PDA

View Full Version : Τα νευρα μου(και τα χαπια μου



costas_k
08/07/2006, 16:39
Ποοοοοοοοοοοοσο μου την δινει οταν ειμαι με το αμαξι,και κανω ακρη να χωρεσει μοτο αναμεσα στα αλλα ιχ οταν εχει κινηση η οταν ειμαι σε φαναρι και δεν μου κανει εστω νοημα για ευχαριστω.Κ εχω και αυτοκολλητακι moto στο@#%#$%@ αμαξο!Δεν ειμαι και υποχρεωμενος να κανω ακρη ετσι δεν ειναι?


Υ.Γ Εγω όμως θα συνεχίσω να κανω ακρη να περναει ο κοσμος:wave2: :wave2: :wave2:

gcrook
08/07/2006, 18:24
:hypnotize

zolotas
08/07/2006, 20:45
:hypnotize

AFTER
08/07/2006, 20:55
Ειμαστε λιγοι λεμεεεεεε

Οι περισσοτεροι οδηγουν μοτο απλως για να ''φτανουν πιο γρηγορα''
Χεστηκανε για σενα και για ολους.....

zolotas
08/07/2006, 21:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas_k
.Κ εχω και αυτοκολλητακι moto στο@#%#$%@ αμαξο!


ε που να το δουνε ρε σι???? βαλε πιο μεγαλο ,να πιανει ολο το πισω τζαμι :D ........η βαψε το αμαξι σου στα χρωματα του βαλεντινο ροσι και πετα και ενα βαρβατο 46 στο καπω ........να δεις τι θα γινεται ........μεχρι και γκομενα θα βγαλεις

oulas
08/07/2006, 21:44
Σκεφτηκες οτι αυτος που κανει τον ελιγμο εκεινη την ωρα δεν μπορει ισως να χερετησει: Εγω στο 90% δεν χερεταω σε ελιγμους, παρα μονο αν ειμαι εντελως σταματημενος!

zolotas
08/07/2006, 21:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Σκεφτηκες οτι αυτος που κανει τον ελιγμο εκεινη την ωρα δεν μπορει ισως να χερετησει: !

ετσι ειναι .........:beer: το πολυ ενα νευμα με το κεφαλι ..........αλλα σκεψου οτι θα επρεπε να κανει τεμεναδες συνεχεια και σε ολους ........και ισως να μεινει και κουσουρι στο τελος :lol: μην τρελλαθουμε κιολας ..........



εσυ κανε το σωστο και ριχτο στο γυαλο :beer:

oulas
08/07/2006, 21:53
εσυ κανε το σωστο και ριχτο στο γυαλο

Σωστο!

airamhag
08/07/2006, 22:19
καλο κουσουρι να λες ευχαριστω...με οποιο τροπο κ αν ειναι ...:D

zolotas
08/07/2006, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
καλο κουσουρι να λες ευχαριστω...με οποιο τροπο κ αν ειναι ...:D

κανε κρατει .......:lol: :lol: θα σε περασουν για μ@λακα...

αλλα απο το πολυ το πανω- κατω της κεφαλης θα πιαστει κανα νευρο και θα κοιτας το πατωμα για 1 μηνα ........χωρια που θα εισαι σαν τον λυκο :lol:

airamhag
08/07/2006, 22:25
δεν νομιζω...δεν κανουν χωρο κ πολλοι για να περασουν οι μοτο...

καλως ή κακως καθενας για την παρτη του..

antonis21
08/07/2006, 23:31
αδερφε εγω παντα ευχαριστω οταν μου κανουν χωρο να περασω.... δεν μεν πετυχες ακομα για αυτο παραπονιεσε...:wave2: :wave2:

costas_k
09/07/2006, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
ετσι ειναι .........:beer: το πολυ ενα νευμα με το κεφαλι ..........αλλα σκεψου οτι θα επρεπε να κανει τεμεναδες συνεχεια και σε ολους ........και ισως να μεινει και κουσουρι στο τελος :lol: μην τρελλαθουμε κιολας ..........



εσυ κανε το σωστο και ριχτο στο γυαλο :beer:


ρε συ δικιο εχεις αν ειναι να παθει κανεις σκολιωση απο τη χαιρετουρα αστο!!:wave2:

costas_k
09/07/2006, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
ε που να το δουνε ρε σι???? βαλε πιο μεγαλο ,να πιανει ολο το πισω τζαμι :D ........η βαψε το αμαξι σου στα χρωματα του βαλεντινο ροσι και πετα και ενα βαρβατο 46 στο καπω ........να δεις τι θα γινεται ........μεχρι και γκομενα θα βγαλεις



Το εχω παραγγειλει σε μεγεθος πανό!!θυμασαι ενα πανό σε ενα κτιριο του πειραια διαφημιστικο?ε, ακριβως το ιδιο:cool: :cool:

vaskunito
09/07/2006, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas_k
Ποοοοοοοοοοοοσο μου την δινει οταν ειμαι με το αμαξι,και κανω ακρη να χωρεσει μοτο αναμεσα στα αλλα ιχ οταν εχει κινηση η οταν ειμαι σε φαναρι και δεν μου κανει εστω νοημα για ευχαριστω.Κ εχω και αυτοκολλητακι moto στο@#%#$%@ αμαξο!Δεν ειμαι και υποχρεωμενος να κανω ακρη ετσι δεν ειναι?


Υ.Γ Εγω όμως θα συνεχίσω να κανω ακρη να περναει ο κοσμος:wave2: :wave2: :wave2:

Καλά βρε μην το παίρνεις προσωπικά. Πολλές φορές όταν μου κάνουν άκρη γιά να περάσω είναι δύσκολο να κάνω νόημα με το χέρι/πόδι/κεφάλι γιατί ίσως είναι δύσκολο την συγκεκριμένη στιγμή ή χρειάζομαι όλη την προσοχή μου μπροστά. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει πως δεν ευχαριστούμε πάρα πολύ τους οδηγούς αυτοκινήτων που μας κάνουνε την ζωή εύκολη (την συγκεκριμένη στιγμή :wave2: ). Και να θυμάστε, όχι όλοι οι μηχανόβιοι έχουν τις ίδιες ικανότητες και μπορούν να φιλτράρουν-κάνουν νόημα με το ένα χέρι και με το άλλο να ισορροπήσουν την μηχανή την ίδια στιγμή. Όποτε μπορούμε κάνουμε νόημα. Τις άλλες φορές το ενοούμε :beer: No worries

xtrm600
09/07/2006, 18:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas_k
Ποοοοοοοοοοοοσο μου την δινει οταν ειμαι με το αμαξι,και κανω ακρη να χωρεσει μοτο αναμεσα στα αλλα ιχ οταν εχει κινηση η οταν ειμαι σε φαναρι και δεν μου κανει εστω νοημα για ευχαριστω.Κ εχω και αυτοκολλητακι moto στο@#%#$%@ αμαξο!Δεν ειμαι και υποχρεωμενος να κανω ακρη ετσι δεν ειναι?


Υ.Γ Εγω όμως θα συνεχίσω να κανω ακρη να περναει ο κοσμος:wave2: :wave2: :wave2:

++1
fuck the αυτοκολλητακι.
Ετσι κι αλλιώς πρέπει να χαιρεταμε.
Εγω τους χαιρετάω πάντως

Α και οχι ΔΕΝ είσαι υποχρεωμένος να κάνεις άκρη,αλλά ουτε και αυτοι να χαιρετίσουνε.Ισως κάποια μέρα καποιος να σου ρίξει κανα 10ευρο μεσα για "ευχαριστώ" :lol: :lol: :lol:

Alx 84
10/07/2006, 08:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Σκεφτηκες οτι αυτος που κανει τον ελιγμο εκεινη την ωρα δεν μπορει ισως να χερετησει: Εγω στο 90% δεν χερεταω σε ελιγμους, παρα μονο αν ειμαι εντελως σταματημενος!


κ εγώ το ίδιο. μη κατηγορούμε άδικα τους άλλους. αν δε μπορεί να ευχαριστήσει απλά δε θα το κάνει.

ktm640lc4
10/07/2006, 09:37
Το ιδιο προβλημα εχω παρατηρησει και εγω.

Δεν μπορω παντα να κανω νοημα ευχαριστω και λοιπα. Το μονο που κανω ειναι αν δεν μπορω να κανω νευμα να πω ευχαριστω και να φυγω.

Ειναι λιγο πιο δυσκολο να κανεις νοηματα με την μηχανη. Και καλα να ειναι κανα παπι, αλλα με μηχανη (συμπλεκτες φρενα κτλπ) ειναι δυσκολο.

naxiotis
10/07/2006, 09:45
τουλάχιστον ένα μικρό ΜΠΙΠ με την κόρνα δεν μπορούνε,κουλαμάρα έχουνε?
πάντως προσωπικά λέω και ευχαριστώ(τα καλά του ανοιγόμενου κράνους).:wave2:

ktm640lc4
10/07/2006, 09:52
το ανοιγομενο ειναι μαγεία μεσα στην πολη.

Περαν του οτι εχεις καλυτερο οπτικο πεδιο λες και κανα ευχαριστω. (το λιγοτερο βεβαια).

Σωστος.

Vezouvios
10/07/2006, 10:01
Την επομενη φορα που δεν θα σε χαιρετησει...
Βγες εξω κυνηγα τον ,πιαστον ,ριξτον κατω βαρα τον 2 κλωτσιες ,σπαστου τα δοντια και πεστου να σου πει ευχαριστω...

Και εαν παλι δεν σου πει :a015: :a016: :a53:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

costas_k
10/07/2006, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtrm600
++1
fuck the αυτοκολλητακι.
Ετσι κι αλλιώς πρέπει να χαιρεταμε.
Εγω τους χαιρετάω πάντως

Α και οχι ΔΕΝ είσαι υποχρεωμένος να κάνεις άκρη,αλλά ουτε και αυτοι να χαιρετίσουνε.Ισως κάποια μέρα καποιος να σου ρίξει κανα 10ευρο μεσα για "ευχαριστώ" :lol: :lol: :lol:

καλη ιδεα!!!!!!!λες να βαλω και διοδια?;) ;)

Jo.Da.
11/07/2006, 17:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas_k
Ποοοοοοοοοοοοσο μου την δινει οταν ειμαι με το αμαξι,και κανω ακρη να χωρεσει μοτο αναμεσα στα αλλα ιχ οταν εχει κινηση η οταν ειμαι σε φαναρι και δεν μου κανει εστω νοημα για ευχαριστω.Κ εχω και αυτοκολλητακι moto στο@#%#$%@ αμαξο!Δεν ειμαι και υποχρεωμενος να κανω ακρη ετσι δεν ειναι?


Υ.Γ Εγω όμως θα συνεχίσω να κανω ακρη να περναει ο κοσμος:wave2: :wave2: :wave2:
όταν τουτού, νταλίκα ή λεωφορείο μου ανοίγει δρόμο (είτε εντός,είτε εκτός πόλης) πάντα τον (ή την) ευχαριστώ κορνάρωντας ή σηκώνοντας το χέρι...
εννοείται πως όταν οδηγώ κλουβί (σπάνια δλδ) και δω δικυκλιστή του ανοίγω δρόμο...

FestoNero
13/07/2006, 11:26
Χθες στην Ηλιουπολεως, στο φαναρι:
Ερχεται σκουτερ φτανει μεχρι τον καθρεφτη, δε χωραει, κανω πιο δεξια, δε χωραει. Κλεινω τον καθρεφτη περναει.
-Ευχαριστωωω!
-Παρακαλωωω!
:p :p :p
:beer: :beer: :beer: