PDA

View Full Version : The Mall



vaskunito
10/07/2006, 15:51
Κάτι άκουσα γιά κάτι μηχανές και show στο The Mall (στο Μαρούσι;) τον Ιούλιο. Ας πάει κάποιο καλό παιδί να το τσεκάρει (και να τραβήξει μερικές φώτο) να μας πει και μας τα ξενιτεμένα.

:beer: :winka:

AFTER
10/07/2006, 17:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
Κάτι άκουσα γιά κάτι μηχανές και show στο The Mall (στο Μαρούσι;) τον Ιούλιο. Ας πάει κάποιο καλό παιδί να το τσεκάρει (και να τραβήξει μερικές φώτο) να μας πει και μας τα ξενιτεμένα.

:beer: :winka:

Ναι θα εχει show!!!

To χωματινο parking που εχουν για τις μηχανες στο χειλος του λοφακιου, θα καταρευσει, και θα πλακωθουν ολες οι μηχανες......

zephyr1
10/07/2006, 17:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ναι θα εχει show!!!

To χωματινο parking που εχουν για τις μηχανες στο χειλος του λοφακιου, θα καταρευσει, και θα πλακωθουν ολες οι μηχανες......


:a5: :lol: ..................και μετα οσοι ηταν εκει θα λενε ειναι και το δικο μου μηχανακι απ'κατω.

AFTER
10/07/2006, 17:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
:a5: :lol: ..................και μετα οσοι ηταν εκει θα λενε ειναι και το δικο μου μηχανακι απ'κατω.

Μπλουζακια '' I WAS THERE TOO'' κτλ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dirtbird
10/07/2006, 18:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Μπλουζακια '' I WAS THERE TOO'' κτλ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Δεν το 'πες καλά:

I was under the pile(ακισμένο) κ.τ.λ.

vaspiou
10/07/2006, 19:46
τελικα θα εχει τπτ ή οχι?
μην περασει η ημερομηνια και χασουμε το τορνερο show!! εμ πως!??

vaskunito
10/07/2006, 20:03
Εγώ άκουσα πάντως ότι θα έχει κάτι σαν έκθεση με καινούργιες supersport μηχανές ή κάτι τέτοιο. Άλλα επειδή βλέπω ότι σας βαράει μέγιστη μαλακία στον εγκέφαλο σήμερα :a26: και ότι παπαριά σας κατέβει την πετάτε.....ας κάθηστε σπιτάκια σας να δείτε τηλεόραση.

Βρε ουυυυστ

vaskunito
10/07/2006, 20:05
http://www.themallathens.gr/gr/events.asp?newid=21


Τώρα τι τρελές και πόσο τρελές είναι....δεν ξέρω.

zephyr1
10/07/2006, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
Εγώ άκουσα πάντως ότι θα έχει κάτι σαν έκθεση με καινούργιες supersport μηχανές ή κάτι τέτοιο. Άλλα επειδή βλέπω ότι σας βαράει μέγιστη μαλακία στον εγκέφαλο σήμερα :a26: και ότι παπαριά σας κατέβει την πετάτε.....ας κάθηστε σπιτάκια σας να δείτε τηλεόραση.

Βρε ουυυυστ


Φιλε vaskunito.

Αν πατησεις στην αναζητηση <mall> θα καταλαβεις γιατι χαβαλεδιαζουμε.

Ειναι το πιο αντιπαθητικο μαγαζι για μοτοσυκλετιστες.

Βρε ουυυυστ το mall.

:wave2:

dirtbird
10/07/2006, 20:38
Vaskunito, δεν περιμένουμε το The Mall για να εμπλουτίσουμε τις μοτοσυκλετιστικές μας γνώσεις.

Μάλλον λείπεις καιρό :wave2:

vaskunito
10/07/2006, 20:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Vaskunito, δεν περιμένουμε το The Mall για να εμπλουτίσουμε τις μοτοσυκλετιστικές μας γνώσεις.

Μάλλον λείπεις καιρό :wave2:

Είπα εγώ πάτε στο Mall γιά να εμπλουτίσετε τις γνώσεις σας γύρω από μοτοσυκλέτες; Σας πρότεινα το show (ή ότι άλλο γίνεται τέλος πάντων) γιατί μπορεί να είναι κάτι ενδιαφέρον. Όποιος δεν θέλει να πάει γιά να μην θίξει την παντογνωσία του γύρω από τις μηχανές ας μην πάει ποτέ του. Αλλά ας μην κοροϊδεύουμε ούτε να απορρίπτουμε τις μετρητοίς κάτι γιά το οποίο δεν ξέρουμε.

AFTER
10/07/2006, 22:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
http://www.themallathens.gr/gr/events.asp?newid=21


Τώρα τι τρελές και πόσο τρελές είναι....δεν ξέρω.

Μαλλον θα εννοει τρελους οσους εχουν μηχανες και πανε εκει...:rolleyes:


Ή..... ''Τρελες μηχανες, εχασαν τον ελεγχο, ξεφυγαν απο το ...παρκινγκ, και επεσε η μια πανω στην αλλη!!!''

vaskunito
10/07/2006, 22:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Μαλλον θα εννοει τρελους οσους εχουν μηχανες και πανε εκει...:rolleyes:


Ή..... ''Τρελες μηχανες, εχασαν τον ελεγχο, ξεφυγαν απο το ...παρκινγκ, και επεσε η μια πανω στην αλλη!!!''

ε τους Mallάκες

beholder
10/07/2006, 22:41
vaskunito
δεν εχει να κανει με υπεροψια ή τιποτε αλλο Το The Mall προκειται για μια απιστευτη Mall(ακια) απο μονο του.:a31:
Πρεπει να πας να το ζησεις για να καταλαβεις τι λεμε.

Κατ αρχας, εχουν χεσμενους τους μοτοσυκλετιστες απο χερι.
Αλλα και με αυτοκινητο να πας, θα "καλοπερασεις".

Διαβασε σε αλλα θεματα, τι εχουν τραβηξει κατα καιρους οσοι ειχαν τη φαεινη ιδεα να το επισκευθουν, και θα καταλαβεις. :confused:

Και εγω απο προσωπικη εμπειρια μια φορα πηγα και δεν ξαναπαω.
Ας κανουν και 500 show τη μερα :yuck:

vaskunito
10/07/2006, 22:56
Το ότι ένα μαγαζί ή ετερεία ετοιμάζει ένα σόου δεν έχει καμία σχέση με τον εργολάβο που έφτιαξε το Mall ή το μάνατζμεντ που το κουμαντάρει οπότε το όποιο μποϋκοτάζ γενικότερα στο Mall μου φαίνετε ολίγον κουτό και ανώφελο. Άποψη μου θα μου πες. Τέσπα.

Εάν έχετε πρόβλημα με το πάρκινγκ πάρκαρετε κάπου αλλού στο Μαρούσι και πάτε με τα πόδια ή πάτε με συγκοινωνία.

Τέσπα. Άμα κάποιος μένει Μαρούσι ας πάει να το κοιτάξει να μας πει και μας.

Peace :alien:

ledz
10/07/2006, 23:37
Πηγα σημερα και τι καταλαβα...

Δε καταλαβαινω γιατι παραπονιουνται οι συναδελφοι αλητες-τσαντακιδες-ινδιανοι;
Περα απο τα ακροβατικα που κανα για να μπω (απο την εξοδο του σταθμου του ηλεκτρικου) δε βρηκα καμμια δυσκολια στο να βρω το mall!:confused: Ρε βαλτε καμμια εισοδο και για μας ΡΕΕΕΕ!!!
Εννοώ εισοδο για το διαολοεμπορικο κεντρο, οχι για τις μηχανες γιατι εκει μας καλυψατε με το παλουκι που βαλατε μες τη μεση... (αληθεια οσοι εχετε τον boxer πως μπαινετε;;;)

Μεσα στο ιδιο το mall, βλεπεις διαφορες μοτοσικλετες διαφόρων ειδων: Καινουργιες, μεταχειρισμενες, αγωνιστικες, μοταρντ, κροσακια, supersport 2χρονα και 4χρονα (εχει και την 999ρ του Μπουστα με τα φαγομενα σλικ φατσα καρτα με το που μπαινεις) εχει και κατι v-strom και er-6n στου διαλου τη μανα... Στο υπογειο εχει μια zzr1400, μια R1sp και μια mv augusta f4 1000 (r-s δε ξερω).

Εχει επισης και κατι κοπελιτσες που μοιραζουν στους κρανοφεροντες αγωνολογια και αφισουλες οπως εκεινη του Μοτο με τη fireblade και την rcv211 διπλα-διπλα

Αυτα θυμαμαι... αν ξαναπερασω θα βγαλω και καμμια φωτο γιατι απ το κινητο, αστα.. :beer:

vaskunito
10/07/2006, 23:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από ledz
Πηγα σημερα και τι καταλαβα...

Δε καταλαβαινω γιατι παραπονιουνται οι συναδελφοι αλητες-τσαντακιδες-ινδιανοι;
Περα απο τα ακροβατικα που κανα για να μπω (απο την εξοδο του σταθμου του ηλεκτρικου) δε βρηκα καμμια δυσκολια στο να βρω το mall!:confused: Ρε βαλτε καμμια εισοδο και για μας ΡΕΕΕΕ!!!
Εννοώ εισοδο για το διαολοεμπορικο κεντρο, οχι για τις μηχανες γιατι εκει μας καλυψατε με το παλουκι που βαλατε μες τη μεση... (αληθεια οσοι εχετε τον boxer πως μπαινετε;;;)

Μεσα στο ιδιο το mall, βλεπεις διαφορες μοτοσικλετες διαφόρων ειδων: Καινουργιες, μεταχειρισμενες, αγωνιστηκες, μοταρντ, κροσακια, supersport 2χρονα και 4χρονα (εχει και την 999ρ του Μπουστα με τα φαγομενα σλικ φατσα καρτα με το που μπαινεις) εχει και κατι v-strom και er-6n στου διαλου τη μανα... Στο υπογειο εχει μια zzr1400, μια R1sp και μια mv augusta f4 1000 (r-s δε ξερω).

Εχει επισης και κατι κοπελιτσες που μοιραζουν στους κρανοφεροντες αγωνολογια και αφισουλες οπως εκεινη του Μοτο με τη fireblade και την rcv211 διπλα-διπλα

Αυτα θυμαμαι... αν ξαναπερασω θα βγαλω και καμμια φωτο γιατι απ το κινητο, αστα.. :beer:

Βγάλε (σοβαρή) φώτο τις ZZR, F4, R1SP και την testastretta. Άν μπορέσεις φυσικά. :wave2:

vaspiou
11/07/2006, 00:07
τι γκρινιαζετε παλι για το παρκιν.
Εγω παω συχνα mall. βαζω το ΧΤ μια χαρα στο παρκιν και μπαινω μεσα...!!
αμαν πια!! ολο γκρινια...
οχχουυυ!

ledz
11/07/2006, 00:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaspiou
τι γκρινιαζετε παλι για το παρκιν.
Εγω παω συχνα mall. βαζω το ΧΤ μια χαρα στο παρκιν και μπαινω μεσα...!!
αμαν πια!! ολο γκρινια...
οχχουυυ!

Και πως μπαινεις μεσα; :confused: (οχι αληθεια :))
Γιατι εγω αναγκαζομαι να παταω χωματα, να πηδαω καγκελα (με τις ενδεχομενες οδυνηρες συνεπειες) και γενικοτερα να νoιωθω οτι με παραμελουν οσοι με θεωρουν υπανθρωπο... Αλλα πολλη αξία τους δινω. :mad:

Βεβαια υπαρχει και η αλλη λυση, να βγεις απο κει που μπηκες, να διασχισεις την εισοδο του παρκινγκ των κουτιων, και να ανεβεις την ανηφορα που οδηγει στο "πρωτο" παρκινγκ μηχανων και τις κυλιόμενες

vaspiou
11/07/2006, 00:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από ledz
Και πως μπαινεις μεσα; :confused: (οχι αληθεια :))
Γιατι εγω αναγκαζομαι να παταω χωματα, να πηδαω καγκελα (με τις ενδεχομενες οδυνηρες συνεπειες) και γενικοτερα να νοιοθω οτι με παραμελουν οσοι με θεωρουν υπανθρωπο... Αλλα πολλη αξία τους δινω. :mad:

Βεβαια υπαρχει και η αλλη λυση, να βγεις απο κει που μπηκες, να διασχισεις την εισοδο του παρκινγκ των κουτιων, και να ανεβεις την ανηφορα που οδηγει στο "πρωτο" παρκινγκ μηχανων και τις κυλιόμενες

βαζω στο παρκιν τη μηχανη και μετα κατεβαινω απο το βουναλακι και μπαινω απο την κεντρικη εισοδο του MALL. απο το παρκιν κατεβαινω απο την μινι πλαγια που εχει ,ναι δεν εχει σκαλες ή καποια εξοδο. Αλλα εγω ειμαι 22 χρονων δεν με ενδιαφερει αμα εχει σκαλες η χωματα...
Μετα απο τα 30 αρχιζει η μουρμουρα...!!
no offense!!!
:beer:

ledz
11/07/2006, 00:41
Και γω 21 ειμαι, και αλιμονο αν δε μπορουσα να φαω λιγη ταλαιπορια, δε θα εκανα το πρωτο μου ταξιδι με μηχανη (-5 βαθμοι με 250cc cbf στην εθνικη Αθηνα - Πατρα και να εχει πλαγιες ριπες ανεμων), ποσο μαλλον να 'χα γενικοτερα μηχανη. Ακριβως επειδη αντεχω απο ταλαιπορια (οταν εφτασα απο το ταξιδι, ηθελα να βαλω βενζινη και να επιστρεψω) δε λεω τιποτα για το πηδημα του καγκελου, που στο κατω-κατω ειναι παρακαμψη (μπορει κ να μου την πουν) αλλα ρε παιδια, πολυ ρατσισμος με τους μηχανοβιους... ουτε υποστεγο, ουτε εισοδος, παλι καλα που ναι και ασφαλτοστρομενο. Δε χωραει και αρκετα μοτορια θελω να δω χριστουγεννα τι θα γινεται, η καποια αλλη μεγαλη γιορτη. Ή μαλλον οχι, δε θελω...

No hard feelings
:beer: <- (ακριβες μπυρες του mall)

ΥΓ: ωραια υπογραφη :rotflmao:

vaskunito
11/07/2006, 00:45
Α ρε και τι δεν θα έδινα γιά να είχα ένα σουβλάκι με πίττα right about now. :cry:

vaspiou
11/07/2006, 00:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από ledz
Και γω 21 ειμαι, και αλιμονο αν δε μπορουσα να φαω λιγη ταλαιπορια, δε θα εκανα το πρωτο μου ταξιδι με μηχανη (-5 βαθμοι με 250cc cbf στην εθνικη Αθηνα - Πατρα και να εχει πλαγιες ριπες ανεμων), ποσο μαλλον να 'χα γενικοτερα μηχανη. Ακριβως επειδη αντεχω απο ταλαιπορια (οταν εφτασα απο το ταξιδι, ηθελα να βαλω βενζινη και να επιστρεψω) δε λεω τιποτα για το πηδημα του καγκελου, που στο κατω-κατω ειναι παρακαμψη (μπορει κ να μου την πουν) αλλα ρε παιδια, πολυ ρατσισμος με τους μηχανοβιους... ουτε υποστεγο, ουτε εισοδος, παλι καλα που ναι και ασφαλτοστρομενο. Δε χωραει και αρκετα μοτορια θελω να δω χριστουγεννα τι θα γινεται, η καποια αλλη μεγαλη γιορτη. Ή μαλλον οχι, δε θελω...

No hard feelings
:beer: <- (ακριβες μπυρες του mall)

ΥΓ: ωραια υπογραφη :rotflmao:


ε ναι, παντα υπαρχει ρατσισμος με τους μηχανοβιους... δεν αξιζει πια να κατσεις να το ψαξεις... φαντασου να μην ηταν και ασφαλτοστρομενο!! πανικος!!
Οντως ακριβη η μπυρα στο mall. τωρα γυρισα απο εκει και μου τον πιασανε λιγο τον κ@λ@ στην μπυρα! ΒRΑΗΜΑ 6,30? 330ltr (ιδιο μπουκαλι με της carib , corona) ασε ασε!!

vaspiou
11/07/2006, 00:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
Α ρε και τι δεν θα έδινα γιά να είχα ένα σουβλάκι με πίττα right about now. :cry:

που βρισκεσαι να στο στειλω με courrier ??
τζατζικι θες???
:lol: :lol: :lol: :beer: :beer:

vaskunito
11/07/2006, 00:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaspiou
που βρισκεσαι να στο στειλω με courrier ??
τζατζικι θες???
:lol: :lol: :lol: :beer: :beer:

Αμί.... Ρίξε κει μπόλικο :a10:

vaspiou
11/07/2006, 01:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
Αμί.... Ρίξε κει μπόλικο :a10:

τωρα το τυλιγω και ερχεται!!!


54651

zephyr1
11/07/2006, 09:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από ledz
Περα απο τα ακροβατικα που κανα για να μπω


Μηπως το show το εκανες εσυ?:rotflmao: :beer:

mike_thedoctor
11/07/2006, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1

Ειναι το πιο αντιπαθητικο μαγαζι για μοτοσυκλετιστες.

Βρε ουυυυστ το mall.

:wave2:


Φαντάζομαι μιλάς εκ μέρους όλων ε?...κι εμένα μέσα...


Τι να πω...


Δε βλέπω τι σας ενοχλεί στο Mall...αμα δε γουστάρετε μη πηγαίνετε...

zephyr1
11/07/2006, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από mike_thedoctor
Φαντάζομαι μιλάς εκ μέρους όλων ε?...κι εμένα μέσα...


Τι να πω...


Δε βλέπω τι σας ενοχλεί στο Mall...αμα δε γουστάρετε μη πηγαίνετε...

Απο αυτα που διαβαζω αυτο καταλαβαινω.

Μιλαω εκ μερους αυτων που δεν γουσταρουν.

Και δεν πηγαινω,προτιμω το μαγαζακι της γειτονιας που οτι και αν παρω μου το αλλαζει αυτο,και δεν με στελνει στην εκαστοτε αντιπροσωπεια.

Χωρια που υποστηριζω και ανθρωπους που γενικα ειναι αδυνατη και το παλεουν να επιβιωσουν σ΄αυτη την κολοκατασταση.

Αν ησουνα στην συγκεντρωση μοτοσυκλετιστων,μετα οι πιο πολλοι πηγαν να διαμαρτυρηθουν γιατι δεν εχει parking to mall.Ουτε εκει πηγα αλλα για πες μου εσυ οταν πας καπου και με τον τροπο του το οποιδηποτε καταστημα σε διωχνει,θα ξαναπηγαινες?

Ε,οχι και να παρακαλαω για να τους δωσω τα λεφτα μου.

Ξανα ουσσστττ το Mall.

mike_thedoctor
11/07/2006, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Απο αυτα που διαβαζω αυτο καταλαβαινω.

Μιλαω εκ μερους αυτων που δεν γουσταρουν.

Και δεν πηγαινω,προτιμω το μαγαζακι της γειτονιας που οτι και αν παρω μου το αλλαζει αυτο,και δεν με στελνει στην εκαστοτε αντιπροσωπεια.

Χωρια που υποστηριζω και ανθρωπους που γενικα ειναι αδυνατη και το παλεουν να επιβιωσουν σ΄αυτη την κολοκατασταση.

Αν ησουνα στην συγκεντρωση μοτοσυκλετιστων,μετα οι πιο πολλοι πηγαν να διαμαρτυρηθουν γιατι δεν εχει parking to mall.Ουτε εκει πηγα αλλα για πες μου εσυ οταν πας καπου και με τον τροπο του το οποιδηποτε καταστημα σε διωχνει,θα ξαναπηγαινες?

Ε,οχι και να παρακαλαω για να τους δωσω τα λεφτα μου.

Ξανα ουσσστττ το Mall.

Εχω ψωνίσει στο Mall και έχω αλλάξει αγορές μου...

Στη "συγκέντρωση" των μοτοσυκλετιστών φυσικά και ΔΕΝ ήμουν.. Ε όταν δε έμαθα ότι πήγατε/πήγανε (λίγο με νοιάζει) και στο Mall εκεί χέστηκα στο γέλιο-προφανώς κι αυτοί που σας/τους έβλεπαν..

Όσες φορές επισκέφθηκα αυτό το χώρο δεν είχα ποτέ πρόβλημα σε τίποτα. Ούτε σε εξυπηρέτηση, ούτε σε αντιμετώπιση από τα καταστήματα...Βρίσκω τα πάντα, βρίσκω καλές τιμές και τα βρίσκω μαζεμένα...

Τώρα αν έχετε "πρόβλημα" με το πάρκινγκ για τις μοτοσυκλετες σας ενημερώνω ότι και το χώρο που εφτιαξαν, πολύ μεγάλη χάρη μας έκαναν...και είναι και μια χαρά εξυπηρετικός...

Γενικά η άποψή μου περί αυτών των ακραίων "μοτοσυκλετιστικών αντιλήψεων" που βλέπω σε μερικούς είναι παντελώς αντίθετη οπότε δε βγάζουμε άκρη...

zephyr1
11/07/2006, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από mike_thedoctor
Τώρα αν έχετε "πρόβλημα" με το πάρκινγκ για τις μοτοσυκλετες σας ενημερώνω ότι και το χώρο που εφτιαξαν, πολύ μεγάλη χάρη μας έκαναν....


:confused: :confused: :confused:

Ε αυτο και αν δεν το καταλαβαινω.

Τεσπα οπως ειπες οτι θελει κανει ο καθενας,απλα την γνωμη μας λεμε.

Και καλο ειναι να ακουγεται ειτε ειναι καλη ειτε κακη.

Δεν μπορουμε να συμφωνουμε ολοι.

ledz
11/07/2006, 16:41
ωριστε πως βρηκα σημερα την "εισοδο" του "παρκινγκ"... :confused:


54809

ledz
11/07/2006, 16:43
Η εισοδος προς το mall... στις πληροφοριες μου λεει "κακως πηδας καγκελα, να κατεβαινες πιο κατω στα δεξια που ειναι η εισοδος του σταθμου :confused:


54810

ledz
11/07/2006, 16:44
"Υποστεγο" για λιγους τυχερους (βεβαια, την παθαινουν απο αλλου... βλεπε επομενη)


54811

ledz
11/07/2006, 16:47
Ο σωληνας της υδροροης της γεφυρας πεφτει σχεδον πανω στο "παρκινγκ"¨:lol:


54812

ledz
11/07/2006, 16:48
Παρκινγκ για τα ον-οφ ...


54813

ledz
11/07/2006, 17:48
Ωριστε και ολες οι φωτογραφιες (http://rapidshare.de/files/25555410/mall_pics.zip.html) που τραβηξα απ το mall...

Οποιος θελει ασυμπιεστη καποια ας μου στηλει πμ με τον αριθμο της φωτογραφιας και e-mail του...

vaskunito
11/07/2006, 17:59
Re tsoglanareeides. Αφού έχει πάρκινγκ γιά μότο ρε γαμώτο. Γιατί πάλι γκρινιάζετε; Για λίγα κάγκελα; Άντε μην σας πηδήξω το κάγκελο :beer:

vaskunito
11/07/2006, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από ledz
Ωριστε και ολες οι φωτογραφιες (http://rapidshare.de/files/25555410/mall_pics.zip.html) που τραβηξα απ το mall...

Οποιος θελει ασυμπιεστη καποια ας μου στηλει πμ με τον αριθμο της φωτογραφιας και e-mail του...

Πολύ ωραίες φώτος Ledz. Μπράβο.
Καλά αυτές οι μηχανές με τα ελληνικά decals που τις τρέχουν; Υπάρχει κανένα πρωτάθλημα στο Ελλάντα; Μπας και έχουμε κατηγορία supersport και δεν το ξέρω (και αυτο το δίχρονο 250άρι).

Πάντως πως θα γίνει καμιά μέρα να κρυφτούμε μέσα στο Mall και να βγούμε το βράδυ όταν θα έχουν φύγει όλοι και να βουτήξουμε αυτή την R1 special edition;
Αλλά και πάλι να μου πεις, άμα την βουτάγαμε δεν θα τα καταφέρναμε να την βγάζαμε από το πάρκινγκ και θα μας τσακώνανε.

:rotflmao: :rotflmao:


'Ελεγε τίποτα το σόου πάντως;

ledz
11/07/2006, 20:37
Ευχαριστω και λυπαμαι για τους μη εχοντες adsl, υπομονη και αργοτερα θα βαλω επιλογες σε καποιο θρεντ...

Show δεν ειδα (και οχι δεν ειμαι γω το show :mad: :D :beer: ) , απο αυριο ξεκιναει μεχρι κυριακη, γενικα 6-8μμ θα ειναι. Ειναι ενας με μια πειραγμενη ΧΤ που ισορροπει σε ενα συρματοσκοινο στο υψος των hooters :a03:... να πω την αληθεια βαριεμαι να παω να το δω...

FestoNero
13/07/2006, 11:44
:D :lol: :lol:


55004

Innersense
14/07/2006, 08:54
Ωραίες οι φωτογραφίες σου φίλε ledz έχω να παρατηρήσω όμως ότι παρέλειψες μερικά μηχανάκια... ας πούμε άξια λόγου...

:a23: :a23: :a23:


55104

thewhiteowl
14/07/2006, 08:59
Θα με πείτε πολύ διεστραμένο αν σας πω ότι έτσι όπως την βλέπω, θέλω να την γλείψω; :a8:

vaskunito
14/07/2006, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από thewhiteowl
Θα με πείτε πολύ διεστραμένο αν σας πω ότι έτσι όπως την βλέπω, θέλω να την γλείψω; :a8:

Ναι :dizzy:

Nostra
14/07/2006, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από thewhiteowl
Θα με πείτε πολύ διεστραμένο αν σας πω ότι έτσι όπως την βλέπω, θέλω να την γλείψω; :a8:

άμα την φτάνεις....

γούστα είναι αυτά.... :eek:



:lol: :lol: :lol:

ledz
14/07/2006, 15:10
Ε; :confused: Που ηταν αυτο; Δε το δα ρε παιδια, σορυ... :sad:

ktm640lc4
14/07/2006, 15:30
Αυτο που ειπε ο φιλος πιο πανω οτι μας εκαναν και χαρη που εφτιαξαν ενα παρκινγκ για μοτο, δεν το πολυκαταλαβα. :confused:

Εγω mall ειχα παει πριν ανοιξει οταν το διαφημιζαν και καλα και ειχε παει ολος ο κοσμος να το δει. Μετα δεν ξαναπηγα. Αυτα που λετε δεν τα εχω δει οποτε δεν μιλαω(γραφω) μεχρι να παω να δω για να σχηματισω αποψη.

Τεσπα.