PDA

View Full Version : BMW car owners



rsp
07/07/2006, 08:44
Χτες το βράδυ τρωω με την γυναίκα και φίλους σε ένα ταβερνάκι. Έχω το παπί παρκαρισμένο στο δρόμο κανονικά σαν αυτοκίνητο (παράλληλα με το πεζοδρόμιο). Βλέπω περήφανο βλάχο συνοδευόμενο με 2 τσολιά να κατευθύνετε προς το αυτοκίνητο που είναι παρκαρισμένο μπροστά από το παπί. Συνηθισμένος στην ηλιθιότητα σηκώνομαι και κάνω 3 μέτρα πιο πίσω το παπί για να μην το χτυπήσει. Ο μάγκας κάνει 4 μέτρα πίσω το μπουρδελο του και χτυπάει- ρίχνει κάτω το παπί. Σηκώνομαι πάνω και παω να σηκώσω το παπί φωνάζοντας (δεν βλέπεις ρε μαλ@κα). Ανοίγει η πίσω πόρτα και μου απαντάει η μαντάμ (αν έχεις μπει ποτέ σε BMW θα έβλεπες ότι δεν φαίνετε το παπί από μέσα από το αυτοκίνητο), της απαντάω ότι και εγώ ο κακομοιρογλου με το παπάκι μου έχω μπει σε BMW και ότι δεν είναι δικαιολογία. Κοιτά ω ότι το παπί δεν έχει πάθει τίποτα και σκέφτομαι ότι έχω δώσει μια υπόσχεση στη μέλλουσα γυναίκα μου ότι δεν θα ξανά τσακωθώ. Ο μούρη, νεόπλουτος σκατιβλαχος σηκώθηκε και έφυγε χωρίς να κατεβεί (αν και τον έβρισα) και χωρίς να ζητήσει συγνώμη...

Πάλι καλά δεν έριξε κάτω το ΚΤΜακι....Θα ήταν δύσκολο να κρατήσω την υπόσχεση..

NikdeV82
07/07/2006, 08:47
ΑΝ ήμουν εγώ θα χρησιμοποιούσα το καλό μου κλειδάκι, όταν πλέον θα είχα πιει τον καφέ μου..

Άλλωστε ..κατα λάθος δεν το έκανε.:alien:

Nik0s
07/07/2006, 08:51
Καλά ρε μαλάκα, για το πάπί κάνεις έτσι ? :lol:


Και δεν το κάρφωνες στο παρμπριζ ? :hypnotize


:wave2:

ktm640lc4
07/07/2006, 08:58
Λαθος.

Επρεπε να καλεσεις τροχαια να σου αλλαξει τα πλαστικα η ασφαλεια του.

Με τιποτα δεν θα τον αφηνα εγω. Σκεφτηκες οτι ισως ηθελε να στο ριξει επιτηδες?

Λεω εγω τωρα.

γεροπιτσιρικος
07/07/2006, 09:26
Συγνώμη που θα το πω αυτό ΑΛΛΑ ΦΤΑΙΣ....

Είμαι σίγουρος ότι (ενώ σε έχω μάθει) δεν κοίταξες να δεις τι τσάντα κρατούσαν τα τσόλια....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sapila racing
07/07/2006, 10:03
Ειναι γνωστη η αντιμετώπιση.....

Μια ερώτηση όμως, γιατί δεν πήρες τα στοιχεια του και να τον βάλεις να πληρώσει ότι έχει φθαρμένο/σπασμενο/παλιο το παπί σου???

Ακόμα μπορείς να το κάνεις αν πήρες πινακίδα, και θα βγείς και εσύ κερδισμένος, γιατί σε πείραξε σίγουρα, και αυτός θα το ξανασκεφτεί πριν κάνει πίσω όπως να ναι :wave2:

Θα πας να κάνεις και μια μύνηση οτι την κοπάνησε και θα σε ψάχνει αυτός μετά για να ξεμπλέξει.

ktm640lc4
07/07/2006, 10:15
Κατοπιν εορτης?????

Αστο καλυτερα. Οτι γινει εκεινη την ωρα μετα χεστο.

Μεγαλο λαθος κατα την γνωμη μου που το αφησες να γινει.

Nik0s
07/07/2006, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Κοιτά ω ότι το παπί δεν έχει πάθει τίποτα ...


ΡΕ παιδιά δεν βλέπετε ?

Αφού δεν έπαθε τίποτα, τι να του πληρώσει ακριβώς ?

Η είμαστε απ'αυτούς που ζητάνε λεφτά για να φτιάξουν και τα προ-πέρσινα χτυπήματα ? :rolleyes:

:lol:

rsp
07/07/2006, 10:19
Παιδια δεν εχετε αδικο αλλα το παπι δεν επαθε τιποτα και ουτε εχει κατι για να φτιαξω, δεν μου αρεσει γενικα να δινω συνεχια σε πραγματα που δεν εχουν νοημα..Τρεχω σαν το διαολο αυτες τις μερες απο δουλεια και προετοιμασιες οποτε ειναι ζορι να ασχοληθω και με αυτο!

sapila racing
07/07/2006, 10:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Παιδια δεν εχετε αδικο αλλα το παπι δεν επαθε τιποτα και ουτε εχει κατι για να φτιαξω, δεν μου αρεσει γενικα να δινω συνεχια σε πραγματα που δεν εχουν νοημα..Τρεχω σαν το διαολο αυτες τις μερες απο δουλεια και προετοιμασιες οποτε ειναι ζορι να ασχοληθω και με αυτο!

πασο :smokin:

ktm640lc4
07/07/2006, 10:27
Αποκλειεται να μην εχει παθει τιποτα αλλα πασο και εγω.

Οσα ξερει ο ιδιοκτητης δεν τα ξερει ο κοσμος ολος.

:smokin:

AFTER
07/07/2006, 10:32
Οπως και να'χει πρεπει να παρουν ενα μαθημα αυτα τα βλαχαδερα.
Δεν με νοιαζει η καταγωγη, βλαχος μπορει να ειναι και καποιος απο την Νεα Ερυθραια.

ΑΑΑΑΑ τα νευρα μου!!!!!

rsp
07/07/2006, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER

Δεν με νοιαζει η καταγωγη, βλαχος μπορει να ειναι και καποιος απο την Νεα Ερυθραια.

ΑΑΑΑΑ τα νευρα μου!!!!!



Ακριβως ετσι ειναι!!
:beer: :beer: :beer:

caesarsk
07/07/2006, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Χτες το βράδυ τρωω με την γυναίκα και φίλους σε ένα ταβερνάκι.

Πίναμε και φτηνό κρασάκι βαρελίσιο γιατί δεν έχουμε λεφτά αφου μας τα έφαγε η κακούργα κοινωνία...


Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp

Έχω το παπί παρκαρισμένο στο δρόμο κανονικά σαν αυτοκίνητο (παράλληλα με το πεζοδρόμιο).

Και εσύ τι νόμισες ρε Πανουριά ότι μπορείς να βάζεις το βρωμόπαπό σου (που δεν θα έπαιρνες ποτέ...) όπως και όπου θέλεις???? Σε παρακαλώ πολύ. (ΕΡΩΤΗΣΗ ΡΗΤΟΡΙΚΗ: Του έχει ρίξει και ασβέστες πάνω για να φαίνεται "δουλεμένο";;;;;;)


Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp

Βλέπω περήφανο βλάχο συνοδευόμενο με 2 τσολιά να κατευθύνετε προς το αυτοκίνητο που είναι παρκαρισμένο μπροστά από το παπί.

"ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ"


Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp

Σηκώνομαι πάνω και παω να σηκώσω το παπί φωνάζοντας (δεν βλέπεις ρε μαλ@κα).

Εγώ θα σου είχα κάνει μήνυση για εξύβριση, και αν ήμουν η αρραβωνιαστικιά σου θα σε είχα χωρίσει επιτόπου που βρίζεις δημοσίως...τσ..τσ..τσ..τσ


Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp

Ανοίγει η πίσω πόρτα και μου απαντάει η μαντάμ (αν έχεις μπει ποτέ σε BMW θα έβλεπες ότι δεν φαίνετε το παπί από μέσα από το αυτοκίνητο)

Ε βέβαια...Που να τολμήσεις να ασχοληθείς και με μια σοβαρή εταιρεία όπως η BMW...


Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp

της απαντάω ότι και εγώ ο κακομοιρογλου με το παπάκι μου έχω
μπει σε BMW...


Κατά πρώτον. Εχεις το γνώθεις εαυτόν!!!!!

Κατά δεύτερον. Πότε μπήκες βρε κακομοίρογλου σε BMW ???
Εκτός και αν εννοείς εκείνη την 2002 του παππού του πρωτοξάδερφου της κουνιάδας του μπατζανάκη σου από το χωριό, που κουβαλάει τις κότες από το κοτέτσι στο σπίτι...


Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp

Πάλι καλά δεν έριξε κάτω το ΚΤΜακι....Θα ήταν δύσκολο να κρατήσω την υπόσχεση..

Μην ανησυχείς.... Δεν θα πάθαινε τίποτα περισσότερο από ότι παθαίνει από μόνο του ένα KTΜ...Ρώτα και τον ξάδερφό σου πού μπήκε σε περιπέτειες. Ακόμη δεν το πήρε και ζητάει ανταλλακτικά (από Africa μεν, ανταλλακτικά δε...).



Πέραν της πλάκας, να μην σου ξανατύχει ποτέ και με τίποτα...

Nik0s
07/07/2006, 17:38
:lol: :lol: :lol:

rsp
07/07/2006, 17:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
Π.



1.Δεν πιναμε κρασι αλλα τσιπουρο
2. Ζηλευεις που εγω τρωω ψαρακια που εχω πιασει πριν 2 ωρες
3. Εσυ τρως καυσαεριο
4.Δεν με φταναν τα λεφτα και το πηρα μεταχειρισμενο το παπι
5.Αν μου κανεις σοβαρη προτασει δεχομαι να αραβωνιαστουμε
6.Εισαι βλαμμενος



Φιλακια ...!!
:lol: :lol: :beer: :beer: :lol: :lol:

ktm640lc4
07/07/2006, 17:55
Εγω θα της ελεγα οτι την BMW θα την αγοραζα μονο για να την κανω κοτετσι για τις κοτες. Ή γούρνα για τα αλογα.

Που σου πουλησε και μουρη λες και σου ειπε αν εχεις μπει σε ferrari ποτε. Τα καναμε ολα ισωμα.

Μικροι μεγαλοι στα καφενεια............:smokin:

Ημαρτον με τους νεοπλουτους ρε φουστη μου, ημαρτον.

antonis21
08/07/2006, 23:54
ΣΥΜΒΟΥΛΗ μην ξαναβαλεις το μηχανακι σου ποτε παραλληλα με το πεζοδομιο.. παντα υπαρχει καποιος μαλα... που θα την κανει την αρχιδια του εχω δει πολλα για αυτο στο λεω,παλι καλα που ηταν το παπι να λες... καλυτερα στο πεζοδρομιο αν και παρανομος τουλαχιστον εισαι λιγο πιο ασφαλης... σκηνικο στην γλυφαδα δεν ημουνα παρον βεβαια μου το πε ο κολλητος μου.. ΠΟΡΣΕ περναει κοκκινο και παει να πατησει πεζο μια κοπελα τελικα η κοπελα την γλιτωσε αφου προλαβε και τον ειδε... με τα πολλα σταματησε η ΠΟΡΣΕ λιγο πιο κατω η κοπελα εξαλλη του ειπε να προσεχεις θα με παταγες και η απαντηση του λεφτα ΜΑΛΑ.. ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ Η ΠΟΡΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.... τα σχολια δικα σας...........:a023: :a023:

zolotas
09/07/2006, 00:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από antonis21
ΜΑΛΑ.. ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ Η ΠΟΡΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.... τα σχολια δικα σας...........:a023: :a023:

χαχαχα σχολιαζω.........:a9: :a36:

antonis21
09/07/2006, 00:33
ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΖΟΛΟΤΑ..................:beer: :beer:

mbjp
10/07/2006, 23:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Ανοίγει η πίσω πόρτα και μου απαντάει η μαντάμ (αν έχεις μπει ποτέ σε BMW θα έβλεπες ότι δεν φαίνετε το παπί από μέσα από το αυτοκίνητο)

πρωτα ΠΟΛΥ ξυλο και μετα να δαγκωσει το πεζοδρομιο οπως στο American History X..

tsiros_temp
11/07/2006, 07:44
Να κυκλοφορούμε με κάμερες στις μηχανές να καταγράφουν τα πάντα.

Να σηκώσουμε ένα site και να σηκώνουμε βιντεάκια με ό,τι μαλακία κάνει ο κάθε ένας

FTW!

Alx 84
11/07/2006, 08:30
κατέβα να του χωσεις το πιρούνι στο ματι. Αφού δε το χρησιμοποιεί, τουλάχιστον να το ευχαριστηθείς!!!!!:evil: :evil: :evil:

Draculas-GR
15/07/2006, 00:38
Οχι φίλε, τροχαία επι τόπου, να σου πω εγω την επόμενη φορά που θα κάνει όπισθεν, θα το σκεφτεί καλύτερα?
και ύστερα.. αν δεν βλέπει πίσω απο το αυτοκίνητο, ας πάρει ενα Yugo..
Α! λύση της στιγμής! βάλε καρφιά σε καίρια σημεία πάνω στο παπί.. την επόμενη φορά που θα γίνει.. τουλάχιστον όποιος το ρίξει κάτω, μια χαρακιά θα την έχει..