PDA

View Full Version : ΤΗΕ Mall' Akismeno



AFTER
03/07/2006, 17:32
Αν και εντελως αντιθετος απο αυτο το τετραγωνο κατασκευασμα, και οχι λογω του χωρου παρκινγκ μοτοσυκλετων(που θεωρω και βλακεια την διαμαρτυρια μετα την πορεια, για αοσους ξερουν), αποφασισα να παω να δω εκει ενα εργο στο cinema, μιας και με βολευε η ωρα προβολης
Πηγαινω λοιπον με το αυτοκινητο και το παρκαρω στο παρκινγκ του πολυκαταστηματος.

Τελειωνει το εργο, ολα καλα, φαγαμε και τα ποπ πορν μας, και αρχισα να κατεβαινω για να ξαναπαρω το αυτοκινητο!
Παω να πληρωσω στο αυτοματο κερματοδεκτη, και δυστυχως διαπιστωνω οτι δεν παιρνει χαρτονομισματα των 50?
Πηγαινουμε στο αμαξι, και λεω θα ψαξω για το γραφειο ελεγχου του παρκινγκ(που υπαρχει!), που απο εκει μπορεις να πληρωσεις σε καποιον ταμια/φυλακα!
ΧΑ!!!!
Να το πρωτο λαθος!!!
Μπαινω λοιπον στο αυτοκινητο και αρχιζω να γυρναω σαν τρελος!!!
Δεν ειχε ουτε μια πινακιδα που να εγραφε προς τα που ειναι, εκτος απο μια που ειδα τυχαια σε μια κολλονα!
Αποφασιζω να αλλαξω οροφο μηπως και εχω κανει λαθος εγω, αλλα ματαια ομως!
Ειχα αρχισει να νιωθω οτι μαλλον ψαχνω για τον Μινοταυρο και οχι το ταμειο, οποτε ξαναλλαξα επιπεδο, μπας και το βρω εκει που ημουν πριν!
Δυστυχως το αυτοκινητο που ειχα δεν ειχε αρκουδισιον και ειχα αρχισει να λιωνω.
Γυρναγα γυρναγα αλλα τιποτα, λες και το καταπιε η ΓΗ!!!

Αποφασιζω να ξαναπαρκαρω το αμαξι και να ανεβω πανω ωστε να κανω ψιλα και να πληρωσω απο το μηχανημα!
Ειχα αρχισει και τα επαιζα απο την ζεστη, και δεν μπορουσα να σκεφτω ουτε ηρεμα!
Βγαινω απο το αμαξι(δευτερο λαθος) και παω να ψαξω για μια πορτα μου ανεβαινει πανω!
Ανοιγω μια, και τι να δω?!?!!?!?
Ενας διαδρομος με αλλες 5 πορτε, που οι 2 καταληγαν ξανα στο παρκινγκ και οι αλλες 3 σε......αλλους διαδρομους με αλλες πορτες!!!!!!
Ανοιγα πορτα-εκλεινα πορτα!!!!!!
ΕΙΧΑ ΧΑΘΕΙ!!!!!
Ενιωθα σαν θυμα που σε λιγο θα με ξεσκιζε ο FREDDY GROOGER!!!!
H κουραση με ειχε κατακυριευσει!
Το κινητο να μην πιανει(υπογειο), και να μην ξερω που να παω, και να σταζω απο τον ιδρωτα!
Σε καποια στιγμη και αφου με λυπηθηκε ο Θεος, ανοιγω μια πορτα και βλεπω κατι.....τουαλετες!
Μα τι στο διακο κανουν οι τουελετες εδω, καμια μασονικη στοα ειναι?
Τελικα ανοιγω μια αλλη πορτα, και βγαινω στο κατωτατο διαζωμα του %$#@%#@ mall!

Ανεβαινω πανω πανω(στα εστιατορια) και ενιωθα σαν να παω να αναψω την φλογα της Ολυμπιαδας!
Παω στο πρωτο εστιατοριο/σελφ σερβις ,και ζηταω να μου χαλασουν το 50αρικο!
Απαντηση" Δεν μπορουμε να ανοιξουμε το ταμειο, πρεπει να χτυπησουμε αποδειξη''
Μωρη #$%#$ ολα τα ταμεια εχουν απο κατω ενα κουμπι που ανοιγει χειροκινητα, αλλα πες οτι δεν θες να με βοηθησεις(δεν τα ειπα αυτα), και παω σε αλλον
Παω διπλα, αντε παλι μια μαλακισμενη που ηθελε να μου πει τις ιδιες λακαμιες, αλλα πεταγετε ενα παλικαρι, και....

AFTER
03/07/2006, 17:39
....και μου λεει θα σου κανω εγω ψιλα!
Του λεω φιλε μου σε ευχαριστω, αλλα δεν περνει 50αρικο το μηχανημα του παρκινγκ.
Μου λεει οκ, μου εχει τυχει και εμενα και εψαχνα και δεν μου χαλαγανε, λες και δεν φαινεται αν ειναι πλαστο...

Αγριοκοιταζω να λυσασμενος σκυλος την κοτα, λεω ξανα ευχαριστω στον φιλο και αρχισω να κατεβαινω!

Πληρωνω στο μηχανημα αλλα.....!!!!!
Δεν θυμαμαι που παρκαρα την δευτερη φορα, ουτε καν το διαζωμα!!!
Για να μην πολυλογω, εχασα 30 λεπτα στο να ψαχνω που ειναι το αμαξι, και εμενα να θελω να τα τσακισω ολα!!!!:mad:
Τα νευρα μου ειχαν σπασει πριν απο καμια ωρα, και δεν ελεγχα τι εκανα!
Σε καποια φαση πετυχα ενα σεκιουριτα,και τον αρχισα στις φωνες λες και εφταιγε αυτος που χτιστηκε ετσι το mall!
Μαλλον θα νομιζε οτι ημουνα τρελος ετσι που μουρμουριζα οπως εφευγα!
Τελικα το βρηκα το ριμαδι το αμαξι, στο τελευταιο κομματι του παρκινγκ που ειχα σχεδιασει να ψαξω(Αχ ρε κερατα Murphy), λουσμενος στον ιδρωτα και ετοιμος να βαλω τα κλαματα απο την ταλαιπωρια!

Σας ευχομαι μην το ζησετε παισια, καλυτερα 2 ωρες στην ουρα στην εφορια!!!!

:cry:

lammadin
03/07/2006, 18:57
Αααααχχχ..... φιλε after δεν εισαι ο μονος που την εχει πατησει...

Και με τα ψηλα αλλα και με το ψαξιμο του αυτοκινητου...:cry:

Εγω παντως μετα την δικια μου τραυματικη εμπειρια ουτε ζωγραφιστο δε θελω να το βλεπω...
:a016:

Ακου δεν εχει parking για μηχανες...
Αχρηστοι σνομπ βρωμογιαπηδες...!!!

Συγνωμη που δεν εχουμε ολοι απο ενα τεραστιο SUV να βολταρουμε και να μποτιλιαρουμε ολη την Αθηνα.

Ουστ βρωμορατσιστες!

Αντε μην τα παρω....

zolotas
03/07/2006, 20:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
ΕΙΧΑ ΧΑΘΕΙ!!!!!
Ενιωθα σαν θυμα που σε λιγο θα με ξεσκιζε ο FREDDY GROOGER!!!!



:lol: :lol: εισαι αρρωστος ...........παντως εμαθα οτι κυκλοφορει ενας περιεργος τυπος στα ασανσερ ....και εμοιαζε αυτον !!!!!!


53940

AFTER
03/07/2006, 23:14
Εγω παντως παιδια, δεν βλεπω να ξαναπηγαινω εκει, και δεν ειμαι ο μονος!
Θελει να φας μιση ωρα μονο για το παρκαρισμα/ξεπαρκαρισμα + τα λεφτα για το παρκινγκ
Ειναι μεγαλη ταλαιπωρια, και αυτο που μου εκανε ασχημη περιπτωση, ειναι οταν εψαχνα για ενα φαρμακειο(μενω χαλανδρι), μου εβγαλε διανυκτερευον ενα που βρισκεται στο the mall!
Ειναι δυνατον να κανω το γυρο του κοσμου?Καλυτερα να παω σε αλλη γειτονια, εξαλλου βραδυ ειναι δεν εχει κινηση!

Και αμα θελω να χαζεψω ηλεκτρονικες συσκευες πριν τις αγορασω, να πα να χαθουν το fnac και το πλαισιο, υπαρχει και το mediamarkt που τουλαχιστον εκει φτανεις σαν ανθρωπος και το παρκινγκ ειναι τελεια σχεδιασμενο!

Daffizx
03/07/2006, 23:35
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
[B]Εγω παντως παιδια, δεν βλεπω να ξαναπηγαινω εκει, και δεν ειμαι ο μονος!




ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ .ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ .
ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΗ.... :bawl: :bawl:

vaspiou
03/07/2006, 23:36
παιδια εγω δουλευα στο mall ,τωρα οχι ,και αυτο που εχω να πω ειναι οτι τελευταια εχουν φτιαξει παρκιν για μηχανες αλλα ειναι εξω δεν ειναι κατω. Οσο για το παρκιν για τα αυτοκινητα συμφωνω απολυτα με ολα τα παραπανω. Ετσι και εγω με ενα φιλο ειχαμε παει με το αμαξι του(εγω παντα MALL με μηχανη) και μολις τελειωσε η ταινια και το φαι , πρεπει να ταν 1 η ωρα , 1 και κατι αρχισαμε να κατεβαινουμε κατω. Πληρωσαμε ΟΚ αλλα μετα καναμε ακριβως 30 λεπτα να βρουμε το αμαξι. Κανεις απο εμας δεν ειχε συγκρατησει τον αριθμο το γραμμα και το χρωμα της θεσης... 30 λεπτα πανω κατω το παρκιν... σαν τους χαζους. Επειδη ηταν οι πρωτες μερες που ειχε ανοιξει ουτε οι σεκιουριταδες δεν ηξεραν τις θεσεις!! Τους ρωτουσα και μου απαντουσαν "Και εμεις καινουργοι ειμαστε"
Πικρα το παρκιν του MALL !! χαος
να σου πεταχτει κανενας να χεστεις πανω σου!! Σαν αμερικανικο κακο thriller...
:lol:

powerphot
03/07/2006, 23:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER

Ανοιγα πορτα-εκλεινα πορτα!!!!!!
ΕΙΧΑ ΧΑΘΕΙ!!!!!
Ενιωθα σαν θυμα που σε λιγο θα με ξεσκιζε ο FREDDY GROOGER!!!!


:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:
Γ@μω...:lol: :lol: Γιώργο βίντεο τράβηξες?
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

AFTER
03/07/2006, 23:49
Εκει ειδικα που ανοιγα πορτες και εβρισκα αλλες πορτες, νομιζα οτι ονειρευομουν και σε λιγο θα ξυπναγα!
Απεραντοι διαδρομοι μισοφωτισμενοι και τρομακτικη ησυχια!!
Και να μην βρισκω μια διαφυγη με τιποτα!!!

Αν ειχε κοπει το ρευμα δεν ξερω τι θα εκανα!
Ισως βλεπατε φωτο μου απο το τις ειδησεις!!!

AFTER
03/07/2006, 23:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:
Γ@μω...:lol: :lol: Γιώργο βίντεο τράβηξες?
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

Γαμωτο δεν το σκεφτηκα :bawl:

Leipsippos
04/07/2006, 08:06
Χωρι να με ενθουσιαζει το συγκεκριμενο εμπορικο πηγαινω αρκετα συχνα μιας και δουλευει φιλος εκει και εχουμε τσαμπα εισητηρια για ταινιες.
Παρκινγ για τις μηχανες εφτιαξαν κατω απο την γεφυρα που το συνδεει με τον στθμο του ηλεκτρικου, πρεπει να πηδηεξις τα καγκελα βεβαια για να μην κανεις τον κυκλο αλλα αυτο ειναι πταισμα. Το μονο το οποιο θελει προσοχη ειναι το παρκινγ του, ειναι πολυ μεγαλο και απλα θελει λιγο την προσοχη σου οταν αφηνεις το αμαξι, οι θεσεις εχουν αριθμηση και ειναι και χρωματισμενο ανα περιοχη γραμματος για να ειναι πιο εντονο. Αν δνε μπορειτε/βαριεστε να θυμαστε νουμερα και γραμματα απλα βγλατε μια φωτογραφια το νουμερο της θεσης ακριβως μπροστα απο το αμαξι με το κινητο. Θα φαινεται μεχρι και το χρωμα και θα το βρειτε πολυ ευκολα. Σβηστε την φωτογραφια αμεσως μολις φυγετε γιατι αν ξαναπατε μπορει να δημιουργηθει μπερδεμα.
Για την ποηγηση μεσα στο θηριο θελει λιγο παραητριτικοτητα , εχει ταμπελες που λενε που ειναι οι σκαλες και οι ανελκυστηρες, απλα δνε ειναι μεγαλες και τις χανεις ευκολα αν βιαζεσαι και τρεχεις, ακομα και με τα ποδια. Μην προσπαθεισετε να απομνημονευσετε την διαδρομη, ειναι αδυνατο, απλα να θυμαστε επιπεδο και θεση, τα υπολοιπα απλα θελουν λιγο παρατηρητικοτητα και ηρεμια και βγαινουν.

EVI
04/07/2006, 08:31
:rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

oταν μουρμουραγα και δεν ηθελα το mall με συρατε εκει με το ζορι


παρτα τωρα για να μαθεις να ακους την φιλη σου την ευη


:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :lol:

hornet
04/07/2006, 08:32
α ρε γιωργακη ταλαιπωρια!

Δυο φορες εχω παει και εχω παρκαρει το αυτοκινητο απεξω ....στη γεφυρα ουτε λεφτα ουτε να το ψαχνω

DUKASII
04/07/2006, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
α ρε γιωργακη ταλαιπωρια!

Δυο φορες εχω παει και εχω παρκαρει το αυτοκινητο απεξω ....στη γεφυρα ουτε λεφτα ουτε να το ψαχνω αμα βγεις καμια μερα απο κει ομως και ψάχνεις για πινακίδες...


θα ναι ωραια???ε???

fazerakis
04/07/2006, 09:59
Καλά να πάθεις αφού πήγες στο MALL (akia). Εγώ το έχω κάνει ban. :a12: about the mall.

hornet
04/07/2006, 09:59
χαχχα σπυρακο εκει που παρκαρω επιτρεπεται!!

thewhiteowl
04/07/2006, 10:19
Το θέμα με το parking των μηχανών όπως είπε και ο vaspiou έχει λυθεί. Αλλά εκτός από το parking δεν παρατήρησε κανένας σας οτι στο The Mall δεν υπάρχουν ψύκτες; Ακόμα και τα Goody's, KFC που παντού αλλού έχουν ψύκτες, εκεί δεν έχουν γιατί δεν τους το επιτρέπει η διεύθυνση (το ρώτησα αυτό, λίγο πριν πάω στην υποδοχή και συμπληρώσω δελτίο παραπόνων). Συνεπώς αν αποφασίσεις να φας εκεί πρέπει να τους τα σκάσεις για να πιείς νερό.

Αν λοιπόν θέλετε λόγο για να μην πάτε στο The Mall (γιατί στο κάτω κάτω αν έχετε πρόβλημα με το Parking πηγαίντε με το τρένο), η έλλειψη ψυκτών είναι κατά την γνώμη μου πιο σοβαρή δικαιολογία.

DUKASII
04/07/2006, 10:30
των μοτο??μπα σε καλό σας.



εκει τους περισευε ο χωρος τον βαφτίσαν παρκινγκ...και τις προαλες κλεψανε ενα 950 ΑDV. KTM απο το γαμαουα παρκινγκ.

FestoNero
04/07/2006, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Leipsippos
εχει ταμπελες που λενε που ειναι οι σκαλες και οι ανελκυστηρες, Εχω προσπαθησει επανειλημενα να ακολουθησω τις ταμπελες αλλα δεν καταφερα ποτε να βγω καπου..
Θελει απλα να κοιταζεις για το που ειναι η πορτα, γιατι αλλιως κανεις κυκλους..
Πρωτη φορα που ειχα παει, ειχα παρκαρει ΔΙΠΛΑ απο τις σκαλες.
Δηλαδη ηταν η τζαμαρια που εβλεπες τις κυλιομενες, κ εγω ειχα παρκαρει διπλα.
Ανεβηκα απανω, μετα απο κανα 2ωρο κατεβηκα και δεν εβρισκα το αμαξι..
Ημουν στον σωστο οροφο, αλλα δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι εχει πολλες κυλιομενες ανα οροφο, και ειχα τρελαθει!!
:rotflmao: :rotflmao:
Κατα τα αλλα γλιστραει τιγκα εκει κατω..

SF
04/07/2006, 12:38
Fuck theM all

:alien:

Nostra
04/07/2006, 12:41
εγώ πάλι? που δεν έχω πατήσει ποτέ το πόδι μου (ούτε τη ρόδα μου) στο mall....


χάνω τίποτα σημαντικό ?

tifoefs
04/07/2006, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
εγώ πάλι? που δεν έχω πατήσει ποτέ το πόδι μου (ούτε τη ρόδα μου) στο mall....


χάνω τίποτα σημαντικό ?

Δεν εχεις κανει κουρα αδυνατισματος !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Nostra
04/07/2006, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Δεν εχεις κανει κουρα αδυνατισματος !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αυτό το κούρα είναι το θηλυκό του κούρου ?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gandalf dr685sm
04/07/2006, 13:35
πρώτη και τελευταία είχα πάει τα Χριστούγεννα με το 4τροχο...

Πέρα απο το οτι έψαχνα και εγώ το αυτοκίνητο για κανά 10λεπτο, (είχα κρατήσει ευτυχώς αριθμό και γράμμα-χρώμα αλλά οχι το επίπεδο) , διαπίστωσα απο άλλους οτι το κόστος πληρωμής για το παρκάρισμα, ήταν διαφορετικό για κάθε επίπεδο...
Με μια διαφορά της τάξης των 3 λεπτών περίπου ανά ώρα...

Οπότε, θα μου επιτρέψετε απλά να μην ξαναπατήσω και να προτιμήσω , εμπορικές συνοικίες, που και πιο εύκολα είναι τελικά και κάνεις και τις βόλτες σου.


Gandalf

Kizoku
04/07/2006, 13:45
Δηλαδή τι περιμένατε από την αμερικανιά?
Ασκόπως τεράστιο.
American dream δηλαδή!

Ο μόνος λόγος που θα πήγαινα είναι τα "Hooters"!!!!
χεχεχεχε!

:beer: :beer:

GIXXERAKIAS
04/07/2006, 14:09
Και γω γι'αυτο πηγα χε χε χε:D :D :D :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

Dionisisk5
05/07/2006, 01:33
απογοητευση τα hooters . πανακριβα και εντελως πλαστικα και το 90% απο τις γκομενες δεν λεγαν και πολλα. τεσπα για μια φορα καλα ηταν. τωρα σαν χωρος το mall μου αρεσει γιατι ειναια νοιχτο το σαββατοκυριακο απο τισ 8 μεχρι τις 8 ενω ολα τα αλλα κλεινουν γιατι μπορει να βρεις τα παντα σε 3 οροφους, ενταξει το parking ειναι τεραστιο χαοτικο και αν δεν θυμασαι νουμερο παιζει να φυγεις με ταξι.:) την εχ πατησει και εγω ετσι πολλες φορες εχωντας ντερλικωσει απο ruby i απο υπολοιπα και να εχω και την γκρινια των υπολοιπων. Το χειρωτερο πραγμα να περπατας φαγωμενος :(

latris mixanis
05/07/2006, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
...........και μου λεει θα σου κανω εγω ψιλα!
Του λεω φιλε μου σε ευχαριστω, αλλα δεν περνει 50αρικο το μηχανημα του παρκινγκ.
Μου λεει οκ, μου εχει τυχει και εμενα και εψαχνα και δεν μου χαλαγανε, λες και δεν φαινεται αν ειναι πλαστο...

Αγριοκοιταζω να λυσασμενος σκυλος την κοτα, λεω ξανα ευχαριστω στον φιλο και αρχισω να κατεβαινω!

Πληρωνω στο μηχανημα αλλα.....!!!!!
Δεν θυμαμαι που παρκαρα την δευτερη φορα, ουτε καν το διαζωμα!!!
Για να μην πολυλογω, εχασα 30 λεπτα στο να ψαχνω που ειναι το αμαξι, και εμενα να θελω να τα τσακισω ολα!!!!:mad:
Τα νευρα μου ειχαν σπασει πριν απο καμια ωρα, και δεν ελεγχα τι εκανα!
Σε καποια φαση πετυχα ενα σεκιουριτα,και τον αρχισα στις φωνες λες και εφταιγε αυτος που χτιστηκε ετσι το mall!
Μαλλον θα νομιζε οτι ημουνα τρελος ετσι που μουρμουριζα οπως εφευγα!
Τελικα το βρηκα το ριμαδι το αμαξι, στο τελευταιο κομματι του παρκινγκ που ειχα σχεδιασει να ψαξω(Αχ ρε κερατα Murphy), λουσμενος στον ιδρωτα και ετοιμος να βαλω τα κλαματα απο την ταλαιπωρια!

Σας ευχομαι μην το ζησετε παισια, καλυτερα 2 ωρες στην ουρα στην εφορια!!!!

:cry:

Μήπως να γράψεις βιβλίο ή να ο κάνεις σειρά?? Με τόσες πόρτες που άνοιξες και τόσα επίπεδα που άλλαξες θα κρατήσει μια σεζόν.

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Kizoku
05/07/2006, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dionisisk5
απογοητευση τα hooters . πανακριβα και εντελως πλαστικα και το 90% απο τις γκομενες δεν λεγαν και πολλα.

Ε τότε δεν πάω καθόλου. :mad: :mad:

Dionisisk5
05/07/2006, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kizoku
Ε τότε δεν πάω καθόλου. :mad: :mad:

Τωρα φευγω για mall για ψωνια με την δικια μου. Θα περασω μια βολτα να μπανισω τι παιζει απο τα hooters μπας και ανανεωθηκε το εμψυχο δυναμικο να σε ενημερωσω:):):beer:

FestoNero
06/07/2006, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dionisisk5
Τωρα φευγω για mall για ψωνια με την δικια μου. Θα περασω μια βολτα να μπανισω τι παιζει απο τα hooters μπας και ανανεωθηκε το εμψυχο δυναμικο να σε ενημερωσω:):):beer: Ωχ..
ΠΑΝΤΟΦΛΑ ΠΑΝΤΟΦΛΑ!!!!!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Dionisisk5
06/07/2006, 18:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
Ωχ..
ΠΑΝΤΟΦΛΑ ΠΑΝΤΟΦΛΑ!!!!!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Καλα εσυ εχεις το κληροομικο χαρισμα της Λουτας μου φαινεται!:) :D
Πηγαμε απο τις 5 μεχρι την ωρα που κλεισαν τα μαγαζια για να ψωνισει. :hypnotize Εεεε εκει που προγραμματιζα να παω στον πανω οροφο μετα απο τοσες ωρες ορθοστασιας και γκρινιας που να δω και εγω τπτ στα hooters μπας και χαρω, αρχισε η παντοφλα την ωρα που ανεβαιναμε τις κυλιομενες. Και γιατι παρακαλω γιατι λεει κοιταζα κατι γκομενες που ειχαν σκασει με hot pants μπροστα μας στις σκαλες.... :eyepop:
Ακου εκει κανω εγω τετοια πραγματα???:)
Φταιω εγω ρε παιδια που η μια ειχε κολ@ρα και η μιση εβγαινε εξω απο το σορτσακι?:smokin: :rotflmao: :lol:
Οποτε φιλε Kizoku μετα που να τολμησω να κανω κουβεντα για hooters....:bawl: