο ’δω μέσα παλιοφαφλατά.
Μπλα...μπλα...μπλα....μπλα....
ΟΛΟ ΛΟΓΙΑ ΕΙΣΑΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Απο ’δω και πέρα θα σε φωνάζω Mr.ΤΣΑΙ

bikersonly
30/10/2003, 13:45
ΘΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙΣ MR ΤΣΑΙ!

ΤΟΣΑ ΣΕ ΕΧΩ ΚΕΡΑΣΕΙ!!!!!

Η ΑΛΛΗ Η ΠΑΝΤΟΦΛΑ Ο SSΣΚΥΒΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ??????

ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΙΕΙ ΤΣΑΓΑΚΙ!!!!!!

SSMPRINIS
30/10/2003, 15:47
:D εσύ μωρή αδερφή που έχεις κάνει δική σου εταιρία με τσάι , πατώντας στις πλάτες μας,από αυτό που σε έχουμε κεράσει τολμάς και αντιμιλάς????:mad: ρούφα το αυγό σου ρε κουλομαρία και πάρε το κανό σου τώρα που έχει βρέξει και τράβα κάνε μια εγγραφή στο καγιακ-FORUM η στο WWW.λιμάνι.GR και άσε τις μοτοσικλέτες σε αυτούς που μπορούν να τις καβαλήσουν!!!!Παλιοσερβιέτα!ΧΑ:cool:

bikersonly
30/10/2003, 16:24
Μιλάει και ο captain Κουλαμάρας με το μπρίκι του!

Ρε λακαμά που μόλις χτες έμαθες ότι το CdRom δεν είναι τασάκι τι μιλάς???

’ντε τράβα φτιάξε την μαλακία που πήρες για PC και μετά έλα μίλα μου.Αλλά όταν έρθω σπίτι σου και καλά για να το φτιάξω, θα το βάψω καφέ το PC και θα το πετάξω από το μπαλκόνι! Να το πάρει ο σκουπιδιάρης πρωί πρωί!

Τώρα για τον δρόμο, μαζέψου γιατί ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΠΑΛΙ ΡΟΜΠΑ!

ΡΟΥΛΗ! ΟΥΣΤ!!!!

SSMPRINIS
30/10/2003, 16:38
:p να πιο είναι το πρόβλημα σου!!!!μπερδεύεις την βούρτσα με την π.....τσα!!!:rolleyes: τι σχέση έχει το PC με την μοτοσικλέτα δεν μπορώ να καταλάβω.....ααααα!:o τώρα θυμήθηκα που είπες ότι έκανες σούζες και έτρωγες καπάκι συνέχεια...και εγώ απορούσα πως δεν χτυπούσες!!!!:confused: στο PC έπαιζες παιχνίδι και το μπέρδευες με την πραγματική Ζωή!!!δεν πειράζει βρε κουτό κάποια στιγμή θα τα καταφέρεις και στο δρόμο και θα πάψεις να νιώθεις άσχημα και μειονεκτικά απέναντι μας!!!:cool: χεχεχε!ουστ βρομόσκυλο που θες και διαμάχες....:D τράβα και παίξε καλύτερα κανένα pacman ....:p σου πάει πιο πολύ!:p

illuminatios
30/10/2003, 19:43
Deminio σε παρακαλω μη μου το κανεις αυτο....
Αφου σε παω που λεει κι ο Αρχιεπισκοπος γιατι με κανεις να σε στεναχωραω.....
Ασε το γαυρο ρε φιλε .... αστον ησυχο ,
ασχολησου με το αεκακι και φερνω τις σοδες...
παλιανθρωπε

DEMINIO
30/10/2003, 23:23
Ρε demonα, πλαγιολισθαίνεις σε τρέλα βλέπω ε;;;;;;........:D :D ;) (http://www.moto.gr/forums/avatar.php?userid=2161&dateline=1067511236)


Ρε illu, τι ν' ασχοληθώ ρε γαμώτο μου......:( ’σε με.......:( :(

spdemon
05/11/2003, 16:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO
Ρε demonα, πλαγιολισθαίνεις σε τρέλα βλέπω ε;;;;;;........:D :D ;) (http://www.moto.gr/forums/avatar.php?userid=2161&dateline=1067511236)





Oτι μπορώ κάνω ο κακομοίρης...:D :D :cool: