PDA

View Full Version : Για δειτε και πειτε την γνωμη σας



ktm640lc4
05/07/2006, 13:20
Για πειτε αυτο τωρα ειναι ασχημο?

Πηρα ενα τανκμπαγκ αλλα το πηρα μαυρο αντι για γκρι που ειναι η μοτο.

Εβαλα το τεποζιτο απο το μαυρο να δω αν του παει.

Για πειτε.


54201

bartlal
05/07/2006, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Για πειτε αυτο τωρα ειναι ασχημο?

Πηρα ενα τανκμπαγκ αλλα το πηρα μαυρο αντι για γκρι που ειναι η μοτο.

Εβαλα το τεποζιτο απο το μαυρο να δω αν του παει.

Για πειτε.

μπα...:nono:

το ninja εχει πολυ ωραιο χρωμα για να πας να του το σπας με το μαυρο του tank bag! :wave2:

idi
05/07/2006, 13:28
νταξ δεν ειναι και χαλια...

εχει διχρωμια με μαυρο anyway....

ktm640lc4
05/07/2006, 13:34
Το ξερω οτι εχει πολυ ωραιο χρωμα αλλα το πηρα για να σπασω την γκριζιλα που εχει.

Μαυρο γκρι μαυρο καπως ετσι το ειδα.

Η μαλακια ειναι οτι το πηρα, το καλο ειναι οτι μου το εκαναν δωρο, οποτε.....

Δεν ξερω τι να κανω....:look:

periklisk
05/07/2006, 13:35
βάλε φωτό να δούμε πως είναι με το μαύρο κάλυμμα γιατί αυτό που βλέπω με το ντεπόζιτο είναι μάπα...

βέβαια αν εσένα σου αρέσει εμένα μου περισσεύει!

ktm640lc4
05/07/2006, 13:42
Αυριο το πρωι θα το βαλω και μολις μπει θα ποσταρω να μου πειτε.

Το τεποζιτο το εβαλα επειδη ειναι μαυρο να παρουμε μια ιδεα.

Δεν τρελενομαι κιολα αλλα επειδη ηθελα να σπασω λιγο το γκριζο γιαυτο του ειπα να μου φερει μαυρο. Συν οτι το γκρι λερωνει πολυ ευκολα γαμωτ, το ειδα πανω σε ενα blackbird και ειχε γινει κωλοπανο.


Αν ειναι μουφα (θα μου πειτε γνωμες θα το παω πισω και να μου φερει ενα γκρι) θα το βγαλω.

:rolleyes:

kachius
05/07/2006, 13:43
ωραίο είναι :)

periklisk
05/07/2006, 19:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Αυριο το πρωι θα το βαλω και μολις μπει θα ποσταρω να μου πειτε.

Το τεποζιτο το εβαλα επειδη ειναι μαυρο να παρουμε μια ιδεα.

Δεν τρελενομαι κιολα αλλα επειδη ηθελα να σπασω λιγο το γκριζο γιαυτο του ειπα να μου φερει μαυρο. Συν οτι το γκρι λερωνει πολυ ευκολα γαμωτ, το ειδα πανω σε ενα blackbird και ειχε γινει κωλοπανο.


Αν ειναι μουφα (θα μου πειτε γνωμες θα το παω πισω και να μου φερει ενα γκρι) θα το βγαλω.

:rolleyes:

ok:smokin:

MOZART
06/07/2006, 18:14
θα σε σφαξω.
καλα δεν σου ειπα οτι δεν καλυπτει ολο το τεποζιτο και θα φαινεται απο κατω πριν τα πλαστικα το χρωμα?:mad:
ειναι χαλια το μαυρο και βρες κανενα να το πουλησεις τωρα που ειναι καινουριο.Το πολυ ασημι μπορεις να το σπασεις με μια φιμε ζελατινα μπροστα

ktm640lc4
06/07/2006, 18:22
Λοιπον εχει δικιο ο μοτσαρτ αλλα εγω παραθετω φωτο.

Μολις το εβαλα και ηρθα απο το συνεργειο.

Το μπαγκστερ ειναι δωρο απο βυνιο οποτε αν ειναι μουφα δεν τρεχει και τιποτα.

Εμενα μου αρεσει πλακα πλακα.....


54358

kachius
06/07/2006, 18:23
γαμάτο είναι :beer:

ktm640lc4
06/07/2006, 18:23
αλλη μια...


54360

ktm640lc4
06/07/2006, 18:28
αλλη μια...


54361

ktm640lc4
06/07/2006, 18:30
αλλη μια....


:smokin:


54363

kachius
06/07/2006, 18:34
Μην το αλλάξεις!

Του πάει πολύ το μαύρο!!!!

MOZART
06/07/2006, 19:21
:yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:
βαλε και ενα μαυρο μονοσελο να το κανεις σκατα.Μηπως επρεπε να παρεις μαυρο 636?:mad:
ξεβιδωσε τα πλαινα πλαστικα και βαλε απο μεσα τα λουρια.
αισχος και παλι αισχος:yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

Θάνος
06/07/2006, 19:37
Το bagster είναι χάλια ό,τι χρώμα και να είναι. Κάνει το μηχανάκι να φαίνεται φτηνό... Βγάλ'το τελείως και άσ'το τεπόζιτο όπως είναι ή βάλε ένα ωραίο αυτοκόλλητο tank protector.

MOZART
06/07/2006, 20:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Το bagster είναι χάλια ό,τι χρώμα και να είναι. Κάνει το μηχανάκι να φαίνεται φτηνό... Βγάλ'το τελείως και άσ'το τεπόζιτο όπως είναι ή βάλε ένα ωραίο αυτοκόλλητο tank protector.
φιλε τα καινουρια τα bagster βγαινουν σε γυαλιστερο και δεν τα κανουν καθολου φτηνιαρικα.Αλλα αυτο ειναι απλα αισχος

dirtbird
06/07/2006, 20:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Το bagster είναι χάλια ό,τι χρώμα και να είναι. r.
+1

Η θετική πλευρά είναι ότι όταν το βγάζεις θα βλέπεις το μηχανάκι σου καινούργιο:winka:

Daffizx
07/07/2006, 00:06
TO ΓΚΡΙ ΛΕΡΩΝΕΙ .ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ
ΤΟ ΓΥΑΛΙΣΤΕΡΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΦΙΛΕ MOZART ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ.
ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΤΑΞΙΔΑΚΙ.
ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΧΩΡΙΣ BAGSTER.
:wave2:

periklisk
07/07/2006, 01:58
δεν είναι και τόσο άσχημο τελικά... αλλά το γκρι θα είναι σίγουρα καλύτερο...

Εγώ που έχω ασημί μηχανάκι με ίδιο χρώμα bagster μπορώ να σου πω πως αν το προσέχεις και το καθαρίζεις τακτικά δεν γίνεται σκ@τ@

ktm640lc4
07/07/2006, 09:46
50/50 οι απαντησεις.

Μαστα. Μαυρο 636 δεν ηθελα, το γκρι μου αρεσει, απλα ειπα να του βαλω γιατι ανεβαινα πανω και κοιταγα απο 10 μεριες μην το γρατσουνισω.

Τα πλαστικα οντως θα τα βαλω απο μεσα, μαλακια ειναι.

Ισως το παω σε εναν γνωστο ραυτη να του τραβηξει λιγο ακομα υφασμα για να καλυπτει ολο το τεποζιτο.

Ή θα παω να παρω ενα καλυτερης ποιοτητας, οχι ομως γκρι.

μπερδευτηκα............:confused:

periklisk
07/07/2006, 10:09
Bagster δεν είναι το κάλυμμα του ντεπόζιτου που έβαλες?

Αν ναι καλύτερο σε ποιότητα δε νομίζω να βρεις... εκτός αν υπάρχει τίποτα στο εξωτερικό

MOZART
07/07/2006, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Bagster δεν είναι το κάλυμμα του ντεπόζιτου που έβαλες?

Αν ναι καλύτερο σε ποιότητα δε νομίζω να βρεις... εκτός αν υπάρχει τίποτα στο εξωτερικό
+10000
τραβα να το παρεις ασημι.Υπαρχουν τοσα αλλα που μπορεις να αλλαξει για να σπασει το ασημι.οπως να αλλαξεις ολες τις βιδες σε μαυρο.Την ζελατινα φημε.Τα φλασακια να τα κανεις smoke.
ενα προστατευτικο αυτοκολητο μαυρο.μανηταρια μαυρα.

ktm640lc4
07/07/2006, 10:32
Ναι αυτης της εταιριας ειναι αλλα ειπα μηπως βρω καλυτερο.

Δεν βαριεσαι, ισως το βγαλω ισως το αφησω πανω θα δω στην πορεια. Παντως δεν με ενοχλει καθολου στο δρομο.

Εμενα μου αρεσει γιατι εχει μαυρη καρινα απο κατω οποτε κανει μια σωστη αντιθεση.

Λεω εγω τωρα...........


Και ο συνθετας απο πανω παντως, δεν εχει αδικο. Δεν ξερω.
Πορε μπερδεμα.......:confused:

ktm640lc4
10/07/2006, 10:05
Δεν ειναι και τελειως ασχημο ρε παιδια.

Νομιζω δηλαδη.


54578

ktm640lc4
10/07/2006, 10:09
..........


54580

dirtbird
10/07/2006, 10:26
Προσοχή με τα κλαδάκια εκεί που το παρκάρεις, δεν θέλει πολύ για να γδαρθεί.:wave2:

ktm640lc4
10/07/2006, 10:40
Οντως και αυτο το χρωμα ειναι πολυ ευκολο να γδαρθει.

Εκει, ειναι που πηγα το σουκου, αναβυσσο και εχει κατι τετοια δεντρα στο σπιτι. Ειναι το μονο σημειο που μπορω να την βαλω αφου παρκαρουν αυτοκινητα το ενα πισω απο το αλλο.

Ασε που για να την ανεβασω στο πεζουλι εκανα τις υπερ πατεντες.
:lol: :lol: (συνηθισμενος απο το ΚΤΜ ανεβαινα με την καμια)

:wave2:

thrax
10/07/2006, 11:57
Για μενα το χαλαει γιατι του κοβει τον ογκο του ντεποζιτου και τονιζει μονο το φερινγκ. Το μικραινει στο προφιλ και δειχνει πιο φτωχο.
ΥΓ. Ειχα το ιδιο γαλαζιο Πεζο που φαινεται πισω απ το 636 σου, απ το '88 -εκτη δημοτικου-!!! Το καβαλουσα τα καλοκαιρια μεχρι περισυ που το πηγα σε ανωμαλο, επεσα σε κρυφη κοτρωναρα και το στραβωσα τελειως! Φετος πηρα μαουντεν...

devil's animal
12/07/2006, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Δεν ειναι και τελειως ασχημο ρε παιδια.

Νομιζω δηλαδη.



για μενα εφ'οσον σου αρεσει κρατα το!!

δενει με την σελα και το μονοσελο...αλλα κατα τα αλλα δεν ταιριαζει και πολυ!!

αυτα ειναι ολα υποκειμενικα και επειδη το μηχανακι ειναι δικο σου ΕΣΥ αποφασιζεις!!!


εγω το πηρα μαυρο και θελω να του βαλω κοκκινες νοτες επανω...

φιμε κοκκινη ζελατινα, συριτη κοκκινο στις ζαντες, και ισως αν βρω κοκκινα αυτοκολλητα να τα κοτσαρω και αυτα...

αλλος μολις το δει μπορει να μου πει τι γυφτικο και τι σουργελο το εκανα κ.λ.π. αλλα αν αρεσει σε μενα σε αλλους πρεπει να περισσευει!!

παρεπιπτοντως εχουμε το ιδιο bagster (και σε μαυρο) και δεν παθαινει τιποτα...βαλτου και λιγο λαδακι να γυαλιζει και να μαλακωσει το δερματακι και θα ειναι νουναρα!!

φιλικα,
:wave2:

MOZART
14/07/2006, 17:08
αυτο σας αρεσει?
:wave2:


55183

Nostra
14/07/2006, 17:22
Φίλε KTΜ...κλπ.

H ιστορία με το bagster το μαύρο δείχνει ότι δεν είσαι και πολύ σίγουρος ότι σου αρέσει οπότε θεωρώ ότι σύντομα θα το βγάλεις...

Αν σου άρεσε δε θα ξαναρωταγες για επιβεβαίωση....

εμένα πάντως δε με χαλάει όπως το έχεις....


Κάτι άλλο... εχεις βάλει το σήμα των τελών κυκλοφορίας επάνω στο πλαστικό που μπαίνει η πινακίδα....

Αν δεν έχεις σκοπό να βάλεις πινακίδα, οκ...

Αν όμως θα βάλεις την πινακίδα όταν (την πάρεις εννοείται) και έχεις σκοπό να την τοποθετήσεις σε αυτό το σημείο... ΠΩΣ θα ξεκολλήσεις το σήμα των τελών?




:wave2:

MOZART
14/07/2006, 17:25
πες τιποτα για το yoshi ρε nostra

Nostra
14/07/2006, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από MOZART
πες τιποτα για το yoshi ρε nostra

τι να σου πω ρε φίλε για το yoshi

μπες εδώ (http://www.yoshis.com/) να δεις μόνος σου...





:a13:

MOZART
14/07/2006, 17:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
τι να σου πω ρε φίλε για το yoshi

μπες εδώ (http://www.yoshis.com/) να δεις μόνος σου...





:a13:
α ωραιο link.
δεν ειναι σκετη καυλα η yoshimura μου:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

ktm640lc4
17/07/2006, 09:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
Φίλε KTΜ...κλπ.

H ιστορία με το bagster το μαύρο δείχνει ότι δεν είσαι και πολύ σίγουρος ότι σου αρέσει οπότε θεωρώ ότι σύντομα θα το βγάλεις...

Αν σου άρεσε δε θα ξαναρωταγες για επιβεβαίωση....

εμένα πάντως δε με χαλάει όπως το έχεις....


Κάτι άλλο... εχεις βάλει το σήμα των τελών κυκλοφορίας επάνω στο πλαστικό που μπαίνει η πινακίδα....

Αν δεν έχεις σκοπό να βάλεις πινακίδα, οκ...

Αν όμως θα βάλεις την πινακίδα όταν (την πάρεις εννοείται) και έχεις σκοπό να την τοποθετήσεις σε αυτό το σημείο... ΠΩΣ θα ξεκολλήσεις το σήμα των τελών?




:wave2:

Καλημερα. Ξεκολλαει ορε, με λιγη καλη θεληση ξεκολλαει.

Επισης με πολυ θεληση βγαινει ολο το σωμα, βλεπε πλαστικο πινακιδας και μπαινει θολο η πινακιδα.:lol:

Πλακα κανω, απλα ελπιζω να βγει χωρις να μου κανει τα νευρα φυλλο και φτερο. ΟΟΟΟΟταν βγει η πινακιδα ολα αυτα.

:wave2:


Υ.Γ. Το μπαγκστερ μου αρεσει πολυ, αλλα με κολησε ο συνθετης (mozart) και ψαρωσα. Και ειπα να ρωτησω......:D

anothercbrowner
29/05/2007, 13:04
Aderfe ktm ego tha sou elega na kratiseis to bagster kavatza dioti den ksereis ti tha mazepsei apo kato oso tha to exeis sti zxr sou... kai nomizontas oti apo kato tha einai pena tha meineis me anoixto to stoma:P gia emena kalutera na to valeis afotou (na fao tin glossa mou) kanei gratuznitses to ntepozito, gia na sunexisei na deixnei pena :D. Emena prosopika mou aresei to mavro bagster pantos.