PDA

View Full Version : Proti Fora



EddY
08/07/2006, 01:15
paidia simera to apogeuma ekana to proto mou tetragono me ena bross 400....elpizo na exo kai alla polla tetoia alla oxi mono tetragona alla na bgo kai stin ethiniki

ledz
08/07/2006, 02:12
Αντε καλη αρχη, και προσοχη!!! :wave2:

Runner Ducati
08/07/2006, 08:41
:a013:

:beer:

Vezouvios
08/07/2006, 08:44
Αντε καλη αρχη ,και δεν χρειαζετε να το λεμε 100 φορες,
Αρχη ειναι,μαθε το μηχανακι πρωτα καλα,τα φρενα του το γκαζι του ,το στριψιμο και μετα βγες πιο εξω.
ΚΡΑΝΟΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ

Anritsu
08/07/2006, 11:15
Καλές βόλτες φιλαράκι που ειναι εξασφαλισμένες μια και έχεις το ΣΩΣΤΟ μηχανάκι . Ποιά Εθνίκη ??? Εγω σκέφτομαι να το βγάλω και εξωτερικό κάποια στιγμή να πάρει τον αέρα του.... Προσοχή και αποστάσεις πάντα γιατι εμένα δεν μου το συγχωρεσε ....


54472

tati
08/07/2006, 11:24
Καλη αρχή!!!!!!!!!!! Με σεβασμό και σύνεση!!!!!!!!!!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

lammadin
08/07/2006, 14:51
Α Μ Α Ν ! ! ! !

Παει κ αυτος μολυνθηκε απο το μικροβιο..!
Να πας γρηγορα να πλυθεις με bedadine και οινοπνευμα.

Να γραψεις σε ενα χαρτι 356 φορες τις φρασεις:"Οι μηχανες ειναι σκοτωστρες" και "Οι μηχανοβιοι ειναι αλητες,πρεζακιδες,περιθοριακοι τυποι"

Να παρεις ενα αυτοκινητο και να κανεις 187 φορες το ιδιο τετραγωνο που εκανες με τη μηχανη,απολαμβανοντας την ασφαλια,τη δροσια του A/C,τη μουσικουλα,την κουβεντα με τον φιλο σου απο το κινητο,το μπουτακι της γκομενιτσας σου και γενικα τα παντα εκτος απο τον δρομο και τους γυρω σου.

Γρηγορα μηπως και προλαβεις και σωθεις..!

Ακους εκει βολτα με τη μηχανη το τετραγωνο...

Α,πα πα πα πα...

Καλως τον..! :wave2:

EddY
08/07/2006, 15:34
re paidia i mixani itan tou patera mou kai eixa tin adia tou aderfou mou kai to ekana auto den einai entelos dikia mou....alla thelo na paro!!!!!!

lammadin
08/07/2006, 16:05
Ο Χ Ι ! !

Μακρια!
Να μην παρεις,τι θες να καταντησεις σαν αυτους τους δαχτυλοδεικτουμενους τους παλιομηχανακιδες..;

Σε λιγο θα μας πεις οτι θα κυκλοφορεις με αυτα τα δερματινα και τα κρανη...


Ουουου! παλιοσαταναδες!! Ουουουου! 666!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
......Δεν πειθω ε; ....:D

ledz
08/07/2006, 17:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από lammadin
......Δεν πειθω ε; ....:D

:lol: :rotflmao: :lol:

EddY
08/07/2006, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από lammadin
Ο Χ Ι ! !

Μακρια!
Να μην παρεις,τι θες να καταντησεις σαν αυτους τους δαχτυλοδεικτουμενους τους παλιομηχανακιδες..;

Σε λιγο θα μας πεις οτι θα κυκλοφορεις με αυτα τα δερματινα και τα κρανη...


Ουουου! παλιοσαταναδες!! Ουουουου! 666!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
......Δεν πειθω ε; ....:D




den me kaneis na allakso gnomi gia tis mixanes apo ta 14 mou exo kollima me autes kai tora ftanei i ilikia mou na apoktiso to proto mou 125....


den tha mporeseis na to kaneis pote auto se mena:)

makis206
08/07/2006, 20:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από EddY
den tha mporeseis na to kaneis pote auto se mena:)

Έτοιμος είσαι !:a013:

Καλά χιλιόμετρα σου εύχομαι !

:beer: :beer: :beer: :beer:

AFTER
08/07/2006, 20:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από EddY
den me kaneis na allakso gnomi gia tis mixanes apo ta 14 mou exo kollima me autes kai tora ftanei i ilikia mou na apoktiso to proto mou 125....


den tha mporeseis na to kaneis pote auto se mena:)

Χαχαχαχχα, σαν να βλεπω τον ευατο μου πριν 15 χρονια που πηρα για βολτα 50 μετρων ενα Honda CM200 μεσα σε ενα υπογειο παρκινγκ!!
Απο 5 χρονων ονειρευομουνα το δικο Ζετακι 50!
Τελικα εβαλα και ενα 7 μπροστα και το εκανα Ζ750 :D

Αμα παιδι μου το εχεις στο αιμα σου, τελειωσε!
Καλως να μας ελθεις, και γρηγορα θα καταλαβεις οτι οι πιο ζωντανοι και ''καλη παστα'' ανθρωποι, ειναι αυτοι που βρισκονται πανω σε 2 τροχους!

Προσεχε μονο μην καταντησεις σαν τους καγκουρες ακρανωτους που κυκλοφορανε καθε μερα και τους βλεπεις και εσυ!
Οσοι δεν φορανε κρανος, ειναι φλοροι!


:wave2:

odt
08/07/2006, 22:35
Ωραίος!!! Άντε και καλές βόλτες, και φόρα και κανα κρανάκι να σου γίνει συνήθειο...γιατί δεν ξέρεις πότε γίνεται η μ@λ@κία:wave2:

EddY
09/07/2006, 03:37
emeis kagkoures enoooume ta paidia me ta ftiaxmena papakia pou den pane bima pote den tha to ekana auto einai oti xoretoro na ftiakseis to papi

to kranos einai megali prostasia alla to problima einai oti den exeis kai toso kalo optiko pedio

George-3-
09/07/2006, 04:50
Δεν εχεις οπτικο παιδιο.... μπα δεν ισχυει ειναι μεχρι να το συνηθησεις εγω τωρα δεν βολευομαι χωρις κρανος και στην αρχη μου φαινοταν οτι δεν εβλεπα καλα αλλα ειναι θεμα συνηθειας.

tsiros_temp
09/07/2006, 05:23
Α, και θα έχεις "οπτικό πεδίο" όταν δε θα μπορείς να κρατήσεις τα μάτια σου ανοιχτά από τον αέρα; Όταν θα σου σκάνε στη μάπα τα μυγάκια; Τα χαλίκια και η σκόνη από το φορτηγό μπροστά σου;

βάλε το κρανάκι σου, κάνε λίγη ώρα βολτίτσα και θα δεις ότι δε σου χαλάει κανένα οπτικό πεδίο. Να έχεις μόνο φροντίσει να είναι καθαρή η ζελατίνα σου (να την καθαρίσεις σωστά!) γιατί αλλιώς δε βλέπεις τ'@@ σου...

George-3-
09/07/2006, 06:23
Eτσι και αλλιως ειναι επικυνδυνο να κοιτας τα @@ την ωρα που οδηγας :p

sotpag
09/07/2006, 06:43
ρε ναρκωτικα περνετε πρωι πρωι




























ειναι γεγονος παντος αν το μαθεις δεν το βγαζεις,



αν και κατι που δεν λεει κανεις ειναι πως οσο καλο κανει ,αλλο τοσο προβλημα ειναι να το φορα καλοκαιρι με 40 βαθμους μεσημερι σε μποτιλιαρισμα .... αχετε ακουσει κατι για θερμοπληξια;;;:wave2: :wave2:

George-3-
09/07/2006, 08:49
Με λευκο κρανος εχω την εντυπωση πως ειναι καλυτερα... εδω με το δικο μου μαυρο και νιωθω καλυτερα να μην με χτυπαει ο ηλιος.

odt
09/07/2006, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από George-3-
εδω με το δικο μου μαυρο και νιωθω καλυτερα να μην με χτυπαει ο ηλιος.

Σωστός!! καλύτερα να ιδρώνεις μέσα στο κράνος παρά να σε χτυπάει ο ήλιος κατακέφαλα, εκεί να δεις θερμοπληξία

zireous
09/07/2006, 11:16
EddY,δες αυτό:
http://www.freewebs.com/zireous/gr_moto_brc.html

Και αυτό:
http://www.freewebs.com/zireous/gr_moto_links.html

Και βάλε βάσεις απο νωρίς για να πηγαίνεις με ασφάλεια...
Όλες οι γερές τούμπες που έχω φάει τα πρώτα χρόνια ήρθαν (έχω καμιά 15άρα χρόνια να φάω τούμπα, και δε πάω αργά...)

Alx 84
09/07/2006, 18:20
άντε με το καλό!!! με πολύ πολύ προσοχή, σύνεση κ ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ καλό εξοπλισμό!!!

:beer: :wave2: :wave2:

Ζ109
10/07/2006, 02:27
:beer: ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!! Όταν θα αποκτήσεις δική σου μηχανή...θα δείς τον κόσμο με άλλα μάτια...μέσα πάντα από το κράνος σου!!!:beer: