PDA

View Full Version : mia boitheia an thelete



EddY
30/06/2006, 04:00
loipon ftanei siga siga o kairos na apoktiso to proto mou 125 eimai anamesa se 2 alla den ksero ti na kano gia auto tha xriasto tin boitheia sas ama thelete kiolas.loipon akouste:


eimai anamesa sto xt 125 i sto rs 125 to proto opos oloi kseroume einai 4xrono to opoio einai kalo alla to deutero einai sto street kai exo mia porosi me tis street alla to kako einai oti einai 2xrono kai poli pio akribo apo to xt...loipon ti mou protinetai na kano?????

Tigas
30/06/2006, 07:09
Το βασικότερο σε μια μηχανή είναι να την έχεις στο γκαράζ σου και να ψάχνεσαι πότε θα έρθει η ώρα που θα πάτε βολτούλα , να την βλέπεις και να χαμογελάς if u know what i mean :winka:

thander
30/06/2006, 08:35
Μπορείς να πάρεις ένα KTM 125 SM (το πολιτικό μοντέλο, με την αντλία λαδιού), μοντέλο 2000 που πουλάω...:)

EVI
30/06/2006, 08:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Το βασικότερο σε μια μηχανή είναι να την έχεις στο γκαράζ σου και να ψάχνεσαι πότε θα έρθει η ώρα που θα πάτε βολτούλα , να την βλέπεις και να χαμογελάς if u know what i mean :winka:



+1000000

MIKE_16V
30/06/2006, 08:56
Ισα που προλαβαινεις να μυρισεις(και να μυριζεις) 2χρονο λαδακι:D

Rs:beer: :beer:

:wave2:

KeLeYTiS
30/06/2006, 10:11
Σε τοσο μικρα κυβικα χα-λα-ρα θα προτιμουσα το διχρονο αν και δεν ξερω τι παιζει με το rs εκτος οτι ειναι πανεμορφο...

Το XT το εχω παρει μικρη βολτα και ειναι σαν το XR125 δηλαδη χειροτερα και απο παπια σε θεμα αποδοσης αλλα στησιμο μοτοσικλετας...

xastoukopsaro
30/06/2006, 10:37
δεν ξερω κατα ποσο ισχυει και στην ελλαδα αυτο που θα σου πω.. αλλα τα δυχρονα ειναι στην δυση της καριερας τους... μολυνουν πολυ πετανε ακαυτη και στην ευρωπη εχουν αρχισει να τα καταργουν απο πολλες πολεις.... στην ελλαδα ολα ειναι πιο αργα αλλα ποτε δεν ξερεις...:beer:

EddY
30/06/2006, 17:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από thander
Μπορείς να πάρεις ένα KTM 125 SM (το πολιτικό μοντέλο, με την αντλία λαδιού), μοντέλο 2000 που πουλάω...:)



loipon file poso to poulas to ktm?????na kano kai mia erotisi esi to exeis kanei sm????kai se ti katastasi einai

KeLeYTiS
30/06/2006, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από xastoukopsaro
δεν ξερω κατα ποσο ισχυει και στην ελλαδα αυτο που θα σου πω.. αλλα τα δυχρονα ειναι στην δυση της καριερας τους... μολυνουν πολυ πετανε ακαυτη και στην ευρωπη εχουν αρχισει να τα καταργουν απο πολλες πολεις.... στην ελλαδα ολα ειναι πιο αργα αλλα ποτε δεν ξερεις...:beer:

Ναι το 1980

George-3-
30/06/2006, 17:41
Διχρονοι ΟΥΥΥΥΥΥΥΥ....μακρια απο τις παλιοφρυτεζες....ΟΥΥΥΥΥ

Γενικα υπαρχουν διχρονα μοτερ που βγαζουν προβληματα και διχρονα που δεν καταλαβαινουν τιποτα (>Ηonda Scoopy).

Οσο για το τι να παρεις τοτε τι να σου πω... εγω παντως που κινουμε προσωρινα οντας αμηχανος με το Crypton του αδερφου μου το θεωρω πολυ ανετο και αρκετα καλα στημενο για παπι αρα μαλλον η διαφορα του με το XT θα ελεγα οτι εξανεμιζεται.... λεω τωρα εγω...:D

Επισης το RS κανει κοντα 5 χιλιαρικα.... και με τα μισα και λιγοτερα κοντα στα 2 δηλαδη ξερεις τι παιρνεις.... ενταξει ειμαι αρχαιολαγνος αλλα με 2000 Ε εμενα θα μου μιλαγαν το βραδυ μηχανακια οπως NSR 250, TZR και ας μην μιλησω για RGV και αν βρεις basta(RD350):rotflmao: :rotflmao:

Aληθεια το ΞουΤου κανει 3150 το ΑρΕς κοντα 5...:sick: :confused:

thander
02/07/2006, 21:12
το ΚΤΜακι είναι SM εκ εργοστασίου ( τα έλεγε euroracers η ΚΤΜ και τα έβγαλε μόνο για 2 χρόνια τα πολιτικά της 125), είναι σε ΑΡΙΣΤΗ κατάσταση, με πραγματικά άσπαστο μοτέρ και πωλείται 2800?. λεπτομέρειες και φωτογραφίες στις αγγελίες (όταν αξιωθώ να το βγάλω καμιά φωτό με ψηφιακή)