PDA

View Full Version : Πιστευω....



ireneepi
17/05/2004, 19:34
Ειλικρινα δεν ξερω τι πιστευετε επειδη συνεχεια σας τα πριζω με διαφορους προβηματισλους που εχω γενικοτερα...

Απλα ειμαι μια ευτυχισμενη κοπελα το τελευταιο 8μηνο της ζωης μου αλλα συναμα πολυ προβληματισμενη (κατα διαστηματα παντα),διοτι μου συμβαιινουν διαφορα απο πολυ μικρη και με εχουν κανει να εχω ωριμασει πριν απο την ωρα μου.Με εχουν κανει να προβληματιζομαι με το παραμικρο αλλα και να σκεφτομαι με το παραμικρο......

Απλα γουστερνω να σας λεω τις σκεψεις μου,κακο ειναι αυτο...????



Να ειστε ολοι καλα!

life_dab
17/05/2004, 19:43
Νομιζω οτι για αυτο το λογο υπαρχουν τα forums.Για να λεμε τις αποψεις μας και τις σκεψεις μας σε αυτους που θελουν να ακουσουν...Αν θελεις απαντησε μου οσο αναφορα τιν συζητηση με το Ducati 749 dark.Ευχαριστω!!!


1908

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
18/05/2004, 09:57
εμενα προσοπικα μου αρεση αυτο που λες. το οτι προβληματιζεσε για εμενα σημενη οτι εισαι ατομο που εχει ενδιαφεροντα και ψαχνη την ζωη του και δεν εισαι οπως οι περισοτεροι ελληνες ωχ-αδερφιστες. μου ερεση αυτο και δεν με ενωχλη καθολου. ελοστε οπως γραφει και ο φιλος επανω γιαυτο ειναι τα φορουμ. για να επικηνωνουμε και μεσω της σηζητησης να ανταλασουμε τους προβληματισμους μας και να βοηθαμε ο ενας τον αλλον και να βελτιωνομαστε με αυτον τον τροπο. με την σηζητηση και με τις ανταλαγες αποψεων με παιδια απο διαφορα φορουμ ειδα οτι βελτιοθηκε η ποιοτητα της ζωης μου. αλοστε δεν ειναι λιγες οι φορες που αν και εστανθηκα οτι τους κουραζω με τα γραφομενα μου τελικα αποδηχτηκε οτι και με βοηθησαν να ξεπερασω καποια προβληματα που ειχα αλλα και δηναμοσε την φιλικη μας σχεση. μεγαλη δυναμη το ιντερνετ. θα ελεγα παραφραζοντας μια διαφημηση... το ιντερνετ μας ενωνη....:beer: γιωργος

periklisk
18/05/2004, 10:42
Αν γουστέρνεις να μοιράζεσαι τις σκέψεις σου και αυτό σε βοηθάει στους προβληματισμούς σου ελεύθερα....

Συμφωνώ και εγώ με τα παιδιά....

Ας χρησιμοποιήσουμε τα μέσα που διαθέτουμε για να επικοινωνήσουμε περισσότερο!!! Αρκεί να μη χρησιμοποιούμε μόνο αυτά.......

illuminatios
18/05/2004, 12:28
Ρε παλιανθρώπισα
Γουστάρω τρελλά να ακούω κόσμο να λέει στα ίσα "Είμαι ευτυχισμένος-ένη"
Και επειδή αυτό λέγεται όλο και λιγότερο......λέγε,λέγε ασταμάτητα
Ζήτω στους ευτυχισμένους!:sun:
:sun:

wolfman13
18/05/2004, 21:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi
Ειλικρινα δεν ξερω τι πιστευετε επειδη συνεχεια σας τα πριζω με διαφορους προβηματισλους που εχω γενικοτερα...

Απλα ειμαι μια ευτυχισμενη κοπελα το τελευταιο 8μηνο της ζωης μου αλλα συναμα πολυ προβληματισμενη (κατα διαστηματα παντα),διοτι μου συμβαιινουν διαφορα απο πολυ μικρη και με εχουν κανει να εχω ωριμασει πριν απο την ωρα μου.Με εχουν κανει να προβληματιζομαι με το παραμικρο αλλα και να σκεφτομαι με το παραμικρο......

Απλα γουστερνω να σας λεω τις σκεψεις μου,κακο ειναι αυτο...????



Να ειστε ολοι καλα!
gia iremise koukli mou giati otan tha katevis kato me to kalo tha oneireuese allaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa SAGAPAOOOOOOOOOOOOOOOO