PDA

View Full Version : Αυτά που λες για την λακούβα



vaskunito
14/07/2006, 21:59
http://news.ert.gr/7/243645.asp

Draculas-GR
15/07/2006, 02:29
Γουστάρω να μαζεύω στοιχεία για λακούβες, και να τους τα παω μαζεμένα... να δω τι θα πρωτο-προλάβουν..

αν και σε δεύτερη σκέψη.. μερικές λακούβες είναι καλύτερες απο το σαμαράκι απο πίσσα που ρίχνει ο κάθε ηλίθιος για να τις βουλώσει..

Tropeas
15/07/2006, 06:41
Απο ποστ εδώ τα παρακάτω για να γνωρίζει ο καθένας τι μπορεί να κάνει επώνυμα και με έλεγχο να δει αν εφαρμόστηκε για τις λακούβες που βλέπει καθημερινά και που τον ζημιώνουν ή του απειλούν την υγεία καθημερινά... (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=22027&perpage=15&highlight=%EB%E1%EA%EF%FD%E2%E5%F2&pagenumber=1)

Επίσης στο site της www.motek.gr (Μοτοσυκλετιστική Ενωση Καταναλωτή) μπορεί να βρεί οποιαδήποτε πληροφορία για επικοινωνία και διαδικασία επίλυσεις οποιοδήποτε μοτοσυκλετιστικού εμπορικού προιόντος που παρουσίασε ή δημιούργει πρόβλημα...

Παρακάτω παραθέτω μέρος της συζήτησης της παραπάνω ενότητας:


Αααα, παρεπιπτώντος μήπως βρήκες το τηλέφωνο για την καταγγελεία για τις λακούβες?

Θέλω να βρώ ένα φαξ, για την συγκεκριμένη υπηρεσία, που πλέον το φαξ ισχύει σαν επίσημο έγγραφο, και αν δεν αντιδράσουν να το προχωρήσω και εγώ ανάλογα...
Είσαι? το ξεκινάμε? να ανοίξουμε και εδώ ένα ποστ ο καθένας να καταγράφει απο έναν δήμο και να στέλνει τα αντίστοιχα φαξ, και αν δεν γίνεται τίποτα να το κηνυγάμε... εγώ διαθέτω γαι αυτήν την δουλειά χρόνο...

Είδες την www.motek.gr ?

Ζητάνε εθελοντική βοήθεια για να φτιαχτεί ένα πολύ απλό site για αρχή και βλέπουμε εγώ είμαι μέσα.... είναι 1 ? για να συμμετέχεις τον χρόνο, (καθαρά αφιλοκερδώς και για τυπικούς λόγους)

Είχα μιλήσει προσωπικά πριν την πορεία με όλους όσους την οργανώνανε , μάλιστα είχα και την τιμή να συμμετέχω σε κάποιες γνώμες (έπρεπε να χες ερθει αυτό θα σε ενδιέφεραι..., ήταν τότε που σου χα πει, με την ένωση καταναλωτή...)


Αρχικά δημιουργήθηκε από SF Αααα, παρεπιπτώντος μήπως βρήκες το τηλέφωνο για την καταγγελεία για τις λακούβες?


Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
ΥΠΕΧΩΔΕ - TMHMA ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΔΟΠΟΙΪΑΣ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ 1521

και επίσης http://www.ggde.gr/ggde/el/ypiresiakes_monades.jsp?cat=47

Δ/ΝΣΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΑΠΛΟΥΣΤΕΥΣΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ (ΔΟΑΔ)
Διεύθυνση Χ. Τρικούπη 182, 101 78 Αθήνα
Τηλέφωνο -
Fax 210.6443365
e-mail doad@otenet.gr
Διευθυντής 210.6422553
Τμήμα Διοικητικής Οργάνωσης Χ. Τρικούπη 182, 101 78 Αθήνα 210.6429082
Τμήμα Απλούστευσης Διαδικασιών & Παραγωγικότητας Χ. Τρικούπη 182, 101 78 Αθήνα 210.6469847
Τμήμα Προγραμματισμού Χ. Τρικούπη 182, 101 78 Αθήνα 210.6420140
Γραφείο Επικοινωνίας & Πληροφόρησης Πολιτών Χ. Τρικούπη 182, 101 78 Αθήνα 1521, 210.6422271


Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Θέλω να βρώ ένα φαξ, για την συγκεκριμένη υπηρεσία, που πλέον το φαξ ισχύει σαν επίσημο έγγραφο, και αν δεν αντιδράσουν να το προχωρήσω και εγώ ανάλογα...
Είσαι? το ξεκινάμε? να ανοίξουμε και εδώ ένα ποστ ο καθένας να καταγράφει απο έναν δήμο και να στέλνει τα αντίστοιχα φαξ, και αν δεν γίνεται τίποτα να το κηνυγάμε... εγώ διαθέτω γiα αυτήν την δουλειά χρόνο...