PDA

View Full Version : ΕΛΕΟΣ....



Giorgos19
15/07/2006, 00:31
Ηθελα καιρο να το γραψω αυτο αλλα συνεχως σκεφτομουν πως θα το πω.Θα το πω λοιπον οπως μου βγαινει.Ελεος ρε.Ναι σε εσας στα καναλια.Μιλαω για την υποθεση με το παιδακι απο την Βεροια.Το εχουν παραγ@μησει το θεμα.Εδω και ενα μηνα το μονο που ακουω ειναι "νεες αποκαλυψεις" απο στιγμη σε στιγμη η συλληψη των δραστων και αλλα τετοια.Αν ειναι δυνατον.Τα εχουν ισοπεδωσει ολα αυτοι οι δημοσιογραφοι.Λιγο σεβασμο προς τη μανα,το παιδακι που χαθηκε ετσι????Στην μητερα του πλεον αναφερονται με το μικρο της ονομα λες και την ξερουν χρονια.Δεν λεω και αυτη εχει παρασυρθει αλλα εχει καθε δικαιωμα να αντιδρα ετσι οπως αντιδρα.Ποναει.Που να το καταλαβουν αυτοι οι αναισθητοι.Εχει γινει θεμα σε καθε πρωιναδικο,καθε μερα.


Ε Λ Ε Ο Σ! :a023: :a023:


Πλεον οπου βλεπω οτι μιλανε για αυτη την υποθεση αλλαζω καναλι.
Αλλα το κορυφαιο το ειδα σημερα στο alter.Εκανα ζαπινγκ στην τηλεοραση και τι πηρε το ματι μου ρε παιδια????Ειχαν κανει ολοκληρο σχεδιο πανω σε μιλλιμετρε χαρτι για το πως μετεφεραν το πτωμα απο το σημειο που εγινε ο,τι εγινε μεχρι το ποταμι μεσα σε ενα καροτσι οικοδομης!!!!!!!!Και μιλαμε μεχρι και αποστασεις εχαν σημειωσει ουτε χαρτη να εφτιαχναν!!!!!!
Ενα εχω να πω

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.....
:a37:

Draculas-GR
15/07/2006, 02:18
Φίλε, πάντα πίστευα, οτι τα κοράκια των ημερών μας, είναι ΜΠΑΤΣΟΙ-ΠΑΠΑΔΕΣ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ-ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ

πίσσα και πούπουλα σε όλους τους... (σχεδόν όλους... εκτός απο τους τελευταίους)