PDA

View Full Version : Για την Κυριακατικη εκδρομη (λεπτομερειες....)



hornet
20/05/2004, 08:14
Θα ξεκινησουμε απο το περιπτερο κατα τις 10:00 οποτε ελατε απο πιο νωρις.
Τελικα αποφασιστηκε απο τους παρευρισκομενους να παμε απο εθνικη στο ναυπλιο.Αρα θα ειμαστε στις 11 περιπου στην εισοδο του δρομου κορινθου τριπολεως.Αυτο το λεω για τους πατρινους.
Κατα τις 12 ειμαστε ναυπλιο οπου βρισκομαστε με bikenest και illu.
πινουμε καφεδακι στο ναυπλιο και συνεχιζουμε για λεωνιδιο η αγ.κοσμα αναλογα την ωρα θα δειξει.Αυτα προς το παρων


Ο καιρος:
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21-05-04 ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-05-04

ΚΑΙΡΟΣ: ΑΡΧΙΚΑ ΑΙΘΡΙΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΑ ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΑ ΘΑ ΑΝΑΠΤΥΧΘΟΥΝ ΤΟΠΙΚΕΣ ΝΕΦΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΚΔΗΛΩΘΟΥΝ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΕΣ ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΑ ΟΡΕΙΝΑ.
ΑΝΕΜΟΙ: ΜΕΤΑΒΛΗΤΟΙ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΟΤΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΑΙΓΑΙΟ ΒΟΡΕΙΟΔΥΤΙΚΟΙ ΜΕΤΡΙΟΙ.
ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: ΣΕ ΑΝΟΔΟ.


ΚΥΡΙΑΚΗ 23-05-04 ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 24-05-04

ΚΑΙΡΟΣ: ΖΕΣΤΟΣ ΜΕ ΑΡΑΙΕΣ ΝΕΦΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ, ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΒΟΡΕΙΑ ΚΑΤΑ ΤΟΠΟΥΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΥΚΝΕΣ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΟΥΝ ΠΑΡΟΔΙΚΕΣ ΒΡΟΧΕΣ Η ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ.
ΑΝΕΜΟΙ: ΜΕΤΑΒΛΗΤΟΙ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΜΕΤΡΙΟΙ.
ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΑΝΟΔΟ.

jimbar
20/05/2004, 08:32
Οκ TripMasterάκο … θα σε δούμε εκεί φίλε.

Θάνος
20/05/2004, 09:15
Αφού η πλειοψηφία θέλει εθνική, τότε ας είναι εθνική!

Εγώ θα τραβήξω άλλο δρόμο την Κυριακή. Sorry παιδιά, αλλά την εκδρομή με τη μηχανή τη φαντάζομαι κάπως διαφορετική. Αν από τα 400 χιλιόμετρα, κάνουμε τα 300 ευθεία στην εθνική, τότε πάω κι ένα Σούνιο ή παίρνω το αυτοκίνητο.

Anyway, γούστα είναι αυτά. Τα λέμε άλλη φορά.

Capo_Di_Capi
20/05/2004, 09:15
ΡΕ ΑΛΗΤΕΣ ΤΣΑΝΤΑΚΗΔΕΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ

ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ ΣΕΛΑ

hornet
20/05/2004, 10:12
Θανο δεν ειναι σε καμια περιπτωση τοσα πολλα εθνικη.Αλλα εαν θες ελα απο επιδαυρο και τα λεμε στο ναυπλιο να συνεχισουμε μαζι απο εκει και κατω οπου σιγουρα θα σου κανει αυτο στο υπογραφω.Δεν ειναι τωρα να χαλιομαστε για ενα κομματι της διαδρομης ενω το αλλο σιγουρα θα ειναι καλο.

jimbar
20/05/2004, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Capo_Di_Capi
ΡΕ ΑΛΗΤΕΣ ΤΣΑΝΤΑΚΗΔΕΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ

ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ ΣΕΛΑ

καλά ρε Γιώργο εχθές το βράδυ, δεν ρώτησες κανέναν;;;

periklisk
20/05/2004, 11:23
ΟΚ! θα τα πούμε εκεί μάλλον.....

jtoros
20/05/2004, 11:28
Λοιπόν ο ένας εκ των 2 γνωστών "Πατρινών" έχει κανονίσει να βρίσκεται Αθήνα το Σ/Κ. 'Εχω υποσχεθεί στο ξαδερφάκι μου να πάω να τον δω μιας και έχουμε να βρεθούμε σχεδόν 3 μήνες. Χθες που μιλήσαμε στο τηλέφωνο δεν παρέλειψα να του πω για την εκδρομή, ξέρετε να έρθουμε κι εμείς με τους "Αθηναίους", κάτι το οποίο δεν απέρριψε αμέσως. Βέβαια δεν υπόσχομαι ότι θα είμαστε σίγουρα μέσα για την εκδρομή, μιας και ο Νίκος δουλεύει 6 μέρες την εβδομάδα, 12 ώρες τη μέρα κατά μέσο όρο, και έχει την Κυριακή για chill out και χαλάρωση, οπότε δεν ξέρω κατά πόσο επιθυμεί να ξυπνήσει νωρίς Κυριακάτικα κτλ κτλ...
Anyway, σε περίπτωση που έρθουμε, μπορεί κάποιος να μου πει πού είναι αυτό το περιβόητο περίπτερο που θα βρεθείτε; Κι επίσης, λόγω του ότι στην Αθήνα δεν έχω Internet, άρα ούτε και forum, θα εκτιμούσα αν κάποιος από τους σίγουρους για την εκδρομή μου έστελνε με πμ το κινητό του, έτσι για τη συνεννόηση. Στάθη και Δημήτρη, σας στέλνω το δικό μου με πμ.
Ελπίζω να έρθουμε, τι άλο να πω...

Thnx for listening.

petridist
20/05/2004, 12:58
Λοιπόν, εγώ θα είμαι στη διασταύρωση για Τρίπολη στις 11.

Επειδή θα είμαι μόνο εγώ απο πάτρα, αν τελικά στραβώσει κάτι και δεν μπορέσω να έρθω θα πάρω τηλ Στάθη να ενημερώσω σάββατο βραδάκι οκ?

:beer:

jimbar
20/05/2004, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από jtoros
...Στάθη και Δημήτρη, σας στέλνω το δικό μου με πμ.
Ελπίζω να έρθουμε, τι άλο να πω...

Καλησπέρα. Το PM ελήφθη. Το περίπτερο είναι μετά το «Δαφνί» [βγαίνοντας από την Αθήνα όπως πας για Κόρινθο] στα δεξιά σου θα βρεις έναν χώρο για πάρκινγκ και εκεί υπάρχει ένα περίπτερο που πουλά διάφορα και ανήκει στο Δήμο Χαϊδαρίου. Εκεί μαζευόμαστε αλλά αν είναι και έρθεις το Σάββατο θα τα πούμε τότε. Άντε να βρεθούμε.

nimbus
20/05/2004, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Capo_Di_Capi
ΡΕ ΑΛΗΤΕΣ ΤΣΑΝΤΑΚΗΔΕΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ

ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ ΣΕΛΑ

ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ! ΕΝΤΑΞΕΙ? ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ.ΧΑΧΑΑΧΑ

Κανένας
20/05/2004, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
.Αρα θα ειμαστε στις 11 περιπου στην εισοδο του δρομου κορινθου τριπολεως.Αυτο το λεω για τους πατρινους.

Να λες για τους κάτω από το αυλάκι, για να καταλαβαίνουμε όλοι


Τελικά πόσες είναι οι συμμετοχές συν εμού- κατά πάσα πιθανότητα?
:)

afrotwin
21/05/2004, 09:50
ama isaste pano apo tris mixanes erxome ke ego

hornet
21/05/2004, 10:01
NAv οκ ρε φιλε για τους κατω απο το αυλακι!

πανω απο πεντε σιγουρα.

petridist
21/05/2004, 15:08
θα είμαι στη διασταύρωση τριπόλεως 11 το πρωι κανονικά...

άντε και ο καιρός φαίνεται γαμάτος!!!:beer:

periklisk
21/05/2004, 15:15
φαίνεται γαμάτος και θα είναι καλύτερος απ' ότι λένε τα δελτία.....


Άντε να κάνουμε βόλτα.... ΓΜΤ! έπαθα επικονδυλίτιδα στο δεξί χέρι από το γαμωκομπιούτερ και ο γιατρός είπε να το ξεκουράζω αλλά δε γα......ται! δε τη χάνω τη βόλτα....

idi
21/05/2004, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ama isaste pano apo tris mixanes erxome ke ego

afro αν ερθεις μη φερεις καμια φιλη σου σαν αυτες που ποσταρες στο αχχχχχχχχχχχχ (εγινε τσοδα):yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :wave2:

x-rider
21/05/2004, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
afro αν ερθεις μη φερεις καμια φιλη σου σαν αυτες που ποσταρες στο αχχχχχχχχχχχχ (εγινε τσοδα):yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :wave2:


ΜΗ ΤΗΝ ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΕΣΥ!!!!

:beer: :wave2:

periklisk
21/05/2004, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
ΜΗ ΤΗΝ ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΕΣΥ!!!!

:beer: :wave2:

πωπω!!!! αυτό δεν είναι τιμωρία.... είναι βασανηστήριο!!!!!

afrotwin
21/05/2004, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
afro αν ερθεις μη φερεις καμια φιλη σου σαν αυτες που ποσταρες στο αχχχχχχχχχχχχ (εγινε τσοδα):yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :wave2:

xaxaxaxaxaxaxaxa min anisixite
ke to koritsi:lol: den ine fili mou:lol:
:lol: :lol: :lol:

Κανένας
22/05/2004, 12:04
Ο τρισμέγιστος θα έρθει με το πλοίο της έρημου ?
Γιατί έχω πει σε ένα φίλο μου που έχει αγοράσει το super tenere που είχα, να έρθει μαζί μας
:smokin: