PDA

View Full Version : 0-300 Track Day Tεταρτη 12/7



Frezas
10/07/2006, 14:23
Ψηνεται κανεις να μπει μεθαυριο Μεγαρα?
Ειναι απογευματινο ,απο τις 3.Εγω δουλευω
απογευμα αλλα αν ειναι να ερθει κανεις νωρις στις
3, ισως κανονισω να παω πιο αργα δουλεια
και να μπω για δυο 20/λεπτα μεχρι τις 4:30 το
αργοτερο.Ειναι το τελευταιο μεχρι το Σεπτεμβριο.
Στις 28/7 που ειχαν αναρτησει ημερομηνιες ακυρωθηκε.
Για να βλεπω κινητικοτητα!!!! :wave2: :wave2:

ela ela
10/07/2006, 22:05
Mπορει να τα πουμε!:wave2:

nktR
12/07/2006, 20:28
Μια χαρά ήτανε με δύο γκρούπ σούπερ και φανταστική μέρα με δροσούλα. Πέρασα για βόλτα να δω κάτι φίλους που δήλωσαν συμμετοχή και ότι γύρισα.:wave2:

Runner Ducati
13/07/2006, 00:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
Μια χαρά ήτανε με δύο γκρούπ σούπερ και φανταστική μέρα με δροσούλα. Πέρασα για βόλτα να δω κάτι φίλους που δήλωσαν συμμετοχή και ότι γύρισα.:wave2:

Φτου... κατα τις 6μιση το απογευμα περασα μια βολτα και μπηκα ενα σεσσιον ισα να δειξω σε ενα φιλαρακι (εχει αγορασει περσι το παλιο μου Μονστερακι) πως να στριβει και να ξυνει, το παλευει εδω και κανα χρονο μαλλον αλλα δεν ειχε ερθει το χαρουμενο γεγονος... :p

5-6 γυροι... :lol:

5-6 γυροι χρειαστηκαν μαθηματων, και εξυσε τα παντα, μεταλα απο το Μονστερ και ξυστρες απο τα γονατα... γυρισε πραγματικα χαρουμενος... καταλαβαινω οτι θα ηταν απιθανη εως εκπληκτικη εμπειρια γιαυτον, οπως για ολους μας την πρωτη φορα...

και γω το φχαριστηθηκα που χαρηκε τοσο...

εφυγες νωριτερα ρε και δεν βρεθηκαμε ρε Νικο...

anyway...

:beer: :beer:

nktR
13/07/2006, 00:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Φτου... κατα τις 6μιση το απογευμα περασα μια βολτα και μπηκα ενα σεσσιον ισα να δειξω σε ενα φιλαρακι (εχει αγορασει περσι το παλιο μου Μονστερακι) πως να στριβει και να ξυνει, το παλευει εδω και κανα χρονο μαλλον αλλα δεν ειχε ερθει το χαρουμενο γεγονος... :p

5-6 γυροι... :lol:

5-6 γυροι χρειαστηκαν μαθηματων, και εξυσε τα παντα, μεταλα απο το Μονστερ και ξυστρες απο τα γονατα... γυρισε πραγματικα χαρουμενος... καταλαβαινω οτι θα ηταν απιθανη εως εκπληκτικη εμπειρια γιαυτον, οπως για ολους μας την πρωτη φορα...

και γω το φχαριστηθηκα που χαρηκε τοσο...

εφυγες νωριτερα ρε και δεν βρεθηκαμε ρε Νικο...

anyway...

:beer: :beer:

Μπράβο ρε δάσκαλε που τον μύησες γρήγορα στο κόλπο της καλής οδήγησης. Αυτό το οφείλει σε εσένα που είχες την όρεξη και την υπομονή και του μετέδωσες αυτά που ξέρεις. Πρέπει να είσαι διπλά ικανοποιημένος που και ο "μαθητής" ενέδωσε !!!
Μπράβο ρε φίλε, χαίρομαι για σένα. Έκανες πραγματικά αυτό που θα έπρεπε ανιδιοτελώς να κάνουν όλοι !!!:beer:

Έφυγα στις 7.10 και ήμουν στην είσοδο της πίστας αριστερά στο τέλος παρέα με το φίλο μου το Γιάννη με ένα γρήγορο Z6 πράσινο με ARROW που ούρλιαζε.

Πρέπει να τα πούμε ρε Πάνο !!!
σου στέλνω mail:wave2:

Runner Ducati
13/07/2006, 00:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
Μπράβο ρε δάσκαλε που τον μύησες γρήγορα στο κόλπο της καλής οδήγησης. Αυτό το οφείλει σε εσένα που είχες την όρεξη και την υπομονή και του μετέδωσες αυτά που ξέρεις. Πρέπει να είσαι διπλά ικανοποιημένος που και ο "μαθητής" ενέδωσε !!!
Μπράβο ρε φίλε, χαίρομαι για σένα. Έκανες πραγματικά αυτό που θα έπρεπε ανιδιοτελώς να κάνουν όλοι !!!:beer:

Έφυγα στις 7.10 και ήμουν στην είσοδο της πίστας αριστερά στο τέλος παρέα με το φίλο μου το Γιάννη με ένα γρήγορο Z6 πράσινο με ARROW που ούρλιαζε.

Πρέπει να τα πούμε ρε Πάνο !!!
σου στέλνω mail:wave2:

Ελα ρε φιλε, σιγα το κατορθωμα, 5 πραματα ειναι, και θεληση του υποψηφιου, βεβαια ειναι και πως του τα μεταδιδεις και τα περνας... τα υπολοιπα αμα δεν τα δουλεψεις μονος δεν γινεται τιποτα, πρεπει να το "εχει" καποιος που λενε... :lol: :lol: :lol:

και με το δουλεμα ερχεται και το υπολοιπο κομματι απο το παζλ...
ωρε τι ειπα ο αθρωπας...

επισης στην ΠΙΣΤΑ ΠΑΝΤΑ, αμα δεν ρισκαρει καποιος, δεν μαθαινει... πρεπει να πλερωσει το τιμημα (και το φιλαρακι σημερα ειχε κεφι να δοκιμασει παρεα)....

καμια μπυρα πρεπει να πιουμε ρε...
εισαι καλο παιδι τελικα...


:beer:

nktR
13/07/2006, 08:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Ελα ρε φιλε, σιγα το κατορθωμα, 5 πραματα ειναι, και θεληση του υποψηφιου, βεβαια ειναι και πως του τα μεταδιδεις και τα περνας... τα υπολοιπα αμα δεν τα δουλεψεις μονος δεν γινεται τιποτα, πρεπει να το "εχει" καποιος που λενε... :lol: :lol: :lol:

και με το δουλεμα ερχεται και το υπολοιπο κομματι απο το παζλ...
ωρε τι ειπα ο αθρωπας...

επισης στην ΠΙΣΤΑ ΠΑΝΤΑ, αμα δεν ρισκαρει καποιος, δεν μαθαινει... πρεπει να πλερωσει το τιμημα (και το φιλαρακι σημερα ειχε κεφι να δοκιμασει παρεα)....

καμια μπυρα πρεπει να πιουμε ρε...
εισαι καλο παιδι τελικα...


:beer:

οχι επιμένω είσαι Πρόεδρος και υποκλίνομαι


54955

tati
13/07/2006, 09:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR


Έφυγα στις 7.10 και ήμουν στην είσοδο της πίστας αριστερά στο τέλος παρέα με το φίλο μου το Γιάννη με ένα γρήγορο Z6 πράσινο με ARROW που ούρλιαζε.



ΟΥΡΛΙΑΖΕ??? και λίγα λες!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

nktR
13/07/2006, 09:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
ΟΥΡΛΙΑΖΕ??? και λίγα λες!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

...όντως από την ευθεία τον άκουγες...:rotflmao:

Frezas
13/07/2006, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
Μια χαρά ήτανε με δύο γκρούπ σούπερ και φανταστική μέρα με δροσούλα. Πέρασα για βόλτα να δω κάτι φίλους που δήλωσαν συμμετοχή και ότι γύρισα.:wave2:

Δεν ηταν και τοσο καλα εχθες.:nono: :nono:
Ειχε παρα πολλα μηχανακια(τουλαχιστον στο ασπρο γκρουπ)
και εντονο κυκλοφοριακο.Επρεπε να ειχαν γινει τρια γκρουπ.

Επισης το γνωστο φαινομενο πλεον, καποιος με 1000αρι
να πηγαινει πολυ αργα στις στροφες (δεκτο), να περιμενεις
πισω του χωρις να του βγεις μεσα στη στροφη, και μωλις
βλεπει ευθεια ταπα το γκαζι και αντε πιαστον εσυ με
το ταπεινο 600αρακι.Αν εμπαινες απο μεσα θα ησουν κακος
και δικαιολογημενα αλλα ισχυει και το αντιθετο.:mad: :mad:
Και φυσικα κλαις μετα τα 15ευρα......:bawl: :bawl:

Τουλαχιστον απο θερμοκρασια ηταν καλα και δε λειωσαμε
τοσο.

:wave2: :wave2:

sniper
13/07/2006, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από AIFOS
Δεν ηταν και τοσο καλα εχθες.:nono: :nono:
Ειχε παρα πολλα μηχανακια(τουλαχιστον στο ασπρο γκρουπ)
και εντονο κυκλοφοριακο.Επρεπε να ειχαν γινει τρια γκρουπ.

Επισης το γνωστο φαινομενο πλεον, καποιος με 1000αρι
να πηγαινει πολυ αργα στις στροφες (δεκτο), να περιμενεις
πισω του χωρις να του βγεις μεσα στη στροφη, και μωλις
βλεπει ευθεια ταπα το γκαζι και αντε πιαστον εσυ με
το ταπεινο 600αρακι.Αν εμπαινες απο μεσα θα ησουν κακος
και δικαιολογημενα αλλα ισχυει και το αντιθετο.:mad: :mad:
Και φυσικα κλαις μετα τα 15ευρα......:bawl: :bawl:

Τουλαχιστον απο θερμοκρασια ηταν καλα και δε λειωσαμε
τοσο.

:wave2: :wave2:

Δίκιο έχεις αλλά τα έχουμε ξαναπεί....

Τα 1000 για τα Μέγαρα είναι υπερβολή, εκτός κι αν σε λένε Μπούστα, Συνιώρη κλπ....

Οσο καλός και να είσαι... ΟΚ - Υπάρχουν ιδιώτες γρήγοροι αλλά η πλειοψηφία δεν είναι.

Θα έπρεπε ίσως να χωρίζονται και οι μηχανές ανάλογα τα κυβικά.....

:smokin:

KTSV
13/07/2006, 18:42
Νίκο,

Σέ ευχαριστώ γιά τά (οπως πάντα) θετικά σου σχόλια.

Νά υποθέσω οτι τήν επόμενη φορά θά τρέξουμε μαζί.

gcrook
13/07/2006, 20:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati


επισης στην ΠΙΣΤΑ ΠΑΝΤΑ, αμα δεν ρισκαρει καποιος, δεν μαθαινει... πρεπει να πλερωσει το τιμημα (και το φιλαρακι σημερα ειχε κεφι να δοκιμασει παρεα)....



Εκτος απο το οτι δεν συμφωνω καθολου με αυτο, γιατι ειναι ανυποστατο και αυθαιρετο σαν συμπερασμα, ειναι και πολυ επικινδυνο συν τοις αλλοις να δινουμε τετοιες συμβουλες.

Η γνωμη μου ειναι οτι η μαθηση, (κυριως οταν ειναι οργανωμενη, γιατι μεσω αυτης ερχεται και η προοδος) , ειναι αυτη που σταδιακα εξαλειφει τον κινδυνο στην πιστα.

Τι εννοεις δηλαδη να ρισκαρει;
Να μπει στην στροφη με πιο πολλα απο οσα μπορει;
Κανεις δεν το κανει αυτο ουτε οι αγωνιζομενοι.
Και τι θα κερδισεις με αυτο;
Η εξασκηση και η γνωση ειναι αυτη που διευρυνει τα ορια του αναβατη, οχι το ρισκο...ειδικα οταν δεν ξερουμε ποιο ακριβως ειναι αυτο.

Runner Ducati
13/07/2006, 22:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Εκτος απο το οτι δεν συμφωνω καθολου με αυτο, γιατι ειναι ανυποστατο και αυθαιρετο σαν συμπερασμα, ειναι και πολυ επικινδυνο συν τοις αλλοις να δινουμε τετοιες συμβουλες.

Η γνωμη μου ειναι οτι η μαθηση, (κυριως οταν ειναι οργανωμενη, γιατι μεσω αυτης ερχεται και η προοδος) , ειναι αυτη που σταδιακα εξαλειφει τον κινδυνο στην πιστα.

Τι εννοεις δηλαδη να ρισκαρει;
Να μπει στην στροφη με πιο πολλα απο οσα μπορει;
Κανεις δεν το κανει αυτο ουτε οι αγωνιζομενοι.
Και τι θα κερδισεις με αυτο;
Η εξασκηση και η γνωση ειναι αυτη που διευρυνει τα ορια του αναβατη, οχι το ρισκο...ειδικα οταν δεν ξερουμε ποιο ακριβως ειναι αυτο.


Καταρχας αναφερθηκα σε ΠΙΣΤΑ και ειναι σαφες οτι σε τετοιο περιβαλον μαθησης οτι αναφερομαι υπο προυποθεσεις και σαφεστατα σε συγκεκριμενους ανθρωπους που γουσταρουν... ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ χωρις τασεις ομοφιλοφυλιας, εαν οχι ομοφιλοφυλους τετελεσμενους...

και μια συμβουλη αυθαιρετη και ανυποστατη, οποτε φανταζομαι πολυ επικινδυνη... περιμενω τα αποτελεσματα στο δελτιο των 12...

αντε πνιξου ρε...




:wave2:

Runner Ducati
13/07/2006, 22:16
Παρε και μια φωτο με καποιον που ευχαριστιεται να ξυνει, το μαθαινει καλυτερα, και παιρνει το ρισκο της πτωσης...

ολα αυτα στις τρομακτικες ταχυτητες των... 40 χλμ/ωρα...

:lol: :lol: :lol:


μα τοσο πολυ εισαστε φοβιτσιαρηδες ειστε τελος παντων... για πιστα μιλαμε και οχι για δρομο στην περιπτωση... ακομα και στην πιστα ορθαντζες και με 40 χλμ στην στροφη? ... :rolleyes:
δεν λεω δικαιωμα σας... αλλα υπαρχουν αλλοι πουχουν αλλα γουστα...

:beer:


55035

tai
13/07/2006, 22:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από AIFOS
Δεν ηταν και τοσο καλα εχθες.:nono: :nono:
Ειχε παρα πολλα μηχανακια(τουλαχιστον στο ασπρο γκρουπ)
και εντονο κυκλοφοριακο.Επρεπε να ειχαν γινει τρια γκρουπ.

Επισης το γνωστο φαινομενο πλεον, καποιος με 1000αρι
να πηγαινει πολυ αργα στις στροφες (δεκτο), να περιμενεις
πισω του χωρις να του βγεις μεσα στη στροφη, και μωλις
βλεπει ευθεια ταπα το γκαζι και αντε πιαστον εσυ με
το ταπεινο 600αρακι.Αν εμπαινες απο μεσα θα ησουν κακος
και δικαιολογημενα αλλα ισχυει και το αντιθετο.:mad: :mad:
Και φυσικα κλαις μετα τα 15ευρα......:bawl: :bawl:

Τουλαχιστον απο θερμοκρασια ηταν καλα και δε λειωσαμε
τοσο.

:wave2: :wave2:
1ον Η πίστα δεν είναι ατομική και κατά συνέπεια αυτά θα υπάρχουν.
2ον Κάποιοι δεν πάνε για να ξύσουν αλλά για να βρουν γραμμές. Στην ευθεία πρέπει βέβαια να πηγαίνουν αργά για να προσπερνιόνται. (εγώ εχτές, εκτός από μία φορά, δεν ξεπέρασα τα 100χλμ στην ευθεία) αλλά υπάρχουν και οι κάγγουρες που χώνονται για την μαγκιά.
3ον σε ποιόν έβγαλαν μαύρη σημαία?

Κατά τα άλλα θα έπρεπε να έχουν και ένα γκρουπ για αυτούς που κάνουν πιο αργές τεχνικές. Την στιγμή που εχτές είχανε μόνο 2 γκρουπ.
:wave2: :wave2:

nktR
13/07/2006, 22:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από KTSV
Νίκο,

Σέ ευχαριστώ γιά τά (οπως πάντα) θετικά σου σχόλια.

Νά υποθέσω οτι τήν επόμενη φορά θά τρέξουμε μαζί.

εντάξει αλλά θα έχουμε μάλλον πρόβλημα από τους 300σάδες γιατί θα νομίζουν ότι κοντραριζόμαστε έτσι όπως θα "παίζουμε" μαζί.

Ένα θα σου ξαναπω και τέλος. ΠΑΣ ΤΡΟΜΕΡΑ !!! και σε σταθερά γυρολόγια στο 1.06 και 1.07(και το 1.05 τό΄χεις για πλάκα) Μπράβο έχεις κάνει απίστευτη δουλειά με το ΖΧ 6 !!!:beer:

nktR
13/07/2006, 22:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Παρε και μια φωτο με καποιον που ευχαριστιεται να ξυνει, το μαθαινει καλυτερα, και παιρνει το ρισκο της πτωσης...

ολα αυτα στις τρομακτικες ταχυτητες των... 40 χλμ/ωρα...

:lol: :lol: :lol:


μα τοσο πολυ εισαστε φοβιτσιαρηδες ειστε τελος παντων... για πιστα μιλαμε και οχι για δρομο στην περιπτωση... ακομα και στην πιστα ορθαντζες και με 40 χλμ στην στροφη? ... :rolleyes:
δεν λεω δικαιωμα σας... αλλα υπαρχουν αλλοι πουχουν αλλα γουστα...

:beer:

κάνε μου γούστα RUNNER ,δηλ. να έχουμε λίγο κέφι και στη ζωή και στην οδήγηση. Άλλωστε με sbk μοτό έχεις πάρα πολλά περιθώρια στους χρόνους που γυρίζουμε άρα και ασφάλεια και περιθώρια κλίσης. Εκτός παλικάρια εάν γυρίζεται στο 1.01 οπότε σαν συμβουλεύω να μην πιέσετε άλλο γιατί άλλο θα πάρετε.
Εκτός αν στρίβεις διά του αρραβώνος:hypnotize

nimbus
13/07/2006, 22:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Φτου... κατα τις 6μιση το απογευμα περασα μια βολτα και μπηκα ενα σεσσιον ισα να δειξω σε ενα φιλαρακι (εχει αγορασει περσι το παλιο μου Μονστερακι) πως να στριβει και να ξυνει, το παλευει εδω και κανα χρονο μαλλον αλλα δεν ειχε ερθει το χαρουμενο γεγονος... :p

5-6 γυροι... :lol:

5-6 γυροι χρειαστηκαν μαθηματων, και εξυσε τα παντα, μεταλα απο το Μονστερ και ξυστρες απο τα γονατα... γυρισε πραγματικα χαρουμενος... καταλαβαινω οτι θα ηταν απιθανη εως εκπληκτικη εμπειρια γιαυτον, οπως για ολους μας την πρωτη φορα...

και γω το φχαριστηθηκα που χαρηκε τοσο...

εφυγες νωριτερα ρε και δεν βρεθηκαμε ρε Νικο...

anyway...

:beer: :beer:


και δεν πήρες ένα τηλέφωνο ρε ρεμάλι, να έρθω μέγαρα:evil:
μπας κι έμπαινα κι εγώ λιγουλάκι:D
:hypnotize :uplate: :look: :dizzy: :alien: :eek:

Runner Ducati
13/07/2006, 23:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
και δεν πήρες ένα τηλέφωνο ρε ρεμάλι, να έρθω μέγαρα:evil:
μπας κι έμπαινα κι εγώ λιγουλάκι:D
:hypnotize :uplate: :look: :dizzy: :alien: :eek:


:a7:

Δεν ηταν να παω ρε συ, τελευταια στιγμη αποφασιστηκε να παω για ενα 20λεπτο, οσο ειναι ενα session, και αυτο παραλιγο να μην γινει... :rolleyes:

την επομενη...

:beer:

adam_tsouk
13/07/2006, 23:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
και σε σταθερά γυρολόγια στο 1.06 και 1.07(και το 1.05 τό΄χεις για πλάκα)


που τα βλεπετε ρε γμτ αυτα;


μονο το 0-300 εχει χρονομετρα;

nimbus
13/07/2006, 23:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
:a7:

Δεν ηταν να παω ρε συ, τελευταια στιγμη αποφασιστηκε να παω για ενα 20λεπτο, οσο ειναι ενα session, και αυτο παραλιγο να μην γινει... :rolleyes:

την επομενη...

:beer:

για να δώ mr. γλήγορε:winka: :wave2:

nktR
13/07/2006, 23:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
που τα βλεπετε ρε γμτ αυτα;


μονο το 0-300 εχει χρονομετρα;

όχι έχω χρονόμετρο που κρατάει συνεχόμενους γύρους που το πήρα όταν ένας φίλος μου είχε αγωνιστική ομάδα με 4 οδηγούς. Τώρα δα πρόσφατα το 1998 :wave2:

*φτου γαμώτο είχαμε δύο από δαύτα το ένα το πάτησε το φρτηγό:yuck:

gcrook
14/07/2006, 02:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Καταρχας αναφερθηκα σε ΠΙΣΤΑ και ειναι σαφες οτι σε τετοιο περιβαλον μαθησης οτι αναφερομαι υπο προυποθεσεις και σαφεστατα σε συγκεκριμενους ανθρωπους που γουσταρουν... ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ χωρις τασεις ομοφιλοφυλιας, εαν οχι ομοφιλοφυλους τετελεσμενους...

και μια συμβουλη αυθαιρετη και ανυποστατη, οποτε φανταζομαι πολυ επικινδυνη... περιμενω τα αποτελεσματα στο δελτιο των 12...

αντε πνιξου ρε...




:wave2:

Και εγω για ΠΙΣΤΑ μιλαω!:rolleyes:
Επισης δεν με ενδιαφερουν οι σεξουαλικες σου προτιμησεις εκτος και αν βοηθανε στο να ανοιξεις πιο πολυ τα ποδια για να ξυσεις
:rotflmao: οποτε θα το δεχτω σαν συμβουλη.
Το οτι η κραυγαλεα παπαρια περι ρισκου στην πιστα ειναι κατι που σε εκφραζει δεν παει να πει οτι ειναι σωστη, και ειναι η αιτια που πολλοι ανθρωποι δεν μπαινουν στην πιστα επειδη (κακως) νομιζουν οτι δεν "το εχουν" .



Αν πιστευεις οτι γρηγορη οδηγηση ειναι δικο σου προνομια αποκλειστικα με γεια σου και χαρα σου.
Απλα εχω την εντυπωση οτι μολις ξυσεις και τους αγκωνες σου, (γιατι φαινεται οτι καιρο προσπαθεις να το πετυχεις αυτο) , μετα θα πεσεις σε βαθια μελαγχολια.


:wave2:

Runner Ducati
14/07/2006, 02:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook


Απλα εχω την εντυπωση οτι μολις ξυσεις και τους αγκωνες σου, (γιατι φαινεται οτι καιρο προσπαθεις να το πετυχεις αυτο) , μετα θα πεσεις σε βαθια μελαγχολια.


:wave2:


αυτο ειναι πολυ ευκολο, ο περιορισμος ειναι το Μονστερ ετσι οπως βρισκει κατω σε μαρσπιε κλπ περιφεριακα, και καποιες αλλαγες που θελει σε στησιμο για τετοιες βρωμοδουλεις με εχουν περιορισει μεχρι τωρα... :lol:

οχι δεν θα πεσω σε μελαγχολια...

οταν θα ειναι φουλ ετοιμο και στημενο για να ανταποκρινεται συνεχως σε τετοιο ρολο...

η παρουσια μου στην πιστα ειναι που θα ριχνει σε βαθια μελαχγολια το μεγαλυτερο ποσοστο των αναβατων σε αυτη τη χωρα...

και με τις φωτο αυτο θα συνεχιστει σε παγκοσμιο επιπεδο...

:lol: :lol: :lol:

ολα για την δοξα ρε μουρλοκομειο... :rotflmao:

:beer: :beer:

nimbus
14/07/2006, 09:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati

:ολα για την δοξα ρε μουρλοκομειο... :rotflmao:

:beer: :beer:

:a9: σώπα-σώπα:a13: :a014:

gcrook
14/07/2006, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
αυτο ειναι πολυ ευκολο, ο περιορισμος ειναι το Μονστερ ετσι οπως βρισκει κατω σε μαρσπιε κλπ περιφεριακα, και καποιες αλλαγες που θελει σε στησιμο για τετοιες βρωμοδουλεις με εχουν περιορισει μεχρι τωρα... :lol:

οχι δεν θα πεσω σε μελαγχολια...

οταν θα ειναι φουλ ετοιμο και στημενο για να ανταποκρινεται συνεχως σε τετοιο ρολο...

η παρουσια μου στην πιστα ειναι που θα ριχνει σε βαθια μελαχγολια το μεγαλυτερο ποσοστο των αναβατων σε αυτη τη χωρα...

και με τις φωτο αυτο θα συνεχιστει σε παγκοσμιο επιπεδο...

:lol: :lol: :lol:

ολα για την δοξα ρε μουρλοκομειο... :rotflmao:

:beer: :beer:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

υστερα απο αυτα μονο να χειροκροτησεις μπορεις.....

jarv
18/07/2006, 10:34
Το προγραμματισμένο Track Day του Ιουλίου ΔΕΝ θα γίνει. Εύχομαι καλές διακοπές σε όλους, ραντεβού στις 6 Σεπτεμβρίου.
Ιωάννα

Frezas
20/07/2006, 16:40
Και οι πρωτες φωτος του τουμπανου εν δραση ειναι γεγονος...:) :)


55993

Frezas
20/07/2006, 16:54
2


55995