PDA

View Full Version : Mipos ftaiei k o Z-itas?



CyBeRseXX
22/07/2006, 10:58
Exoume grapsei toses fores gia ksekranotous..

Xtes kata tis 19:30hrs stin Plateia Suntagmatos, itan megalos o peirasmos k apothanatisa tin skini!

O en logo Zitas eftase sto fanari eno ta scooter itan idi stamatimena ekei stamatise ligo poio mprosta, perimene na anapsei prasino k efige..

Ellada sygnnomi, an thes na allakso gnomi, prepei k esy na matheis na agapas..


56161

AFTER
22/07/2006, 16:40
Χαλια οι τουριστριες φετος!
:lol:

tai
22/07/2006, 17:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Χαλια οι τουριστριες φετος!
:lol: oi kales pane nisia oxi sintagma:winka:
:lol:

Runner Ducati
22/07/2006, 17:05
βρε στραβαδια... :p
δεξια μπροστα απο τον πιτσιρικα (νομιζω δεν φοραει κρανος δεν βλεπω καλα) με το σακιδιο και το ταξι...
αμαν πια ολα εγω θα τα βρισκω...
χερακια επανω στα μαλλια και πεταχτο κωλαρακι...



:rotflmao:

tai
22/07/2006, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
βρε στραβαδια... :p
δεξια μπροστα απο τον πιτσιρικα (νομιζω δεν φοραει κρανος δεν βλεπω καλα) με το σακιδιο και το ταξι...
αμαν πια ολα εγω θα τα βρισκω...
χερακια επανω στα μαλλια και πεταχτο κωλαρακι...



:rotflmao:
Θες γυαλιά Η σεμινάριο Παναγιωτάκη.
Αυτό ΔΕΝ είναι τουρίστρια. Είναι γνήσιος Ελληνικός αχλαδατος κωλος.
:lol: :lol:

Runner Ducati
22/07/2006, 17:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
Θες γυαλιά Η σεμινάριο Παναγιωτάκη.
Αυτό ΔΕΝ είναι τουρίστρια. Είναι γνήσιος Ελληνικός αχλαδατος κωλος.
:lol: :lol:

Ναι ρε... φτου... πως δεν το προσεξα..
αχλαδατος οντως...

:lol: :lol:

:beer: :beer: :beer:


(δεν οδηγηθηκα εκει δεξια με την οραση, αλλα με την οσφρηση :rotflmao: )

Tropeas
22/07/2006, 17:15
Γιατί βλέπεις πουθενά εκτός κράνους να φοράει εξοπλισμό? μπουφάν?

Ελληνικότατος ο πισινός!!!:wacko: με βούλα σας λέω....:D

AFTER
22/07/2006, 17:30
Ετσι TAI!
Aκου τον παλιο, Παναγιωτη :rotflmao:

Για west coast τον κοβω!

Αν δω και απο μπροστα μπορει να σου πω και την οδο!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
22/07/2006, 17:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από CyBeRseXX
Exoume grapsei toses fores gia ksekranotous..

Xtes kata tis 19:30hrs stin Plateia Suntagmatos, itan megalos o peirasmos k apothanatisa tin skini!

O en logo Zitas eftase sto fanari eno ta scooter itan idi stamatimena ekei stamatise ligo poio mprosta, perimene na anapsei prasino k efige..

Ellada sygnnomi, an thes na allakso gnomi, prepei k esy na matheis na agapas..

Billy, να την πω την κακια μου? απο οτι φαινεται στον καθρεπτη της μηχανης σου, και εσυ χωρις μπουφανακι εισαι...


για να απαντησω στο ερωτημα σου: προφανως μαζεψανε οσες κλησεις χρειαζοντουσαν για αυτη τη βδομαδα, και αφηνουν τους ανυποψιαστους να νομιζουν οτι την γλιτωσαν! :winka:


:wave2:

schumacher_
22/07/2006, 18:16
Τώρα θα μου πείτε ότι αλλάζω το θέμα, ή το σοβαρεύω ίσως... αλλά θέλω να αναφέρω με αφορμή αυτή τη φωτο και μία άλλη μαλακία που γίνεται άπειρες φορές κάθε μέρα (εντάξει, μπορεί και να υπερβάλλω λιγάκι... :p) και πιστεύω όλοι μπινελικώνουμε κάθε μέρα...

ενώ λοιπόν βλέπουμε ότι το φανάρι έχει ανάψει πράσινο (πράσινο βελάκι), γιατί οι πεζοί ακόμα είναι στην αρχή της διάσχισης του δρόμου (κόκκινα βελάκια )?? όπως θα έπρεπε ο ζητάς να κόψει κλήσεις στους ξεκράνωτους, δεν θα έπρεπε να κόψει μία ωραιότατη κλήση και στους πεζούς για το κόκκινο?? δηλαδή όταν το περνάμε εμείς είναι παράβαση, ενώ όταν το περνάνε αυτοί, με κίνδυνο να πάθουν τίποτα και να μας πάρουν στο λαιμό τους, είναι όλα καλά?

το θετικό πάντως είναι ότι απ' ότι βλέπουμε μέσα στο ταχύμετρο (κίτρινο βελάκι ) ο CyBeRseXX φοράει κράνος κανονικά, παρόλο τον ήλιο κλπ... :wave2: :wave2:

επίσης εντύπωση μου κάνει ο ζητάς και για άλλο λόγο... εκτός του ότι δεν πέρασε με κόκκινο, όπως κάνουν οι περισσότεροι που έχω πετύχει στο δρόμο, δεν ξεκίνησε ΚΑΝ τάπα (όπως κάνουν οι υπόλοιποι από αυτούς που έχω πετύχει στο δρόμο) αλλά βλέπουμε να έχει ανάψει πράσινο και αυτός ακόμη να πατάει φρένο!! :rotflmao: :rotflmao:

Και επειδή δε βρήκα πώς να βάλω την εικόνα να φαίνεται αμέσως, έβαλα απλά το link


http://img143.imageshack.us/img143/9049/syntagmazk9.jpg

George-3-
23/07/2006, 22:53
Aυτο το ειδατε?


56316

George-3-
23/07/2006, 22:56
Το ειδατε ρε φουστηδες...:p :bawl: και ειπα οτι εκανα την ανακαληψη

adam_tsouk
23/07/2006, 23:05
ποιος ζετας;


:look:


:lol: :lol:

χωρις πλακα, τι κακο εκανε;



μπηκε μπροστα απο ολους και περιμενε το πρασινο για να φυγει;

ε, παλι καλα που περιμενε το πρασινο!

συνηθως κυνηγους σεσιμασμενους και περνανε με κοκκινο... :ninja:

CyBeRseXX
24/07/2006, 09:56
Bart: k ego k i kopela mou eimastan me kranos. ta mpoufan emeinan spiti logo voltas sta magazia gia rouxa k zestis. Den einai dikaiologia alla emeinan. O "nomos" apo tin alli (giauto mpike i foto) leei gia kranos, oxi gia mpoufan mpotes gantia klp..

Schum: edo den egrapse tous allous siga min kinigouse tous pezous gia klisi.. :lol:

Den efige ontos me kokkino, itan xalaros. Sto epomeno fanari malista araksame oloi stin idia mprostini seira dipla dipla - alla kontra den kaname :rotflmao:

schumacher_
24/07/2006, 10:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από CyBeRseXX
Schum: edo den egrapse tous allous siga min kinigouse tous pezous gia klisi.. :lol:

Είπα να το αναφέρω, επειδή το θέμα είναι στο "Αναζητήσεις- Σκέψεις"... ήταν περισσότερο φιλοσοφικής φύσεως το ερώτημά μου, φυσικά και δεν περιμένω τους τροχαίους να γράφουν τους πεζούς... μόνο λίγο πριν τους Ολυμπιακούς τους είχαν ξεσκίσει, για να βγάλουν κανένα φράγκο :lol: :lol:

DUKASII
24/07/2006, 10:11
αυτο που είδα στη φωτο..ειναι το εξτρα καθρεπτάκι που εχεισ βάλει στο Σαμινα σου ρε...


ειναι για το τροχοσπιτο??:D :D

CyBeRseXX
24/07/2006, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII

ειναι για το τροχοσπιτο??:D :D

Esy na na tsekareis ta ladia apo to soupaduke sou min exeis tipota trexamata stis diakopes :p

Den einai kathreftakia re, antivara einai gia na menei kato i mouri.. :hypnotize

DUKASII
24/07/2006, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από CyBeRseXX
Esy na na tsekareis ta ladia apo to soupaduke sou min exeis tipota trexamata stis diakopes :p

Den einai kathreftakia re, antivara einai gia na menei kato i mouri.. :hypnotize ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΣ..
μπας ειναι για να φρεσκαρει το μεικ απ της η κοπελια απο πισω??:D

CyBeRseXX
24/07/2006, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΣ..
μπας ειναι για να φρεσκαρει το μεικ απ της η κοπελια απο πισω??:D .

:lol: DUKASII point:beer:

sniper
24/07/2006, 10:22
Μπορούν οι από πάνω κύριοι να μην σπαμμάρουν παρακαλώ; :rotflmao:

latris mixanis
25/07/2006, 21:18
Συγνώμη ο Ζ γιατι φταίει, επειδή δεν έγραψε κανέναν?? Αν ήταν έτσι θα έπρεπε να γράψει όσους δεν έχουν κράνος, όσους είναι πάνω στη διάβαση, όσους παίζουν με το κινητό ενώ οδηγούν κλπκλπ
Μήπως δεν ήταν σε υπηρεσία λέω εγώ τώρα...??

Μήπως τελικά τα θέλουμε όλα δικά μας?? Μας σταματάνε για έλεγχο, μας γράφουν για την παραμικρή ατυπία μας νευριάζει και τους βρίζουμε, δεν μας γράφουν πάλι το ίδιο... μήπως πρέπει να αποφασίσουμε τι θέλουμε τελικά???

:wave2:

fantacid
25/07/2006, 22:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Συγνώμη ο Ζ γιατι φταίει, επειδή δεν έγραψε κανέναν?? Αν ήταν έτσι θα έπρεπε να γράψει όσους δεν έχουν κράνος, όσους είναι πάνω στη διάβαση, όσους παίζουν με το κινητό ενώ οδηγούν κλπκλπ
Μήπως δεν ήταν σε υπηρεσία λέω εγώ τώρα...??

Μήπως τελικά τα θέλουμε όλα δικά μας?? Μας σταματάνε για έλεγχο, μας γράφουν για την παραμικρή ατυπία μας νευριάζει και τους βρίζουμε, δεν μας γράφουν πάλι το ίδιο... μήπως πρέπει να αποφασίσουμε τι θέλουμε τελικά???

:wave2:

Ετσι ειναι τα πραματα αγαπητη μου!
Παντα θα κραζουμε για αυτο που δεν γινεται οπως πρεπει/θελουμε αναλογως τις διαθεσεις μας.
φανταζεσαι να πηγαιναν ολα ρολοι κ να μην μπορουσες να κραξεις κανεναν για τιποτα?
ισως να ηταν ο ΤΕΛΙΟΣ κοσμος ,αλλα σιγουρα θα ηταν κ ΒΑΡΕΤΟΣ!!!!

CyBeRseXX
26/07/2006, 10:08
Latris, Oxi den ta theloume ola dika mas! Theloume (ego toulaxiston) na efarmozetai o nomos idios ekei pou i paravasi kanei MPAM! Idios gia kranos. K oxi mono otan vgainoun gia eispraksi, sinexeia na grafoun.

Nai, ftaiei o zitas pou den tous egrapse giati itan me stoli k oxima tis ypiresias. An itan ektos ypiresias as kikloforouse me to diko tou oxima. K an eixe teleiosei i vardia tou kai girnouse, as ekane mia uperoria gia na efarmosei ton nomo pou ypiretei. Sto epomeno fanari pou perimename oloi parea kati akouse sto CB to tou k apantise, ara itan se upiresia..

Oso gia tin grinia, pote den griniaksa gia elenxo i gia klisi. Oses fores me egrapsan (ektos apo mia gia parking) eixa lathos k plirosa, xoris grinia.

Fantacid, an pigainan ola roloi, sigoura tha vriskame alla pragmata na asxolithoume k na perasoume omorfa. Den nomizo oti kapoios euxaristietai krazontas kosmo..

lemmys
26/07/2006, 23:42
afoy ekatse kai sto prasino pali kala na leme!!

conkark
17/08/2006, 20:31
αλλά θέλετε το χωροφύλακα να σας ελέγχει και να σας κηδεμονεύει; Χρειάζεστε τον Ζητά και τον τροχομπάτσο να σας φοβερίζει σαν μπαμπούλας, για να φοράτε κράνος; Προσωπικά δεν χρειάζομαι κηδεμόνες μπάτσους, που "για το καλό μου", με τιμωρούν δίνοντάς μου κλίση. Από πότε οι κρατικοί υπάλληλοι ενδιαφέρονται για το καλό μας; Ιδιαίτερα οι μπάτσοι. Δηλαδή αν με δουν να μη τρώω ή να είμαι άστεγος και άνεργος, θα έρθουν οι μπάτσοι να με στηρίξουν; Εγώ ο ίδιος, είμαι ο αποκλειστικά υπεύθυνος για τη ζωή μου, γιατί απλά, η ζωή μου μού ανήκει.

dirtbird
17/08/2006, 21:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
Θες γυαλιά Η σεμινάριο Παναγιωτάκη.
Αυτό ΔΕΝ είναι τουρίστρια. Είναι γνήσιος Ελληνικός αχλαδατος κωλος.
:lol: :lol:

Kαι για να επανέλθουμε στο σημαντικό σημείο του post:

Ουκρανή είναι ρε, δεν βλέπετε ότι είναι 1.80 και βάλε....(ευτυχώς ξαναφεύγω αύριο) :beer: :beer:

Trans
18/08/2006, 13:09
καλά ρε Μπιλ κι εσύ με το κινητό στην μηχανή;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

χαλάσαμε....

όσο για τα καθρεφτάκια η κοπέλα δεν έχει πρόβλημα. Σιγά μην ασχολείται με make up.... κούκλα είναι να μην την ματιάσω....

CyBeRseXX
18/08/2006, 13:21
κονκαρκ, προφανως αναφερεσαι στου ξεκρανωτους που αναφερθηκα κ εγω. Τωρα για το αν θα εδιναν φαγητο σε αστεγους, σιγα μην τους μαγειρευαν κιολας :lol:

ντερτ, εισαι εκτος θεματος :p

τρανς, δεν διαβαζεις η δεν προσεχεις τις λεπτομεριες της φωτο (taken by Marianna) :ninja:

Trans
18/08/2006, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από CyBeRseXX
τρανς, δεν διαβαζεις η δεν προσεχεις τις λεπτομεριες της φωτο (taken by Marianna) :ninja:

είχα απορροφηθεί με τον "αχλαδάτο" και την παραγωγή "απιδιών" στο Σύνταγμα....:eyepop: :eyepop:

ΥΓ. Πως και δεν εβγαλε φωτογραφία εσένα πάνω στο ΧΧ; :lol: :lol:

CyBeRseXX
18/08/2006, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trans
ΥΓ. Πως και δεν εβγαλε φωτογραφία εσένα πάνω στο ΧΧ; :lol: :lol:

Γυαλιζε το κρανος :p

conkark
19/08/2006, 21:26
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από CyBeRseXX
[B]κονκαρκ, προφανως αναφερεσαι στου ξεκρανωτους που αναφερθηκα κ εγω. Τωρα για το αν θα εδιναν φαγητο σε αστεγους, σιγα μην τους μαγειρευαν κιολας :lol:

Αγαπητέ CyBeRseXX, απλά, οι κύριοι άνευ κράνους, έχουν ατομικό δικαίωμα για τις πράξεις τους. ΑΥΤΟΙ ΜΟΝΟ ξέρουν γιατί δεν το φορούσαν. Ως ενήλικοι γνωρίζουν ότι μπορεί να σκοτωθούν, και αποφάσισαν για τον εαυτό τους. Κανείς άλλος δεν μπορεί να αποφασίσει γι αυτούς. Πόσο μάλλον οι μπάτσοι. Που όλοι γνωρίζουν ότι το μόνο που τους νοιάζει είναι να κόβουν κλίσεις, και όχι ασφαλώς ότι νοιάζονται για μας. Επίσης, με το να μη φοράω κράνος αφορά μονάχα τη προσωπική μου ασφάλεια. Δεν κινδυνεύουν άλλοι απ'αυτό. Άρα, δεν συμφωνώ καθόλου με το νόμο, που δίνει το δικαίωμα σε κάθε ένστολο να με τιμωρεί για το ότι δεν γουστάρω να προφυλάξω τη ζωή μου. Γιατί αν είναι έτσι, τότε να έχουμε μπάτσους όλο το εικοσιτετράωρο, να "επιβλέπουν" αν όλες μας οι πράξεις είναι σωστές ή λάθος, και να μας τιμωρούν ανάλογα. Ήμαρτον ρε παιδιά-Γεωργίου :lol:

blueblack
22/08/2006, 17:35
CONKARK.......ΦΙΛΕ ΜΟΥ


Φροντίζουν πρίν άπό μάς γιά....ΜΑΣ....!!!!!!!!
Κι άν πάθω έγώ κάτι....????
Καί μέ πληρώνει ή καημένη ή πολιτεία...????
Καί δέν μπορώ νά παράγω...?????
ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΜΟΣΧΑΡΙΑ...???
ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΣΑΠΙΟΚΟΙΛΙΕΣ...???
Άποτελείς περιουσιακό στοιχείο φίλε μου.....τής πολιτείας...!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ή ζωή σου τούς άνήκει.....ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΜΑΝΤΡΙ....!!!!!
Όργουελ...άγόρι μου.....Όργουελ.....ΕΡΧΕΤΑΙ.....


ΟΤΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩ.....!!!!
ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ.......ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.....!!!!
ΑΝΤΕ...........ΓΑ..........!!!!!!!!


:beer: :wave2:

conkark
22/08/2006, 19:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
CONKARK.......ΦΙΛΕ ΜΟΥ


Φροντίζουν πρίν άπό μάς γιά....ΜΑΣ....!!!!!!!!
Κι άν πάθω έγώ κάτι....????
Καί μέ πληρώνει ή καημένη ή πολιτεία...????
Καί δέν μπορώ νά παράγω...?????
ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΜΟΣΧΑΡΙΑ...???
ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΣΑΠΙΟΚΟΙΛΙΕΣ...???
Άποτελείς περιουσιακό στοιχείο φίλε μου.....τής πολιτείας...!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ή ζωή σου τούς άνήκει.....ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΜΑΝΤΡΙ....!!!!!
Όργουελ...άγόρι μου.....Όργουελ.....ΕΡΧΕΤΑΙ.....


ΟΤΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩ.....!!!!
ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ.......ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.....!!!!
ΑΝΤΕ...........ΓΑ..........!!!!!!!!


:beer: :wave2:


Μy friend, έγραψες ! :beer:
Εγώ όμως προτείνω, εφόσον οι μπάτσοι νιάζονται τόσο πολύ για μας και μας φροντίζουν, να κάνουν μετάταξη στον Ερυθρό Σταυρό, και να ντυθούν αδερφές νοσοκόμες! :bigcry: :bawl: :rotflmao:

CyBeRseXX
23/08/2006, 08:45
Conkark, διστυχως ή ευτυχως το κρατος αποφασιζει για εμας κ οριοθετει οσο αφορα αρκετα πραγματα και πραξεις με την μορφη νομων.

Αν ο καθε ενας αρχιζει να τους παρακαμπτει ή αγνοει τοτε θα βαλουμε τις προβιες στην πλατη κ θα παρουμε τα καλασνικοφ για να επιβιωσουμε.

Και ας κανουν και τα οργανα της ταξης οπως λες νοσοκομες, να μας μπαλονουν τα τραυματα.:hypnotize

Αλλα απο την στιγμη που εχουμε κ δημοκρατια κ πολιτισμο και δεν εχουμε καλασνικοφ, τα οργανα της ταξης θελω να δουλευουν κ οχι να μας δουλευουν:smokin:

takis1964
23/08/2006, 08:54
edo meimarakis k polidoras vgenoun stis efimerides xoris kranos pano tin harley k sta vespakia tous k emis apetoume o nomos na ine idios se olous:beer:

takis1964
23/08/2006, 09:02
ekino pou me nevriazi ine oti apetoume ap ton zita na grafi pezous k xekranotous kanontas sosta tin doulia tou..apo tin ali h nootropia tou elina ine na ine mono oi aloi paranomoi k oxi o idios pou panta exi mia kali dikeologia..posoi apo mas kanoume sosta tin doulia mas..giafto pou pragmatika plironomaste? oi posous nomous katapatoume kathimerina? akoma k ta mp3 ke oi tenies pou katevazoume ..gia tis eteries ton pneumatkon dikeomaton ine paranomo....isos se ala mousika foroum na katadikazonte apo kapious...emis san motosikletistes kaytiriazoume tous xekranotous gia prostimo pou ine anaythereto dikeoma gia ton katena an tha to forai...mipos k to kapnisma pou skotoni prepi na apagorefti ke ayto?etsi gia isonomia?ke tosa ala vevea pou kanoume kathimerina?

blueblack
23/08/2006, 09:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από CyBeRseXX
Conkark, διστυχως ή ευτυχως το κρατος αποφασιζει για εμας κ οριοθετει οσο αφορα αρκετα πραγματα και πραξεις με την μορφη νομων.

Αν ο καθε ενας αρχιζει να τους παρακαμπτει ή αγνοει τοτε θα βαλουμε τις προβιες στην πλατη κ θα παρουμε τα καλασνικοφ για να επιβιωσουμε.

Και ας κανουν και τα οργανα της ταξης οπως λες νοσοκομες, να μας μπαλονουν τα τραυματα.:hypnotize

Αλλα απο την στιγμη που εχουμε κ δημοκρατια κ πολιτισμο και δεν εχουμε καλασνικοφ, τα οργανα της ταξης θελω να δουλευουν κ οχι να μας δουλευουν:smokin:


EΓΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.............

Τήν ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΒΙΑ.........ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ......

Γιατί βαρέθηκα νά βλέπω τούς μπάτσους νά πετάγονται σάν ΚΑΤΣΑΠΛΙΑΔΕΣ.....πίσω άπό τούς θάμνους ,
πίσω άπό τά δέντρα,
έκεί πού έχει όριο 50,καί έγώ είμαι μέ 51,
στό κάθε ΚΩΛΟΧΩΡΙ.......γιά νά πάνε τά έσοδα στόν κάθε ΚΩΛΟΔΗΜΑΡΧΟ....τού χωριού γιά νά κάνει αύτός τά ρουσφέτια του....καί νά κλείνει ό κύκλος....!!!!!!!
Άντε τό όριο ΝΑΙ......
ΑΛΛΑ....τό κράνος..?????
ΠΟΙΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ....?????
ΘΑ ΤΟ ΦΟΡΑΩ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ....!!!!
Καί άν έσύ μέ θεωρείς ΕΜΕΝΑ.......agricola.....
ΤΟΤΕ καί έγώ......
ΧΛΕΥΑΖΩ ΤΗΝ ΞΕΦΤΕΛΙΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ.....
Πού κατάντησε τούς Άστυνομικούς ρεντίκολα......
Πού άντί νά μέ προστατεύουν κατάντησαν ....ΜΟΔΙΣΤΡΕΣ....καί...ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ....?????????????????Άπό τήν πολύ σαπίλα πού ΒΑΡΕΘΗΚΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ.....!!!!!!!!!?????????
ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΥΠΟΥΡΓΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΗΣ......
ΚΟΠΑΝΑΤΖΗ ΑΠΟ.......ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ.....!!!!!!!
Γιά ποιών .....τή ..ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ.....μού μιλάς.....??????
ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΔΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΓΕΡΟΝΤΙΑ...?????
ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΑΥΞΗΣΗ 4 ΕΥΡΩ...?????
ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΠΑΚΕΤΤΑ.......???????
ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΑΝ ΧΡΩΣΤΑΣ ΣΤΟ ΙΚΑ 10 ΕΥΡΩ ΠΑΣ ΦΥΛΑΚΗ.......
ΚΑΙ ΑΝ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΧΡΗΜΑ ΕΙΣΑΙ ΕΞΩ.....??????
Δέν θέλω καλάζνικοφ φίλε μου....!!!!!!!
ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΡΟΒΙΑ ΜΟΥ.......
δέν τήν άποχωρίζομαι μέ τίποτα.....!!!!!!
ΚΑΙ.............
ΟΠΟΙΟΣ.......
ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙ....ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ.......!!!!!!!!!!!
ΠΑΡΤΑ.....ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ......
33 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ........!!!!!!!!!!!
Ούτε άπό κάτω ,ούτε στό πλάι ,ούτε άπό πάνω......
στήν άποθήκη τού σπιτιού μου.....!!!!!!!!!!!
Τώρα πιά μόνο αύτό μού έμεινε........!!!!!!!
Μετά άπό τόσα χρόνια..........
ΟΛΑ......

ΒΡΩΜΑΝΕ ΠΟΛΥ
:wave2:

CyBeRseXX
23/08/2006, 10:05
takis, εγω παντως αν δεν κανω σωστα την δουλεια μου, θα με απολυσουν και θα εχουν και δικιο ασχετα αν κλαιω κα οδυρομαι μετα :cry: Οι δημοσιοι υπαλληλοι αν δεν κανουν σωστα την δουλεια τους τι τιμωρια εχουν? Οσο αφορα το καπνισμα, πληρωνουμε κ εκει προστιμο (με την μορφη αυξημενου φορου).

iriniaa- σωστα αυτα που λες και με αρκετα συμφωνω. Αλλα δεν εχω βαρεθει ακομα ωστε να παραμενω απαθεις κ να δεχομαι, να θεωρω δεδομενα ολα τα στραβα που βλεπω.

Trans
23/08/2006, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
ΑΛΛΑ....τό κράνος..?????
ΠΟΙΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ....?????
ΘΑ ΤΟ ΦΟΡΑΩ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ....!!!!

Το θέμα είναι ότι στο Ελλάδα υποτίθεται ότι η Υγεία είναι δημόσια. Αυτό σημαίνει ότι το κράτος (υποτίθεται) καλύπτει το μεγαλύτερο μέρος των νοσηλείων (με ότι νοσοκομεία ή σύστημα υγείας διαθέτει). Αρα είσαι υποχρεωμένος να το φοράς αφού αν πέσεις και χτυπήσεις θα σε πάνε σε κάποιο κρατικό νοσοκομείο και αν δεν έχεις ιδιωτική ασφάλιση θα μείνεις εκεί.

Αν δεν θες να φοράς κράνος και να μην σε γράφουν μπορείς να πας στις ΗΠΑ που νομίζω ότι το μόνο υποχρεωτικό στην μηχανή είναι τα γυαλιά. Εκεί βέβαια αν πέσεις και χτυπήσεις με την μηχανή και δεν έχεις ιδιωτική ασφάλιση θα ψοφήσεις σαν το σκυλί στ' αμπέλι....

Και μην αρχίσουμε τώρα συζήτηση για το ΕΣΥ, το ασφαλιστικό κτλ. Είναι άλλα τεράστια θέμετα.

Ακόμα δύο στην λίστα των ξεκράνωτων....
1. Κακλαμάνης (υποψήφιος δήμαρχος)
2. Ψωμιάδης (Θεσ/κη)

Και οι δύο κυκλοφορούσαν χωρίς κράνος στην τελεόραση. Το άσχημο΄είναι ότι δεν ήταν μόνο αυτοί αλλά και οι οδηγοί των μοτό

takis1964
23/08/2006, 11:58
Den nomizo nane dorean an den exis asfalisi..ton xiro tis 17n tou zitagane kati ekatomiria gia tin perithalpsi tou apo kratiko nosokomio..tora to an epivarinoume to sistima ygias skepsou kathe mera ti boroume na pathoume apo dromous k ala dim.erga..oi nomothetes ponira skeptomenoi dimiourgoune nomous pou to mono pou tha kanoun ine na tous apoferoun esoda..fantasou na simfonousame oloi na imastan nomimoi se ola:p tha vriskan kati alo pou den toxan skefti akoma gia na gemisoun ta extra esoda pou tha xanane:beer:

conkark
23/08/2006, 23:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από takis1964
ekino pou me nevriazi ine oti apetoume ap ton zita na grafi pezous k xekranotous kanontas sosta tin doulia tou..apo tin ali h nootropia tou elina ine na ine mono oi aloi paranomoi k oxi o idios pou panta exi mia kali dikeologia..posoi apo mas kanoume sosta tin doulia mas..giafto pou pragmatika plironomaste? oi posous nomous katapatoume kathimerina? akoma k ta mp3 ke oi tenies pou katevazoume ..gia tis eteries ton pneumatkon dikeomaton ine paranomo....isos se ala mousika foroum na katadikazonte apo kapious...emis san motosikletistes kaytiriazoume tous xekranotous gia prostimo pou ine anaythereto dikeoma gia ton katena an tha to forai...mipos k to kapnisma pou skotoni prepi na apagorefti ke ayto?etsi gia isonomia?ke tosa ala vevea pou kanoume kathimerina?

My friend, εμείς δεν διαλέξαμε να είμαστε "όργανα της τάξεως".Οπότε αν για μας υπάρχει ατόπημα, για τους μπάτσους είναι ατόπημα στο τετράγωνο, τουλάχιστον. "ΒΟΗΘΑ ΤΟΥΣ ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΣΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥΣ: ΧΤΥΠΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!" Κάποιος συνάδελφος το έχει σε άλλο ποστ.:wave2:

conkark
23/08/2006, 23:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από CyBeRseXX
Conkark, διστυχως ή ευτυχως το κρατος αποφασιζει για εμας κ οριοθετει οσο αφορα αρκετα πραγματα και πραξεις με την μορφη νομων.

Αν ο καθε ενας αρχιζει να τους παρακαμπτει ή αγνοει τοτε θα βαλουμε τις προβιες στην πλατη κ θα παρουμε τα καλασνικοφ για να επιβιωσουμε.

Και ας κανουν και τα οργανα της ταξης οπως λες νοσοκομες, να μας μπαλονουν τα τραυματα.:hypnotize

Αλλα απο την στιγμη που εχουμε κ δημοκρατια κ πολιτισμο και δεν εχουμε καλασνικοφ, τα οργανα της ταξης θελω να δουλευουν κ οχι να μας δουλευουν:smokin:



ΥΠΆΡΧΕΙ ΚΙ ΆΛΛΗ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΉ ΦΊΛΕ ΜΟΥ: Ν'ΑΛΛΆΞΟΥΜΕ ΚΥΒΕΡΝΉΣΕΙΣ. Και το έχω ξαναγράψει σε άλλο ποστ: Η δουλειά της αστυνομίας δεν είναι αυτή για την οποία εντέλλεται. Δηλ να μας σπάνε τα κεφάλια και να βγαίνουν απ'τη κρυψώνα ύπουλα για να ρίχνουν κλίσεις ή για να στηρίζουν και να προστατεύουν τους φαύλους κυβερνώντες, ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΊΝΟΥΝ ΒΌΛΤΑ ΤΟ ΣΚΎΛΟ ΤΗΣ ΚΆΘΕ ΥΠΟΥΡΓΊΝΑΣ. Ο ΡΟΛΟΣ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ! Πράγμα που ο πολίτης αυτής της χώρας δεν το νιώθει , γιατί απλά δεν υφίσταται. Μαύρισμα λοιπόν σε όλους στις δημοτικές. Να δούμε τότε, θ'αρχίσουν να διορθώνονται; Ρίξε μια ματιά αν θες, στο θρεντ μου, σχετικά με "τη γνώμη σας περί δικομματισμού".
Φιλικά.:wave2:

conkark
23/08/2006, 23:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
EΓΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.............

Τήν ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΒΙΑ.........ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ......

Γιατί βαρέθηκα νά βλέπω τούς μπάτσους νά πετάγονται σάν ΚΑΤΣΑΠΛΙΑΔΕΣ.....πίσω άπό τούς θάμνους ,
πίσω άπό τά δέντρα,
έκεί πού έχει όριο 50,καί έγώ είμαι μέ 51,
στό κάθε ΚΩΛΟΧΩΡΙ.......γιά νά πάνε τά έσοδα στόν κάθε ΚΩΛΟΔΗΜΑΡΧΟ....τού χωριού γιά νά κάνει αύτός τά ρουσφέτια του....καί νά κλείνει ό κύκλος....!!!!!!!
Άντε τό όριο ΝΑΙ......
ΑΛΛΑ....τό κράνος..?????
ΠΟΙΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ....?????
ΘΑ ΤΟ ΦΟΡΑΩ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ....!!!!
Καί άν έσύ μέ θεωρείς ΕΜΕΝΑ.......agricola.....
ΤΟΤΕ καί έγώ......
ΧΛΕΥΑΖΩ ΤΗΝ ΞΕΦΤΕΛΙΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ.....
Πού κατάντησε τούς Άστυνομικούς ρεντίκολα......
Πού άντί νά μέ προστατεύουν κατάντησαν ....ΜΟΔΙΣΤΡΕΣ....καί...ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ....?????????????????Άπό τήν πολύ σαπίλα πού ΒΑΡΕΘΗΚΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ.....!!!!!!!!!?????????
ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΥΠΟΥΡΓΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΗΣ......
ΚΟΠΑΝΑΤΖΗ ΑΠΟ.......ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ.....!!!!!!!
Γιά ποιών .....τή ..ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ.....μού μιλάς.....??????
ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΔΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΓΕΡΟΝΤΙΑ...?????
ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΑΥΞΗΣΗ 4 ΕΥΡΩ...?????
ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΠΑΚΕΤΤΑ.......???????
ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΑΝ ΧΡΩΣΤΑΣ ΣΤΟ ΙΚΑ 10 ΕΥΡΩ ΠΑΣ ΦΥΛΑΚΗ.......
ΚΑΙ ΑΝ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΧΡΗΜΑ ΕΙΣΑΙ ΕΞΩ.....??????
Δέν θέλω καλάζνικοφ φίλε μου....!!!!!!!
ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΡΟΒΙΑ ΜΟΥ.......
δέν τήν άποχωρίζομαι μέ τίποτα.....!!!!!!
ΚΑΙ.............
ΟΠΟΙΟΣ.......
ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙ....ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ.......!!!!!!!!!!!
ΠΑΡΤΑ.....ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ......
33 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ........!!!!!!!!!!!
Ούτε άπό κάτω ,ούτε στό πλάι ,ούτε άπό πάνω......
στήν άποθήκη τού σπιτιού μου.....!!!!!!!!!!!
Τώρα πιά μόνο αύτό μού έμεινε........!!!!!!!
Μετά άπό τόσα χρόνια..........
ΟΛΑ......

ΒΡΩΜΑΝΕ ΠΟΛΥ
:wave2:

Σωστός, και μ'αρέσει το γλαφυρό της γραφής σου. Βέβαια, εγώ δεν θ'αλεγα "ο κωλοδήμαρχος", θ'αλεγα "ο βλαχοδήμαρχος":lol: :wave2:

blueblack
24/08/2006, 05:33
TRANS ΦΙΛΕ ΜΟΥ.........

Θά μού φύγουν τά λίγα μου μαλλιά.......!!!!!!!
Είλικρινά ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ........ότι έχουμε δημόσιο σύστημα ύγείας.....!!!!!!
Καί ότι τό ρίχνουμε έξω οικονομικά...
ΟΣΟΙ ΔΕ ΦΟΡΑΜΕ ΚΡΑΝΟΣ.....!!!!!!!!!
Όπως δέν έχω ύπολογίσει ...ΠΟΣΑ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΑ.....μέχρι τώρα.....!!!!!!!!
Λέω νά ρίξω καμμιά άναπηρία ...μπάς καί κάνω άπόσβεση.......
γιατί άπό σύνταξη ...ΔΕ ΒΛΕΠΩ......νά τά παίρνω.......!!!!!!!
Εύχομαι νά μή βρεθείς ποτέ χωρίς λεφτά καί νά είσαι άρρωστος νά δείς πώς δουλεύει τό Έθνικό Σύστημα Ρεμούλας.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ένα θά σού πώ μόνο.....
Γιατρός βγήκε άπό τό χειρουργείο καί είπε τό καθίκι.....
Βρήκα καί άλλο μπάι-μπάς,θέλει άκόμα 8000 χιλιάρικα νά προχωρήσω...???
Καί ό άνθρωπος ήταν μισοπεθαμένος στό χειρουργείο....!!!!
Οί συγγενείς άπό έξω κόντεψαν νά πεθάνουν.....!!!!!!!!!
ΑΥΤΟΥΣ ΘΑ ΧΡΕΩΣΩ....???????
Η ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΣΤΑ ΚΡΑΤΑΝΕ....???
Γιά νά κάνουν καλά έμένα κατά πώς λές.....!!!!!!!!!!!!!
Έξάλλου νά ξέρεις κάτι τελευταίο......
Όταν φοράω κράνος......
ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΕΧΩ......!!!!!!!!!!
Μή ....ΜΕΙΝΩ ΠΑΡΑΠΛΗΓΙΚΟΣ......
Γιατί μέ τό κράνος.....ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ......
ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΩ......
ένώ ΑΝΕΥ.........ΕΦΥΓΑ.......
Άνάποδα τά είπες λοιπόν......!!!!!!!!!
Μέ όλα σπασμένα ζείς........
Μέ σπασμένο κεφάλι...???
Όπως βλέπεις προσφέρω καί κοινωνικό έργο.......!!!!!!!!
Τό κοπάνησα..τό ξερό μου.....ΕΦΥΓΑ.......!!!!!!!
ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΛΟΙΠΟΝ
ΔΕΝ ΚΑΤΑΣΠΑΤΑΛΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ
ΤΩΝ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΩΝ

:wave2:

Trans
24/08/2006, 07:52
irinia θεωρητικά πάντα μιλάμε... σου είπα και μόνος μου ότι το σύστημα γενικότερα είναι χαλια...

(σόρρυ αν έγραψα λάθος το νικ σου αλλά δεν το έχω μπροστά μου)

conkark
24/08/2006, 22:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
TRANS ΦΙΛΕ ΜΟΥ.........

Θά μού φύγουν τά λίγα μου μαλλιά.......!!!!!!!
Είλικρινά ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ........ότι έχουμε δημόσιο σύστημα ύγείας.....!!!!!!
Καί ότι τό ρίχνουμε έξω οικονομικά...
ΟΣΟΙ ΔΕ ΦΟΡΑΜΕ ΚΡΑΝΟΣ.....!!!!!!!!!
Όπως δέν έχω ύπολογίσει ...ΠΟΣΑ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΑ.....μέχρι τώρα.....!!!!!!!!
Λέω νά ρίξω καμμιά άναπηρία ...μπάς καί κάνω άπόσβεση.......
γιατί άπό σύνταξη ...ΔΕ ΒΛΕΠΩ......νά τά παίρνω.......!!!!!!!
Εύχομαι νά μή βρεθείς ποτέ χωρίς λεφτά καί νά είσαι άρρωστος νά δείς πώς δουλεύει τό Έθνικό Σύστημα Ρεμούλας.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ένα θά σού πώ μόνο.....
Γιατρός βγήκε άπό τό χειρουργείο καί είπε τό καθίκι.....
Βρήκα καί άλλο μπάι-μπάς,θέλει άκόμα 8000 χιλιάρικα νά προχωρήσω...???
Καί ό άνθρωπος ήταν μισοπεθαμένος στό χειρουργείο....!!!!
Οί συγγενείς άπό έξω κόντεψαν νά πεθάνουν.....!!!!!!!!!
ΑΥΤΟΥΣ ΘΑ ΧΡΕΩΣΩ....???????
Η ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΣΤΑ ΚΡΑΤΑΝΕ....???
Γιά νά κάνουν καλά έμένα κατά πώς λές.....!!!!!!!!!!!!!
Έξάλλου νά ξέρεις κάτι τελευταίο......
Όταν φοράω κράνος......
ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΕΧΩ......!!!!!!!!!!
Μή ....ΜΕΙΝΩ ΠΑΡΑΠΛΗΓΙΚΟΣ......
Γιατί μέ τό κράνος.....ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ......
ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΩ......
ένώ ΑΝΕΥ.........ΕΦΥΓΑ.......
Άνάποδα τά είπες λοιπόν......!!!!!!!!!
Μέ όλα σπασμένα ζείς........
Μέ σπασμένο κεφάλι...???
Όπως βλέπεις προσφέρω καί κοινωνικό έργο.......!!!!!!!!
Τό κοπάνησα..τό ξερό μου.....ΕΦΥΓΑ.......!!!!!!!
ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΛΟΙΠΟΝ
ΔΕΝ ΚΑΤΑΣΠΑΤΑΛΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ
ΤΩΝ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΩΝ

:wave2:

Eίσαι πάρα πολύ σωστός. Αποκάλυψη και περιγραφή του εθνικού νοσοκομειακού γίγνεσθαι, στην ουσία του.:a10:

gian_nykt
25/08/2006, 07:13
κι εσύ μπωρεί 1 στις τόσες να μην βάλεις για λίγα μέτρα για τον Χ/Ψ λόγο και να σε γράψουν...................Τι να πείς..................καλά θα έκανε πάντως έστω μια παρατήρηση αφου βαριώτανε να τους την έκανε μπας και χεσμεντέν και βάζανε στην επόμενη βόλτα τους.

blueblack
25/08/2006, 08:36
ΦΙΛΕ CONKARK...........


Τό κράνος ήταν ή άφορμή....
Γιά νά μή μέ κράζουν ότι....
ειμαι...ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ......συνέχεια...!!!!!!!!!

ΑΛΛΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΧΩΣΩ....


:wave2:



ΥΓ. Λές νά ξεστραβώσουμε κανέναν...
ή τζάμπα γράφουμε....!!!!

Trans
25/08/2006, 11:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
ΦΙΛΕ CONKARK...........


Τό κράνος ήταν ή άφορμή....
Γιά νά μή μέ κράζουν ότι....
ειμαι...ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ......συνέχεια...!!!!!!!!!

ΑΛΛΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΧΩΣΩ....


:wave2:



ΥΓ. Λές νά ξεστραβώσουμε κανέναν...
ή τζάμπα γράφουμε....!!!!

Δεν γράφεις τζάμπα αλλά τα περι συστήματος τουλάχιστον προσωπικά τα ξέρω αστα.... καλά κάνεις και τα γράφεις αν και όλοι ξέρουμε ότι το σύστημα όπως όλα στην Ελλάδα είναι τα καλύτερα στον κόσμο στην θεωρία (όπως και οι νόμοι μας άλλωστε) αλλά δεν εφαρμόζονται στην πράξη ποτέ σωστά. Είμαστε τελικά θεωρητικοί τύποι τι να κάνουμε;

CyBeRseXX
25/08/2006, 11:53
Για το συστημα υγειας ολοι πανω κατω τα ξερουμε κ δεν το γουσταρουμε. Αν σου κατσει στραβη και μπλεξεις με νοσοκομεια, πρεπει να εχεις φραγκα αλλιως τον κλαιγανε.

Για το κρανος, αν το φορας κ πεσεις με λιγα, πιθανοτατα να γλιτωσεις τα νοσοκομεια, αν πεσεις με πολλα μαλλον ειναι θεμα τυχης πως θα καταληξεις.

Gian_nykt, συμφωνουμε- το λιγοτερο ηταν αυτο αλλα δυστηχως ουτε αυτο δεν εκανε.

conkark
25/08/2006, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
ΦΙΛΕ CONKARK...........


Τό κράνος ήταν ή άφορμή....
Γιά νά μή μέ κράζουν ότι....
ειμαι...ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ......συνέχεια...!!!!!!!!!

ΑΛΛΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΧΩΣΩ....


:wave2:



ΥΓ. Λές νά ξεστραβώσουμε κανέναν...
ή τζάμπα γράφουμε....!!!!




Όσο γράφουμε αγαπητέ φίλε, όλο και υπάρχει η πιθανότητα κάποιος να προβληματιστεί, από κείνους που ίσως δεν έτυχε να έχουν το έναυσμα του προβληματισμού σε συγκεκριμένα θέματα. Άρα καλώς γράφουμε, απ'το να μη γράφουμε. Εξάλλου έλληνες ήμαστε και θέλουμε το καλό όλων, μιάς και όλοι τα ίδια προβλήματα έχουμε, και το ίδιο στομάχι. Ζητάμε ισονομία και ισοπολιτεία. Για να τα πετύχουμε όμως χρειαζόμαστε πολιτικά κινήματα αδοκίμαστα (εκτός βουλής) και άσπιλα, άφθαρτα, με την ελπίδα ότι επί τέλους θα σεβαστούν τον πολίτη κάποτε. Εμείς πάντως, οφείλουμε να το επιδιώκουμε, ο καθένας από όπου μπορεί. Ακόμα και οι συζητήσεις εδώ μέσα, δεικνύουν ενεργούς πολίτες.:wave2:

blueblack
26/08/2006, 06:46
ΑΝΤΕ , ΤΩΡΑ............



Μέ άνεβάσατε θά πάρω φόρα.....
καί όποιος άντέξει....!!!

:wave2:

gerodim
30/08/2006, 14:35
KATA TH ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!!

:beer: :beer: :lol:

CyBeRseXX
30/08/2006, 15:11
Gerodim, αν κοιταξεις παραπανω θα δεις οτι την φωτο δεν την εβγαλε ο οδηγος αλλα η κοπελα του :beer:

gerodim
30/08/2006, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από CyBeRseXX
Gerodim, αν κοιταξεις παραπανω θα δεις οτι την φωτο δεν την εβγαλε ο οδηγος αλλα η κοπελα του :beer:

Μ@λακία, δεν έπιασε!!!