PDA

View Full Version : Ιδεες για τρειλερ μηχανης



GIXXERAKIAS
12/07/2006, 08:31
ηθελα αρκετο καιρο τωρα να κανω ενα project ωστε να παιρνω και την μηχανη μαζι μου οταν φευγω διακοπες με το αμαξι και μπαγκαζια της γυναικας,:wacko: μαλλον βρηκα την λυση:D εχω ενα παλιο αγροτικο και σκεφτομια να φτιαξω την καροτσα καπως ετσι:D (σημειωτεον οτι τα παντα,φρενα,φλας δουλευαν κανονικοτατα:eek: )


54842

GIXXERAKIAS
12/07/2006, 08:32
και ειδου ο μεταφορεας ρενω 19:Dη φωτο τραβηχτηκαν κυριακη πρωι με το κινητο εν κινηση!


54843

villy
12/07/2006, 08:38
Πολύ κάλός ο φίλος αλλά φτωχός...:sad: :sad: :sad:

Δες την έκδοση του πλούσιου!!!:lol: :lol: :lol:

(ελπίζω να μην έχει ξαναμπεί, αλλά ταιριάζει!)

::lol: :rotflmao: :lol:


54845

GIXXERAKIAS
12/07/2006, 08:41
:eyepop: :eyepop: θα πρεπει να πουλησω μηχανη,σκουτερ και αμαξι για να το παρω αυτο(και ενα δανειο σπιτιου απο τραπεζα:D ):beer:

Vezouvios
12/07/2006, 08:44
φωτοσοπια.
Ας το δουμε και στην πραγματικοτητα καποια μερα.

AFTER
12/07/2006, 08:53
Δεν ειναι photoshop

Vezouvios
12/07/2006, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Δεν ειναι photoshop


Η δευτερη φοτο ειναι φωτοshop..
Koita πιο προσεκτικα

AFTER
12/07/2006, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vezouvios
Η δευτερη φοτο ειναι φωτοshop..
Koita πιο προσεκτικα

Δεν βλεπω κατι που να δειχνει οτι ειναι photoshop

villy
12/07/2006, 09:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Δεν βλεπω κατι που να δειχνει οτι ειναι photoshop

Ούτε κι εγώ!
Φαντάζομαι ότι είναι Photoshop, αλλά αν είναι έχει κάνει φοβερή δουλειά! Μάλλον έχει κολλήσει 2 φώτο του ίδιου αυτοκινήτου το δεύτερο κομμένο.

Υπάρχει πάντως μία διαφορά. Στο πίσω μέρος της μπαγκαζιέρας πάνω στη σχάρα, το πίσω αυτοκίνητο έχει κίτρινη πινακιδούλα, το μπροστά όχι! Κι αυτό λές να το σκέφτηκε;

Δεν ξέρω! :look: :look: :look:

byron
12/07/2006, 10:12
Δεν μπορώ να πω αν είναι photoshop, ή όχι, απλά μου κάνει εντύπωση ότι το κομμένο αυτοκίνητο είναι υπερβολικά χαμηλωμένο.
Δεν νομίζω ότι μπορεί να το οδηγήσει κάποιος σε δρόμο, χωρίς να το ξηλώσει...:smokin:

Vezouvios
12/07/2006, 10:15
εκτος οτι νομικα δεν μπορει να κυκλοφορησει το εν λογω τρειλερ,
ειναι χαμηλωμενο υπερβολικα,εχει πισω δισκοφρενα(υπερβολικο)
Η αποσταση της κοτσαδουρας απο τον τροχο του συρομενου ειναι πολυ μακρια,αρα αποκλειεται να μπορει να σταθει διχως να αγγιξει εδαφος και γενικα ειναι λιγο παραδοξο

devil's animal
12/07/2006, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vezouvios
εκτος οτι νομικα δεν μπορει να κυκλοφορησει το εν λογω τρειλερ,
ειναι χαμηλωμενο υπερβολικα,εχει πισω δισκοφρενα(υπερβολικο)
Η αποσταση της κοτσαδουρας απο τον τροχο του συρομενου ειναι πολυ μακρια,αρα αποκλειεται να μπορει να σταθει διχως να αγγιξει εδαφος και γενικα ειναι λιγο παραδοξο

+ το οτι το τρεϊλερ ειναι ελαχιστε πιο "μεγαλο" απο το κανονικο αυτοκινητο...

και δεν ειναι λογω προοπτικης...:nono:

costas81
12/07/2006, 13:22
φιλαρακια σορυ που σας στενοχωρω αλλα ειναι φωτοσωπια!!


ειναι μια φωτο τραβηγμενη το αυτοκινητο στην θεση πισω και μια στη θεση μπροστα και δουλεμενο με προσοχη!!


το πιο καλο σημειο για να το καταλαβετε ειναι ο κοτσαδορος στο μπροστα οχημα που πρωτον ειναι μεσα στο προφυλαχτηρα που δεν παιζει και δευτερον που λειπει ενα μικρο κοματι και σημαντικο αυτο της μπιλιας!
ο κοτσαδορος φαινετε λες και παταει πανω στο προφυλακτηρα!!!


κοιταχτε που ειναι το χερουλι και σκεφτειτε που θα επρεπε να βρισκετε η μπιλια!!!!!

GIXXERAKIAS
12/07/2006, 13:56
To δικο μου που δεν ειναι φωτοσοπια τι κερδιζει??:wacko: :D οντως το πρωι που το ειδα μου κινησε κατι τις την περιεργεια αλλα ειχα δουλιτσα και το πηρα στο χαλαρο(με λιγα λογια εφυγα για δουλεια,που χρονος για να σχολιασω):D :D :wave2:

Leipsippos
13/07/2006, 08:03
Εχετε δει πολλες μπαγκαζιερες με καθρεπτες οδηγου ρε παιδες? Με φυμε παραθυρα μονο στις πισω θεσεις; Αν δεν καθεται καποιος μεσα τι να κανει τους καθρεπτες;Ειδικα αφου θα επρεπε να τους εχει ξηλωσει για το βαψει εει περα αφοτου το εκοψε.
Αν ειναι γεματο πραγματα γιατι να αφησει να φαινονται απο τα μπροστινα παραθυρα; Δεν εβαζε και στα μπροστα τζαμια; Τι ; Δεν ειχε λεφτα να το κανει; Καλο το conceptακι αλλα την παταει στις λεπτομερειες!
Το αυτοκινητο δεν ειναι το ιδιο τραβηγενο δυο φορες, ειναι δυο ιδια αμαξια το ενα πισω απο το αλλο τραβηγμενα σε διαφορετικη στιγμη, "εκοψε" το αμαξι του κολλητου του. Τα πλαστικα στην οροφη ειναι δαφορετικα(κοιταχτε τις γραμμες στο πισω μερος τους) και η πινακιδα στο δευτερο πρεπει αν ειναι διαφορετικη.Για αυτο υπαρχει και η κιτρινη ταμπελιτσα στη δευτερη βαλιτσα!

Vezouvios
13/07/2006, 08:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
φιλαρακια σορυ που σας στενοχωρω αλλα ειναι φωτοσωπια!!


ειναι μια φωτο τραβηγμενη το αυτοκινητο στην θεση πισω και μια στη θεση μπροστα και δουλεμενο με προσοχη!!


το πιο καλο σημειο για να το καταλαβετε ειναι ο κοτσαδορος στο μπροστα οχημα που πρωτον ειναι μεσα στο προφυλαχτηρα που δεν παιζει και δευτερον που λειπει ενα μικρο κοματι και σημαντικο αυτο της μπιλιας!
ο κοτσαδορος φαινετε λες και παταει πανω στο προφυλακτηρα!!!


κοιταχτε που ειναι το χερουλι και σκεφτειτε που θα επρεπε να βρισκετε η μπιλια!!!!!







Τελικα η δικαιωση ηρθε σαν μανα εξ ουρανου.!!!!!!!!!!:lol: