PDA

View Full Version : Εξατμιση ολιγο δυνατη



gskrekos
30/06/2006, 10:01
Ρε παιδια νομιζω οτι η εξατμιση μου ειναι λιγο θορυβωδης, πως μπορω να μαθω αν ειναι μεσα στα ορια, ποσο ειναι το οριο? Eιναι της G.P.R.

sapila racing
30/06/2006, 10:17
Μια και δεν λές ουτε τι μηχανάκι έχεις ούτε τι ακριβώς εξάτμιση έχεις, χλωμό να πάρεις σωστή απάντηση.

Πάντως οταν την αγόρασες, είχε μαζί και τεχνικά χαρακτηριστικά που το έλεγε.
Αν είναι 'ανοιχτή' δηλαδή βλέπεις από μέσα, σίγουρα δεν είναι εντός ορίων.
Επίσης λές, 'ολίγο δυνατή'.
Οπότε σίγουρα δεν είναι στα όρια, γιατί τα όρια είναι 'ολίγον χαμηλά' :rotflmao:

Κοίτα στο http://www.gpr.it

SF
30/06/2006, 10:18
Αρκετές εξατμίσεις γράφουν επάνω τους τα σχετικά στοιχεία. Αν όχι, θες ηχομέτρηση. Iδίως αν συμβαδίζουν με αμερικάνικες προδιαγραφές.

Οι λίστες με τα όρια βρίσκονται στο υπουργείο μεταφορών (καμία σχέση με αστυνομία). Ισως να βρεις ακρη με τηλέφωνο...

PortisHead
30/06/2006, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από gskrekos
Ρε παιδια νομιζω οτι η εξατμιση μου ειναι λιγο θορυβωδης, πως μπορω να μαθω αν ειναι μεσα στα ορια, ποσο ειναι το οριο? Eιναι της G.P.R.
Επειδη κιεγω GPR εχω....ακομα και να προσθέσεις μεσα τους σιγαστηρες που σου δίνουν πακετο (αν την πηρες καινουργια)....νόμιμος δεν γίνεσαι.....απλα δε σε σταματανε στα μπλόκα
:wave2:

gskrekos
30/06/2006, 10:41
Εχω ενα kawasaki d-tracker το αγορασα πριν κατι μερες μαζι με την εξατμιση την ειχα βαλει το παιδι, οσο για την εξατμιση θα δω τι γραφει επανω και θα σου πω, δεν ξερω πολλα απο μηχανες

gskrekos
30/06/2006, 10:46
e9 4413 2003 τωρα τι ειναι αυτα δεν ξερω αλλα μονο αυτα γραφει επανω, οσο για το e δεν ειμαι και 100% συγουρος καθως εχει αλλοιωθει.