PDA

View Full Version : Κλαπηκε το Ζ μου



Zbandit750
15/07/2006, 05:15
Κλαπηκε το Ζ μου την παρασκευη το βραδυ στο θησειο μεταξυ 21:30 και 23:30 στον πεζοδρομο Ερμου κοντα στο περιπτερο στον σταθμο του ηλεκτρικου. Εκει παρκαρουν 10αδες μηχανες και εχει και αστυνομια παντα και ομως το πηρανε.
Ειναι μαυρο Ζ750 με αριθμο ΧΖΕ796 ειχε bagster Και ενα δυχτακι στο τεποζιτο και το κρανος κλειδωμενο στο σελακι. Ειχα βγαλει τον λασποτηρα και η πινακιδα ειναι απο κατω απο την ουρα. Δεν εχει αλλες αλλαγες. Ειναι μοντελο 2006 ειχε μονο 9200χλμ και το ειχα 7 μηνες.

Δεν πιστευω να το βρω,αλλα ποτε δεν ξερεις.

tsiros_temp
15/07/2006, 05:54
ΧΛΟΜΟ ΕΟΣ ΠΟΛΙ ΨΟΦΙΟ ΜΑ ΓΙΑ ΤΡΑΒΑ ΡΟΤΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΡΟΧΕΑ ΜΙΠΟΣ ΤΟ ΜΑΖΕΨΑΝΕ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΙΝΕ ΚΑΠΟΙΟ (ΙΔΙ) ΚΛΕΜΕΝΟ ΛΕΟ ΓΟ ΤΟΡΑ ΜΙΑ ΚΟΥΛΙ ΙΔΕΑ ΜΠΑΣ ΚΕ, ΞΕΡΟ ΟΤΙ ΙΝΕ SHOT IN THE DARK

Lazio
15/07/2006, 07:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zbandit750
Κλαπηκε το Ζ μου την παρασκευη το βραδυ στο θησειο μεταξυ 21:30 και 23:30 στον πεζοδρομο Ερμου κοντα στο περιπτερο στον σταθμο του ηλεκτρικου. Εκει παρκαρουν 10αδες μηχανες και εχει και αστυνομια παντα και ομως το πηρανε.
Ειναι μαυρο Ζ750 με αριθμο ΧΖΕ796 ειχε bagster Και ενα δυχτακι στο τεποζιτο και το κρανος κλειδωμενο στο σελακι. Ειχα βγαλει τον λασποτηρα και η πινακιδα ειναι απο κατω απο την ουρα. Δεν εχει αλλες αλλαγες. Ειναι μοντελο 2006 ειχε μονο 9200χλμ και το ειχα 7 μηνες.

Δεν πιστευω να το βρω,αλλα ποτε δεν ξερεις.

Ε δεν εχουν τον θεο τους κλεβουν παντου και με θρασος

Μακαρι να το βρεις ρε φιλε

THEOD
15/07/2006, 07:47
:sad: :sad: :sad:

Vezouvios
15/07/2006, 07:50
Φιλε σε καταλαβαινω!!! Ειναι πολυ φουστια να στο κλεβουν!
Ελπιζω να το βρεις......:sad: :sad:

xtapodias
15/07/2006, 08:08
οχι ρε τα ξεφτιλισμένα, τα κωλόπαιδα, μας έχουν πρίξει. Δεν μπορείς να πας πια πουθενα. Ευχομαι να βρεθεί και να 'ναι και όπως το άφησες.

Zupercharger
15/07/2006, 19:53
Είναι κρίμα να μαζεύεις με τόσο ιδρώτα για να πάρεις την αγάπη σου και κάποιο τσογλάνι να στην κλέβει και μάλιστα με τέτοιο θράσος. Φίλε Zbandit750 λυπάμαι ειλικρινά και εύχομαι ο θεός να στη φέρει πάλι πίσω.
Είχες συναγερμό, disc lock ή κάτι άλλο πάνω;

nasos75
15/07/2006, 21:18
πω ρε φουστη μου εκει το αφηνω και εγω οταν παω για καφε!!!
Ελπιζω να πανε ολα καλα και να το πηρε καμια τροχαια γιατι αλλιως...

:eek: :bigcry:

Zbandit750
16/07/2006, 06:08
Δεν το ειχει παρει η τροχαια , πηρα τηλ κου μου ειπαν οτι δεν σηκωσανε μηχανακια απο θησειο την παρασκευη.

fantacid
16/07/2006, 13:02
ασε ρε φιλε το ξερω αυτο το συναισθημα πολυ καλα.....
αλλα εμενα μου σηκωσανε το παπι,φανταομαι το με Ζετακι θα ειναι καπως χεειροτερα.

Ελπιζω να βρεις το γκαζι κ τον πουστι που απλωσε το χερι του για maximum ευχαριστιση!

Kagourakos
16/07/2006, 16:26
Krima re file.
Sylipitiria!!!
Asfalia klopis apo oti katalava den eixes e????

webman
18/07/2006, 09:02
Όχι ρε φίλε! Εύχομαι να τη βρείς! Κι εγώ την αφήνω εκεί καμιά φορά....
Κρίμα...Ότι και να σου πούμε τώρα λίγο θα είναι...καταλαβαίνω πως νοιώθεις!

antdimo
24/07/2006, 11:17
ΜΗΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ.
ΒΑΛΕ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΣΕ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ (ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΛΠ) ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (ΠΧ. ΣΤΟ WWW.LOSTANDFOUND.GR) ΨΑΞΕ ΠΑΝΤΟΥ, ΚΑΙ ΕΧΕ ΥΠΟΜΟΝΗ:sun:

kxIII
24/07/2006, 11:40
Μεγάλο κρίμα φίλε Zbandit750 :(
Ελπίζω το καλύτερο :wave2:

mystique
24/07/2006, 11:44
:eek: :mad: :( :sad:


makari na to vreis ....


:wave2:

CostasR1
24/07/2006, 12:20
ΑΔΕΡΦΕ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ,ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΜΑΜΙΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΑ ΚΟΛΟΠΑΙΔΑ.
ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΔΕΡΦΕ!

Zbandit750
24/07/2006, 13:11
Ευχαριστω πολυ ολους, μακαρι να το βρω και να την βρουνε και οι αλητες απο αλλου.....

dj_Zed
24/07/2006, 16:30
Φιλαρα, ξεπέρασέ το..

Έγινε κέντα... Κακώς.. Κάκιστα..:yuck:

Η ζωή είναι μπροστά όμως.. Ρίχτο πίσω σου και κοίτα να πάρεις άλλο Ζ..

Ακομα και να το βρείς (μακάρι, αλλά χλωμό το κόβω) δεν θα είναι όπως το άφησες..

Οπότε, άλλαξε avatar και μυαλά..

Ότι δεν μας σκοτώνει μας κάνει πιο δυνατούς.


:wave2: :wave2:

sxizomatis
03/11/2006, 12:22
καλησπερα φιλαρα,
σε καταλαβαινω απολυτα τι πικρα επαθες και λυπαμαι παρα πολυ.επαθα την ιδια ηττα πριν 5 μηνες με το μωρο μου Ζ1000 πορτοκαλι μολις 2 εβδομαδων!!!!!!και ακομα μαζευω την καρδια μου απο τον δρομο ακομα.δεν σου λεω το πως αισθανομαι δε οταν βλεπω αλλο ιδιο μηχανακι στο δρομο.καλητερα να με σκοτωσεις εκεινη τη στιγμη.κουραγιο φιλε και σου ευχομαι μεσα απ την καρδια μου να το βρεις και ατοφιο

ela ela
03/11/2006, 15:06
φιλε καλο κουραγιο τι αλλο να πουμε..

Zbandit750
05/11/2006, 03:49
Καλημερα φιλε sxizomatis , περαστικα και στους δυο μας και σε οσα αλλα παιδια την εχουν παθει.Δυστηχως ειναι πολυ δυσκολο να ξαναβρουμε τα μηχανακια μας πισω.Κριμα γιατι παει ο κοπος και οι θυσιες μας για να βγαλουν ευκολα και γρηγορα λεφτα κατι κολοπαιδαραδες και αλητες και το χειροτερο ειναι οτι το κρατος δεν κανει τιποτα για αυτο , παρα μονο ξερει να βαζει προστιμα για αστειες παραβασεις και αλλα πολλα.
Ο κοσμος ειναι μικρος ομως φιλες και αργα ή γρηγορα θα βρεθεις καπου που θα ακουσεις κατι που ισως να εχει σχεση με την ιστορια σου και γιατι οχι ακομα και μετα απο πολλα χρονια να τον πιασεις τον μαλακα που εβαλε χερι στην περιουσια σου και να του το κοψεις.
Εσενα πως στο φαγανε το εργαλειο?

Respect
05/11/2006, 07:14
ΓΑ-ΜΑ-ΤΑ.- :mad:

sxizomatis
05/11/2006, 20:13
Απο θησεως(καλλιθεα) κατω απ το σπιτι μου.μπροστα απο μαγαζι με μηχανες.και να φανταστεις οτι το μηχανακι ειχε κλειδαρια στο δισκοφρενο και συναγερμο!!!υμαρτον:yuck:

SPORAKIAS
05/11/2006, 20:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από sxizomatis
Απο θησεως(καλλιθεα) κατω απ το σπιτι μου.μπροστα απο μαγαζι με μηχανες.και να φανταστεις οτι το μηχανακι ειχε κλειδαρια στο δισκοφρενο και συναγερμο!!!υμαρτον:yuck:

μη μου πεις εξω απο τον βυνιο :confused:

sxizomatis
05/11/2006, 20:17
ευχαριστω πολυ φιλε/η

sxizomatis
05/11/2006, 20:21
ναι φιλε μου,μηπως εχεις ακουσει κατι?

SPORAKIAS
05/11/2006, 20:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από sxizomatis
ναι φιλε μου,μηπως εχεις ακουσει κατι?

μηπως το ειχες παρει και απο το βυνιο :confused:

sxizomatis
05/11/2006, 20:24
οχι αλλα ειχα βαλει το συναγερμο στο βυνιο

SPORAKIAS
05/11/2006, 20:30
στο λεω γιατι εχω ακουσει πολλα για τον βυνιο (και εγω καλλιθεα μενω)

το 96 ειχα παρει απο εκει το παπι μου και ειχα με αυτους κατι προβληματα (οικονομικης φυσεως)

δεν ξανα πατησα (τις επομενες 2 μηχανες τις πηρα απο αλλου)

παντως ενος γνωστου μου του κλεψαν το μηχανακι εξω απο το video-club που ειναι ακριβως διπλα

μπηκε να αφησει την κασετα για 5 λεπτα και οταν βγηκε ελειπε

γαματα

Zbandit750
05/11/2006, 21:10
Η αστυνομια και το κρατος δεν κανουν τιποτα , οι "μπατσοι" καθονται ολη μερα ή πανε στα γηπεδα να δουν τον αγωνα , γιατι για προστασια μηδεν. Ποσο δυσκολο ειναι αν δουλεψουν πραγματικα και δεν καθονται να ξυνονται να βρουν τα κυκλοματα που κλεβουν και να τα εξαρθρωσουν?
Δηλαδη ειναι πολυ δυσκολο να παρουν ενα μηχανακι πειρασμο και να το αφησουν στο Θησειο και να το παρακολουθουν? Αλλους τροπους δεν εχουν?
Επισης τα κλεμενα τελικα τι τα κανουν?Πανε για ανταλακτικα?Τους αλλαζουν στοιχεια και τα πουλανε ειτε εδω , ειτε εξω? Εμενα το εργαλειο μου το φαγανε στο Θησειο 9:30-11:30 παρασκευη βραδυ 14/7 που γινεται χαμος και εχει και πολυ αστυνομια, πως μπορει αυτος ο "μπατσος" που ηταν εκει εκεινη την μερα και το κλεψανε κατω απο τη μυτη του να κοιμαται ησυχος? Μια δουλεια εχει να κανει και δεν την κανει , μονο να κοιτανε τα γκομενακια ξερουν.
Κοιτα εδω τι τρεξιμο ειχα με την πινακιδα 2 μηνες πριν μου το κλεψουν

απατη με πινακιδα (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=22942)

ela ela
05/11/2006, 21:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zbandit750
Η αστυνομια και το κρατος δεν κανουν τιποτα , οι "μπατσοι" καθονται ολη μερα ή πανε στα γηπεδα να δουν τον αγωνα , γιατι για προστασια μηδεν. Ποσο δυσκολο ειναι αν δουλεψουν πραγματικα και δεν καθονται να ξυνονται να βρουν τα κυκλοματα που κλεβουν και να τα εξαρθρωσουν?
Δηλαδη ειναι πολυ δυσκολο να παρουν ενα μηχανακι πειρασμο και να το αφησουν στο Θησειο και να το παρακολουθουν? Αλλους τροπους δεν εχουν?
Επισης τα κλεμενα τελικα τι τα κανουν?Πανε για ανταλακτικα?Τους αλλαζουν στοιχεια και τα πουλανε ειτε εδω , ειτε εξω? Εμενα το εργαλειο μου το φαγανε στο Θησειο 9:30-11:30 παρασκευη βραδυ 14/7 που γινεται χαμος και εχει και πολυ αστυνομια, πως μπορει αυτος ο "μπατσος" που ηταν εκει εκεινη την μερα και το κλεψανε κατω απο τη μυτη του να κοιμαται ησυχος? Μια δουλεια εχει να κανει και δεν την κανει , μονο να κοιτανε τα γκομενακια ξερουν.
Κοιτα εδω τι τρεξιμο ειχα με την πινακιδα 2 μηνες πριν μου το κλεψουν

απατη με πινακιδα (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=22942)

Φιλε μου να μην λεω και ψεματα το πως αισθανεσθε μπορω μονο να το φανταστω,καθως δεν εχω νοιωσει κατι αναλογο..και δεν το ευχομαι και σε κανεναν..καλη τυχη και συνεχεια σε οσους το επαθαν.
Απο οτι διαβαζω το μηχανακι απο την αρχη σε ταλαιπωρησε πινακιδα τρεχαματα,χαρες και τελος κλαματα...να πω οτι δεν σε πηγαινε απο την αρχη να το πουμε η μοιρα η στραβη γαματα...:eyepop: Απο την πινακιδα μονο που ανεφερες αλλα και ονομα του καταστηματος κτλπ.Εγω πρωσοπικα απο αλλου την πηρα αλλου εμενα και αλλη διευθυνση δηλωσα στην αδεια...ενα πραγμα τρεχα γυρευε.....Που θελω να καταληξω το μηχανακι αυτοΖ750(εχω το ιδιο) εχει πουλησει τρελα και εχει αρχισει να ζηταει αντ\κτικα απο την αγορα που ειναι ακριβα και η ευκολη αποκτηση ειναι των αλλων.Κανε ενα μπακαπ που την αφηνες απο που την πηρες και και και πιστευω οτι μπορεις να βγαλεις ακρια αν την ψαξεις μεθοδικα ,εχεμυθα και ακουραστα...Αυτα και παντα φιλικα.