PDA

View Full Version : Ducati 749 dArK



life_dab
17/05/2004, 18:13
Γεια σας φιλαρακια.Σε μια εβδομαδα θα ειμαι ενας ευτυχης κατοχος ενος Ducati 749 dark και θελω πολυ να ακουσω τα σχολια σας για την επιλογη μου...
Καλες βολτες!!!!!

periklisk
17/05/2004, 19:00
.... σου εύχομαι να το χαίρεσαι και καλοτάξιδος!!!!!

life_dab
17/05/2004, 19:17
ευχαριστω πολυ φιλαρακι... Θα στειλω photos οταν το παρω.

Alki_Viades
17/05/2004, 20:50
Φιλε καλοριζικο και καλοταξιδο, κουκλι και με χαρακτηρα ;)

Κατοχος 749 μου ειχε πει πως θελει σιγουρες γραμμες, να ξερεις τι κανεις, δεν συγχωρει λαθη. Οποτε με το μαλακο στην αρχη...

:wave2:

idi
17/05/2004, 21:20
μεγειεεεεεεεεεεες, παντα ορθιο (εκτος απο στροφες χεχε):D

wolfman13
17/05/2004, 23:54
kalorizo file omorfo mixanaki pio omorfo apo tou gitona mou an kai tou lipoun kapia pragmata logo kostous alla min ptoise!!!pantos prosexe einai vari thelei grammes kai tha psilo kaei piso tora kalokairi vlepe e3atmisis!!pantos san kaulomenos poromenos ducatistas euge agori mou gia tin agora sou kala xiliometra kai panta orthios!!!!!!

AFTER
18/05/2004, 00:10
Ελατε ρε παιδια,τον φαγατε τον ανθρωπο θελει γραμμες και θελει γραμμες!
Μηχανακι Ducati 2004 παιρνει,οχι harley του 50'!
Θα τον κανετε να νομιζει οτι πηρε να οδηγησει διτροχη νταλικα...

...Αντε με τσαντισατε και θα παω μια βολτα με την BOSS HOSS 8000cc μου!!!:wacko:

milaber
18/05/2004, 00:22
Αχ...
Βαχ...

Φίλε παίρνεις το αγαπημένο μου μηχανάκι!

Κοίτα να το χαρείς!

Στο τελευταίο τεύχος του moto είπαν πως είναι το καλύτερο (ready to race) για πίστα 600.
Είπαν επίσης πως θα χρειαστεί να κάνεις κάποιους συμβιβασμούς καθημερινά.

Αλλά ποιός νοιάζεται;

Μεγιές! Μεγιές!

:beer: :beer: :beer:

life_dab
18/05/2004, 08:06
Σας ευχαριστω πολυ παιδια...Με ανεβασατε απιστευτα. Θα σας πω εντυπωσεις σε καμια βδομαδα. Να ειστε καλα και να στριβετε με παθος...

ruyjin
18/05/2004, 09:58
Φίλε καλορίζικο πρωκαταβολικά.
Το είχα δει στην αντιπροσωπεία στην Βουλιαγμένης και το θεωρώ από τα πιο όμορφα μηχανάκια που ΄κυκλοφορούν. Και για τα λεφτά που έχουν τα 600αρια είναι προτιμότερο να πάρεις το 749. Εξάλλου και τα ιαπωνικά έχουν γίνει όλα αγωνιστικά πλεον, με εξαίρεση το cbr F.
Τι να πω, αν δεν ήθελα ένα μηχανάκι να κάνω ταξίδια και να το φορτώνω θα το είχα από τις πολύ καλές επιλογές. Δε ξέρω βεβαια επειδη είναι ιταλικο τι παιζει με συνεργεία service και τα ρέστα αλλά στα φανάρια σίγουρα όλοι θα το κοιτάνε!!!!!:wave2:

ireneepi
19/05/2004, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από life_dab
Σας ευχαριστω πολυ παιδια...Με ανεβασατε απιστευτα. Θα σας πω εντυπωσεις σε καμια βδομαδα. Να ειστε καλα και να στριβετε με παθος...


Τι σε μια εβδομαδα..............

Βρρρρρρ να το παρεις συντομα και να μας πεις εδω και τωρα τις εντυπωσεις σου:winka: .

Ευχομαι ολα να πανε καλα,καλοριζικο και καλα χλμ να εχεις....

Πραγματικα ειναι ενα πολυ καλο οχημα η καλυτερα κοσμημα.....να το χαιρεσαι και να το προσεχεις και εσυ αλλα και οι συνεπιβατες σου,....!!!!!

ruyjin
19/05/2004, 11:47
Ο συνεπιβάτης λίγο δύσκολο να το χαρεί Ειρήνη....

...καλά είσαι βρε? Αθήνα είσαι?

tzanismille
19/05/2004, 12:20
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΚΟΛΟΤΑΞΙΔΟ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ.ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΑΠΩΝΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΛΥΠΤΟ.(ΛΕΓΕ ΜΕ ΜΟΥΣΕΙΟ ΜΟΝΤΕΡΝΑΣ ΤΕΧΝΗΣ NYC).ΠΙΟ "ΚΑΚΟ" ΑΠΟ ΤΟ 749.ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ

life_dab
19/05/2004, 13:45
Και παλι ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια... δεν μπορω να περιμενω αλλο...

ireneepi
19/05/2004, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
Ο συνεπιβάτης λίγο δύσκολο να το χαρεί Ειρήνη....

...καλά είσαι βρε? Αθήνα είσαι?


Οχι Λαμια ,αυριο βραδυ κατεβαινω....

Ρε φατσουλα γιατι να μην το χαρει ο συνεπιβατης?????
Αμα ειναι συνηθισμενος-η ,εγω θυμαμαι ειχα κανει κοντα 700χλμ σε μια μερα με SS και δεν πιαστηκα καθολυο,ισα ισα και την επομενη ημουν μια χαρα!!!!!!!!

ruyjin
19/05/2004, 14:54
Παρασκευή μαλλον θα φύγω για Μεσσολόγγι. Θα πας Λεωνίδιο με τα παιδιά την Κυριακή?
Γράψε μου πότε θα ξαναπάς Λαμία. Αν είσαι εδώ Δευτέρα πάμε και από Κώστα μεριά....

milaber
19/05/2004, 17:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi
Πραγματικα ειναι ενα πολυ καλο οχημα η καλυτερα κοσμημα.....να το χαιρεσαι και να το προσεχεις και εσυ αλλα και οι συνεπιβατες σου,....!!!!!

Δίκιο έχεις: κόσμημα!

Αλλά ποιός άλλος να το χαρεί;
Ο συνεπιβάτης;

Καλώς ή κακώς είναι από τα "εγωιστικά" μηχανάκια και δεν δέχεται άλλο άτομο.
Εδώ στο monster δεν μπαίνει άλλος καλά- καλά, στο καθαρόαιμο θα ανέβει;

ducatian
20/05/2004, 11:16
kaloriziko!! eimai kai egw katoxos ducati blepe nick :)
poly kalo to ergaleio tha soy fygei ligo h mesh sthn arxh alla tha to synhthiseis ... vlepeis nomizoyn oti oi ellhnikoi dromoi einai san toy eyrwpaikoys ante kales voltes !!:beer: