PDA

View Full Version : παιδια.....



EVI
05/07/2006, 15:29
Μία ομάδα επαγγελματιών ερεύνησε ένα δείγμα παιδιών 4-8 ετών ως προς την ερώτηση : «Τι σημαίνει αγάπη». Οι απαντήσεις ήταν οι εξής:

Τόνια 6 ετών
Όταν η γιαγιά μου έπαθε αρθρίτιδα δεν μπορούσε να βάψει τα νύχια των ποδιών της γιατί δεν μπορούσε να σκύψει. Έτσι της τα έβαφε ο παππούς μου παρότι και αυτός είχε αρθρίτιδα στα χέρια του».

Ρεββέκα 8 ετών
Όταν κάποιος σε αγαπά ο τρόπος πού προφέρει το όνομά σου είναι διαφορετικός. Ξέρεις ότι το όνομά σου είναι ασφαλές στο στόμα του.

Βασίλης 4 ετών
Αγάπη είναι όταν ένα κορίτσι βάζει άρωμα κι ένα αγόρι άφτερ σέιβ και μετά βγαίνουν έξω μαζί και μυρίζουν ο ένας τον άλλο.

Κάρολος 5 ετών
Αγάπη είναι όταν βγαίνεις για φαγητό και δίνεις στον άλλο τις μισές τηγανιτές σου πατάτες χωρίς να του ζητήσεις να σου δώσει κι αυτός από τις δικές του.

Χριστίνα 6 ετών
Αγάπη είναι αυτό πού σε κάνει να χαμογελάς όταν είσαι κουρασμένη.

Λευτέρης 4 ετών
Αγάπη είναι όταν η μαμά φτιάχνει καφέ για τον μπαμπά και πίνει πρώτα μια γουλιά εκείνη για να δει αν τον πέτυχε.

Δανιήλ 7 ετών
Αγάπη είναι όταν φιλιέσαι όλη την ώρα. Μετά βαριέσαι να φιλιέσαι αλλά θέλεις συνέχεια να είσαι μαζί με τον άλλο και να μιλάτε. Η μαμά μου κι ο μπαμπάς μου έτσι κάνουν. Κι όταν φιλιούνται εμένα μου φαίνεται αηδία.

Αιμιλία 8 ετών
Η αγάπη είναι όταν είσαι στο δωμάτιό σου τα Χριστούγεννα κι ανοίγεις τα δώρα, αν σταματήσεις το άνοιγμα θα ακούσεις την αγάπη.

Πάνος 7 ετών
Αν θέλεις να μάθεις ν' αγαπάς καλύτερα πρέπει να ξεκινήσεις από ένα φίλο πού μισείς.

Νίκη 6 ετών
Υπάρχουν δύο είδη αγάπης. Η αγάπη των ανθρώπων και η αγάπη του Θεού. Αλλά ο Θεός τα έχει φτιάξει και τα δύο.

Τζένη 8 ετών
Η αγάπη είναι όταν λες σε ένα αγόρι ότι σου αρέσει το πουκάμισό του κι αυτός το φοράει μετά κάθε μέρα.

Έλλη 7 ετών
Η αγάπη είναι σαν το γέρο και τη γριά πού μετά από τόσα χρόνια πού γνωρίζονται είναι ακόμα φίλοι.

Θωμάς 6 ετών
Κατά τη διάρκεια του ρεσιτάλ πιάνου μου με έπιασε φόβος πάνω στη σκηνή. Τότε κοίταξα κάτω και είδα τον μπαμπά μου να με χαιρετάει χαμογελώντας. Ήταν ο μόνος πού το έκανε αυτό. Τότε μου πέρασε ο φόβος.

Μαρία 8 ετών
Η μαμά μου με αγαπάει πιο πολύ απ' όλους. Κανένας άλλος δεν έρχεται να με φιλήσει όταν πέφτω για ύπνο.

Κλαίρη 6 ετών
Η αγάπη είναι όταν η μαμά δίνει στο μπαμπά την καλύτερη μερίδα φαί.

Ελένη 5 ετών
Η αγάπη είναι όταν η μαμά βλέπει τον μπαμπά αξύριστο και βρώμικο και πάλι πιστεύει ότι είναι ωραιότερος κι απ' τον Ρόμπερτ Ρέντφορντ.

Χρήστος 7 ετών
Αγάπη είναι όταν το σκυλάκι σου, σου γλύφει το πρόσωπο ακόμα κι αφού το άφησες μόνο του όλη μέρα.

Μαριάννα 4 ετών
Ξέρω ότι η αδελφή μου μ' αγαπά γιατί μου δίνει όλα τα ρούχα της ακόμα κι αν πρέπει να βγει έξω και να αγοράσει άλλα.

Λάμπρος 4 ετών
Αφήνω την μεγαλύτερη αδελφή μου να με πειράζει γιατί η μαμά λέει ότι με πειράζει επειδή μ' αγαπάει. Κι μετά εγώ πειράζω την μπέιμπι σίτερ γιατί την αγαπάω.

Αλεξάνδρα 4 ετών
Όταν αγαπάς κάποιον οι βλεφαρίδες σου ανοιγοκλείνουν και βγάζουν αστεράκια.

Κατερίνα 7 ετών
Αγάπη είναι όταν η μαμά βλέπει το μπαμπά στην τουαλέτα και δεν σιχαίνεται.

Μάρκος 6 ετών
Δεν πρέπει να λες σ' αγαπώ αν δεν το εννοείς. Αλλά αν το εννοείς πρέπει να το λες συνέχεια γιατί οι άνθρωποι ξεχνάνε.



Ο συγγραφέας Λέο Μπουσκάλια έκανε κάποτε ένα διαγωνισμό. Ο σκοπός του διαγωνισμού ήταν να βρεθεί το πιο συμπονετικό παιδί. Το βραβείο κέρδισε ένα τετράχρονο αγοράκι πού έκανε το εξής:

Το παιδάκι είχε ένα παππού γείτονα του οποίου η γυναίκα είχε πεθάνει πρόσφατα. Μόλις το παιδάκι τον είδε να κάθεται στην αυλή του και να κλαίει πήγε και απλά έκατσε στην αγκαλιά του. Όταν η μαμά του το ρώτησε τι είχε πει στον παππού το παιδάκι είπε «τίποτα απλώς τον βοήθησα να κλάψει».

EVI
05/07/2006, 15:30
ε ενταξη δε μου παει αλλα το διαβασα και....θυμιθηκα :)

evvou
05/07/2006, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750

Το παιδάκι είχε ένα παππού γείτονα του οποίου η γυναίκα είχε πεθάνει πρόσφατα. Μόλις το παιδάκι τον είδε να κάθεται στην αυλή του και να κλαίει πήγε και απλά έκατσε στην αγκαλιά του. Όταν η μαμά του το ρώτησε τι είχε πει στον παππού το παιδάκι είπε «τίποτα απλώς τον βοήθησα να κλάψει».


τοσο μεγαλες ψυχαρες σε τοσο μικρα σωματακια....:a7: ρε συγκινηθηκα :a7:


:beer: :beer: :beer: :beer:

dirtbird
05/07/2006, 15:35
Σαν σενάριο από διαφήμιση του Dove είναι (εδώ γάιδαρος):bigcry: :bigcry:

evvou
05/07/2006, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Σαν σενάριο από διαφήμιση του Dove είναι (εδώ γάιδαρος):bigcry: :bigcry:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ενταξει μου περασε :lol: :lol:

EVI
05/07/2006, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Σαν σενάριο από διαφήμιση του Dove είναι (εδώ γάιδαρος):bigcry: :bigcry:

ναι..ισως...........:sick: :sick:

gcrook
05/07/2006, 15:40
ΚΟμματακι δυσκολο να ειπωθηκαν καποια απο αυτα απο παιδια 6 χρονων.

Αλλα ετσι και αλλιως ειμαι και εγω ενα ρηχο και αναισθητο τομαρι οποτε....:p

EVI
05/07/2006, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
ΚΟμματακι δυσκολο να ειπωθηκαν καποια απο αυτα απο παιδια 6 χρονων.

Αλλα ετσι και αλλιως ειμαι και εγω ενα ρηχο και αναισθητο τομαρι οποτε....:p


το σκευτικα και εγω αυτο...αλλα εχω ακουσει τα απιστευτα απο πιτσιρικια και δεν εκφερω γνωμη


:smokin:

costas81
05/07/2006, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
τοσο μεγαλες ψυχαρες σε τοσο μικρα σωματακια....:a7: ρε συγκινηθηκα :a7:


:beer: :beer: :beer: :beer:


:a07: :a07: :a07: :a07: :a07:

powerphot
05/07/2006, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750

Ρεββέκα 8 ετών
Όταν κάποιος σε αγαπά ο τρόπος πού προφέρει το όνομά σου είναι διαφορετικός. Ξέρεις ότι το όνομά σου είναι ασφαλές στο στόμα του. :a013: :a46:

costas81
05/07/2006, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
το σκευτικα και εγω αυτο...αλλα εχω ακουσει τα απιστευτα απο πιτσιρικια και δεν εκφερω γνωμη


:smokin:


και απο παιδια να μην ακουστηκαν ειναι ολα αληθεια και ολα αυτα μας φερνουν απο μια εικονα στο μυαλο μας και μια βαθια ανασα!!!!!!!

EVI
05/07/2006, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
και απο παιδια να μην ακουστηκαν ειναι ολα αληθεια και ολα αυτα μας φερνουν απο μια εικονα στο μυαλο μας και μια βαθια ανασα!!!!!!!

+1


:)

OldMan
05/07/2006, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Αλλα ετσι και αλλιως ειμαι και εγω ενα ρηχο και αναισθητο τομαρι οποτε....:p

Άμα σε πάρει πρέφα ο original ΜΑΕΘΡΑΤ, δεν σε βλέπω καλά ...!!!

:smokin: :sad:

gcrook
05/07/2006, 15:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Άμα σε πάρει πρέφα ο original ΜΑΕΘΡΑΤ, δεν σε βλέπω καλά ...!!!

:smokin: :sad:

Αγωνιζομαι σκληρα να του μοιασω:bigcry:

AFTER
05/07/2006, 15:49
''Αγαπη ειναι να λενε οι Xoντακιδες οτι οι μηχανες τους ειναι χρεπια, και να το παραδεχονται''


εεε...καπου το διαβασα....


:a13:

costas81
05/07/2006, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
''Αγαπη ειναι να λενε οι Xoντακιδες οτι οι μηχανες τους ειναι χρεπια, και να το παραδεχονται''


εεε...καπου το διαβασα....


:a13:



κατω απο το κει που εγραφε οτι κ τα ΚΤΜ χαλια ειναι κ δεν πανε μια!!!!!!
(αφιερωμενο σε DUKAII)

evvou
05/07/2006, 16:05
καλα μη λετε για την ηλικια γιατι μπορει να σας εκπληξουν πολυ ευκολα!! :D

το ανηψιος μου οταν ηταν 6 ειχε αρρωστησει και τον ειχαμε κατι μερες στο νοσοκομειο...παω λοιπον μετα τη δουλεια να τον δω και να του παω δωρακια κλπ να ξεχαστει και μου λεει το κορυφαιο...

"ευχαριστω για τα δωρα..αλλα δεν ηθελα να ερθεις και σημερα γιατι ξερω πως αυτο που εχω στο χερι (ορος) σε ποναει πιο πολυ απ οτι ποναει εμενα"

και ολα αυτα επειδη οταν ειδα το χερακι του με αυτο το πραμα....:a7:

δεν υπαρχει πιο ομορφο πραγμα απο το βλεμμα ενος μικρου παιδιου που σε κοιταει μες στα ματια και σου χει απολυτη εμπιστοσυνη....

:blush: :beer: :beer: :beer:

EVI
05/07/2006, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
καλα μη λετε για την ηλικια γιατι μπορει να σας εκπληξουν πολυ ευκολα!! :D

το ανηψιος μου οταν ηταν 6 ειχε αρρωστησει και τον ειχαμε κατι μερες στο νοσοκομειο...παω λοιπον μετα τη δουλεια να τον δω και να του παω δωρακια κλπ να ξεχαστει και μου λεει το κορυφαιο...

"ευχαριστω για τα δωρα..αλλα δεν ηθελα να ερθεις και σημερα γιατι ξερω πως αυτο που εχω στο χερι (ορος) σε ποναει πιο πολυ απ οτι ποναει εμενα"

και ολα αυτα επειδη οταν ειδα το χερακι του με αυτο το πραμα....:a7:

δεν υπαρχει πιο ομορφο πραγμα απο το βλεμμα ενος μικρου παιδιου που σε κοιταει μες στα ματια και σου χει απολυτη εμπιστοσυνη....

:blush: :beer: :beer: :beer:



:) :) :)

bartlal
05/07/2006, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ποιος είναι ο Μάρκος ???

:confused:

ακυρο!!! μπερδευτηκα και σβηνω το ποστ μου! :wave2:

costas81
05/07/2006, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani

δεν υπαρχει πιο ομορφο πραγμα απο το βλεμμα ενος μικρου παιδιου που σε κοιταει μες στα ματια και σου χει απολυτη εμπιστοσυνη....

:blush: :beer: :beer: :beer:



+10000

lampros_fazer
05/07/2006, 19:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
Λάμπρος 4 ετών
Αφήνω την μεγαλύτερη αδελφή μου να με πειράζει γιατί η μαμά λέει ότι με πειράζει επειδή μ' αγαπάει. Κι μετά εγώ πειράζω την μπέιμπι σίτερ γιατί την αγαπάω.
Αχ τι μου θύμησε.. :bawl: :p

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zolotas
05/07/2006, 21:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
''Αγαπη ειναι να λενε οι Xoντακιδες οτι οι μηχανες τους ειναι χρεπια, και να το παραδεχονται''


εεε...καπου το διαβασα....


:a13:

κοψε το διαβασμα........σε χαλαει ........:a36:

sotpag
05/07/2006, 23:34
δεν λεει κατι γιατι τα λογια αυτο κατα 95% μην πω και παραπανω ειναι των γονιων τους


που σημαινει πως ειναι μονο λογια ποιητικα γραμμενα για να δειχνουν αυτο που δεν μπορουν να ειναι , αυτο που φοβουντε να ειναι.


ποσα απο αυτα εχουν γινει πραξη


:wave2: :wave2:

bzrmiltos
05/07/2006, 23:45
κοιτα να δεις.....:p :p
και εγω μικρος νομιζα΄΄΄΄
αγαπη ειναι να απλωνει το κοριτσακι μελι
στο σωμα ,,,και το αγορακι να φερνει τις μυγες :eyepop: :eyepop:

:wave2: :wave2: :wave2:

latris mixanis
06/07/2006, 00:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
Μία ομάδα επαγγελματιών ερεύνησε ένα δείγμα παιδιών 4-8 ετών ως προς την ερώτηση : «Τι σημαίνει αγάπη». Οι απαντήσεις ήταν οι εξής:

Τόνια 6 ετών
Όταν η γιαγιά μου έπαθε αρθρίτιδα δεν μπορούσε να βάψει τα νύχια των ποδιών της γιατί δεν μπορούσε να σκύψει. Έτσι της τα έβαφε ο παππούς μου παρότι και αυτός είχε αρθρίτιδα στα χέρια του».

Ρεββέκα 8 ετών
Όταν κάποιος σε αγαπά ο τρόπος πού προφέρει το όνομά σου είναι διαφορετικός. Ξέρεις ότι το όνομά σου είναι ασφαλές στο στόμα του.

Βασίλης 4 ετών
Αγάπη είναι όταν ένα κορίτσι βάζει άρωμα κι ένα αγόρι άφτερ σέιβ και μετά βγαίνουν έξω μαζί και μυρίζουν ο ένας τον άλλο.

Κάρολος 5 ετών
Αγάπη είναι όταν βγαίνεις για φαγητό και δίνεις στον άλλο τις μισές τηγανιτές σου πατάτες χωρίς να του ζητήσεις να σου δώσει κι αυτός από τις δικές του.

Χριστίνα 6 ετών
Αγάπη είναι αυτό πού σε κάνει να χαμογελάς όταν είσαι κουρασμένη.

Λευτέρης 4 ετών
Αγάπη είναι όταν η μαμά φτιάχνει καφέ για τον μπαμπά και πίνει πρώτα μια γουλιά εκείνη για να δει αν τον πέτυχε.

Δανιήλ 7 ετών
Αγάπη είναι όταν φιλιέσαι όλη την ώρα. Μετά βαριέσαι να φιλιέσαι αλλά θέλεις συνέχεια να είσαι μαζί με τον άλλο και να μιλάτε. Η μαμά μου κι ο μπαμπάς μου έτσι κάνουν. Κι όταν φιλιούνται εμένα μου φαίνεται αηδία.

Αιμιλία 8 ετών
Η αγάπη είναι όταν είσαι στο δωμάτιό σου τα Χριστούγεννα κι ανοίγεις τα δώρα, αν σταματήσεις το άνοιγμα θα ακούσεις την αγάπη.

Πάνος 7 ετών
Αν θέλεις να μάθεις ν' αγαπάς καλύτερα πρέπει να ξεκινήσεις από ένα φίλο πού μισείς.

Νίκη 6 ετών
Υπάρχουν δύο είδη αγάπης. Η αγάπη των ανθρώπων και η αγάπη του Θεού. Αλλά ο Θεός τα έχει φτιάξει και τα δύο.

Τζένη 8 ετών
Η αγάπη είναι όταν λες σε ένα αγόρι ότι σου αρέσει το πουκάμισό του κι αυτός το φοράει μετά κάθε μέρα.

Έλλη 7 ετών
Η αγάπη είναι σαν το γέρο και τη γριά πού μετά από τόσα χρόνια πού γνωρίζονται είναι ακόμα φίλοι.

Θωμάς 6 ετών
Κατά τη διάρκεια του ρεσιτάλ πιάνου μου με έπιασε φόβος πάνω στη σκηνή. Τότε κοίταξα κάτω και είδα τον μπαμπά μου να με χαιρετάει χαμογελώντας. Ήταν ο μόνος πού το έκανε αυτό. Τότε μου πέρασε ο φόβος.

Μαρία 8 ετών
Η μαμά μου με αγαπάει πιο πολύ απ' όλους. Κανένας άλλος δεν έρχεται να με φιλήσει όταν πέφτω για ύπνο.

Κλαίρη 6 ετών
Η αγάπη είναι όταν η μαμά δίνει στο μπαμπά την καλύτερη μερίδα φαί.

Ελένη 5 ετών
Η αγάπη είναι όταν η μαμά βλέπει τον μπαμπά αξύριστο και βρώμικο και πάλι πιστεύει ότι είναι ωραιότερος κι απ' τον Ρόμπερτ Ρέντφορντ.

Χρήστος 7 ετών
Αγάπη είναι όταν το σκυλάκι σου, σου γλύφει το πρόσωπο ακόμα κι αφού το άφησες μόνο του όλη μέρα.

Μαριάννα 4 ετών
Ξέρω ότι η αδελφή μου μ' αγαπά γιατί μου δίνει όλα τα ρούχα της ακόμα κι αν πρέπει να βγει έξω και να αγοράσει άλλα.

Λάμπρος 4 ετών
Αφήνω την μεγαλύτερη αδελφή μου να με πειράζει γιατί η μαμά λέει ότι με πειράζει επειδή μ' αγαπάει. Κι μετά εγώ πειράζω την μπέιμπι σίτερ γιατί την αγαπάω.

Αλεξάνδρα 4 ετών
Όταν αγαπάς κάποιον οι βλεφαρίδες σου ανοιγοκλείνουν και βγάζουν αστεράκια.

Κατερίνα 7 ετών
Αγάπη είναι όταν η μαμά βλέπει το μπαμπά στην τουαλέτα και δεν σιχαίνεται.

Μάρκος 6 ετών
Δεν πρέπει να λες σ' αγαπώ αν δεν το εννοείς. Αλλά αν το εννοείς πρέπει να το λες συνέχεια γιατί οι άνθρωποι ξεχνάνε.



Ο συγγραφέας Λέο Μπουσκάλια έκανε κάποτε ένα διαγωνισμό. Ο σκοπός του διαγωνισμού ήταν να βρεθεί το πιο συμπονετικό παιδί. Το βραβείο κέρδισε ένα τετράχρονο αγοράκι πού έκανε το εξής:

Το παιδάκι είχε ένα παππού γείτονα του οποίου η γυναίκα είχε πεθάνει πρόσφατα. Μόλις το παιδάκι τον είδε να κάθεται στην αυλή του και να κλαίει πήγε και απλά έκατσε στην αγκαλιά του. Όταν η μαμά του το ρώτησε τι είχε πει στον παππού το παιδάκι είπε «τίποτα απλώς τον βοήθησα να κλάψει».

Πάρα πολυ καλό!

Από τρελλό και από μικρό μαθαίνεις την αλήθεια και αυτά τα παιδιά μας την είπαν....


+1000

Nikoskazer2000
06/07/2006, 02:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
''Αγαπη ειναι να λενε οι Xoντακιδες οτι οι μηχανες τους ειναι χρεπια, και να το παραδεχονται''


εεε...καπου το διαβασα....


:a13:

:bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Nikoskazer2000
06/07/2006, 02:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
καλα μη λετε για την ηλικια γιατι μπορει να σας εκπληξουν πολυ ευκολα!! :D

το ανηψιος μου οταν ηταν 6 ειχε αρρωστησει και τον ειχαμε κατι μερες στο νοσοκομειο...παω λοιπον μετα τη δουλεια να τον δω και να του παω δωρακια κλπ να ξεχαστει και μου λεει το κορυφαιο...

"ευχαριστω για τα δωρα..αλλα δεν ηθελα να ερθεις και σημερα γιατι ξερω πως αυτο που εχω στο χερι (ορος) σε ποναει πιο πολυ απ οτι ποναει εμενα"

και ολα αυτα επειδη οταν ειδα το χερακι του με αυτο το πραμα....:a7:

δεν υπαρχει πιο ομορφο πραγμα απο το βλεμμα ενος μικρου παιδιου που σε κοιταει μες στα ματια και σου χει απολυτη εμπιστοσυνη....

:blush: :beer: :beer: :beer:

+1000


Εμένα ο ξάδελφος μου ηταν 9 χρονών και είχα πάει σπίτι του να σκαλίσω με τον πατέρα του τον υπολογιστή.

Η μια κουβέντα έφερε την αλλη σχετικά με την κοπέλα μου και οτι είχε συμβεί μεταξύ μας και ψιλοβούρκωσα εκείνη τη στιγμή :sad: .

Μετά απο λίγο ετοιμαζόμουν να φύγω (μπουφάν,κράνος κ.τ.λ) και καθόταν ο μικρός στην κουζίνα. Τα μάτια μου ηταν καθαρά. ΄Με κοιτάει και λέει "μη στεναχωριέσαι...".

Ηταν στο κάτω μέρος του σπιτιού (εμείς πάνω) οπότε αποκλείεται να είχε ακούσει τίποτα κι' όμως...κατάλαβε. Ε μετά ξαναβούρκωσα...

Ως περίπου τα 3 του χρόνια είμασταν αυτοκόλλητοι, ηταν να φύγω απ' το σπίτι του θείου και έκλαιγε στην πόρτα...
Γίνεται να ξεχάσει ενα παιδί ν' αγαπάει;;;

dirtbird
06/07/2006, 05:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
''Αγαπη ειναι να λενε οι Xoντακιδες οτι οι μηχανες τους ειναι χρεπια, και να το παραδεχονται''


εεε...καπου το διαβασα....


:a13:

Kαλά, εσύ έχεις καεί εντελώς:wave2: :bigcry:

nimbus
06/07/2006, 09:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani

δεν υπαρχει πιο ομορφο πραγμα απο το βλεμμα ενος μικρου παιδιου που σε κοιταει μες στα ματια και σου χει απολυτη εμπιστοσυνη....

:blush: :beer: :beer: :beer: [/B]


τα είπες όλα:winka: :wave2:

airamhag
06/07/2006, 09:50
δεν ξερω αλλα εμενα το θεμα με τα παιδακια κ τι ειπαν ψιλο -μουφα μου φανηκε... εκτος απο κανα δυο..


οσο για τον μπουσκαλια..εχω την εντυπωση πως ηταν ψυχολογος η κατι τετοιο κ στο τελος αυτοκτονησε..

κ γιατι αποκλειστικα τα παιδακια στη λεξη αγαπη , αναφερθηκαν στη σχεση των δυο φυλων κ οχι στην μητρικη αγαπη πχ..που ειναι πιο κοντα κ πιο σχετικο για την ηλικια τους...


βεβαια σημερα τα παιδια εχουν διαφορετικες εικονες...θελω να ελπιζω πως κρατανε την παιδικοτητα τους κ την αθωοτητα τους..

costas81
06/07/2006, 09:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Αχ τι μου θύμησε.. :bawl: :p

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ε τον μλκ!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: