PDA

View Full Version : Κουφό..??



Suner
19/07/2006, 07:14
Ερχόμουνα χθές το μεσημέρι στο σπίτι μετά απο τη δουλειά.Ολα καλά, μέχρι που έφτασα 20 μέτρα πριν απο το χώρο στάθμευσης μου. Ξαφνικά νοιώθω ενα κάψιμο σαν απο κάφτρα του τσιγάρου αναμεσα στο τεταρτο και τριτο δάκτυλο του αριστερού χεριού. :confused: Στην αρχή στην κάφτρα πήγε το μυαλό μου γιατι εχω ξανανιώσει αυτό τον πόνο.Εκει που κουνάω το χέρι σαν τρελός σκέφτομαι οτι αποκλείτεται να είναι κάφτρα και είδα το σφήκα να φεύγει. Το χέρι αρχισε να μουδιάζει και να φουσκώνει εντός 5 δευτερολέπτων..Με δυσκολία επιανα το συμπλέκτη για να μπώ στο σπίτι..

Αμέσως αμμωνία και μετά aloe vera που είναι θαυματουργή!! Φυσικά περασαν 2 ώρες μέχρι να μπορέσει να κλείσει κανονικά το δάκτυλο αλλα τώρα ειναι καλύτερα:winka:

Η ειρωνία όμως αυτής της υπόθεσης είναι ότι 3 ώρες πρίν αγόρασα απο το διαδύκτιο hand guards:cry:
δεν περίμενε 3 μέρες η σφήκα να εμφανιστεί??

Τέσπα ευτυχός που ήταν εξω απο το σπίτι μου και όχι σε κανα ταξίδι.

καλά χιλιόμετρα!!!!

makis206
19/07/2006, 07:33
:eyepop: :eek: :eyepop:

Καλό πάλι και τούτο.

Ας είναι η τελευταία σου "στραβή" !

Η συγκεκριμένη στραβή πάντως είναι μάλλον αδύνατο να σου ξανατύχει !

:beer: :beer: :beer:

Vezouvios
19/07/2006, 07:35
Γιατι δεν πας να παιξεις κανα tzoker??
:lol:
Eλπιζω να μην σου ξανατυχει αλλο τετοιο,αν και ολοι μας εχουμε αναλογες εμπειριες!!!!!!

naxiotis
19/07/2006, 07:42
Για τέτοιες περιπτώσεις ΠΡΕΠΕΙ να έχουμε πάντα στην μηχανή μας αλοιφή για τσιμπήματα και υγρά μαντηλάκια που έχουν οινόπνευμα για καθαρισμό.
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

tati
19/07/2006, 07:47
Τι μου θύμησες τωρα!!!!!!!!!!!!!!! με τσίμπηματα απο σφίγγες.........

¨ημουν στην παραλία και επαιζα ρακέτες...............και ξαφνικά.....:lol: νιώθω ενα φοβερο πονο σα ρευμα να με διαπερναει..........πως να το πω όμορφα.............στη πισω πλευρα του σωματος...........ψηλά.....στο ποδι και κατω απο τη μεση μου.......:lol: :lol: :lol: πεθανα στο πονο:lol: :lol: :lol: :lol:



Αφου είσαι καλά......και ασφαλής.............παίξε κανα τζοκερ καλά σου λενε..............εγώ δεν έπαιξα τοτε και το μετανιώνω.........με τετοια τύχη.............έπρεπε:lol: :lol: :lol:

Vezouvios
19/07/2006, 07:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από naxiotis
Για τέτοιες περιπτώσεις ΠΡΕΠΕΙ να έχουμε πάντα στην μηχανή μας αλοιφή για τσιμπήματα και υγρά μαντηλάκια που έχουν οινόπνευμα για καθαρισμό.
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

εγω εχω μαζι μου παντα αμμωνια και γαζα!
Προτινω σε ολους να εχουν οπωσδηποτε την αμμωνια!!
Παιδια δεν μπορειτε να φανταστειτε τι ταλαιπωρια μπορειτε να γλυτωσετε!!

Suner
19/07/2006, 07:53
Λοιπόν

1) Πάω για τζόκερ μετά απο τη δουλειά
2) Πάω για αγορά αμμωνίας το απόγευμα

Κι αν μου κάτσει??:D :D

tati
19/07/2006, 07:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Suner
Λοιπόν

1) Πάω για τζόκερ μετά απο τη δουλειά
2) Πάω για αγορά αμμωνίας το απόγευμα

Κι αν μου κάτσει??:D :D

και να φοράς τα γαντακια σου!!!;) :wave2:

makis206
19/07/2006, 07:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
Τι μου θύμησες τωρα!!!!!!!!!!!!!!! με τσίμπηματα απο σφίγγες.........
¨ημουν στην παραλία και επαιζα ρακέτες...............και ξαφνικά.....:lol: νιώθω ενα φοβερο πονο σα ρευμα να με διαπερναει..........πως να το πω όμορφα.............στη πισω πλευρα του σωματος...........ψηλά.....στο ποδι και κατω απο τη μεση μου.......:lol: :lol: :lol: πεθανα στο πονο:lol: :lol: :lol: :lol:

:eyepop: :eyepop:

Αυτός ήταν σίγουρα αρσενικός σφίγγος !

:rotflmao: :rotflmao: :beer: :rotflmao:

tati
19/07/2006, 08:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
:eyepop: :eyepop:

Αυτός ήταν σίγουρα αρσενικός σφίγγος !

:rotflmao: :rotflmao: :beer: :rotflmao:

δεν ξερω τι ήταν..............αλλά σίγουρα με εκανε να ανατριχιάσω απο τον πονο......:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΣΠΑΜΕΡ!!!!!!:lol: :lol:

Λεωνίδας
19/07/2006, 08:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
(...)πως να το πω όμορφα.............στη πισω πλευρα του σωματος...........ψηλά.....στο ποδι και κατω απο τη μεση μου.......(...) να αποφεύγεις τα string :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tati
19/07/2006, 08:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
να αποφεύγεις τα string :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Δε φοραγα τετοιο μαγιώ....

Vezouvios
19/07/2006, 08:35
α εδω σε ειπε σπαμερ το πουλακι μου ε???

Καλα ρε σι τατι ντρεπεσε να πεις κωλομερι????

Βασικα μπερδευσε καποιος αλλος σε τσιμπησε ........

13: :a13:

VanDiemen
19/07/2006, 08:36
Ήταν κόλπο ανταγωνιστικής εταιρέιας που εδρεύει στην Ελλάδα, αυτής που πουλούσε τα hand -guards που αγόρασες! Αυτό που δεν άκουσες να λέει η σφήκα την ώρα που σε τσιμπούσε ήταν,

"από το διαδίκτυο ήθελες εεε;;; Άρπα την για να μάθεις άλλη φορά!"

Δες το topic, όπου μιλάμε γι' αυτά και θα καταλάβεις !! ;)

giatou
19/07/2006, 08:37
παιδια, το απιστευτο που συνεβει σε μενα,πριν 2 η 3 καλοκαιρια (δε θυμαμαι ακριβως) γυρνοντας απο τους αμμολοφους καβαλας και εχοντας την ζελατινα του κρανους ελαχιστα ανοιχτη γιατι η θερμοκρασια πλησιαζε αυτην της βρασης του νερου(!) μπηκε η ρουφιανιτσα η μελισσα μεσα απο μισανοιχτη ζελατινα και με χτυπισε στο αυτι!!!
τρελαθηκα!ευτυχως που πηγαινα σχεδον με 0 χλμ και προλαβα να σταματησω αμεσως!
ρε σεις,την ειδα να μπαινει σας λεω!
το θυμαμαι και ακομα παθαινω σοκ!
ευτυχως εκεινη την μερα ημουν πιο ψυχραιμος......

tati
19/07/2006, 08:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από giatou
παιδια, το απιστευτο που συνεβει σε μενα,πριν 2 η 3 καλοκαιρια (δε θυμαμαι ακριβως) γυρνοντας απο τους αμμολοφους καβαλας και εχοντας την ζελατινα του κρανους ελαχιστα ανοιχτη γιατι η θερμοκρασια πλησιαζε αυτην της βρασης του νερου(!) μπηκε η ρουφιανιτσα η μελισσα μεσα απο μισανοιχτη ζελατινα και με χτυπισε στο αυτι!!!
τρελαθηκα!ευτυχως που πηγαινα σχεδον με 0 χλμ και προλαβα να σταματησω αμεσως!
ρε σεις,την ειδα να μπαινει σας λεω!
το θυμαμαι και ακομα παθαινω σοκ!
ευτυχως εκεινη την μερα ημουν πιο ψυχραιμος......

και εγώ καθε φορά αυτο σκεφτομαι .....μη μπει τίποτα μεσα στο κρανος...για αυτο παντα κλειστή η ζελατίνα..........


Παντως πανω στη μηχανή πρεπει να προσπαθούμε να απομονόνουμε τα αντανακλάστικά τετοιου τύπου....."τινάζομαι απο τσίμπημα...κτλ..." γιατί .................:(

tati
19/07/2006, 08:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vezouvios
α εδω σε ειπε σπαμερ το πουλακι μου ε???

Καλα ρε σι τατι ντρεπεσε να πεις κωλομερι????

Βασικα μπερδευσε καποιος αλλος σε τσιμπησε ........

13: :a13:

ελα βρε συ..............

αλλά ας πουμε ενα :a3: γιατί εγώ απλά ήθελα να εστιάσω στο γεγονός...........και βλεπω οτι θα καταλήξει..........στο τι χρώμα είχα βαψει τα νύχια μου εκείνη την ημέρα..:lol:

σπαμερς όλοι σας!!!

Vezouvios
19/07/2006, 08:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
και εγώ καθε φορά αυτο σκεφτομαι .....μη μπει τίποτα μεσα στο κρανος...για αυτο παντα κλειστή η ζελατίνα..........


Παντως πανω στη μηχανή πρεπει να προσπαθούμε να απομονόνουμε τα αντανακλάστικά τετοιου τύπου....."τινάζομαι απο τσίμπημα...κτλ..." γιατί .................:(


Μην μου πεις οτι φορας στο scooter ,full face kranos??
Kαλα βρε συ κλεινεις το τζαμακι ,εμεις πως θα δουμε αυτο τα εμορφα ματια σου πουλακι μου!!!!

Αχ και να μουνα σφιγγος!!!
Εκει να δεις!!!!!!!!!!!
Τσιμπημα και σουζα με την μια θα εισουνα!

:rotflmao: :rotflmao::a3:

Gandalf dr685sm
19/07/2006, 09:31
χα....

αυτά που λέτε δεν είναι τίποτα...

Έτος 1999.

Πήγαινα στο Ιασώ για να δώ το μικρό μου , που μόλις είχε γεννηθεί. Τότε είχα ενα typhoon 125. Κράνος κανονικά, γάντια, αλλά οχι μπουφάν μιας και είχε 38βαθμούς.
Με πουκάμισο.

Και μπαίνει η σφίγγα στην πλάτη... Παιδιά μέχρι να σταματήσω , απο την αριστερή λωρίδα της Κηφησίας, στην δεξιά, με είχε τσιμπήσει πάνω απο 10 φορές , μέχρι που την σκότωσα πατώντας το πουκάμισο με την παλάμη δυνατά.

Φτάνοντας στο ΙΑΣΩ, η πλάτη μου είχε γίνει σαν την ταινία των Gremlins όταν τους πέταγαν νερό. Ευτυχώς δεν είχα καμιά αλλεργία, και με έστειλαν στην αποθήκη τους να πάρω fenistil και οινόπνευμα. (Ιδιωτικό νοσοκομείο βλέπεις και είχε όλα τα καλούδια)

Ευτυχώς σε 30 λεπτά είχε περάσει ο πολύ πόνος και το τσούξιμο. Τα πρηξιματάκια , έφυγαν μετά απο 3-4 ώρες.

Είναι να μην σου τύχει.. και αυτό περί απομόνωσης των αντιδράσεων , τα ακούω βερεσέ. Γιατί αν το έχεις και σε τσιμπά συνεχόμενα, απλά την "ίππευσες"!!!!!


Gandalf

Kizoku
19/07/2006, 09:39
Αυτή είναι η μ@λ@κία με τη σφίγγα, ότι τσιμπάει συνέχεια.
Η μέλισσα "όχι η γνωστή του forum" μόνο μια φορά και τέρμα.

SPORAKIAS
19/07/2006, 09:44
ΡΕ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ ΕΣΕΙΣ:alien:
ΕΔΩ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΑ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΜΠΗΚΕ ΜΙΑ ΣΦΗΓΓΑ ΣΤΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΕΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΓΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΕ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΑΜΜΩΝΙΑ.ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΑΝ ΑΝΕΚΔΟΤΟ:D

Kizoku
19/07/2006, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από SPORAKIAS
ΡΕ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ ΕΣΕΙΣ:alien:
ΕΔΩ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΑ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΜΠΗΚΕ ΜΙΑ ΣΦΗΓΓΑ ΣΤΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΕΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΓΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΕ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΑΜΜΩΝΙΑ.ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΑΝ ΑΝΕΚΔΟΤΟ:D

Έλα και εγω το έχω πάθει αυτό.

Στο χωριό μου πήγα να πιώ νερό από τη βρύση έξω στην αυλή κατευθείαν με το στόμα και ήταν μέσα η πουτ@ν@ η σφίγγα. Κατευθείαν στη γλώσσα.

"Η αμμωνία έχει απαίσια γεύση"

tati
19/07/2006, 10:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm



Είναι να μην σου τύχει.. και αυτό περί απομόνωσης των αντιδράσεων , τα ακούω βερεσέ.

Gandalf

:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

και εγώ το ίδιο!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Draculas-GR
19/07/2006, 10:21
Εεεμμμ.. εγω που ειχα χτυπήσει μια νυχτερίδα με το κράνος (ευτυχώς..) πιάνομαι?

tati
19/07/2006, 10:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Draculas-GR
Εεεμμμ.. εγω που ειχα χτυπήσει μια νυχτερίδα με το κράνος (ευτυχώς..) πιάνομαι?
εμ μμμμμμμμμμμμμμ με τετοιο nik name...........πιανεσαι!!!:lol: :lol:

sub_zero
19/07/2006, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
:eyepop: :eyepop:

Αυτός ήταν σίγουρα αρσενικός σφίγγος !

:rotflmao: :rotflmao: :beer: :rotflmao:

"σφίχτης" σφίγγος.... :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

Vezouvios
19/07/2006, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero
"σφίχτης" σφίγγος.... :rotflmao: :rotflmao: :wave2: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
19/07/2006, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vezouvios
α εδω σε ειπε σπαμερ το πουλακι μου ε???

Είδες ;;

:lol: :rotflmao: :lol:

:beer: :beer:


55823

tati
19/07/2006, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Είδες ;;

:lol: :rotflmao: :lol:

:beer: :beer:

:eyepop: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Λεωνίδας
19/07/2006, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
εμ μμμμμμμμμμμμμμ με τετοιο nik name...........πιανεσαι!!!:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Vezouvios
19/07/2006, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τατι πες αλευρι!!!!
Ο super market σε γυρευει!!



μακη εσενα εννοω!!:rotflmao:

Jo.Da.
20/07/2006, 16:14
μάγκες πρόπερσι το καλοκαίρι παίρνω το παπί (supra), βάζω κράνος και ξεκινάω (περιφερειακός σοφάδων-καρδίτσας)...έλα όμως που ο κλούβιος είχα βάλει παντελόνι 3/4...στο δρόμο λοιπόν καταλαβαίνω πως κάτι έχει μπει από το μπατζάκι του παντελονιού που ανέμιζε...:eek:
πλακώνομαι στα φρένα κι αρχίζω να κατεβάζω παντελόνι και βλέπω τη μέλισσα να βγαίνει κυρία από μέσα...το καλό ήταν ότι δε με είχε τσιμπήσει ούτε μία φορά...
στο δρόμο μετά σκεφτόμουνα την αντίδραση διερχόμενων οδηγών βλέποντας τύπο με κράνος και παπί να σταματάει και να ξεβρακώνετε...
εγω πάντως θα ειχα κλ@σει στο γέλιο...
:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

antonis21
22/07/2006, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Jo.Da.
μάγκες πρόπερσι το καλοκαίρι παίρνω το παπί (supra), βάζω κράνος και ξεκινάω (περιφερειακός σοφάδων-καρδίτσας)...έλα όμως που ο κλούβιος είχα βάλει παντελόνι 3/4...στο δρόμο λοιπόν καταλαβαίνω πως κάτι έχει μπει από το μπατζάκι του παντελονιού που ανέμιζε...:eek:
πλακώνομαι στα φρένα κι αρχίζω να κατεβάζω παντελόνι και βλέπω τη μέλισσα να βγαίνει κυρία από μέσα...το καλό ήταν ότι δε με είχε τσιμπήσει ούτε μία φορά...
στο δρόμο μετά σκεφτόμουνα την αντίδραση διερχόμενων οδηγών βλέποντας τύπο με κράνος και παπί να σταματάει και να ξεβρακώνετε...
εγω πάντως θα ειχα κλ@σει στο γέλιο...
:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :a21: :a21: :a21: :a21: :a21: :a21: :a21: :a21: :a21:

lyk0s
25/07/2006, 17:39
Εδω με κλειστο κρανος εν κινησει μπηκε σφηγκα απο το λαιμο και καθισε διπλα στο ματι μου.

Επειδη εχω φαει πολλα τσιμπηματα γενικα-αλλο ενα τι ειναι...-ευτυχως δεν πανικοβληθηκα και μολις ανοιξα τη ζελατινα εφυγε...

Παντως μετα ενας κρυος ιδρωτας ετρεξε γα λιγο μολις συνειδητοποιησα τι θα μπορουσα να ειχα παθει αν με τσιμπουσε εκεινη την στιγμη!

Αλλη φορα που γυριζα με το ...πουκαμισακι απο τη δουλεια μπηκε πισω στην πλατη μου σφηγκα παλι.Αισθανομουν κατι να με ενοχλει εκει και το ετριβα με το χερι μου και καπου σταματησε.Μολις κατεβαινω απο τη μηχανη ακουω ενα ζζζζζζζ και λεω αμαν κοιταω στον καθρεφτη του ανσανσερ να πεταει κατι εκει και βγηκα εξω ανοιξα το πουκαμισο και εφυγε.Η φαση ηταν οτι δεν με τσιμπησε!!

Nikoskazer2000
26/07/2006, 03:12
Εγώ πριν απο 2 περίπου χρόνια που είχα το AGV καθώς πήγαινα με ανοιχτή τη ζελατίνα και με κάμποσα χιλιόμετρα (καλοκαίρι/ζέστη/η μαλακία του αρχάριου), βλέπω μπροστά μου ενα μικρό μαύρο πετραδάκι να μεγενθύνεται απότομα στο κέντρο και 'γω αντανακλαστικά, σχεδόν χωρίς να το σκεφτώ καθόλου, κατεβάζω ζελατίνα και κάνω πίτα το πετραδάκι (που ήταν τελικά μπούμπουρας) :eek: :cry:

Τη φάση έχει που οταν σταμάτησα για να καθαρίσω τη ζελατίνα, έπαθα ενα ψιλοσόκ στη σκέψη του τι θα μπορούσα να είχα πάθει αν δεν την κατέβαζα :look: .

Απο τότε και μετά ΠΑΝΤΑ κλειστή ζελατίνα.

...και δεν πήγα να παίξω τζόκερ τότε ο λαλάκας... :a018: :a018: :a018:

cbr1100xx
26/07/2006, 05:50
Καλοκαιρι του 99 στα κυθηρα , γυρναω απο το καψαλι οχι απο τον κυριο δρομο αλλα απο εναν αλλον που δεν εχει καθολου κινησει για οσους ξερουν απο τον καλαμο , εχω τοτε ενα SF 400 nersion S , και στην σχετικα μεγαλη ευθεια της παναγιας της οδηγητριας με μια χαραμαδα ανοιχτο κρανος και γυαλια ηλιου , εχω φωρτοση καπου 120 χλιομετρα μου σκαει μπαμπουρας , μεγαλος μαυροκοκινος , μεσα στο κρανος και με τσιμπαει πανω απο το ματι στο φρυδυ -ευτηχως που φορουσα γιαλια- για ποτε φρεναρησα σταματησα,εβγαλα το κρανος, και προσπαθουσα να τον τιναξω απο πανω μου δεν καλοθυμαμε,
Αυτο που θυμαμε ειναι ο πονος . και το οτι το κρανος δεν χωρουσε να μπει για 2 μερες, τετοιο πρηξημο λεμε.:( :(

tati
26/07/2006, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από cbr1100xx
Καλοκαιρι του 99 στα κυθηρα , γυρναω απο το καψαλι οχι απο τον κυριο δρομο αλλα απο εναν αλλον που δεν εχει καθολου κινησει για οσους ξερουν απο τον καλαμο , εχω τοτε ενα SF 400 nersion S , και στην σχετικα μεγαλη ευθεια της παναγιας της οδηγητριας με μια χαραμαδα ανοιχτο κρανος και γυαλια ηλιου , εχω φωρτοση καπου 120 χλιομετρα μου σκαει μπαμπουρας , μεγαλος μαυροκοκινος , μεσα στο κρανος και με τσιμπαει πανω απο το ματι στο φρυδυ -ευτηχως που φορουσα γιαλια- για ποτε φρεναρησα σταματησα,εβγαλα το κρανος, και προσπαθουσα να τον τιναξω απο πανω μου δεν καλοθυμαμε,
Αυτο που θυμαμε ειναι ο πονος . και το οτι το κρανος δεν χωρουσε να μπει για 2 μερες, τετοιο πρηξημο λεμε.:( :(

:eyepop: :eyepop: :eyepop:
αϊτςςςςς!!!!!!

lemmys
26/07/2006, 23:45
δεν ειναι τιποτα αυτο !!!


που να δεις το φιλαρακι μου που τον εχεσε περιστερακι την ωρα που ητνα δικαβαλλο σε ενα κολλητο του !!!!

χαχαχαχαχαχ
χ
α
χα
χα
χ
α
χα
χ
α
χα κατσικι ο τυποσ!!


ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΥ........
ΟΙΚΟΔΟΜΗ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ...

ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΤΥΠΟΣ ΚΑΙ ΤΙΝΑΖΕΙ ΤΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΤΟΥ ΑΚΟΥΜΠΙΣΜΕΝΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΤΟΙΧΟ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΧΕΡΙΑ.....
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΤΩΡΑ ΜΗ ΕΧΟΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΤΥΠΑΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΧΤΗΠΗΣΕΟ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ΚΑΙ ΤΑΡΑΚΟΥΝΙΕΤΑΙ...ΑΡΠΑΖΕΙ ΕΝΑ ΜΑΔΕΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟ ΚΟΠΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΙ !! !!!!Ε ΑΥΤΟ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΠΛΗΡΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ!!!!!