PDA

View Full Version : "Γλυκεια" εκδικηση



beholder
19/07/2006, 23:42
Διάβασα αυτο Εδω (http://www.bikenet.gr/index.php?option=com_smf&Itemid=76&topic=3759.0) σε γειτονικο forum και τρελλαθηκα.

Δεν ξερω και ουτε που με νοιαζει τι ειχε ο τυπος με οποιονδηποτε. (Δεν ειμαι ο Θεος για να κρινω τους άλλους)

Δεν υπάρχει μεγαλυτερη πικρα να εχεις παρει τωρα το μοτορι και να σου τη κατσουν ετσι "γλυκα"

Μεγαλη κουφαλα οποιος του το εκανε :confused: :confused: :confused:

GeorgeFZR
19/07/2006, 23:52
:a31: :a31: :a31:
Ti na peis??

Telika prepei na iparxoun polloi anisoropoi-psixanomaloi ekei eksw...makria apo mas

AFTER
19/07/2006, 23:57
Ειναι οι ιδιοι που γρατζουνανε με κλειδι τα ξενα αμαξια, οι ιδιοι που γραψανε με κλειδι ενα συνθημα πανω στην βιτρινα του μαγαζιου μου, οι ιδιοι που θα τα σπασουν ολα σε μια διαδηλωση και στο γηπεδο, οι ιδιοι που θα ζουν εις βαρος μας,γιατι ποτε δεν μπορεσαν να γινουν ανθρωποι και δεν γουσταρουν να βλεπουν αλλους να προκοβουν, και αν δεν βαλουμε μυαλο να τους εξολοθρεψουμε(και χεστηκα τι θα πουνε μερικοι), θα συμβαινουν παντα και παντου
:mad:

zolotas
20/07/2006, 00:11
:confused: κριμα στο παιδι ,να κανεις τοσο κοπο να αγορασεις μια μοτο και να εχεις το καθε ^^*^($^% να κυκλοφορει ....ψαρι στον κ*λο θελουν :mad:

Julius
20/07/2006, 07:38
Popo leme, Eggefaliko tha pathena

Toulaxiston den epathe telika zimia h motosykleta, alla kati tetoia se kanoune komatia psixologika

:eek: :eek:

latris mixanis
20/07/2006, 08:44
:hypnotize :hypnotize εγώ το έπαθα ο εγκεφαλικό ήδη(μου το έχουν κάνει στο παλιό μηχανάκι :sick: )
Μεγάλη πίκρα λέμε, που φτάνει ο άνθρωπος άμα ζηλεύει....

Alx 84
20/07/2006, 08:54
όχι ρε παιδιά. Δηλ δεν έχω εγώ τα χρήματα να πάρω το τούμπανο, ο άλλος που τα έχει να μη το χαρεί; του το κλέβω ή του το χαλάω:sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

έλεος πια!!!:mad: :mad: :mad: :mad:

Tropeas
20/07/2006, 09:28
Πιστεύω ότι μπορεί να είναι γυναίκα ή μάνα πατέρας κλπ συγγενικά πρόσωπα,
εχω ακούσει ξανά τέτοια σκηνικά...:rolleyes:

Sabre
20/07/2006, 09:38
Την εκδοχή του Πολυμήχανου :a19: την πρόσεξε κανείς? "Δουλειά" εκ' των έσω δηλαδή....
Ισως να του κάνανε πλάκα άσχετοι, μπορεί ο γείτονας να ήταν καθίκι...μπορεί...μπορεί....
Αλλά φανταστήτε ΑΝ ο πατέρας-μητέρα-γυναίκα σας αχρήστευε την μηχανή για να μην λυσσάτε έξω στον δρόμο και πάθετε κανένα κακό...
Από ότι κατάλαβα το παλικάρι με το Κ6 την μόνη διασκέδαση που είχε ήταν η μηχανή του...ΛΕΣ??????

Πάντως στο τέλος όλα πήγαν καλά :sun:

jtoros
20/07/2006, 11:12
Τρομερή κακία. Αυτό είναι το χαρακτηριστικό αυτών των ανθρώπων. Και δυστυχώς είναι πολλοί εκεί έξω. Δεν ξέρουν τι σημαίνει η μοτοσυκλέτα για τον καθένα μας, τι θυσίες έχει κάνει για να την αγοράσει, πόσο την αγαπάει, πόσο γεμίζει, με τον τρόπο της, τις άδειες στιγμές του.

Τα μηχανάκια μας δεν είναι ζωντανοί οργανισμοί. Αν ήταν, θα είχα μάθει στη δική μου ό,τι πολεμική τέχνη υπάρχει. Δεν θα πλησίαζε κανείς. Έχουν όμως ψυχή, το δικό τους κομμάτι μέσα στην ψυχή μας. Κι αυτό είναι που ξεριζώνεται και τσακίζεται με τέτοιες συμπεριφορές... :(

Είθε να καταλάβουν τον πόνο που προκαλούν και να έχουν την ωριμότητα να το σταματήσουν.

Αυτά... :wave2:

skous
20/07/2006, 11:49
Εγώ πάντως πιστεύω ότι θα το έκαναν τίποτα πιτσιρικάκια για την πλάκα τους.

Συμβαίνει αρκετά συχνά, μικρά παιδιά να κάνουν τέτοιες μαλακίες, μην έχοντας συναίσθηση το τι μπορεί να προκαλέσουν.

Sabre
20/07/2006, 12:01
Πιτσιρικάκια? με χωνί και χοντρή ζάχαρη ξεβίδωσαν την τάπα του λαδιού και χωρίς να λερώσουν τπτ κάναν την ζημιά?
Και αν δεν κάνω λάθος η μηχανή δεν ήταν στον δρόμο.
Ρε ξέρανε τι κάνανε λέμε.Αντε στην χειρότερη να του βάζανε τπτ στην εξάτμιση.
Πολύ "προχό" το κόλπο με την ζάχαρη δεν νομίζεις?

tsiros_temp
20/07/2006, 12:09
να ανοίξουν την τάπα του λαδιού και να ρίξουν μέσα ζάχαρη; Μπα. Κανας μεγαλύτερος κλωτσημένος θα ήταν.

Nostra
20/07/2006, 12:15
η γυναίκα του ήταν....:smokin:

Sabre
20/07/2006, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
η γυναίκα του ήταν....:smokin:

Γιατί και εγώ εκεί έχω κολλήσει?

gcrook
20/07/2006, 12:28
Το διαβασα..
Τι να πω...δεν υπαρχει πιο υπουλος τροπος απο αυτον για να τσαλακωσεις την αξιοπρεπεια ενος ανθρωπου.:sad:

Οι καταρες δεν μου πολυπανε, αλλα αν υπαρχουν serial killers με αποτροπαιους μεθοδους βασανισμου, μακαρι να βρουν το επομενο θυμα τους στο προσωπο του μαλακα.

Alx 84
20/07/2006, 12:53
Ρε παιδιά δε πιστεύτετε ότι είναι πολύ υπερβολικό να το έχει κάνει συγγενείς; Δε το αποκλείω, αλλά...


Δηλ θα άρεσε στην οποιαδήποτε μάνα να βλέπει το παιδί της σε μια φάση πανικού, σύγχυσης, καντιλιών κλπ, να πάει να τα ξαναχώνει για να φτιάξει την μηχανή και θα αισθανόταν ωραία μόνο κ μόνο επείδή δεν καβαλάει την "σκοτώστρα" ?


έλεος δηλ. Στην τελική το λούκι θα κρατήσει μια εβδομάδα. μετά πάλι καβάλα θα είναι. Αν ξαναγίνει τότε θα πάρει κ κανένα ντόπερμαν να δούμε ποιος θα πλησιάζει εκεί...:smokin:

schumacher_
20/07/2006, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
Ρε παιδιά δε πιστεύτετε ότι είναι πολύ υπερβολικό να το έχει κάνει συγγενείς; Δε το αποκλείω, αλλά...


Δηλ θα άρεσε στην οποιαδήποτε μάνα να βλέπει το παιδί της σε μια φάση πανικού, σύγχυσης, καντιλιών κλπ, να πάει να τα ξαναχώνει για να φτιάξει την μηχανή και θα αισθανόταν ωραία μόνο κ μόνο επείδή δεν καβαλάει την "σκοτώστρα" ?


έλεος δηλ. Στην τελική το λούκε θα κρατήσει μια εβδομάδα. μετά πάλι καβάλα θα είναι. Αν ξαναγίνει τότε θα πάρει κ κανένα ντόπερμαν να δούμε ποιος θα πλησιάζει εκεί...:smokin:

Δε μπορείς να ξέρεις πόσο προβληματισμένος/στενοχωρημένος μπορεί να είναι κάποιος... και μέσα στη μαλακία του ο καθένας ενεργεί με διάφορους τρόπους...

επειδή κατά περιόδους έχω δεχτεί πολύ μεγάλη πίεση σχετικά με τη μηχανή (καθότι είμαι και σχετικά μικρός ακόμα), αν μου συνέβαινε αυτό πραγματικά θα υποψιαζόμουν μόνο συγγενικά μου πρόσωπα... :wave2: :wave2:

Sabre
20/07/2006, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
Ρε παιδιά δε πιστεύτετε ότι είναι πολύ υπερβολικό να το έχει κάνει συγγενείς; Δε το αποκλείω, αλλά...


Δηλ θα άρεσε στην οποιαδήποτε μάνα να βλέπει το παιδί της σε μια φάση πανικού, σύγχυσης, καντιλιών κλπ, να πάει να τα ξαναχώνει για να φτιάξει την μηχανή και θα αισθανόταν ωραία μόνο κ μόνο επείδή δεν καβαλάει την "σκοτώστρα" ?


έλεος δηλ. Στην τελική το λούκι θα κρατήσει μια εβδομάδα. μετά πάλι καβάλα θα είναι. Αν ξαναγίνει τότε θα πάρει κ κανένα ντόπερμαν να δούμε ποιος θα πλησιάζει εκεί...:smokin:
Ο τύπος είχε βάλει δόσεις μέχρι το 2009.Και συντηρεί και οικογένεια...Λές να είχε τα φράγκα για καινούργιο μοτέρ άμεσα?
Και το ξαναλέω ότι όποια πίκρα η καταπίεση έτρωγε στον καθημερινό του αγώνα για να συντηρήσει οικογένεια και σπίτι - έβρησκε δι'εξοδο με την μηχανή του (όπως όλοι μας).Λές εσύ κάποιος πολύ κοντά του να μην αγχωνώταν που τον έβλεπε κάθε ΣΚ να τρέχει πέρα δώθε με τον σατανά? Δέν αναιρώ κάποιο "άσχετο" χέρι...αλλά αλλού πάει το ριμάδι το μυαλό (έχω εμπειρία)

GyPsy
20/07/2006, 14:37
Η οικογένειά του δεν παίζει να έχει

σχέση με αυτό γιατί δεν είναι κάποιος πιτσιρικάς ο Κώστας

που μαλακίζεται συν το οτι ξέρουν οτι αυτό δεν θα τον πτοούσε.Μάλλον αυτό το έκανε κάποιο ΑΡΧΙΔΙ

που νομίζει οτι ξέρει απο μηχανές....

Nostra
20/07/2006, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sabre
Γιατί και εγώ εκεί έχω κολλήσει?

Που? στη γυναίκα του? την ξέρεις?


:lol: :lol: :lol:

Nostra
20/07/2006, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
Μάλλον αυτό το έκανε κάποιο ΑΡΧΙΔΙ

που νομίζει οτι ξέρει απο μηχανές....


α, ο Kalesin θα ήταν τότε....


:lol: :lol: :lol: :lol: