PDA

View Full Version : Καλημέρα σε όλους



VanDiemen
14/07/2006, 08:50
Μιας και ανακάλυψα, πως γίνεται η αποστολή των φωτογραφιών, σκέφτηκα να δημοσιεύσω καμμιά φωτογραφία για να καταλάβετε περί τίνος μιλούσα!


55103

latris mixanis
14/07/2006, 12:09
:hypnotize :hypnotize :hypnotize

alex14
14/07/2006, 12:20
:uplate: :eyepop:

H.A.Balafoutre
14/07/2006, 19:41
Ελλεϊνές υπηρεσίες......:evil:

antonis21
14/07/2006, 20:22
αυτο το αθλιο πραγμα {σκοτωστρα} που λεγεται δρομος που ειναι??? αφρικη??:confused:

odt
15/07/2006, 08:51
Ρε φιλαράκι τουλάχιστον είσαι κάπως καλύτερα; Γιατί από τα προηγούμενα ποστ θυμάμαι ότι είχες χτυπήσει αρκετά, περαστικά σου :wave2:

VanDiemen
15/07/2006, 10:09
Είμαι αρκετά καλύτερα!! Κινητικά δεν έχω κάποιο πρόβλημα, εκτός αν π.χ. προσπαθήσω να τρέξω ας πούμε, που τα καταφέρνω, αλλά η αίσθηση είναι σαν να έχω κάνει μισή ώρα τραμπολίνο προηγουμένως. Το πιο σημαντικό πρόβλημα είναι η υπαισθησία στο μισό μου σώμα και μια μικρή διπλοπία που έχω όταν κοιτάζω με τα μάτια προς τα αριστερά.. Αλλά και στα δύο βλέπω εκρηκτική βελτίωση!! Thanks for asking :) Να προσέχετε! (οι συμβουλές μου, ίσως να θυμίζουν λίγο τη γιαγιά μου, αλλά ελπίζω ακούγοντάς τες από έναν συνομηλικό σας, να έχουν λίγη περισσότερη βαρύτητα :) )

H.A.Balafoutre
15/07/2006, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από VanDiemen
Είμαι αρκετά καλύτερα!! Κινητικά δεν έχω κάποιο πρόβλημα, εκτός αν π.χ. προσπαθήσω να τρέξω ας πούμε, που τα καταφέρνω, αλλά η αίσθηση είναι σαν να έχω κάνει μισή ώρα τραμπολίνο προηγουμένως. Το πιο σημαντικό πρόβλημα είναι η υπαισθησία στο μισό μου σώμα και μια μικρή διπλοπία που έχω όταν κοιτάζω με τα μάτια προς τα αριστερά.. Αλλά και στα δύο βλέπω εκρηκτική βελτίωση!! Thanks for asking :) Να προσέχετε! (οι συμβουλές μου, ίσως να θυμίζουν λίγο τη γιαγιά μου, αλλά ελπίζω ακούγοντάς τες από έναν συνομηλικό σας, να έχουν λίγη περισσότερη βαρύτητα :) )

Άντε ρε παλίκαρε, κάθε μέρα να γίνεσαι και καλύτερα. Περαστικά σου και πάλι Θρακιώτη.

VanDiemen
17/07/2006, 11:40
Ευχαριστώ πολύ ρε παιδιά :) Και για σας εύχομαι ότι επιθυμείτε!!