PDA

View Full Version : ΤΟΤΟΣ



villy
07/07/2006, 13:32
Πάντα πο(ρ)νηρός :lol: :lol: :lol:

evvou
07/07/2006, 13:37
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

FestoNero
07/07/2006, 13:43
Αυτος ειναι ο μπαμπας μου...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

costas81
07/07/2006, 17:47
Τοτέ να σε ρωυήσω κατι???
Γιατι η κωλοτρυπιδα του μπαμπα σου φωσφωρίζει???????

jimmis77
07/07/2006, 20:00
αχαχαχαχαχαχαχαχ:lol: :beer:

Vezouvios
08/07/2006, 08:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
Τοτέ να σε ρωυήσω κατι???
Γιατι η κωλοτρυπιδα του μπαμπα σου φωσφωρίζει???????


Γιατι???????????????

Τι εχει μεσα????????


ενας κολος ο κοσμος ολος....................



Θυμηθηκα και ενα ανεκδοτο πολυ παλιο..

Λοιπον ηταν μια φορα ενας τυπος και παει στις πουτα....ες να μαμησει...
Εκει που φερμαρει την που ?ανα ξαφνικα του λεει αυτη ,δεν βαζεις και το χερι σου συχρονος γιατι δεν σε νιωθω,:eyepop:
τι να κανει και αυτος βαζει το πουλι βαζει και το χερι και συνεχιζει,ΞΑΦΝΙΚΑ παλι αυτη δεν νιωθει,οποτε του λεει βαλε συχρονος και τα 2 σου χερια..
Συνεχιζουνε με τα 2 χερια του και το πουλι (μην ρωτησετε πως δεν ξερω)
Παλι η πουτ ?αννα βαριετε,και του λεει βαζεις και το δεξι σου ποδι γιατι δεν νιωθο βρε παιδι..
Οπωτε δεξι ποδι 2 χερια και το πουλι...
Συνεχιζουνε ελα ελα βαλε και το αλλο ποδι,,,συγκλονισμενος αυτος εχει βαλει ποδια χερια και πουλι μεσα....οπωτε ετσι πως το κανουνε κανει ενα ξαφνικο και μπαινει ολος μεσα...
Περπατα μεσα σε ενα σκοταδι.τα εχει χαμενα,ψαχνει την εξοδο χανει και το δεξι του παπουτσι και ψαχνετε,βρισκει εναν αναπτηρα τον αναβει και Τσουπ Ενας φαλακρος που πινει μπυρες.ρωταει ο ηρωας μας ,ρε φιλε μηπως ειδες ενα παπουτσι,??,,
Απανταει ο BARTAL ....Tι ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ,ΕΔΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΜΟΤΟ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.:eyepop: :eyepop: :eyepop:

NikdeV82
08/07/2006, 10:53
:smokin:

bzrmiltos
08/07/2006, 11:01
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bartlal
10/07/2006, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vezouvios
...Τσουπ Ενας φαλακρος που πινει μπυρες.ρωταει ο ηρωας μας ,ρε φιλε μηπως ειδες ενα παπουτσι,??,,
Απανταει ο BARTAL ....Tι ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ,ΕΔΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΜΟΤΟ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.:eyepop: :eyepop: :eyepop:

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

ας ειναι καλα το παιδι με τον αναπτηρα γιατι δεν εΓλεπα τιποτα βρε συ εκει μεσα.... το Χ-Α-Ο-Σ το ιδιο. τρομαρα μου που ηθελα να βρω και την μηχανη!!!:lol: :lol:

villy
10/07/2006, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

ας ειναι καλα το παιδι με τον αναπτηρα γιατι δεν εΓλεπα τιποτα βρε συ εκει μεσα.... το Χ-Α-Ο-Σ το ιδιο. τρομαρα μου που ηθελα να βρω και την μηχανη!!!:lol: :lol:


Ρε παιδιά ο αναπτήρας εκει μέσα είναι επικίνδυνο πράγμα...:confused:
Μπορεί να έχουμε καμία διαρροή από δίπλα και θα γίνετε παρανάλωμα του πυρός! :lol: :lol: :lol: :lol:

geopitt
10/07/2006, 14:24
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: