PDA

View Full Version : ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ για διαβαστε εδω....



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
19/05/2004, 14:54
Ε ναί λοιπόν ! Κι άλλο σεμινάριο !!!!!!!!
Στις 12 του Ιούνη (ναι ! Σάββατο) , στις 11 π.μ. στην αίθουσα "Γ.Χιωτέλης" την έδρα του , ο ΑΝΕΜΟΣ οργανώνει ένα ακόμη σεμινάριο.

Το θέμα : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ (εγω το βρίσκω εξαιρετικά ενδιαφέρον! Το μηχανόλαδο είναι το αίμα του μοτέρ μας!!!!)

Παρουσίαση : SHELL

Είσοδος ελεύθερη (ειδικά αν είστε κοριτσάκι , και ακόμη ειδικώτερα αν είστε ΟΜΟΡΦΟ κοριτσάκι ).

AKIS77
20/05/2004, 09:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
Ε ναί λοιπόν ! Κι άλλο σεμινάριο !!!!!!!!
Στις 12 του Ιούνη (ναι ! Σάββατο) , στις 11 π.μ. στην αίθουσα "Γ.Χιωτέλης" την έδρα του , ο ΑΝΕΜΟΣ οργανώνει ένα ακόμη σεμινάριο.

Το θέμα : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ (εγω το βρίσκω εξαιρετικά ενδιαφέρον! Το μηχανόλαδο είναι το αίμα του μοτέρ μας!!!!)

Παρουσίαση : SHELL

Είσοδος ελεύθερη (ειδικά αν είστε κοριτσάκι , και ακόμη ειδικώτερα αν είστε ΟΜΟΡΦΟ κοριτσάκι ).
E...! tote na er8w!! :lol: :rotflmao: :D

skor-billys
20/05/2004, 10:55
Giorgo pes mas pou akribos ginete h parousiash. Kai ego ektos aproopotu 8a eimai ekei.

periklisk
20/05/2004, 11:15
Ναι για πες μας Γιώργο γιατί βολεύει και η μέρα.....

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
20/05/2004, 17:32
η λεσχη ΑΝΕΜΟΣ εχει εδρα...... οδος δημοσθενους 24 καληθεα. κατεβενωντας την συγκρου στο υψος του ωνασιου κανεις δεξια και ειναι παραληλη με την συγκρου δεν θημαμε αν ειναι 2-3-4 δρομοι. εγω απο την καλιθεα παω την δαβακη προς την συγκρου και μολις βλεπω το κτιριο του οτες κανω δεδια προς παραλια και στα 500 μετρα ειναι στο δεξη σας χερι θα δητε τον χαμο απο μοτο... γιωργος