PDA

View Full Version : Atixima!!!!!!!1



wolfman13
23/05/2004, 22:50
molis prin ligo ematha oti o filos wizard13 eixe ena atixima konta sti lamia!den gnorizo ti egine kai leptomeries to mono pou gnorizo einai oti vriskete sto nosokomia tis lamias gia proliptikous logous!pisteuo opioi fili mporoun na einai konta tou a3izei na tou simparastathoume!allios ena sms gia epsixosei!!!!!!!

monstermind
23/05/2004, 22:52
dwse kana tel na paroume

Electra
23/05/2004, 22:55
Ελπίζω να είναι καλά...
Εγώ Λαμία θα πάω την άλλη βδομάδα, αλλά εύχομαι να έχει βγεί μέχρι τότε και να μή χρειαστεί να τον επισκευθούμε στο νοσοκομείο.
Περαστικά στο παλικάρι!!

warm up
23/05/2004, 23:26
Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό.
σημ. στείλτε κάποιος με P.M. τον αρθ. του κινητού του.

ireneepi
23/05/2004, 23:46
Α ρε wolfman!!!!!!!!!!!!!!!!!


Λοιπον παιδες εγω μιλησα με ενα κολληταρι του Γιωργου μιας και του ειχα στειλει μυνημα κατα τις 2000 το απογευμα για να κανονιζαμε κατι αυριο,επειδη τον ηθελα.Ετσι λοιπον κατα τις 2300 μου τηλ ο κολλητος του λεγοντας μου οτι επαθε ατυχημα ο Γιωργης.Μου ειπε επισης οτι δεν εχει κατι σοβαρο και οτι θα τον κρατησουν σημερα-αυριο μεσα για προληπτικους λογους.

Αυτα μολις τηλ αυριο θα σας πω τα νεοτερα....

monstermind
24/05/2004, 01:33
eleos re gmt... eleos. kainourgio mixanaki... poios ton akouei twra

jimbar
24/05/2004, 07:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από wolfman13
molis prin ligo ematha oti o filos wizard13 eixe ena atixima konta sti lamia!...

Την καλημέρα μου.

Ο Γιώργος είναι μια χαρά. Λίγους μώλωπες έχει. Τίποτα το ανησυχητικό απ'ότι μου είπε ο ίδιος. Για προληπτικούς λόγους έκανε εισαγωγή και σήμερα βγαίνει.

kapeos
24/05/2004, 08:23
καλά νεα για πρωί Δευτέρας. Οσο για τις λαμαρίνες, ισιώνουν εύκολα. Καλημέρα σε όλους και πάντα όρθιοι και σώοι (καλημέρα ρε jimmy).:wave2:

Spazz
24/05/2004, 08:25
περαστικα στον φιλο.ξερω που μπορει να φυτεψει με λιγα λεφτα καινουρια μαλλια!γιατι θα τα χει βγαλει βλεποντας την κοπελιτσα του που ....μαλλον πληγωθηκε...... :sad:

Nefeli
24/05/2004, 08:27
Ευτυχώς είναι καλά, μώλωπες γερούς στο χέρι και στο πόδι.

Είναι όμως η πρώτη φορά που τον άκουσα έτσι…………………….

Δίπλα του

sas
24/05/2004, 08:44
Περαστικά Wizard....και για να ξέρεις άλλη φορά να μην νοσηλευτείς στη Λαμία.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΕΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ.

Το μάθαμε όλοι πλέον.
Η καλή σου θα σιάσει, μην ανησυχείς

periklisk
24/05/2004, 08:58
Ρε Γιώργαρε περαστικά!

ruyjin
24/05/2004, 09:01
Περαστικά του παιδιά.
Αυτό το δρόμο δε θα τον φτιάξουν στη Λαμια ρε γμτ!!!!!!!!!!!! Το γ@#@%νο το πέταλο του μαλιακού με τους γ@#$νους που το μόνο που θέλουν είναι μια "καρέκλα" και μετά τα ξύνουν και δε βαριέσαι για τους υπόλοιπους.

Για το μηχανάκι τι να πω.... θα φτιάξει, αλλά το περίμενα τόσο πολύ ρε π!$%τη.

Περαστικά του και πάλι!!!!!!!!!!

hornet
24/05/2004, 09:04
Πω ρε π#@στη μου πρωινιατικα τι να πω!!!!
Περαστικα και ποτε ξανα ρε γιωργο
ευτυχως δεν επαθε κατι σοβαρο.

Τα σιδερα θα φτιαξουν.

periklisk
24/05/2004, 09:09
Μίλησα μαζί του πριν από λίγο. Ευτυχώς δεν έχει τίποτα σοβαρό και έμεινε μέσα για προληπτικούς λόγους. Λίγο κακόκεφος ήταν λόγω της αναποδιάς.....
Πάλι καλά που δεν ήταν μόνος του στο ταξίδι και κανονίστηκε και η μεταφορά της μηχανής για Αθήνα.

Julius
24/05/2004, 09:39
oxi re po%#%$#@&%!!!, perastika ston Giorgo kai apo emena....

sniper
24/05/2004, 09:50
και αφού είναι μόνο πλαστικά δεν είναι τίποτα....

Τι μ@λ@κί@ γμ την ατυχία μας μέσα... :(

GyPsy
24/05/2004, 10:00
...Τι μαλακια ηταν αυτο?
Περαστικα ρε Γιωργο
Εσυ να εισαι καλα....!:(

DUKASII
24/05/2004, 10:01
NA EISAI KALA GIORGO!!

XTMPAM
24/05/2004, 10:04
ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΜΙΑ!!!

afrotwin
24/05/2004, 10:25
elate re entaksi ine to palikari me ligous molopes tin glitose to sok ine megalitero apo tous molopes min ta dramatopioite ola pes te tou kanena astio na kseperasi to sok ke ola kala

file giorgo mia fora enas filos efage mia soupa me 180 xiliometra ke sour8ike pola metra ke katelikse ekso apo kapio nosokomio pou den 8imame tora ke ton pirane katef8ian mesa meta pire to porse tou mpampa tou ke espase tin mixani meta pire ena cbr 900 efage ki ali toumpa me pola xiliometra tin glitose me kati travmata sta xeria ke sta podia me ali mixani efage pali ta moutra tou ke i zoi sinexizete me afton ton tropo gia to filo pano ke ine apto paradigma oti ama den ine i ora sou den fevgis me tipota oti ke na kanis....
opote min anisixis malon den ine i ora sou akoma

perastikotata
:wave2:

wolfman13
24/05/2004, 10:53
o giorgis einai mia xara mono kati molopes!alla exei pesei i psixologia tou poli kati prepei na kanoume na ti sikosoume!!perastika filaraki!!!!!!!!!!!!

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
24/05/2004, 11:18
φιλε γιωργο περαστηκα σου ευτηχως εισαι γερος και δεν επαθες ζιμια....
τα ξημεροματα γυρο στης 1+30 λιγω πρην τον συριο κατεβενα με το αμαξη και την μοτο στο τρεηλερ. γλυτοσα την μετοπικη σαν απο θαυμα και ημουν με μια 120αρα στο κοντερ. καθως κατεβενα ημουν στην δεξια απο της 4 λοριδες που εχει ο δρομος. ξαφνικα απο μακρια βλεπω να αρχηζουν να αναβοσβηνουν καποια κιτρινα φωτα. σκευτηκα οτι θα ειναι τα φωτα απο τιποτα εργα που γινοντε και θα εχει και σιματα ποιο κατω να αλαξουμε λοριδα. μια που ειχα αδιο δρομο στην δευτερη λοριδα αριστερα μου ( ημουν στην πρωτη εγω) ειπα να αλαξω να μην περιμενω την τελευτεα στηγμη. οσο πλησιαζα αρχησα να καταλαβενω οτι τα φωτα που αναβοσβηνουν ειναι απο νταλικες που ειχαν παρκαρει στην ακρη του δρομου και ειχαν αναψη αλαρμ. ξαφνικα ενα εντονο εκτηφλοτικο φως με στραβοσε. σκευτηκα ο μαλακας ο φωρτηγατζης αναψε κανενα φακο απο αυτους τους δηνατους που εχουν. κοψω λιγω ταχητητα και αλαζω λοριδα πιγενωντας στην 3 λοριδα και περναω σιριζα απο ενα αμαξη που μολις ειχε τουμπαρει και ειχε σταματιση γερμενο στο πλαι με την μουρι του προς τα ερχομενα αυτοκηνιτα και το φως του ηταν που με στραβωσε. αν δεν ειχα αλαξη λοριδα θα ειχα πεση επανω του. μεχρη να σταματισω με ασφαλια ειχα απομακρινθη πανω απο 500 μετρα. και οπως εμαθα απο ενα αλλο αυτοκηνητο ο τυπος πιγενε οπως και εγω στην δεξια λοριδα και πρεπει να ειχε απο την κουραση ψηλογλαρωση και οταν σταματισαν οι νταλικες στην ακρη δεν μπορεσε να αντιδρασει και κτηπισε πισο αριστερα στην νταλικα και εφερε τουμπες. εν ημουν 200-300 μετρα πιο μπροστα θα χτηπουσα και εγω μαζι του. ευτηχως που με στραβοσε το φως του οπως ηταν τουμπα και αλλαξα λοριδα και γλητοσα. δεν καθησα να δω τη γηνετε και να βωηθησω γιατι και ημουν μακρια και ειχαν σταματιση πολλα αυτοκηνητα εντομεταξη για να βοηθησουν.... γιωργος

idi
24/05/2004, 11:27
Σιδερένιος εύχομαι...

Και το λέμε και το ξαναλέμε... τα σίδερα ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ μη μασάτε όσο είμαστε ένα κομμάτι και περπατάμε, πρέπει να χαμογελάμε και να μη στεναχωριόμαστε....

Να’σαι καλά...

Julius
24/05/2004, 11:28
einai ok!! ponaei vevaia apo thn toympa alla einai ok, ksekinaei thn epistrofi pros athina se ligo.

h motosykleta den exei spoudea pragmata ektos apo plastika

jimbar
24/05/2004, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
...ksekinaei thn epistrofi pros athina se ligo...


Ρε σεις παίδες, να του κάναμε καμιά σουρπράιζ στο σπίτι το απογευματάκι;

ε;

τι;

μ#@κία είπα ... ε

periklisk
24/05/2004, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από wolfman13
o giorgis einai mia xara mono kati molopes!alla exei pesei i psixologia tou poli kati prepei na kanoume na ti sikosoume!!perastika filaraki!!!!!!!!!!!!

Για να σου φτιάξουμε τη διάθεση Γιώργαρε!!!

Θα είσαι έτσι ξανά πριν το καταλάβεις!!!!!!


2047

petridist
24/05/2004, 13:29
ολα καλά αφού ο γιώργος είναι καλα..!!

το εργαλείο θα φτιαχτεί γρήγορα και όλα θα είναι οκ!!

άντε και σε περιμένουμε καιστην Πάτρα με το καλό!!!!:beer:

milaber
24/05/2004, 22:15
Περαστικά και από εμένα Γιώργο!
Σιδερένιος!

:wave2:

Ora_Nihil
24/05/2004, 23:57
Περαστικά σου Γιώργο. Σιδερένιος

Τυχερός στην ατυχία

aoratos
25/05/2004, 10:44
perastika file mou.....kai opws eipan ta paidia pio panw ta sidera ginonte...

ireneepi
26/05/2004, 09:11
Ειναι αρχηγος ρε σειςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

το παλουκαρι μας...δεν μασαει με μια...!!!!!





Αντε για γινε καλα για να σε σκισω με το ZX-10R μου...............αντε ΓΙωργη...αντε...!!!!



Λεμε τωρα................για το ΖΧ.....


Αντε ρε φιλαρακι περαστικα και δεν μασας εσυ...ολα καλα θα πανε!

afrotwin
26/05/2004, 09:29
prosperasi
:rotflmao:

Wizard13
02/06/2004, 00:24
Αφού μπορώ και γράφω, καλά είμαι. Άλλωστε, κακό σκυλί ψώφο δεν έχει λένε... :wave2:

Σας ευχαριστώ όλους παιδάκια. Να είστε καλά και να προσέχετε. Εγώ την πάτησα γιατί αφαιρέθηκα και ήμουν κουρασμένος... Πολύ κακώς...

Η κοπέλα μου έχει αρκετές ζημιές σε πλαστικά ως επί το πλείστον, αλλά από μια πρώτη εκτίμηση > 5000 ευρώ :sad: Αν δε βρεθεί λύση μέσω ασφαλιστικής με βλέπω να την ξανακαβαλάω σε 2 χρόνια... :(

Μεγάλη προσοχή απ'όλους. Στολή, ΡΑΧΗ και κράνος με έσωσαν. Ειδικά η ράχη. Με τόσες κωλοτούμπες που έσκασε η πλάτη μου κάτω, θα μπορούσα να είχα πάθει χοντρή ζημιά αν δεν την φορούσα. Όπως και οι επιγωνατίδες στη στολή, έσωσαν τα γόνατα και το μπουφάν τα χέρια. Πονάνε πολύ τα χέρια, αλλά δεν έσπασαν... :sick: Και μη σκεφτήτε ότι ήμουν με πολλά. Με 100 έπεσα σε στροφή μου οι ντόπιοι μπαίνουν με 200+ Με 100 πέφτει και ένα enduraκι... Και οι περισσότεροι δεν φοράτε από κάτω τίποτα, ούτε ράχη... Please... :nono:

Κάποια στιγμή θα γράψω και αναλυτικότερα τι έγινε... Να είστε καλά :)

kapeos
02/06/2004, 07:43
... χαιρόμαστε που εισαι κοντά μας. Οσο για την κοπέλα σου, θα φτιαχτει σιγα-σιγα.:wave2:

periklisk
02/06/2004, 08:23
Αντε ρε Γιώργαρε περαστικά! Το εργαλείο θα φτιαχτεί!!!:beer:

ruyjin
02/06/2004, 09:02
Περαστικά κι από μενα Γιώργο!!
Χαιρόμαστε που είδαμε post σου σημερα
και όσο για την κούκλα ειναι εκεί και σε περιμένει
Να σαι καλα:sun:

petridist
02/06/2004, 11:06
το σημαντικότερο είναι οτι είσαι καλά!!!

σίδερα και πλαστικά θα γίνουν!!

ποτέ ξανά σε κανέναν τέτοια ατυχία!!!

να'σαι καλά γιώργο:beer:

milaber
02/06/2004, 23:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist
το σημαντικότερο είναι οτι είσαι καλά!!!

σίδερα και πλαστικά θα γίνουν!!

ποτέ ξανά σε κανέναν τέτοια ατυχία!!!

να'σαι καλά γιώργο:beer:

Έτσι...
Έτσι...

Περαστικά σου Γιώργο και γρήγορα ξανά πάνω στην καλή σου!

:D :D :D :D :D :D