PDA

View Full Version : ΣΤΟΚΟΣ



Jo.Da.
06/07/2006, 15:55
Πάτρα,πανεπιστήμιο σήμερα το πρωί.παρκαρώ τη μηχανή έξω από τη σχολή μου, ώρα 08:30.την παρκάρω σε μέρος όπου το δρομάκι έχει μια υψομετρική διαφορά σε σχέση με το πάρκινγκ των κουτιών.στο πάρκινγκ των αυτοκινήτων ούτε ένα κουτί σταθμευμένο...
ώρα 10:05 παίρω τη μηχανή για να πάω οτέ (όπου και δουλεύω).βλέπω ένα bmw (κουτί) παρκαρισμένο με το πίσω μέρος να κοιτά το fazer.καβαλάω και παρατηρώ ότι ο δεξιός καθρέφτης μου κοιτάει αλλού για αλλού (αυτός που ήταν από τη μεριά του κουτιού)...τελικά είδα ένα μικρό γδάρσιμο στο πάνω μέρος του καθρέφτη το οποίο δεν είναι παρατηρήσιμο, το καταλαβαίνεις πιο πολύ με το χέρι.
και λέω πόσο στόκος είναι ο τύπος για να παρκάρει σε άδειο μέρος και να βρεί τη μηχανή (η οποία ήταν και σε διαφορετικό χώρο σε σχέση με τα αυτοκίνητα, ήταν όμως κάτι παραπάνω από ορατή)...
γι αυτό μάγκες προσέχετε που αφήνετε την καλή σας, εγώ ήμουν πολύ τυχερός...
ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΑΛ@ΚΑΣ ΕΛΟΧΕΥΕΙ ΠΑΝΤΟΥ...
:look: :hypnotize :look:

Nostra
06/07/2006, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Jo.Da.
ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΑΛ@ΚΑΣ ΕΛΟΧΕΥΕΙ ΠΑΝΤΟΥ...

και όχι μόνο ελοχεύει παντού....


έχει βάλει και πιπεριές στο κράνος για να ξεχωρίζει..... :lol: :lol: :lol: :lol:



ελπίζω το σημάδι στον καθρέφτη να μη φαίνεται....
και προσοχή που αφήνεις τη μηχανή μέσα στο πανεπιστήμιο.....

για πολλούς λόγους....

zolotas
06/07/2006, 16:03
ελα ενταξει ,γλιτωσες .......γιατι αν στην εριχνε .....μη τον ειδατε τον παναη....... γρατζουνιες να χουμε ,αλλα να μην εχουμε:smilea:

OldMan
06/07/2006, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Jo.Da.
Πάτρα,πανεπιστήμιο σήμερα το πρωί.παρκαρώ τη μηχανή έξω από τη σχολή μου, ώρα 08:30.

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Στον καιρό μου ΔΕΝ πατούσε άνθρωπος πριν τις 13:00 !!!

Jo.Da.
06/07/2006, 16:12
το σημάδι δε φαίνεται,μόνο αν το πιάσεις και το νιώσεις θα μπορέσεις να το δείς...τεσπά τι να πεις?
κυκλοφορούν τόσα πολλά κλεφτρόνια το upatras?
:confused: :confused:
:wave2:

Jo.Da.
06/07/2006, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Στον καιρό μου ΔΕΝ πατούσε άνθρωπος πριν τις 13:00 !!!
old man ούτε εγώ πάταγα πρωί...αλλά τώρα πρέπει να κάνω διπλωματική, γιατί οι καταλήψεις με έχουν πάει πίσω και δε σκοπεύω να βγάλω όλο το καλοκαίρι στην πάτρα...πρέπει να πάω και διακοπούλες και να επισκεφτώ και την πατρίδα...
:sun:

Nostra
06/07/2006, 16:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Jo.Da.
μόνο αν το πιάσεις και το νιώσεις θα μπορέσεις να το δείς...

αυτό έλεγα και εγώ παλιά σε κάτι μενες-γκό αλλά τζίφος....


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo.Da.
06/07/2006, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
αυτό έλεγα και εγώ παλιά σε κάτι μενες-γκό αλλά τζίφος....


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

tsiros_temp
06/07/2006, 16:19
Ρε σε ποιά σχολή είσαι;;

Για στείλε πμ με τα προσωπικά σου στοιχεία! γλλλλλήγορα!

Jo.Da.
06/07/2006, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsiros_temp
Ρε σε ποιά σχολή είσαι;;

Για στείλε πμ με τα προσωπικά σου στοιχεία! γλλλλλήγορα!
χημικών μηχανικών!u?

FestoNero
06/07/2006, 16:32
Jo.Da., δεν επιασα ακριβως πως ηταν παρκαρισμενη η μηχανη, ηταν πιο ψηλα απο το παρκινγκ των αυτοκινητων;
Δηλαδη σαν ενα ψηλο πεζοδρομιο;
Που ξερεις..
Μπορει μεσα στην 1:30 ωρα που ησουν πανεπιστημιο να εσκασε μπουγιο φοιτητες, να παρκαρανε παντου, και 5 λεπτα πριν φυγεις να τη κοπανησανε ολοι..
:eek:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
έχει βάλει και πιπεριές στο κράνος για να ξεχωρίζει..... :lol: :lol: :lol: :lol:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Μηπως..
Γυαλιζει και το κεφαλι του;;;
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
06/07/2006, 16:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
J

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Μηπως..
Γυαλιζει και το κεφαλι του;;;
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μονο εσυ το ειδες!!! :winka:


:beer: :beer: :beer:

tsiros_temp
06/07/2006, 17:02
αχα, χουμου είσαι ε! γω είμαι φυσικό.

τί πήγες να κάνεις στη σχολή ρε τέτοια μέρα;;:confused:

AFTER
06/07/2006, 17:14
Κοιτα πολλα συμβαινουν!
Και εσυ οπως εφευγες θα μπορουσες ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ να ακουμπησεις τον μαρσπιε πανω στην πορτα του!
Ξερεις πως φτιαχνουν στενα αυτα τα πεζοδρομια....:rolleyes:

Jo.Da.
07/07/2006, 10:41
festonero η μηχανή ήταν λίγο πιο χαμηλά σε σχέση με τα αυτοκίνητα.
tsiros πήγα για να κάνω πειράματα για τη διπλωματική....
όπως και να έχει η ζημιά είναι μηδαμινή, απλά το πόσταρα γιατί οι εμπειρίες του καθενός από εμάς βοηθάνε τους υπόλοιπους...ΣΤΕΡΝΗ ΜΟΥ ΓΝΩΣΗ ΧΑ ΣΕ ΕΙΧΑ ΠΡΩΤΑ...
:wave2:

Vstrommer71
07/07/2006, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Στον καιρό μου ΔΕΝ πατούσε άνθρωπος πριν τις 13:00 !!!
Με τον Καραϊσκακη εισαστε συμφοιτητες???:a024:

Draculas-GR
15/07/2006, 01:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Κοιτα πολλα συμβαινουν!
Και εσυ οπως εφευγες θα μπορουσες ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ να ακουμπησεις τον μαρσπιε πανω στην πορτα του!
Ξερεις πως φτιαχνουν στενα αυτα τα πεζοδρομια....:rolleyes:

Σωστός!!:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

latris mixanis
15/07/2006, 02:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Στον καιρό μου ΔΕΝ πατούσε άνθρωπος πριν τις 13:00 !!!

Και τώρα σχεδόν τα ίδια είναι και αν πάνε ελιναι για τον χαβαλέ, τον καφέ ή τις απουσίες αν είναι εργαστήριο..

latris mixanis
15/07/2006, 02:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Jo.Da.
Πάτρα,πανεπιστήμιο σήμερα το πρωί.παρκαρώ τη μηχανή έξω από τη σχολή μου, ώρα 08:30.την παρκάρω σε μέρος όπου το δρομάκι έχει μια υψομετρική διαφορά σε σχέση με το πάρκινγκ των κουτιών.στο πάρκινγκ των αυτοκινήτων ούτε ένα κουτί σταθμευμένο...
ώρα 10:05 παίρω τη μηχανή για να πάω οτέ (όπου και δουλεύω).βλέπω ένα bmw (κουτί) παρκαρισμένο με το πίσω μέρος να κοιτά το fazer.καβαλάω και παρατηρώ ότι ο δεξιός καθρέφτης μου κοιτάει αλλού για αλλού (αυτός που ήταν από τη μεριά του κουτιού)...τελικά είδα ένα μικρό γδάρσιμο στο πάνω μέρος του καθρέφτη το οποίο δεν είναι παρατηρήσιμο, το καταλαβαίνεις πιο πολύ με το χέρι.
και λέω πόσο στόκος είναι ο τύπος για να παρκάρει σε άδειο μέρος και να βρεί τη μηχανή (η οποία ήταν και σε διαφορετικό χώρο σε σχέση με τα αυτοκίνητα, ήταν όμως κάτι παραπάνω από ορατή)...
γι αυτό μάγκες προσέχετε που αφήνετε την καλή σας, εγώ ήμουν πολύ τυχερός...
ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΑΛ@ΚΑΣ ΕΛΟΧΕΥΕΙ ΠΑΝΤΟΥ...
:look: :hypnotize :look:

Βασικά εσύ φταις, έστω και γι αυτό το μικρό γρατζούνισμα. Έπρεπε να το είχες σκεφτεί ότι θα έρθει τον εν λόγω αμάξι και θα θέλει να παρκάρει εκεί γιατί όλο το υπόλοιπο πάρκιν θα είναι άδειο...ΑΠΛΗ ΛΟΓΙΚΗ 1+1=3 :sick: