PDA

View Full Version : #$$#^&%$@@#



illuminatios
20/05/2004, 11:58
Καλημέρα παλιάνθρωποι!
Γαμώ τις ωραίες μέρες και ξεκινώ χαροπά για δουλειά!
Τελειώνω κατι γρήγορα Ρέντη και πλατεία Καραισκάκη και παω για Στουρνάρη.Τι ψάχνω? Ένα απλό data switch σειριακό 4 θέσεων!Απλά πραματάκια....Αφου πέρασα από ΟΛΑ τα καταστήματα ...πήρα τα αρχίδια μου!!! ΡΕ ΕΝΑ DATA SWITCH ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!
Τεσπα,γυρνάω γραφείο.Να φιάξουμε κι ενα κουβα καφέ να έρθουμε σε θερμοκρασίες λειτουργίας....Βγάζω τη γαβάθα που χρησιμοποιώ για ποτήρι(75ml) ,βγάζω νερό πάω να βάλω καλαμάκι....και.....ξαναπέρνω τ'αρχίδια μου....Τελείωσαν τα καλαμάκια!!!!!!ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ:look: :look:
Τεσπα 2η φορά...αναγκαστικά βουτάω το καλαμάκι απο το χυμό της γραμματέως-ξαχασαν να βάλουν καλαμάκι ε??τσ τσ ...κεντρο προστασίας καταναλωτη που τους χρειάζεται.......
Anyway,Βάζω ζαχαρίτσα,ανοιγω και το κουτί του φραπέν....:look: :uplate: :bawl: ΑΔΕΙΟ!!!!!!!!!ΟΧΙ ΡΕ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΓΑΜΗΣΕΤΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΡΕΕΕΕΕ!!!!!
Αναγκαστικά λοιπόν αγαπητοί μου παλιάνθρωποι ,εφιαξα τριπλό εσπρέσο -από μηχανή έτσι,όχι βλακείες-σε μπρίκι,το τίγκαρα πάγο και τη βγάζω με Fredo ρε γαμώτο...
Τι να πω.... μου την έδωσε!
κάνα data switch???
Καλημέρα παλιάνθρωποι !
τι τραβάμε ρε γαμώτο....μουμπλε μουμπλε....

Julius
20/05/2004, 12:05
emena mou eferan apo to plaisio

illuminatios
20/05/2004, 12:06
πήγα ,είχε μόνο παράλληλα.....

periklisk
20/05/2004, 12:59
Ώραία μέρα αλλά χάλασε από το πρωί και για μένα.... Θέλω να πουλήσω το κουτάκι (αυτο) και με την τιμή που μου είπανε ψάχνω ακόμα τα πεσμένα δόντια μου ΓΜΤ!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!

monstermind
20/05/2004, 20:12
ε ας έπερνες παράλληλο...

τι να κάνουμε τώρα...



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: