PDA

View Full Version : ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΒΥΣΜΑ.........



kalgeorge
13/07/2006, 07:27
:beer: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


54954

Vezouvios
13/07/2006, 07:31
ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

Φανταστικε τροχονομε!!!!!!!



εδω ειναι οντως φανταστικος αφου ουτε στην φαντασια δεν υπαρχει..........:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AFTER
13/07/2006, 09:55
Το εχω ξαναδει!

Αυτο που πιστευω ειναι οτι στο σημειο που ειναι το αμαξι, μαλλον θα ηταν επικινδυνο να περασει ενα τοσο βαρυ οχημα(σαν το τραμ), γιατι μπορει απο κατω να υπαρχει μια αποθηκη π.χ.

villy
13/07/2006, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Το εχω ξαναδει!

Αυτο που πιστευω ειναι οτι στο σημειο που ειναι το αμαξι, μαλλον θα ηταν επικινδυνο να περασει ενα τοσο βαρυ οχημα(σαν το τραμ), γιατι μπορει απο κατω να υπαρχει μια αποθηκη π.χ.

Κι εγώ το έχω ξαναδεί!!:lol: :lol: :lol:

Μήπως οι εργάτες που έβαλαν τις γραμμές ήταν μεθυσμένοι; λέω εγω...:lol: :lol:

Χωρίς πλάκα τώρα, πιθανότατα το τραμ που περνάει από εκεί μόλις μπήκε από αριστερή στροφη - διασταύρωση οπότε δεν θα μπορούσε να στρίψει αν ήταν πιο κλειστή η χάραξη των γραμμών!!!
:cool: :cool: :cool: :wave2:

megatim
13/07/2006, 10:14
Μάλλον είναι στροφή πιο πριν, και οι ράγες δεν μπορούν να κάνουν 90 μοίρες γωνία. Οπότε παιρνει την στροφή ανοιχτά και πατάει κατά το ελάχιστο τις δίπλα ράγες.

villy
13/07/2006, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
Μάλλον είναι στροφή πιο πριν, και οι ράγες δεν μπορούν να κάνουν 90 μοίρες γωνία. Οπότε παιρνει την στροφή ανοιχτά και πατάει κατά το ελάχιστο τις δίπλα ράγες.

Σε πρόλαβα για δεύτερα!!!:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

bartlal
13/07/2006, 10:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
:beer: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

George, του Ρενουα ειναι το τουτου? σαν να μοιαζει καπως! :lol: :lol: :lol:

FestoNero
13/07/2006, 10:27
Η μπορει απλα το τραμ να εστριβε σε αυτο το δρομο, οποτε και επρεπε να παρει ανοιχτα τη στροφη, λογω μεγαλου μηκους..
:D :D :D

megatim
13/07/2006, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από villy
Σε πρόλαβα για δεύτερα!!!:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

Ρε γμτ, μια ζωή δεύτερος. Μήπως πρέπει να αλλάξω την σχέση μετάδοσης στην 1η;

kalgeorge
13/07/2006, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
George, του Ρενουα ειναι το τουτου? σαν να μοιαζει καπως! :lol: :lol: :lol:


re sy pou einai autos;
oute pm apantaei oute sta minimata sto kinito.

bartlal
13/07/2006, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
re sy pou einai autos;
oute pm apantaei oute sta minimata sto kinito.

na soy πω που δουλευει να παμε μαζι απο το γραφειο του να του πουμε τα....καλαντα? :lol: :lol: :lol:

evvou
13/07/2006, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
na soy πω που δουλευει να παμε μαζι απο το γραφειο του να του πουμε τα....καλαντα? :lol: :lol: :lol:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: να πατε να πατε και να μου πειτε και μενα να φερω την καμερα :lol: :lol:

kalgeorge
13/07/2006, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: να πατε να πατε και να μου πειτε και μενα να φερω την καμερα :lol: :lol:

xerw pou douleuei re....:rotflmao: :rotflmao: pame na kanoume fasaria sto afentiko tou giati ton pizei ???:rotflmao: :rotflmao:

bartlal
13/07/2006, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
xerw pou douleuei re....:rotflmao: :rotflmao: pame na kanoume fasaria sto afentiko tou giati ton pizei ???:rotflmao: :rotflmao:

θα ελεγα τιποτα ποιος πηζει ποιον εκει... :evil: :evil: :evil:




:smokin:












:lol: :lol: :lol:

smavrid
13/07/2006, 14:18
αν παρατηρήσετε ποιο προσεχτικά θα δείτε ότι πάνω απο το αυτοκίνητο υπάρχει εξώστης (κοινώς βεράντα) γιαυτό και το τράμ (η δε ξέρω τι άλλο θα περνάει απο τις γραμμές) κάνει την στροφή.

costas81
13/07/2006, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από smavrid
αν παρατηρήσετε ποιο προσεχτικά θα δείτε ότι πάνω απο το αυτοκίνητο υπάρχει εξώστης (κοινώς βεράντα) γιαυτό και το τράμ (η δε ξέρω τι άλλο θα περνάει απο τις γραμμές) κάνει την στροφή.



συνελθε και εσυ.......:a38:


:lol: :lol: :lol:

smavrid
14/07/2006, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
συνελθε και εσυ.......:a38:


:lol: :lol: :lol:

?????? δεν κατάλαβα???...... το σύνελθε.... ακόμα και ένας ηλίθιος θα καταλάβαινε ότι κάνει την στροφή για να μην χτυπήσει στον εξώστη και όχι για οτιδήποτε άλλο, εξάλλου φαίνεται καθαρά ότι αρχίζει η καμπύλη απο το προηγούμενο κτίριο (το οποίο έχει εναν μικρό εξώστη) και συνεχίζει να μεγαλώνει, στο σημείο που είναι το αυτοκίνητο, γιατί μεγαλώνει και ο εξώστης......ΗΜΑΡΤΟΝ

kalgeorge
14/07/2006, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από smavrid
?????? δεν κατάλαβα???...... το σύνελθε.... ακόμα και ένας ηλίθιος θα καταλάβαινε ότι κάνει την στροφή για να μην χτυπήσει στον εξώστη και όχι για οτιδήποτε άλλο, εξάλλου φαίνεται καθαρά ότι αρχίζει η καμπύλη απο το προηγούμενο κτίριο (το οποίο έχει εναν μικρό εξώστη) και συνεχίζει να μεγαλώνει, στο σημείο που είναι το αυτοκίνητο, γιατί μεγαλώνει και ο εξώστης......ΗΜΑΡΤΟΝ

entaxei re file , eimaste ilithioi
ikanopoiithikes?
ase emas na gelame me tin eikona kai esy asxoleisou me tin veranta

bartlal
14/07/2006, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
συνελθε και εσυ.......:a38:


:lol: :lol: :lol:


Αρχικά δημιουργήθηκε από smavrid
?????? δεν κατάλαβα???...... το σύνελθε.... ακόμα και ένας ηλίθιος θα καταλάβαινε ότι κάνει την στροφή για να μην χτυπήσει στον εξώστη και όχι για οτιδήποτε άλλο, εξάλλου φαίνεται καθαρά ότι αρχίζει η καμπύλη απο το προηγούμενο κτίριο (το οποίο έχει εναν μικρό εξώστη) και συνεχίζει να μεγαλώνει, στο σημείο που είναι το αυτοκίνητο, γιατί μεγαλώνει και ο εξώστης......ΗΜΑΡΤΟΝ


Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
entaxei re file , eimaste ilithioi
ikanopoiithikes?
ase emas na gelame me tin eikona kai esy asxoleisou me tin veranta



ρε σεις! πατε καλα? απο το πουθενα θα το καταληξετε το θεμα για τις διαμαχες? :confused:

ενα σχολιο εκανε ο smavrid, ο costas81 (κακως κατ' εμε) το σχολιασε με το "συνελθε και εσυ" (εκτος αν τον ξερει ηδη τον smavrid και εχει την αμεσοτητα να του μιλαει ετσι) και ο kalgeorge το συνεχιζει!

πιειτε καμμια μπυρα να χαλαρωσετε. δεν θελω να πιστευω οτι θα συνεχιστει απο καμμια απο τις 3 πλευρες.
:winka:



:beer: :beer: :beer: :beer:


:wave2:

Nostra
14/07/2006, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
δεν θελω να πιστευω οτι θα συνεχιστει απο καμμια απο τις 3 πλευρες.


δείτε και την άλλη πλευρά,

δείτε και την άλλη πλευρά.....


πωωωωωωωωωωωωωωωωω, τι σου είπεεεεεεεεεε......

και το δέχεσαι? προσβόλαααααααααααααααα....



:lol: :lol: :lol:

:a014::a014::a014::a014:

kalgeorge
14/07/2006, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ρε σεις! πατε καλα? απο το πουθενα θα το καταληξετε το θεμα για τις διαμαχες? :confused:

ενα σχολιο εκανε ο smavrid, ο costas81 (κακως κατ' εμε) το σχολιασε με το "συνελθε και εσυ" (εκτος αν τον ξερει ηδη τον smavrid και εχει την αμεσοτητα να του μιλαει ετσι) και ο kalgeorge το συνεχιζει!

πιειτε καμμια μπυρα να χαλαρωσετε. δεν θελω να πιστευω οτι θα συνεχιστει απο καμμια απο τις 3 πλευρες.
:winka:



:beer: :beer: :beer: :beer:


:wave2:

des ligo tin apantisi tou mavrid xana
Kai o costas kala sxoliase, sta anekdota eimaste kai apla gelame, den koitame tis verantes kai ta pezodromia

bartlal
14/07/2006, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
des ligo tin apantisi tou mavrid xana
Kai o costas kala sxoliase, sta anekdota eimaste kai apla gelame, den koitame tis verantes kai ta pezodromia

ενταξ, εκει κολησε το παιδι, θα τον δειρουμε κιολας βρε συ Ζωρζ? :winka:

τεσπα, :a56: απο μενα, απλα δεν μΕ αρεσει να αρπαζομαστε για ψυλλου πηδημα (αυτη την τελευταια λεξη θα την αρπαξει ο nostra, στανταρακι!!!!) :lol: :lol: :lol:

kalgeorge
14/07/2006, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ενταξ, εκει κολησε το παιδι, θα τον δειρουμε κιολας βρε συ Ζωρζ? :winka:

τεσπα, :a56: απο μενα, απλα δεν μΕ αρεσει να αρπαζομαστε για ψυλλου πηδημα (αυτη την τελευταια λεξη θα την αρπαξει ο nostra, στανταρακι!!!!) :lol: :lol: :lol:



no man,
opws eipes
end of discussion :ninja:

Nostra
14/07/2006, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
για ψυλλου πηδημα (αυτη την τελευταια λεξη θα την αρπαξει ο nostra, στανταρακι!!!!)

για τέτοιο άνθρωπο με έχεις ρε "χαμένε" ?

αφιερωμένο στη μαγισσούλα :winka:


Θέμα: Για ψύλλου πήδημα

Από τον πρώτο αιώνα η επικοινωνία των Ρωμαίων με τον ασιατικό κόσμο, είχε σαν αποτέλεσμα την εισαγωγή πληθώρας γελοίων και εξευτελιστικών δεισιδαιμονιών, που κατέκλυσαν όλες τις επαρχίες της Ιταλίας.
Εκείνοι που φοβόντουσαν το μάτιασμα, κατάφευγαν στις μάγισσες, για να τους ξορκίσουν μ' ένα πολύ περίεργο τρόπο: Οι μάγισσες αυτές είχαν μερικούς γυμνασμένους ψύλλους, που πηδούσαν γύρω από ένα πιάτο με νερό.
Αν ο ψύλλος έπεφτε μέσα και πνιγόταν, τότε αυτός που τον μάτιασε ήταν εχθρός.
Αν συνέβαινε το αντίθετο -αν δεν πνιγόταν δηλαδή-τότε το μάτιασμα ήταν από φίλο, πράγμα που θα περνούσε γρήγορα.

Κάποτε μια μάγισσα υπέδειξε σ' έναν πελάτη της ένα τέτοιο εχθρό με τ' όνομα του. Εκείνος πήγε, τον βρήκε και τον σκότωσε. Έτσι άρχισε μια φοβερή "βεντέτα" ανάμεσα σε δύο οικογένειες, που κράτησε πολλά χρόνια.

Ωστόσο, από το δραματικό αυτό επεισόδιο, που το προξένησε μια ανόητη πρόληψη, βγήκε και έμεινε παροιμιακή η φράση:
"Για ψύλλου πήδημα".


:a014::a014::a014::a014:

smavrid
14/07/2006, 13:34
Δεν είχα καμία πρόθεση να προσβάλω κανέναν ( και ζητώ συγνώμη αν το εξέλαβε κάποιος έτσι), απλά υπερασπίστηκα την αποψή μου. ΤΕΛΟΣ

Nostra
14/07/2006, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από smavrid
Δεν είχα καμία πρόθεση να προσβάλω κανέναν ( και ζητώ συγνώμη αν το εξέλαβε κάποιος έτσι), απλά υπερασπίστηκα την αποψή μου. ΤΕΛΟΣ


:nono: :nono: Αστα αυτά τώρα.... υπεκφεύγεις....

αφού ήθελες να ξεκινήσεις έριδα....

και τους έβρισες και σε βρίσανε και πολλά άλλα σκεφτήκανε για σένα και εσύ γι' αυτούς ...

εγώ στη θέση σου θα το συνέχιζα...

δε θα άφηνα έτσι τέτοια προσβολή...



(πως με βλέπετε? διπλωμάτης έτσι? :wacko: )

:a014: :a014::a014::a014::a014::a014:

bartlal
14/07/2006, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
για τέτοιο άνθρωπο με έχεις ρε "χαμένε" ?




ναι! :alien:

πως ειναι ο μακης και ο λαμπρος οι αρρωστοι και καμενοι, εσυ εισαι ο χαμενος, με αποδειξεις κιολας! :winka:


:lol: :lol: :lol:

bartlal
14/07/2006, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
:nono: :nono: Αστα αυτά τώρα.... υπεκφεύγεις....

αφού ήθελες να ξεκινήσεις έριδα....

και τους έβρισες και σε βρίσανε και πολλά άλλα σκεφτήκανε για σένα και εσύ γι' αυτούς ...

εγώ στη θέση σου θα το συνέχιζα...

δε θα άφηνα έτσι τέτοια προσβολή...



(πως με βλέπετε? διπλωμάτης έτσι? :wacko: )

:a014: :a014::a014::a014::a014::a014:

εισαι ΑΚΡΙΒΩΣ αυτο που λεμε: τι ειν΄ τουτος εδω βρε?¨παρ'τον και στο γαμο σου να σου πει και του χρονου! :lol: :lol: :lol:

Nostra
14/07/2006, 13:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
παρ'τον και στο γαμο σου να σου πει και του χρονου!
ή σε κηδεία να σου πεί και "στα δικά σας" ή "να σας ζήσει" ....

:lol: :lol: :lol:

kalgeorge
14/07/2006, 23:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από smavrid
Δεν είχα καμία πρόθεση να προσβάλω κανέναν ( και ζητώ συγνώμη αν το εξέλαβε κάποιος έτσι), απλά υπερασπίστηκα την αποψή μου. ΤΕΛΟΣ

no problem man, ola ok :wave2:

re nostra, i priza i idia eisai re megale :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

evvou
14/07/2006, 23:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
:nono: :nono: Αστα αυτά τώρα.... υπεκφεύγεις....

αφού ήθελες να ξεκινήσεις έριδα....

και τους έβρισες και σε βρίσανε και πολλά άλλα σκεφτήκανε για σένα και εσύ γι' αυτούς ...

εγώ στη θέση σου θα το συνέχιζα...

δε θα άφηνα έτσι τέτοια προσβολή...



(πως με βλέπετε? διπλωμάτης έτσι? :wacko: )


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
παντως εγω που μιλησα με πμ με "καποιον" απο δω μεσα...μου λεγε τα χειροτερα για τον "Αλλον" εδω μεσα :lol: :lol: :lol:

α ρε τρελοκομειο Νοστρα :lol: :lol:

evvou
14/07/2006, 23:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
re sy pou einai autos;
oute pm apantaei oute sta minimata sto kinito.


:look: :look: στα δικα σου μαλλον γιατι με μενα μιλαει τουλαχιστον 5-6 φορες τη μερα...:look: :look:

Νοστρα πως με κοβεις? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

evvou
14/07/2006, 23:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
για τέτοιο άνθρωπο με έχεις ρε "χαμένε" ?

αφιερωμένο στη μαγισσούλα :winka:


Θέμα: Για ψύλλου πήδημα

Από τον πρώτο αιώνα η επικοινωνία των Ρωμαίων με τον ασιατικό κόσμο, είχε σαν αποτέλεσμα την εισαγωγή πληθώρας γελοίων και εξευτελιστικών δεισιδαιμονιών, που κατέκλυσαν όλες τις επαρχίες της Ιταλίας.
Εκείνοι που φοβόντουσαν το μάτιασμα, κατάφευγαν στις μάγισσες, για να τους ξορκίσουν μ' ένα πολύ περίεργο τρόπο: Οι μάγισσες αυτές είχαν μερικούς γυμνασμένους ψύλλους, που πηδούσαν γύρω από ένα πιάτο με νερό.
Αν ο ψύλλος έπεφτε μέσα και πνιγόταν, τότε αυτός που τον μάτιασε ήταν εχθρός.
Αν συνέβαινε το αντίθετο -αν δεν πνιγόταν δηλαδή-τότε το μάτιασμα ήταν από φίλο, πράγμα που θα περνούσε γρήγορα.

Κάποτε μια μάγισσα υπέδειξε σ' έναν πελάτη της ένα τέτοιο εχθρό με τ' όνομα του. Εκείνος πήγε, τον βρήκε και τον σκότωσε. Έτσι άρχισε μια φοβερή "βεντέτα" ανάμεσα σε δύο οικογένειες, που κράτησε πολλά χρόνια.

Ωστόσο, από το δραματικό αυτό επεισόδιο, που το προξένησε μια ανόητη πρόληψη, βγήκε και έμεινε παροιμιακή η φράση:
"Για ψύλλου πήδημα".


:a014::a014::a014::a014:

αφιερωση!!! pour moi??? oh lala :lol:
ενδιαφερουσα ιστορια η αληθεια ειναι...αλλα εγω ειμαι μαγισσα νεας γενιας...δεν εχω ψυλλους :rolleyes:

:lol: :lol: :lol: :beer: :beer: γεια σου ρε Τασουλη :beer: :beer:

kalgeorge
14/07/2006, 23:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
:look: :look: στα δικα σου μαλλον γιατι με μενα μιλαει τουλαχιστον 5-6 φορες τη μερα...:look: :look:

Νοστρα πως με κοβεις? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

wx theleis na mou peis kati kai mou to ferneis siga siga?
:rotflmao: :rotflmao:

evvou
14/07/2006, 23:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
wx theleis na mou peis kati kai mou to ferneis siga siga?
:rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: μπα στο λεω γρηγορα γρηγορα οτι ο Ρενακος δε σε γουσταρει καθολου :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αλλα ενταξ μωρε..του ειπα τι καλο παιδι που εισαι κλπ κλπ

:look: :look: μηπως δεν επρεπε να το πω? :look:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:

kalgeorge
14/07/2006, 23:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
:rotflmao: :rotflmao: μπα στο λεω γρηγορα γρηγορα οτι ο Ρενακος δε σε γουσταρει καθολου :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αλλα ενταξ μωρε..του ειπα τι καλο παιδι που εισαι κλπ κλπ

:look: :look: μηπως δεν επρεπε να το πω? :look:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:

me edwses stegna diladi, e?:rotflmao:

kai telika ti egine? tou allaxes gnwmi?:rotflmao:

evvou
14/07/2006, 23:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
me edwses stegna diladi, e?:rotflmao:

kai telika ti egine? tou allaxes gnwmi?:rotflmao:


εμ τι? τζαμπα με λεει μαυροκουκουλακια ο Νοστρα?? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ε κατι θα γινει με την περιπτωση σου :lol: του ειπα οτι εισαι συμπαθητικη φατσα..καλο παιδι..τα γνωστα..εχεις κατι αλλο να προσθεσεις? :lol: :lol: :lol: :lol:

kalgeorge
14/07/2006, 23:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
εμ τι? τζαμπα με λεει μαυροκουκουλακια ο Νοστρα?? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ε κατι θα γινει με την περιπτωση σου :lol: του ειπα οτι εισαι συμπαθητικη φατσα..καλο παιδι..τα γνωστα..εχεις κατι αλλο να προσθεσεις? :lol: :lol: :lol: :lol:

eimai episis panemorfos, panexupnos kai exairetika METRIOFRWN :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

evvou
15/07/2006, 00:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
eimai episis panemorfos, panexupnos kai exairetika METRIOFRWN :rotflmao: :eyepop:

:uplate: :uplate: ναι ναι ειμαι σιγουρη πως η μετριοφροσυνη σου ειναι ενα απο τα 8000000 πρωτερηματα σου :uplate: :rotflmao: αχ σε καταλαβαινω απολυτα...και εγω κατι τετοια προβληματα εχω :look: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer:

marios8
15/07/2006, 00:05
Ρε μηπως ο τυπος με το αυτοκινητο λεγεται Καραμαλης (η Παπανδρεου )? :lol: :lol:

evvou
15/07/2006, 00:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Ρε μηπως ο τυπος με το αυτοκινητο λεγεται Καραμαλης (η Παπανδρεου )? :lol: :lol:


:a27: :eyepop: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:

kalgeorge
15/07/2006, 00:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
:uplate: :uplate: ναι ναι ειμαι σιγουρη πως η μετριοφρωσινη σου ειναι ενα απο τα 8000000 πρωτερηματα σου :uplate: :rotflmao: αχ σε καταλαβαινω απολυτα...και εγω κατι τετοια προβληματα εχω :look: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer:

sumpasxeis diladi e?:rotflmao: :rotflmao:

upomoni, ti na kaneis..

bartlal
16/07/2006, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
eimai episis panemorfos, panexupnos kai exairetika METRIOFRWN :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

μονο αυτο το ελαττωμα σου ρε παιδι μου αν το διορθωνες αλλαζοντας.... ξερεις.... αυτη η 11αδα που εσυ θεωρεις ομαδα και την υπερασπιζεσαι...



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalgeorge
16/07/2006, 19:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
μονο αυτο το ελαττωμα σου ρε παιδι μου αν το διορθωνες αλλαζοντας.... ξερεις.... αυτη η 11αδα που εσυ θεωρεις ομαδα και την υπερασπιζεσαι...



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

panta re file, pistos
Eipame , stis xares kai stis lupes mazi :wave2: :beer: