PDA

View Full Version : camping στην Αγια Αννα στη Β Ευβοια (ζητουνται πληροφοριες)



Σελίδες : [1] 2

oulas
17/07/2006, 17:34
Παιδια σκεφτομαι να παω για λιγες μερες στο camping στην Αγια Αννα στη Β Ευβοια. Οποιος εχει φωτο απο Camping - Παραλια Ας ποσταρει.

OldMan
17/07/2006, 17:37
Την φλάντζα της κεφαλής να αλλάξεις...

oulas
17/07/2006, 17:55
Ne re oldman, min anisixis den tha to kapso to mixanima. Me to amaxi enos filu tha pao. To motori pethane:bigcry:

OldMan
17/07/2006, 18:00
Εμένα πάλι γιατί μΕ μυρίζει "Αχ όχι Δημήτρη μου... Αποκλείεται να πάμε με την μηχανή ... Θα ντεκουπαριστεί η κουάφ μου ..." η δουλειά ???

:smokin:

oulas
17/07/2006, 20:44
Θα ντεκουπαριστεί η κουάφ μου ..."

Ωρε, σε αλλη χωρα βρισκομαι:uplate:

Θα παω με το κουτι ενος φιλου μου, μιας και δεν ξερω αν θα ναι ετοιμο το δικο μου την παρασκευη που φευγω. Βασικα ξενερωνω μιας και θα ζαλιστω εκει μεσα, ισως και να ξερασω:yuck:

Εχει και ενα καρο στροφες:cry:

ktm640lc4
18/07/2006, 14:00
Ειναι γαμω τα καμπινγκ να πας οποσδηποτε.

Τιμες δεν θυμαμαι αλλα να πας. Τωρα με αμαξι μαλλον θα ζαλιστεις ειναι παρα πολλες οι στροφες οντως. Αμα πετυχεις δε και κανα λεωφορειο γαματα καλυτερα.

Εχει πισινα, μπαρ, τουαλετες που ντρεπεσε να μπεις απιστευτη σκια σχεδον παντου ρευμα σε καθε τετραγωνο (καθε σκηνη εχει δικο της χωρο, οχι ο ενας πανω στον αλλο) και πολυ καλη εξυπηρετηση.

Παλια ειχε και ηλεκτρονικα και πηγαινα και τα εχωνα...


Ρε ουτε δικο μου να ηταν....:lol:

latris mixanis
18/07/2006, 14:05
Το camping της Αγίας είναι πάρα πολύ ωραίο και αρκετά οργανωμένο. Είναι καθαρό, έχει σε όλα τα σημεία σκια, έχει πισίνα, δρασηριότητες για μικρούς και μεγάλους,καλό φαί και φτηνό, η παραλία είναι πέντε λεπτά με τα πόδια, είναι χωρισμένο σε κομμάτια όπου το κάθε κομμάτι έχει δικές του τουαλέτες κλπ..., έχει γηπέδο μπάσκετ, μπαράκι, κλάμπ κλπ κλπ
Όσες φορές έχω πάει πέρασα σούπερ:D

Για δες εδώ (http://search.msn.com/results.aspx?q=site:www.clubagiaanna.gr+club+agia+anna&FORM=MSRE)

Καλά να περάσεις :wave2:

ktm640lc4
18/07/2006, 14:12
Eκει ειχε γινει και η πρωτη συναντηση μοτοσυκλετιστικης φιλιας καποτε.

Ειχα παει. Γενικα το μοτο (το περιοδικο) κανει πολλες συγκεντρωσεις εκει. Η παραλια οπως ειπε και ο προλαλησας ειναι πολυ καλη και ειναι ουσιαστικα διπλα. Φαγητο καλο και γενικα καλη φαση.

Εγω φετος θα παω στανταρ. :wave2:

Καλες βουτιες.

Tropeas
18/07/2006, 14:57
Και παρεπιπτώντος είχε όλα τα αυτοκόλλητα λεσχών κολλημένα στο τζάμι της ρεσεψιον (ΣΥΜΟΦΕ,ΛΕΜΟΤ,μοτο και άλλες πολλές) και εγώ δεν είχα ένα moto.gr να του κολλήσω...:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bawl: :bawl: :bawl:

Αυτοκόλλητα θα ξαναδούμε βρε παιδιά?:sick: :wacko:

latris mixanis
18/07/2006, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Και παρεπιπτώντος είχε όλα τα αυτοκόλλητα λεσχών κολλημένα στο τζάμι της ρεσεψιον (ΣΥΜΟΦΕ,ΛΕΜΟΤ,μοτο και άλλες πολλές) και εγώ δεν είχα ένα moto.gr να του κολλήσω...:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bawl: :bawl: :bawl:

Αυτοκόλλητα θα ξαναδούμε βρε παιδιά?:sick: :wacko:

την επόμενη φορά θα βάλουμε...:winka:

είχα μαζί μου και το ξέχασα να σας το πω:blush:

crs-k
18/07/2006, 16:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Και παρεπιπτώντος είχε όλα τα αυτοκόλλητα λεσχών κολλημένα στο τζάμι της ρεσεψιον (ΣΥΜΟΦΕ,ΛΕΜΟΤ,μοτο και άλλες πολλές) και εγώ δεν είχα ένα moto.gr να του κολλήσω...:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bawl: :bawl: :bawl:
......................


ΓκχμΓκχμ ...

Ξεχασα να στο πω, αλλα δεν ειμαστε Λεσχη ... :(


Συγνωμη ε? :wacko:



:lol: :rotflmao: :lol:

OldMan
18/07/2006, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Αυτοκόλλητα θα ξαναδούμε βρε παιδιά?:sick: :wacko:

Άλλος βαλτός από δω ...

Για να ξαναδούμε, πρέπει πρώτα να δούμε !!! :smokin:

latris mixanis
18/07/2006, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Άλλος βαλτός από δω ...

Για να ξαναδούμε, πρέπει πρώτα να δούμε !!! :smokin:

Mπορώ να σε δώκω 2 αν θες!:D :rolleyes:

Cpt. Haddock
18/07/2006, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
την επόμενη φορά θα βάλουμε...:winka:

είχα μαζί μου και το ξέχασα να σας το πω:blush:

Πήγαμε πρόσφατα;

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

oulas
18/07/2006, 16:24
Παιδια, πηρα τηλεφωνο και ζητησα αν μπορω να κλεισω, 1 μπανγκαλου για πεμτη και παρασκευη. Η απαντηση Δεν εχουμε διαθεσιμο.

(Απο μακρια μια φωνη υπαγορευε οχι για δυο μερες, αλλα δεν το ακουσα και 100%καθαρα)
Μετα ρωταω να ενοικιασουμε σχηνη, απαντηση, πρεπει κυριε να φερεται δικια σας:uplate: Μπαμ, μου το κλεινουν στην μουρη:confused:

Βρισκω ενα αλλο καμπινγκ στην πευκη, και εκει τα ιδια ,τιποτα διαθεσιμο. Ρε παιδια οντως λετε να μην παιζει να ναι διαθεσιμα, η δε με θελουν επειδη παβ για λιγο, και μαλιστα Πεμτη παρασκευη?


:bigcry:

Τα περνω στο κρανιο και μενω και σπιτι μου:smokin:

Cpt. Haddock
18/07/2006, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Μετα ρωταω να ενοικιασουμε σχηνη, απαντηση, πρεπει κυριε να φερεται δικια σας:uplate: Μπαμ, μου το κλεινουν στην μουρη:confused:


Να νοικιάσεις σκηνή;

:confused: :confused: :confused:

latris mixanis
18/07/2006, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Παιδια, πηρα τηλεφωνο και ζητησα αν μπορω να κλεισω, 1 μπανγκαλου για πεμτη και παρασκευη. Η απαντηση Δεν εχουμε διαθεσιμο.

(Απο μακρια μια φωνη υπαγορευε οχι για δυο μερες, αλλα δεν το ακουσα και 100%καθαρα)
Μετα ρωταω να ενοικιασουμε σχηνη, απαντηση, πρεπει κυριε να φερεται δικια σας:uplate: Μπαμ, μου το κλεινουν στην μουρη:confused:

Βρισκω ενα αλλο καμπινγκ στην πευκη, και εκει τα ιδια ,τιποτα διαθεσιμο. Ρε παιδια οντως λετε να μην παιζει να ναι διαθεσιμα, η δε με θελουν επειδη παβ για λιγο, και μαλιστα Πεμτη παρασκευη?


:bigcry:

Τα περνω στο κρανιο και μενω και σπιτι μου:smokin:

Πήγαινε στο πράκτικερ πάρε μια φτηνή σκηνή να κάνεις τη δουλειά σου και πάρε πάλι τηλ να κλείσεις θέση:winka:

oulas
18/07/2006, 17:11
Εχεις περιπου ιδεα ποσο παει μια φτηνη σκηνη?

Αν και δεν εχω μεινει σε σκηνη, δεν θα το ηθελα ιδιατερα, γι αυτο αλλωστη ζητησα και bangalow. Αλλα ισως να το δοκιμασω:sick:

OldMan
18/07/2006, 17:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Αλλα ισως να το δοκιμασω:sick:

Μπορεί και να σΕ αρέσει...:sick:

latris mixanis
18/07/2006, 20:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Εχεις περιπου ιδεα ποσο παει μια φτηνη σκηνη?

Αν και δεν εχω μεινει σε σκηνη, δεν θα το ηθελα ιδιατερα, γι αυτο αλλωστη ζητησα και bangalow. Αλλα ισως να το δοκιμασω:sick:

Mε 20+ θα βρεις ανάλογα... καλό είναι να πάρεις και ένα στρώμα για να κοιμηθείς πιο άνετα(τρόμπα έχει στο camping).

oulas
19/07/2006, 13:15
Τελικα πηρα μια σκηνη με 35 eura.:wave2:

Εκτος απο της οδηγιες χρησεως μηπως υπαρχει κανα tip για το στησιμο της?

Cpt. Haddock
19/07/2006, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Τελικα πηρα μια σκηνη με 35 eura.:wave2:

Εκτος απο της οδηγιες χρησεως μηπως υπαρχει κανα tip για το στησιμο της?

ΝΑΙ !!


Μακριά από σκηνές με τύπους που ροχαλίζουν

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Σοβαρά: Δες το έδαφος που θα τη στήσεις (να μην έχει πέτρες κλπ) και φρόντισε να είναι σε σκιά (ειδικά τις ώρες αιχμής γιατί θα βράσεις) :uplate:

Υπάρχουν άλλα πασαλάκια για άμμο και άλλα για χώμα

Έχε μαζί έξτρα σκοινί για δέσιμο

πριν ξεκινήσεις, κάνε μια προβα πως τη στήνουν, δες αν έχει ΟΛΑ τα υλικά... δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα απ' το να φτάσεις βράδυ κάπου κουρασμένος και να μην ξέρεις από που να αρχίσεις και να διαπιστώσεις οτι ο ένας ορθοστάτης είναι σπασμένος



:wave2: :wave2: :wave2:

:beer:

ktm640lc4
19/07/2006, 13:23
μακρια απο τυπους που ροχαλιζουν οντως.

εκτος αν ροχαλιζεις οπως εγω (βλεπε jambo 747) και δεν χαμπαριαζεις τιποτα. Εσυ κοιμασε μια χαρα και οι αλλοι θελουν 15 καφεδες για να ξυπνησουν την αλλη μερα.


:lol: :lol:

bartlal
19/07/2006, 14:00
ενα ακομα tip: δεν χωνεις τους πασαλους ΚΑΘΕΤΑ στο εδαφος, αλλα σε τετοιες μοιρες που ειναι ΚΑΘΕΤΑ στη νοητη προεκταση των μπανελων για να μην μετακινειται η σκηνη στο παραμικρο και να ειναι και σταθερα τεντωμενο το εδαφος της!


:wave2:

OldMan
19/07/2006, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ενα ακομα tip: δεν χωνεις τους πασαλους ΚΑΘΕΤΑ στο εδαφος, αλλα σε τετοιες μοιρες που ειναι ΚΑΘΕΤΑ στη νοητη προεκταση των μπανελων για να μην μετακινειται η σκηνη στο παραμικρο και να ειναι και σταθερα τεντωμενο το εδαφος της! :wave2:

Εξαρτάται από το εάν είναι stand-alone, χρυσέ μου... :smokin:

alex14
19/07/2006, 14:10
Και ενα tip απο μενα. Εχε σκαστο το φερμουαρ της 'πορτας' για την διαφυγη των τοξικων αεριων:D , ειναι πολυ στεγανες οι ατιμες.

:rotflmao:

bartlal
19/07/2006, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Εξαρτάται από το εάν είναι stand-alone, χρυσέ μου... :smokin:

εγω βρε συ το κανω παντα, alone or μ'αλλονε... :D :smilea: :D

sniper
19/07/2006, 14:31
Τώρα αν πω πως στήνουμε μια σκηνή και τι κάνουμε για να είμαστε "απόλυτα" ασφαλείς....

Στήστην ρε Ουλα και μπες και κοιμήσου.... αν το βράδυ βρέξει ή σηκώσει αέρα... τρέξε κάτω από υπόστεγο....

Τα υπόλοιπα περί φουσκωτών στρωμμάτων κλπ τα αφήνω ασχολίαστα...

:smokin:

(αν θες πάρε κι ένα πτυοσκάπανο μαζί... δεν ξέρεις τι γίνεται)

bartlal
19/07/2006, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper

Τα υπόλοιπα περί φουσκωτών στρωμμάτων κλπ τα αφήνω ασχολίαστα...

:smokin:

(αν θες πάρε κι ένα πτυοσκάπανο μαζί... δεν ξέρεις τι γίνεται)


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


δηλαδη, να μην εχει την ανεση ο ουλας να εχει στρωμα, εστω και ξεφουσκωτο? :smilea: :smilea:

crs-k
19/07/2006, 14:40
Εγω λεω καλυτερα να ΜΗΝ πας με σκηνη ρε Ουλα, και δεν κανω και τοοοσο πλακα! :wacko:

Αμα ειναι να παμε να μεινουμε σε σκηνη και να ψαχνουμε τις ανεσεις του σπιτιου, ΓΕΣΕΕ μεσα Πολυχρονη ... :dizzy:


:lol: :rotflmao: :lol:

ktm640lc4
19/07/2006, 14:44
θα σου προτινα να περασεις απο ενα hellinstore να δεις κατι sleeping bag της ΚΤΜ στο μεγεθος κουτιου μπυρας να παθεις πλακα.

Πολυ καλα και απιστευτα μικρα χωρανε παντου.

Αν δεν γουσταρεις sleeping bag η λυση του φουσκωτου ειναι κατι.

Θα κανεις εναν υπνο αλλο πραγμα.:smokin:

GTZ750
19/07/2006, 14:51
και για να εισαι σιγουρος πρεπει να σκαψεις γυρω απο την σκηνη ενα αυλακια 10 εκ βαθος σε περιπτωση που βρεξει να φευγουν τα νερα!!!:lol: :lol:

οσοι εχουν παει στρατο θα ξερουν!!!:uplate: :uplate: :beer:

κοιτα περα απο την πλακα η διανυχτερευση σε σκηνη ειναι ωραια γιατι σου προσφερει αυτα τα απροοπτα!!!

αν ειναι να θες να εχεις ολες τις ανεσεις σου νοικιασε δωματιο!!!:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

sniper
19/07/2006, 14:51
Μπορείς πάλι να παρεις ένα camper....

και μετά θα κάααααααααααααααααααααααααααααθεσαι :D

sniper
19/07/2006, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
και για να εισαι σιγουρος πρεπει να σκαψεις γυρω απο την σκηνη ενα αυλακια 10 εκ βαθος σε περιπτωση που βρεξει να φευγουν τα νερα!!!:lol: :lol:

οσοι εχουν παει στρατο θα ξερουν!!!:uplate: :uplate: :beer:

κοιτα περα απο την πλακα η διανυχτερευση σε σκηνη ειναι ωραια γιατι σου προσφερει αυτα τα απροοπτα!!!

αν ειναι να θες να εχεις ολες τις ανεσεις σου νοικιασε δωματιο!!!:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

Τώρα Γεώργιε.... δεν τα είπα εγώ κι έρχεσαι να κάνεις τον έξυπνο; (Πες τουλάχιστον και ΠΟΥ και το ΣΧΗΜΑ τους) :lol: :lol:

Τα σκαπανικά γιατί νομίζεις τα είπα σαν αξεσουάρ; :lol: :lol: :lol: :lol:

OldMan
19/07/2006, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
εγω βρε συ το κανω παντα, alone or μ'αλλονε... :D :smilea: :D

Για το είδος της σκηνής (αν "στέκεται" χωρίς πασαλάκια) μιλάω Γεώργιε ...!!!

(Τις "προτιμήσεις" του oulas δεν τις γνωρίζω...)

:winka:

ktm640lc4
19/07/2006, 14:59
ισα, αραχτε γιατι μιλαει ο μηχανικαριος.

ΚΕΜΧ ναυπλιο. Σκαβω οτι νανε για πλακα. Απο χαντακια για σκηνες μεχρι αρδευτικα καναλια.......

:lol: :lol: :lol:

Tropeas
19/07/2006, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
εγω βρε συ το κανω παντα, alone or μ'αλλονε... :D :smilea: :D
Είτε alone είτε με ά-lone το ίδιο συμπεριφέρεται παλιο-άντρα (aka Oldman :bigcry: ) ,
δηλαδής, ξερένεται και ξυπνάει μετά απο αρκετές ώρες ύπνο και μετά την 3 μεσημεριανήν....:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2: :beer: (με μπύρες ή χωρίς μιας και είναι επίκαιρες...)

Λεωνίδας
19/07/2006, 15:02
Το γαμίσατε το post για άλλη μια φορά... Εύγε....
κουράγιο oulas :bigcry:

OldMan
19/07/2006, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Το γαμίσατε το post

Τίποτε δεν γαμήσαμε !!!


(το ρήμα ΔΕΝ είναι "γαμίζω" ) ... :wave2:

bartlal
19/07/2006, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Για το είδος της σκηνής (αν "στέκεται" χωρίς πασαλάκια) μιλάω Γεώργιε ...!!!

(Τις "προτιμήσεις" του oulas δεν τις γνωρίζω...)

:winka:

:confused:

αν δεν ειναι απο τις κλασσικες τριγωνικες σκηνες (καναδεζικες δεν τις λενε?) τοτε ολες οι igloo δεν χρειαζονται πασαλακια για να στηριχθουν, sosta?

GTZ750
19/07/2006, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τώρα Γεώργιε.... δεν τα είπα εγώ κι έρχεσαι να κάνεις τον έξυπνο; (Πες τουλάχιστον και ΠΟΥ και το ΣΧΗΜΑ τους) :lol: :

Τα σκαπανικά γιατί νομίζεις τα είπα σαν αξεσουάρ;

κοιτα απο εσενα εμπνευστικα με το πτυοσκαπανο!!!! :sun: :sun: :smokin: :beer: :wave2:

κοιτα αμα θελετε να γινω λιγο ποιο σαφης και πιο περιγραφικος θα πρεπει να παρεις και ενα κομματι ναυλον(2Χ3 ειναι μια χαρα) για να το βαλεις πανω απο την σκηνη σε περιπτωση που βρεχει!!!

το ναυλον θα πρεπει να πεφτει μεσα στο αυλακι που θα φτιαξεις γυρω γυρω απο την σκηνη και το ποιο συμαντικο...... θα πρεπει το αυλακι σου να επικοινωνει με τα αυλακια των αλλων σκηνων!!!αμα κανεις ολα αυτα να εισαι σιγουρος οτι οσο και να βρεξει δεν θα παρει κοθολου νερα η σκηνη σου!!!:eyepop: :eyepop: :ninja: :smokin: :wave2:




στο λεω εκ πειρας σας ειδικος αυτα!!! :wave2: :wave2: :wave2:

GTZ750
19/07/2006, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
:confused:

αν δεν ειναι απο τις κλασσικες τριγωνικες σκηνες (καναδεζικες δεν τις λενε?) τοτε ολες οι igloo δεν χρειαζονται πασαλακια για να στηριχθουν, sosta?

οι κλασικες τριγωνικες σκηνες(οι στρατιωτικες) λεγονται "αντισκοινο εκστρατιας Μ71" ετσι για να ξερουμε τι λεμε!!!:eyepop:

οσο για τις igloo θελουν και αυτες πασαλακια και τα περνουν στις 4 γωνιες που εχουν!!! εχουν και ειδικες υποδοχες!!:wave2: :wave2: :wave2:

OldMan
19/07/2006, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
αν δεν ειναι απο τις κλασσικες τριγωνικες σκηνες (καναδεζικες δεν τις λενε?) ....

Κατάλαβα ....


Την ορολογία και τα μοντέλα των σκηνών τα παίζεις στα δάχτυλα...!!! :lol:

:wave2: :beer: :wave2:

sniper
19/07/2006, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
........



στο λεω εκ πειρας σας ειδικος αυτα!!! :wave2: :wave2: :wave2:

Οι σημερινές σκηνές (σε αντίθεση με τις μαλακίες του στρατού που απλά μοιάζουν με σκηνές) έχουν αδιάβροχο αντίσκηνο....

Τα υπόλοιπα, σωστά..... :D

Α... και που 'σαι... εγώ δεν έχω σχέση με σκάψιμο.... στον μηχανικάριο από πάνω :lol:

bartlal
19/07/2006, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
οι κλασικες τριγωνικες σκηνες(οι στρατιωτικες) λεγονται "αντισκοινο εκστρατιας Μ71" ετσι για να ξερουμε τι λεμε!!!:eyepop:

οσο για τις igloo θελουν και αυτες πασαλακια και τα περνουν στις 4 γωνιες που εχουν!!! εχουν και ειδικες υποδοχες!!:wave2: :wave2: :wave2:

το ξερω απλα δεν μπορεσα να αντιληφθω τα λεγομενα του oldman...
τεσπα... :wave2:

bartlal
19/07/2006, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Οι σημερινές σκηνές (σε αντίθεση με τις μαλακίες του στρατού που απλά μοιάζουν με σκηνές) έχουν αδιάβροχο αντίσκηνο....

Τα υπόλοιπα, σωστά..... :D

Α... και που 'σαι... εγώ δεν έχω σχέση με σκάψιμο.... στον μηχανικάριο από πάνω :lol:

κοινως: μας αρεσει να Γλεπουμε τους αλλους να σκαβουν! :lol: :lol: :lol:

GTZ750
19/07/2006, 15:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Οι σημερινές σκηνές (σε αντίθεση με τις μαλακίες του στρατού που απλά μοιάζουν με σκηνές) έχουν αδιάβροχο αντίσκηνο....

Τα υπόλοιπα, σωστά..... :D

Α... και που 'σαι... εγώ δεν έχω σχέση με σκάψιμο.... στον μηχανικάριο από πάνω :lol:

:blush: :blush: :blush: ωχ ναι το ξεχασα αυτο!!!!

αλλα για να εισαι σιγουρος εσυ παρε και το ναυλον!!!!:D :D :D

ο παλιος πατροπαραδοτος τροπος ειναι και ο καλυτερος!!!!:lol: :lol: :lol: :wave2: :wave2:

bartlal
19/07/2006, 15:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Κατάλαβα ....


Την ορολογία και τα μοντέλα των σκηνών τα παίζεις στα δάχτυλα...!!! :lol:

:wave2: :beer: :wave2:

τη δουλεια τους να κανουν, και ας παει στο καλο η ορολογια και πως λεγονται! :winka:

:D :smilea: :D

sniper
19/07/2006, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
:blush: :blush: :blush: ωχ ναι το ξεχασα αυτο!!!!

αλλα για να εισαι σιγουρος εσυ παρε και το ναυλον!!!!:D :D :D

ο παλιος πατροπαραδοτος τροπος ειναι και ο καλυτερος!!!!:lol: :lol: :lol: :wave2: :wave2:

τον άλλο (απλό) τρόπο με το κλαδί και το πόντσο τον ξέρεις; :D

crs-k
19/07/2006, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
κοινως: μας αρεσει να Γλεπουμε τους αλλους να σκαβουν! :lol: :lol: :lol:


Και να ιδρωνουν και να βρωμιζονται? :eek:


Ουαου! :eyepop: :blush:



:lol: :rotflmao: :lol:

OldMan
19/07/2006, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
τη δουλεια τους να κανουν, και ας παει στο καλο η ορολογια και πως λεγονται! :winka:

Εεεε, Αυτό σΕ λέω ρε Ράφλα !!!

Για να κάνουν την δουλειά τους, πρέπει να ξέρεις ποια δουλειά θέλεις να κάνουν .... :D

GTZ750
19/07/2006, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
τον άλλο (απλό) τρόπο με το κλαδί και το πόντσο τον ξέρεις; :D

οχι για πες!!!!

κοιτα να δεις που απο μοτοσυκλετιστικο φορουμ μαθαινεις τα καλυτερα για την καλοκαιρινη (και οχι μονο) διαβιωση!!!!:look: :lol: :wave2:

OldMan
19/07/2006, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Και να ιδρωνουν και να βρωμιζονται? :eek:

Ουαου! :eyepop: :blush:

Ποιος... που... πότε ... ??? :eyepop:



Πάει ο Κρούκης κατασκήνωση ??? :a32: :a32: :a32:

Λεωνίδας
19/07/2006, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Τίποτε δεν γαμήσαμε !!!


(το ρήμα ΔΕΝ είναι "γαμίζω" ) ... :wave2: γαμέω/γαμώ δεν είναι; από τα αρχαία; για πες εσύ συνομίληκε του Περικλή :rotflmao:

sniper
19/07/2006, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
οχι για πες!!!!

κοιτα να δεις που απο μοτοσυκλετιστικο φορουμ μαθαινεις τα καλυτερα για την καλοκαιρινη (και οχι μονο) διαβιωση!!!!:look: :lol: :wave2:

απλό μεν - προχωρημένο δε.....


εδώ τα παιδάκια θέλουν φωσκωτά στρώματα για να κοιμηθούν :lol: :lol: :lol:

που να τους πεις ότι για στρώμα θα έχεις δέντρο..... :lol: :lol: :lol:

OldMan
19/07/2006, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
τον άλλο (απλό) τρόπο με το κλαδί και το πόντσο τον ξέρεις; :D

Προς στιγμήν πέρασα το "ν" για "υ" και θορυβήθηκα .... :smokin:

crs-k
19/07/2006, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
απλό μεν - προχωρημένο δε.....


εδώ τα παιδάκια θέλουν φωσκωτά στρώματα για να κοιμηθούν :lol: :lol: :lol:

που να τους πεις ότι για στρώμα θα έχεις δέντρο..... :lol: :lol: :lol:


Οποιος δεν εχει κοιμηθει κατω απο ελιες χυμα, ΔΕΝ ξερει τι σημαινει "σκληροτητα εδαφους" ... :hypnotize


:lol: :rotflmao: :lol:

latris mixanis
19/07/2006, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Εγω λεω καλυτερα να ΜΗΝ πας με σκηνη ρε Ουλα, και δεν κανω και τοοοσο πλακα! :wacko:

Αμα ειναι να παμε να μεινουμε σε σκηνη και να ψαχνουμε τις ανεσεις του σπιτιου, ΓΕΣΕΕ μεσα Πολυχρονη ... :dizzy:


:lol: :rotflmao: :lol:

Xρήστο αν μπορείς να πάρεις στρώμα αντι για υπόστρωμα γιατί να μη το κάνεις??

powerphot
19/07/2006, 15:32
Ο άνθρωπος ρώτησε πληροφορίες για την Αγ. Άννα κι εσείς το φτάσατε στον....Περικλή.

Που να ρώταγε για κανένα....."Μεσολόγγι"!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
19/07/2006, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Οποιος δεν εχει κοιμηθει κατω απο ελιες χυμα, ΔΕΝ ξερει τι σημαινει "σκληροτητα εδαφους" ... :hypnotize


:lol: :rotflmao: :lol:

αμα δεν ειναι χυμα αλλά συσκευασμένες οι ελιές είναι πιο μαλακά; :lol: :lol: :lol:

latris mixanis
19/07/2006, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
κοινως: μας αρεσει να Γλεπουμε τους αλλους να σκαβουν! :lol: :lol: :lol:

Αυτό το έχουμε καταλάβει :mad:

sniper
19/07/2006, 15:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Αυτό το έχουμε καταλάβει :mad:

Αν δεν υπάρχει επικεφαλής στο συνεργείο.... δεν γίνεται δουλειά :D

latris mixanis
19/07/2006, 15:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Οποιος δεν εχει κοιμηθει κατω απο ελιες χυμα, ΔΕΝ ξερει τι σημαινει "σκληροτητα εδαφους" ... :hypnotize


:lol: :rotflmao: :lol:

Έχουμε κοιμηθεί σε σκηνή χωρίς υπόστρωμα μόνο με τον υπνόσακο πιάνει??

crs-k
19/07/2006, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Xρήστο αν μπορείς να πάρεις στρώμα αντι για υπόστρωμα γιατί να μη το κάνεις??


Εχεις κουβαλησει ποτε φουσκωτο στρωμα, μαζι με ΟΛΟΝ τον υπολοιπο εξοπλισμο, στην πλατη καλη μου, περπατοντας απο το πρωι μεχρι το βραδυ στο βουνο? :D

sniper
19/07/2006, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Έχουμε κοιμηθεί σε σκηνή χωρίς υπόστρωμα μόνο με τον υπνόσακο πιάνει??


Το πρωί είδατε πως είσασταν; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

latris mixanis
19/07/2006, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Εχεις κουβαλησει ποτε φουσκωτο στρωμα, μαζι με ΟΛΟΝ τον υπολοιπο εξοπλισμο, στην πλατη καλη μου, περπατοντας απο το πρωι μεχρι το βραδυ στο βουνο? :D

Καλέ μου το παιδί θα πάει με αμάξι... :wacko:

sniper
19/07/2006, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Καλέ μου το παιδί θα πάει με αμάξι... :wacko:


ας κοιμηθεί στο αμάξι τότε.... με ανοιχτά παράθυρα :D

crs-k
19/07/2006, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Έχουμε κοιμηθεί σε σκηνή χωρίς υπόστρωμα μόνο με τον υπνόσακο πιάνει??


Στην αμμο? :p

Ασ' το δεεεν ...


:lol: :rotflmao: :lol:

crs-k
19/07/2006, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Καλέ μου το παιδί θα πάει με αμάξι... :wacko:


Ασ ριξει δυο ραντζα τοτε μεσα να περασει "λιαμέτια" ... :winka:

GTZ750
19/07/2006, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Οποιος δεν εχει κοιμηθει κατω απο ελιες χυμα, ΔΕΝ ξερει τι σημαινει "σκληροτητα εδαφους" ... :hypnotize


:lol: :rotflmao: :lol:

γιατι κατω απο ελιες ειναι ποιο σκληρο το εδαφος???
ομολογω δεν το ηξερα αυτα!!!
:a46: :a46: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :blush: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

crs-k
19/07/2006, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
γιατι κατω απο ελιες ειναι ποιο σκληρο το εδαφος???
ομολογω δεν το ηξερα αυτα!!!
:a46: :a46: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :blush: :rotflmao: :lol: :rotflmao:


Εχεις τα σημαδια απ' τα χαλικια, τουλαχιστον για την επομενη βδομαδα στην πλατη ... :D


Μα καλα τι σας μαθαινουν εκει στον στρατο σημερα? :hypnotize


:lol: :rotflmao: :lol:

sniper
19/07/2006, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
.......

Μα καλα τι σας μαθαινουν εκει στον στρατο σημερα? :hypnotize


:lol: :rotflmao: :lol:

Οικονομικά :mad: :rolleyes: :lol:

GTZ750
19/07/2006, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Αν δεν υπάρχει επικεφαλής στο συνεργείο.... δεν γίνεται δουλειά :D

αυτο ξαναπες το!!!!

ρε φαινετε το ατομο που ηταν στρατικοποιημενο στον στρατο!!!:beer: :beer: :beer:

OldMan
19/07/2006, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Εχεις τα σημαδια απ' τα χαλικια, τουλαχιστον για την επομενη βδομαδα στην πλατη ...

Άσε ρε καρντάση.... :smokin:

(Αυτά λες στην Druuna για να καλύψεις τις νυχιές ???)

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

crs-k
19/07/2006, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Άσε ρε καρντάση.... :smokin:

(Αυτά λες στην Druuna για να καλύψεις τις νυχιές ???)

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


Ειχε κι αυτη σημαδια, αν και ειχε και τα 2 υποστρωματα ... :smilea:

sniper
19/07/2006, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Άσε ρε καρντάση.... :smokin:

(Αυτά λες στην Druuna για να καλύψεις τις νυχιές ???)

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Εδω ρε εφευρίσκει ιστορίες για βράχους.... (όχι πηδάω απο τον 2ο όροφο) :rotflmao: :rotflmao: :lol:

GTZ750
19/07/2006, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Εχεις τα σημαδια απ' τα χαλικια, τουλαχιστον για την επομενη βδομαδα στην πλατη ... :D


Μα καλα τι σας μαθαινουν εκει στον στρατο σημερα? :hypnotize


:lol: :rotflmao: :lol:

κοιτα να δεις επειδη ο στρατος εχει γινει κολλεγιο στη σημερον ημερα ειναι μερικα πραγματα που ο παλιοι γερολυκοι :a024: :a024: τα ξερουν καλητερα!!!

εχει εξελιχθει κυριοι ο στρατος σημερα!!!!

σε λιγο θα παρουμε και σκηνες igloo(λεω εγω τωρα)!!!!:rotflmao: :lol: :rotflmao: :wave2:

sniper
19/07/2006, 15:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
κοιτα να δεις επειδη ο στρατος εχει γινει κολλεγιο στη σημερον ημερα ειναι μερικα πραγματα που ο παλιοι γερολυκοι :a024: :a024: τα ξερουν καλητερα!!!

εχει εξελιχθει κυριοι ο στρατος σημερα!!!!

σε λιγο θα παρουμε και σκηνες igloo(λεω εγω τωρα)!!!!:rotflmao: :lol: :rotflmao: :wave2:

Η ορθογραφία δεν διδάσκεται την σήμερον πάντως.... Βελτιώσου Γιώργο γιατί σε βλέπω να τρως διάφορες με τέτοιες αναφορές...... :D (αν γράφετε ακόμα με το χέρι)

crs-k
19/07/2006, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Εδω ρε εφευρίσκει ιστορίες για βράχους.... (όχι πηδάω απο τον 2ο όροφο) :rotflmao: :rotflmao: :lol:


Βαμησε τα ... :sick:

Κι εψαχνα μετα και πεζοδρομιο να ξυσω λιγο την ποδια της μηχανης ... :(


:lol: :rotflmao: :lol:

GTZ750
19/07/2006, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Η ορθογραφία δεν διδάσκεται την σήμερον πάντως.... Βελτιώσου Γιώργο γιατί σε βλέπω να τρως διάφορες με τέτοιες αναφορές...... :D (αν γράφετε ακόμα με το χέρι)

φιλε ας ειναι καλα το word και ενα εικονιδιο που εχει που γραφει "abc" !!!

δυτυχως ειναι ενα απο τα ελαττωματα μου!τι να κανουμε!!!:wave2: :wave2:

γιατι δεν φτιαχνουμε και ενα τετοιο οικονιδιο στο φορουμ???

καλο θα ηταν !!!

τουλαχιστιν εμενα θα με βοηθουσε πολυ!!!:eyepop: :eyepop: :wave2:

sniper
19/07/2006, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
φιλε ας ειναι καλα το word και ενα εικονιδιο που εχει που γραφει "abc" !!!

συτυχως ειναι ενα απο τα ελαττωματα μου!τι να κανουμε!!!:wave2: :wave2:

και ανορθόγραφα πάει το άρμα :D :winka: :wave2:

latris mixanis
19/07/2006, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Στην αμμο? :p

Ασ' το δεεεν ...


:lol: :rotflmao: :lol:

όχι, βέβαια στο χώμα και στις πέτρες :cry:

crs-k
19/07/2006, 15:58
Εδω να δουμε ποιος "διαχωριζει" μετα το (εκτακτο) S/M ... :sick:

latris mixanis
19/07/2006, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Το πρωί είδατε πως είσασταν; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Ναι, ελαφρώς πιασμένη :rolleyes:

latris mixanis
19/07/2006, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
ας κοιμηθεί στο αμάξι τότε.... με ανοιχτά παράθυρα :D

Με αυτή τη λογική ας μείνει στην Αθήνα που να τρέχει...:D

sniper
19/07/2006, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Ναι, ελαφρώς πιασμένη :rolleyes:

Σαν ανάποδο Ωμέγα..... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

crs-k
19/07/2006, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Με αυτή τη λογική ας μείνει στην Αθήνα που να τρέχει...:D


Ακομα καλυτερα ... :rolleyes:


:lol: :rotflmao: :lol:

sniper
19/07/2006, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Με αυτή τη λογική ας μείνει στην Αθήνα που να τρέχει...:D

Kαι να χάσει το Peachy-peachy? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

latris mixanis
19/07/2006, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Kαι να χάσει το Peachy-peachy? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Σωστά έχει και ωραίο κόσμο :winka: :lol:

OldMan
19/07/2006, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Εδω να δουμε ποιος "διαχωριζει" μετα το (εκτακτο) S/M ... :sick:

Ο Κωστάκης ίσως ???

(Κανονικά στις Συναντήσεις - Βόλτες έπρεπε να βρίσκεται...)

:winka:

latris mixanis
19/07/2006, 16:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Σαν ανάποδο Ωμέγα..... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Είδα και σένα :a029: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
19/07/2006, 16:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ο Κωστάκης ίσως ???

(Κανονικά στις Συνατήσεις - Βόλτες έπρεπε να βρίσκεται...)

:winka:

Στους προβληματισμούς.....

Από τα παραμύθια καλύτερα

:smokin:

sniper
19/07/2006, 16:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Είδα και σένα :a029: :rotflmao: :rotflmao:


που με είδες; :confused:

Μαζί ήμασταν; :confused:

latris mixanis
19/07/2006, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
που με είδες; :confused:

Μαζί ήμασταν; :confused:

πάντα υπάρχουν καλοθελητές ή άτομα που μιλάνε γενικά πολύ :winka:

:lol: :lol: :lol:

sniper
19/07/2006, 16:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
πάντα υπάρχουν καλοθελητές ή άτομα που μιλάνε γενικά πολύ :winka:

:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

GTZ750
19/07/2006, 16:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
και ανορθόγραφα πάει το άρμα :D :winka: :wave2:

οχι μονο παει αλλα παραπαει!!!!

:wave2: :wave2:

κοιτα και πως παει!! (http://briefcase.pathfinder.gr/file/gtz750/45850/537989)

ελπιζω να φαινετε!

latris mixanis
19/07/2006, 16:27
Ουλα καλά να περάσεις και μην τους ακούς!!!!

:beer: :wave2: :beer:

crs-k
19/07/2006, 17:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
οχι μονο παει αλλα παραπαει!!!!

:wave2: :wave2:

κοιτα και πως παει!! (http://briefcase.pathfinder.gr/file/gtz750/45850/537989)

ελπιζω να φαινετε!


Καπως ετσι εκοψα κι εγω αντιστρεπτικη σε 47αρι το '80 ή '81 (δεν θυμαμαι καλα) στην Καστορια ... :D

Cpt. Haddock
19/07/2006, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Καπως ετσι εκοψα κι εγω αντιστρεπτικη σε 47αρι το '80 ή '81 (δεν θυμαμαι καλα) στην Καστορια ... :D


1980 να υποθέσω...

:rolleyes: :rolleyes:






:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OldMan
19/07/2006, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Από τα παραμύθια καλύτερα :smokin:

Μην γίνεσαι κακός, Νικολάκι ...!!! :smokin: